Izdrukāt...
Bērnu sacensības Cēsīs
5-6 gadi (2003.-2004.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv
1 Matīss Kaļveršs Salaspils Zīriņi
2 Jonass Marsels Aizpute
3 Ričards Pūpols Ogre
4 Vaino Markuss Kārkliņš Cēsis
5 Roberts Bleikšs Smiltene
6 Kristers Babris Rīga
7 Rojs Eglītis Garām ejot
8 Roberts Kalniņš Saldus
9 Paula Tumpele Liepājas raj.
10 Kristiāns Zeimalis Drusti
11 Renārs Zīmelis MTB Mežmalas
12 Elgars Dobelis Purva bridējs
13 Pēteris Bulāns Manģene Team
14 Krišjānis Nurža Ādaži
15 Āris Raitis Godiņš Ropaži
16 Ernests Neļķe Garkalne
17 Beāte Baranovska Smiltene
18 Alekss Brūveris Manģene Team
19 Mārcis Biezais Cēsis
20 Rūdolfs Mauliņš Rīga
21 Patriks Reimanis Talsu triatlona klubs
22 Edgars Timermanis Smiltene
23 Emīlija Kļaviņa Jelgava
- Vendija Vitkovska Liepāja
- Elizaveta Judičeva Rīga
- Reinis Breide Rīga
7-8 gadi (2002.-2001.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv
1 Elizabete Marcitāne Cēsis
2 Renārs Birkentāls Talsu Triatlona klubs
3 Marta Vijgrieze Saulkrasti
4 Artūrs Tomsons Cēsis
5 Luīze Minikoviča Vides fakti
6 Emīls Briedis Cēsis
7 Gusts Simsons Jāņmuiža
8 Toms Terings Ikšķile
9 Māris Heinols Valmiera
10 Evija Briede Cēsis
11 Nadīna Laura Skudriņa Bikes Baltic
12 Andrejs Kēlis Cēsis
13 Artūrs Bondars Rīga
14 Toms Zeltiņš Rīga
15 Patriks Krūze Cēsis
16 Klāvs Malcenieks Eži
17 Emīlija Eiduka Rietumu banka
18 Una Grauda Inčukalns
19 Mārtiņš Nurža Ādaži
20 Anna Riekstiņa Salaspils Zīriņi
21 Kārlis Vitkovskis Rīga
22 Daniela Šmite Rīga
23 Arvo Godiņš Ropaži
24 Anastasija Romanova Rīga
25 Artis Neļķe Garkalne
9-10 gadi (1999.-2000.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv
1 Vineta Pētersone Cēsis
2 Helge Bernāns Priekuļi
3 Alise Kazaine Ilzene
4 Matīss Velps Smiltene
5 Mārtiņš Eliass Rīga
6 Kristers Ģērmanis Cēsis
7 Svens Adviljons Rīga
8 Artjoms Gajevskis Daugavpils
9 Alise Līce Cēsis
10 Beāte Bulāne
11 Āris Fūrmanis Priekuļi
12 Artis Kursītis Mālpils
13 Elīna Viščere Koknese
14 Marta Elizabete Selga Cēsis
15 Anna Lipaste Jāņmuiža
16 Edgars Grigors Cēsis
17 Artūrs Krasts Rīga
11-12 gadi (1998.-1997.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv
1 Rūta Brakovska Smiltene
2 Klāvs Karelis Liepāja
3 Niklāvs Boļšis RRS Baloži
4 Elgars Jonass Liepājas raj.
5 Edvards Viščers Koknese
6 Rihards Lipsnis RRS Baloži
7 Vitālijs Girdjuks RRS Baloži
8 Alvis Šķēps Talsu Biatlona klubs
9 Andrejs Ļeļkovs RRS Baloži
10 Roberts Poriņš Kuldīga
11 Anete Ģērmane Cēsis
12 Silvers Ošs Aizpute
13 Emīlija Baranovska Smiltene
14 Kristaps Lagzdiņš RRS Baloži
15 Maksims Maslovs RRS Baloži
16 Emīls Viščers Koknese