Informācija par LVM MTB 4.etapu Jaunpiebalga 16.06.

Sacensību programma:

  • Ņemot vērā remontdarbus uz Pleskavas šosejas - "Sēnītes" rajonā un posmā Melturi - Bērzkrogs ar vairākiem luksoforiem, kā arī attālumu no Rīgas, šoreiz visi starta laiki nobīdīti par ~ 1 stundu vēlāk.
    Pasākuma programma apskatāma ŠEIT.

Jaunpiebalga pirmo reizi vēsturē uzņems vērienīgā LVM MTB maratona etapu

Svētdien Jaunpiebalgas apkaimē esošajā “Vanagkalnā” notiks Latvijas valsts mežu MTB maratona sezonas ceturtais etaps. Sacensības ar bērnu braucieniem sāksies pulksten 11:00, bet iepriekšējā pieteikšanās mājaslapā velo.lv noslēgsies pusnaktī uz ceturtdienu.

IELŪDZ Raimonds Dombrovskis

LVM MTB 4. etapa Jaunpiebalga PRE-PARTY

IELŪDZ Raimonds Dombrovskis

Atpūtas bāze “Vanagkalns”

Sestdiena, 15. jūnijs

 

Jaunas iepazīšanās, satiekam vecus un jaunus draugus... !

Raimonds un Vanagkalna Team...

LVM MTB 4. etapa Jaunpiebalga Trases apskate

LVM MTB maratonā jauna trase! Aicinām uz LVM MTB maratona 4. posma trases apskati sestdien, 8. jūnijā Vanagkalnā, Jaunpiebalgā. Sākums plkst. 12:00. Pilnīgi noteikti šis būs ainaviski visskaistākais posms! Jā, iespējams ka ļoti ātra, par spīti īpaši daudz kāpuma metriem. Pēdējie 4 kilometri pa perfekti nopļautām pļavām.

Šobrīd notiek ļoti intensīvs darbs trases sagatavošanā, un izmēģināt varēs sākt tikai ar sestdienu.

Diplomi Rīgas Velomaratona dalībniekiem

Mazie čempioni savus diplomus saņēma pasākuma dienā.

 

Savukārt, lielie čempioni jeb visi pārējie dalībnieki - Sporta, Elektrum Tautas vai Maxima Ģimeņu distanču braucēji, rezultātu tabulā uzklikšķinot uz sava uzvārda, var lejuplādēt individuālos diplomus ar uzrādīto rezultātu distancē.

3000 velomīļu bauda “Toyota” Rīgas velomaratonu

Svētdien jau 36. reizi notika Latvijas galvaspilsētas lielākais velonotikums, “Toyota” Rīgas velomaratons, kas četros dažādos braucienos pulcēja vairāk nekā 2950 dalībniekus. Prestižajā sporta braucienā uzvarēja Māris Bogdanovičs, kamēr “Elektrum” tautas braucienā triumfēja Mārtiņš Maslovs.

Esiet uzmanīgi Rīgas Velomaratona trasē!

Sakarā ar remontadarbiem Krasta ielā un vēl atsevišķās vietās trasē, lūgums dalībniekiem būt īpaši uzmanīgiem!

 

Iespēju robežās trase būs savesta kārtībā un piemērota braukšanai - pie tā ir noticis intensīvs darbs vairāku nedēļu garumā gan no organizatoru, gan Rīgas domes, gan atbildīgo remontveicēju puses, taču trases malās joprojām būs dažāda tipa norobežojošās zīmes un aprīkojums.

Krasta iela ir daļēji frēzēta.

 

Ceram uz sapratni un atbildīgu dalībnieku rīcību trasē. 

Satiksmes ierobežojumi Toyota Rīgas Velomaratona laikā

Saistībā ar “Toyota” Rīgas velomaratona norisi no 1.jūnija plkst. 18.00 līdz 2.jūnija plkst. 20.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme 11.novembra krastmalā, posmā no Akmens tilta līdz Vanšu tiltam, un 11.novembra krastmalai piegulošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē (starp Bīskapa gāti un Poļu gāti).

Izmaiņas sabiedriskā transporta satiksmē 02.06.2019.

“Toyota” Rīgas velomaratona laikā no plkst. 10.00 līdz aptuveni plkst. 17.00 būs sekojošas izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutos:

Svētdien vairāki tūkstoši dalībnieku piedalīsies “Toyota” Rīgas velomaratonā

Svētdien 11. novembra krastmalā jau 36. reizi notiks Latvijas galvaspilsētas lielākais velo notikums – “Toyota” Rīgas velomaratons. Piektdien un sestdien modes un izklaides centrā “Rīga Plaza” darbojas velomaratona EXPO, kurā ikviens laicīgi varēs izņemt savu dalībnieka numuru.