Numuru izņemšana - EXPO Toyota Rīgas Velomaratonam

Toyota Rīgas Velomaratona dalībnieki aicināti numurus izņemt jau iepriekš un bez steigas mūsu ierīkotajā EXPO stendā modes un izklaides centrā "Rīga Plaza" 31.maijā un 1.jūnijā no plkst. 10:00 līdz 20:00.

 

Kā vienmēr, numurus varēs izņemt arī sacensību dienā 11. Novembra krastmalā.

Latvijas valsts mežu Kalnu Divriteņu maratona 3.etapa Sigulda TRASES IEPAZĪŠANA

Sestdien, 18. maijā, plkst. 12:00 tikšanās Siguldā pie Spieķu parka Lāčplēša un Cēsu ielas stūrī, lai dotos vienā feinā kopīgā izbraucienā - Latvijas valsts mežu Kalnu Divriteņu maratona 3.etapa Sigulda Trases iepazīšanas braucienā.

Kā ierasts, temps vidējs Eduarda Rēna vadībā pa Lielbāta Tautas distances maršrutu.

 

Trase, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, ir pilnīgi jauna, tādēļ aicinām to iepazīt, lai sacensību dienai varētu labāk sagatavoties.

Latvijas Antidopinga birojs informē!

Mīļie velo.lv sacensību dalībnieki!

Pamatojoties uz 2019. gadā publicēto Aizliegto vielu un metožu sarakstu kā arī faktu, ka aktīvā viela Meldonium (Mildronāts®, Mildronate®, Meldonium Olainfarm®. Quaterine® u.c.) ir IEKĻAUTA Aizliegto vielu un metožu sarakstā kopš 2016.gada 1.janvāra, Latvijas Antidopinga birojs atgādina, ka aktīvās vielas Meldonium lietošana sportistiem ir aizliegta.

Lieliskā gaisotnē aizvadīts Latvijas valsts mežu MTB maratona Talsu etaps

Svētdien riteņbraukšanai lieliskos laika apstākļos Talsos aizvadīts Latvijas valsts mežu MTB maratona otrais etaps. Prestižajā “Toyota Hybrid” Sporta distancē pie pārliecinošām uzvarām tika Oskars Muižnieks (“DTG – MySport”) un Lelde Ardava (“Volkswagen komerctransports – Veloprofs.lv”). Tikmēr “Lielbāta” Tautas distancē triumfēja Ģirts Cirvelis (“Roadex”) un Santa Sanija Jurgena (“Dobeles dzirnavnieks/ FeelFree”).

Informācija par Latvijas valsts mežu Kalnu Divriteņu maratona 2. etapu Talsi

Ņemot vērā, ka pirmdiena bija svētku diena, pagarinām pieteikšanos līdz ceturtdienas, 9.maija plkst. 17:00 - piesakies mājaslapā www.velo.lv!

 

Iepazīsties ar būtisko Talsu etapa informāciju:

Svētdien atjaunotajās Talsu trasēs notiks Latvijas valsts mežu MTB maratona otrais etaps

Svētdien skaistajā Kurzemes deviņu pakalnu pilsētā Talsos notiks Latvijas valsts mežu MTB maratona sezonas otrais etaps. Posma rīkotāji parūpējušies pa atjaunotām, vēl interesantākām trasēm. Iepriekšējā pieteikšanās Talsu posmam noslēgsies pusnaktī uz ceturtdienu.

2.etapa Talsi trases iepazīšana

Sestdien, 04.05. plkst. 12:00 tiekamies pie Talsu Sporta nama Kareivju ielā 14, lai dotos iepazīt Latvijas valsts mežu Kalnu Divriteņu maratona 2.etapa Talsi trasi.

 

Kā ierasts, brauciens notiks pa Lielbāta Tautas distances maršrutu vidēji nesteidzīgā tempā Eduarda Rēna vadībā.

 

Ļoti ceram, ka arī trases autors Almants Kalniņš mūs pagodinās ar savu klātbūtni.

Izprintē savu LVM MTB maratona 1.etapa diplomu

Apsveicam visus dalībniekus ar sekmīgi aizvadīto Latvijas valsts mežu MTB maratona pirmo etapu Valmiera – Cēsis.

Atceries izprintēt savu diplomu, kā piemiņu no sezonas pirmā etapa!

 

Lai to paveiktu:

  • Dodies uz velo.lv
  • Atver 1. etapa rezultātus
  • Spied uz sava vārda
  • Lejupielādē savu diplomu

Latvijas valsts mežu MTB maratona sezona sākas ar Muižnieka un Rubeņa uzvarām

Saulainos un patīkamos laika apstākļos aizvadīts Latvijas valsts mežu MTB maratona sezonas pirmais posms Valmiera – Cēsis. Prestižajā "Toyota  Hybrid" distancē uzvaras svinēja "DTG – MySport" riteņbraucējs Oskars Muižnieks un jaunā igauniete Merili Sirvel. Tikmēr "Lielbāta" Tautas brauciena nepārspēti palika – Pauls Rubenis un Santa Sanija Jurgena. 

Būtiska informācija par 1.etapu Valmiera-Cēsis 28.04.2019

Aicinām dalībniekus rūpīgi iepazīties ar sacensību informāciju, kas atrodama mājaslapā - nolikumu, programmu, sacensību kartēm.

 

Tāpat svarīgi ir pārbaudīt, vai redziet sevi Starta sarakstā, vai uzrādās punkti pēc iepriekšējā gada rezultātiem starta koridora noteikšanai, vai komanda ir pieteikta, ja gadījumā tādu pārstāvat.

 

Jau laicīgi ierakstiet savā telefonā Ārkārtas telefona Nr. 26655444, kas darbojas sacensību laikā.