Izdrukāt...
  
Latvijas atklātais XCM čempionāts, Cēsis, 21/06/2009                    
Garums Grupa Vieta Nr Dalībnieks Gads Pārstāv Laiks No līdera kmh Statuss
57 km JUNIORI                  
    1 40 Matīss Preimanis 1991 Rīgas jaunatnes komanda RRS 2:08:17   26,6  
    2 32 Toms Skujiņš 1991 Rīgas jaunatnes komanda RRS 2:10:40 0:02:23 26,1  
    3 35 Armands Bēcis 1991 Rīgas jaunatnes komanda RRS 2:10:42 0:02:25 26,1  
    4 287 Andžs Flaksis 1991 NN-sporta klubs 2:10:42 0:02:25 26,1  
    5 195 Jānis Keišs 1991 Rīgas jaunatnes komanda RRS 2:15:47 0:07:30 25,1  
    6 223 Deins Klūga 1992 Rīgas jaunatnes komanda RRS 2:17:09 0:08:52 24,9  
    7 292 Māris Bodganovičs 1991 Tandēms/Drinkme Team 2:20:47 0:12:30 24,2  
    8 352 Arvis Meldrājs 1992 NN-Sporta klubs 2:22:45 0:14:28 23,9  
    9 48 Rihards Bartuševičs 1991 Rīgas jaunatnes komanda RRS 2:23:57 0:15:40 23,7  
    10 170 Ivars Prokofjevs 1991   2:26:26 0:18:09 23,3  
    11 338 Atis Šaicāns 1991   2:27:01 0:18:44 23,2  
    12 354 Sergejs Lepers 1991 Tandēms/Drinkme Team 2:27:47 0:19:30 23,1  
    13 288 Andris Vosekalns 1992 NN-sporta klubs 2:28:36 0:20:19 23  
    14 225 Aleksandrs Kurbadskis 1992 Rīgas jaunatnes komanda RRS 2:32:23 0:24:06 22,4  
    15 118 Jānis Raize 1991 Mežmalas MTB 2:37:42 0:29:25 21,6  
    16 227 Henrijs Vimba 1992 Valmiera-Ripo autocentrs 2:39:20 0:31:03 21,4  
    17 224 Romāns Bļinovs 1992 Rīgas jaunatnes komanda RRS 2:51:19 0:43:02 19,9  
    18 290 Emīls Liepiņš 1992 Tandēms/Drinkme Team 2:59:07 0:50:50 19  
57 km M-ELITE                  
    1 34 Normunds Zviedris 1969 ZZK-Extreme Sport 2:05:31   27,2  
    2 329 Herberts Pudāns 1986 TREK-PHILIPS 2:07:03 0:01:32 26,9  
    3 17 Dmitrijs Sorokins 1982 Rietumu Banka-Rīga 2:08:02 0:02:31 26,7  
    4 10 Gints Jakovels 1982 TREK-PHILIPS 2:08:09 0:02:38 26,6  
    5 186 Kalvis Eisaks 1983 Rietumu Banka-Rīga 2:08:32 0:03:01 26,6  
    6 15 Reinis Andrijanovs 1988 NN-Sporta klubs 2:09:24 0:03:53 26,4  
    7 9 Jānis Rezins 1990 Rietumu Banka-Rīga 2:10:21 0:04:50 26,2  
    8 13 Ervīns Smoļins 1987 NN-Sporta klubs 2:10:30 0:04:59 26,2  
    9 31 Reinis Avens 1978 Gandrs-Merida 2:10:48 0:05:17 26,1  
    10 21 Lauris Purniņš 1986 TREK-PHILIPS 2:10:49 0:05:18 26,1  
    11 50 Ernests Benhens 1990 Burusports Team 2:12:03 0:06:32 25,8  
    12 11 Kristofers Rācenājs 1985 Rietumu Banka-Rīga 2:12:51 0:07:20 25,7  
    13 14 Andris Smirnovs 1990 NN-Sporta klubs 2:13:15 0:07:44 25,6  
    14 167 Andris Ponomarenko 1987 Gandrs-Merida 2:13:49 0:08:18 25,5  
    15 6 Indulis Bekmanis 1989 Rietumu Banka-Rīga-RRS 2:14:30 0:08:59 25,4  
    16 56 Dmitrijs Dēliņš 1980 NN-Sporta klubs 2:15:49 0:10:18 25,1  
    17 18 Didzis Prauliņš 1987 NN-Sporta klubs 2:16:35 0:11:04 25  
    18 52 Toms Flaksis 1988 Vides fakti 2:16:49 0:11:18 24,9  
    19 160 Normunds Beika 1976 ZZK-Extreme Sport 2:16:50 0:11:19 24,9  
    20 42 Konstantīns Smotrovs 1985 Gandrs-Merida 2:16:51 0:11:20 24,9  
    21 28 Valdis Berķis 1990 Rietumu Banka-Rīga 2:19:58 0:14:27 24,4  
    22 29 Jānis Kaupe 1983 Gandrs-Merida 2:19:59 0:14:28 24,4  
    23 281 Reinis Markss 1990 TREK-PHILIPS 2:20:06 0:14:35 24,4  
    24 343 Mārtiņš Trautmanis 1988 SOKKIA 2:20:11 0:14:40 24,3  
    25 60 Mārcis Pērkons 1984 Salaspils/Zīriņi 2:20:31 0:15:00 24,3  
    26 30 Jānis Rubiks 1989 Valmiera-Ripo autocentrs 2:21:03 0:15:32 24,2  
    27 38 Raivis Ritums 1986 Tandēms/Drinkme Team 2:21:32 0:16:01 24,1  
    28 55 Mārtiņš Sārs 1987 Mežmalas MTB 2:21:35 0:16:04 24,1  
    29 46 Dmitrijs Andrejevs 1979 TREK-PHILIPS 2:21:42 0:16:11 24,1  
    30 61 Kristaps Kipurs 1983 Hotel Centra-Velobiķeri.lv 2:22:40 0:17:09 23,9  
    31 189 Kirils Pogodins 1987 Burusports Team 2:22:51 0:17:20 23,9  
    32 91 Atis Šteinbergs 1980 Valmiera-Ripo autocentrs 2:24:38 0:19:07 23,6  
    33 72 Aigars Kalējs 1981 EthicSport SEB Priekuļi 2 2:24:42 0:19:11 23,6  
    34 22 Toms Knostenbergs 1990 TREK-PHILIPS 2:26:18 0:20:47 23,3  
    35 57 Kaspars Ķipurs 1982 Hotel Centra-Velobiķeri.lv 2:26:34 0:21:03 23,3  
    36 47 Andris Krūmiņliepa 1983 Hotel Centra-Velobiķeri.lv 2:27:35 0:22:04 23,1  
    37 191 Mārtiņš Alksnis 1975 Salaspils/Zīriņi 2:28:34 0:23:03 23  
    38 103 Māris Kalveršs 1976 Salaspils/Zīriņi 2:30:30 0:24:59 22,7  
    39 85 Mārtiņš Flaksis 1986 Vides fakti 2:33:07 0:27:36 22,3  
    40 315 Mārtiņš Lejiņš 1983 Burusports Team 2:37:48 0:32:17 21,6  
    41 45 Viesturs Lejiņš 1978 Fans Cube Team 2:39:30 0:33:59 21,4  
    42 131 Āris Freijs 1976 EthicSport SEB Priekuļi 2 2:45:38 0:40:07 20,6  
    43 140 Edijs Grants 1985 Burusports Team 2:52:30 0:46:59 19,8  
    44 113 Ainārs Balodis 1980 Nordi 2:53:36 0:48:05 19,7  
    45 153 Mareks Dombrovskis 1975 EthicSport SEB Priekuļi 2 2:59:45 0:54:14 19  
    46 200 Jēkabs Krastiņš 1975   3:01:09 0:55:38 18,8  
    47 341 Māris Krūze 1979 EthicSport SEB Priekuļi 2 3:01:55 0:56:24 18,7  
    48 217 Ivo Gruduls 1988 Mežmalas MTB 3:10:37 1:05:06 17,9  
    49 213 Mārtiņš Martinsons 1985 Gjensidige Baltic 3:41:59 1:36:28 15,4  
    50 214 Mārtiņš Zaharevskis 1987 Gjensidige Baltic 3:35:04   15,9 Ķiv.
57 km SENIORES                  
    1 151 Raivita Birkentāla 1971 Raimaks 3:10:48   17,9  
57 km SENIORI                  
    1 41 Gunārs Dzalbs 1971 Rietumu Banka-Rīga 2:12:12   25,8  
    2 23 Aleksandrs Lavišs 1974 Gandrs-Merida 2:13:07 0:00:55 25,6  
    3 37 Ints Celmaraugs 1965 Gandrs-Merida 2:13:49 0:01:37 25,5  
    4 16 Jānis Rezins 1962 ZZK-Extreme Sport 2:15:47 0:03:35 25,1  
    5 25 Mārtiņš Biezais 1971 EthicSport SEB Priekuļi 1 2:17:56 0:05:44 24,7  
    6 54 Aivars Bogdanovs 1965 EthicSport SEB Priekuļi 1 2:19:04 0:06:52 24,5  
    7 70 Jānis Roskošs 1973 Smiltene 2:20:16 0:08:04 24,3  
    8 24 Ints Reņķis 1972 Tandēms/Drinkme Team 2:21:18 0:09:06 24,2  
    9 26 Dzintars Osītis 1968 EthicSport SEB Priekuļi 1 2:21:19 0:09:07 24,2  
    10 43 Normunds Šuksts 1973 TREK-PHILIPS 2:21:33 0:09:21 24,1  
    11 346 Ainārs Žebers 1964 ZZK-Extreme Sport 2:21:59 0:09:47 24  
    12 20 Mareks Birkentāls 1971 EthicSport SEB Priekuļi 1 2:22:22 0:10:10 24  
    13 229 Jānis Vimba 1969 Valmiera-Ripo autocentrs 2:22:54 0:10:42 23,9  
    14 109 Pāvels Tarasovs 1970 Mežmalas MTB 2:23:02 0:10:50 23,9  
    15 36 Raimonds Brokāns 1973 NN-Sporta klubs 2:25:14 0:13:02 23,5  
    16 51 Agris Kalējs 1962 Hotel Centra-Velobiķeri.lv 2:26:28 0:14:16 23,3  
    17 74 Guntars Ceplītis 1969 Valmiera-Ripo autocentrs 2:26:28 0:14:16 23,3  
    18 67 Mareks Marčenkovs 1970 Salaspils/Zīriņi 2:27:11 0:14:59 23,2  
    19 66 Juris Sniķis 1973 Mežmalas MTB 2:28:04 0:15:52 23  
    20 44 Guntars Baranovskis 1968 Smiltene 2:29:42 0:17:30 22,8  
    21 163 Egons Rozenfelds 1969 Tandēms/Drinkme Team 2:30:02 0:17:50 22,7  
    22 96 Ainars Ozoliņš 1960 Valmiera-Ripo autocentrs 2:30:04 0:17:52 22,7  
    23 73 Aigars Krasts 1966 Smiltene 2:30:17 0:18:05 22,7  
    24 132 Jānis Bruzinskis 1959   2:31:25 0:19:13 22,5  
    25 98 Guntis Viļums 1954 CBM/Smiltene 2:32:23 0:20:11 22,4  
    26 27 Uģis Voiceščuks 1971 EthicSport SEB Priekuļi 1 2:33:34 0:21:22 22,2  
    27 76 Pēteris Plūme 1972 Hotel Centra-Velobiķeri.lv 2:33:38 0:21:26 22,2  
    28 65 Leonīds Aleksējevs 1958 Fans Cube Team 2:34:13 0:22:01 22,1  
    29 63 Jānis Kleinbergs 1957 ZZK-Extreme Sport 2:34:14 0:22:02 22,1  
    30 95 Gints Šķēps 1971 Raimaks 2:34:23 0:22:11 22,1  
    31 107 Armands Berķis 1966 Burusports Team 2:34:56 0:22:44 22  
    32 82 Sergejs Pomarņevskis 1954 Hotel Centra-Velobiķeri.lv 2:36:11 0:23:59 21,8  
    33 88 Dzintars Lejiņš 1973 Fans Cube Team 2:39:30 0:27:18 21,4  
    34 184 Kalvis Malderis 1974 Salaspils/Zīriņi 2:40:14 0:28:02 21,3  
    35 100 Andris Fūrmanis 1973 Valmiera-Ripo autocentrs 2:40:21 0:28:09 21,3  
    36 97 Guntis Vinters 1965 Tandēms/Drinkme Team 2:41:20 0:29:08 21,1  
    37 49 Aivars Skutelis 1968 ZZK-Extreme Sport 2:42:41 0:30:29 21  
    38 77 Andrejs Iļjenko 1969 Smiltene 2:43:43 0:31:31 20,8  
    39 130 Arnis Šūlmeisters 1970 EthicSport SEB Priekuļi 2 2:43:48 0:31:36 20,8  
    40 178 Arvils Andersons 1962 Hotel Centra-Velobiķeri.lv 2:44:16 0:32:04 20,8  
    41 183 Ints Šteinbergs 1971 Salaspils/Zīriņi 2:45:31 0:33:19 20,6  
    42 139 Aldis Pundurs 1965 Hotel Centra-Velobiķeri.lv 2:46:17 0:34:05 20,5  
    43 80 Jānis Hāze 1972   2:47:02 0:34:50 20,4  
    44 106 Sandis Nete 1972 EthicSport SEB Priekuļi 2 2:50:21 0:38:09 20  
    45 86 Māris Fūrmanis 1971 Valmiera-Ripo autocentrs 2:51:15 0:39:03 19,9  
    46 117 Edmunds Spigovskis 1962 Hotel Centra-Velobiķeri.lv 2:52:01 0:39:49 19,8  
    47 120 Juris Kolns 1970 Mežmalas MTB 2:52:27 0:40:15 19,8  
    48 133 Romualds Ignatjevs 1969 Hotel Centra-Velobiķeri.lv 2:52:30 0:40:18 19,8  
    49 148 Juris Borovikovs 1970 Mežmalas MTB 2:53:29 0:41:17 19,7  
    50 146 Ingus Grants 1962 Burusports Team 2:54:47 0:42:35 19,5  
    51 136 Nauris Kalniņš 1970   2:57:18 0:45:06 19,2  
    52 127 Gvido Sabulis 1970 EthicSport SEB Priekuļi 2 2:59:06 0:46:54 19  
    53 99 Aigars Eriņš 1964 Hotel Centra-Velobiķeri.lv 3:02:15 0:50:03 18,7  
    54 78 Ivars Bērsons 1971 Eko Osta 3:03:06 0:50:54 18,6  
    55 212 Jānis Skolnieks 1972 Gjensidige Baltic 3:08:44 0:56:32 18,1  
    56 165 Ivars Ozoliņš 1966 Vides fakti 3:10:26 0:58:14 17,9  
    57 123 Andris Pommers 1974 Salaspils/Zīriņi 3:11:26 0:59:14 17,8  
    58 69 Agnis Apse 1971 BH 3:11:53 0:59:41 17,8  
    59 161 Jānis Splīte 1956   3:25:01 1:12:49 16,6  
    60 169 Ēriks Melkurts 1963   3:36:13 1:24:01 15,8  
    61 216 Jānis Roģis 1964 Mežmalas MTB 3:37:43 1:25:31 15,7  
57 km W-ELITE                  
    1 71 Ivanda Eiduka 1977 Rietumu Banka-Rīga 2:24:51   23,6  
    2 197 Lelde Tipāne 1985 TREK-PHILIPS 2:33:17 0:08:26 22,3  
    3 349 Māra Leitāne 1983 4ever/SK Mežaparks 2:36:27 0:11:36 21,8  
    4 128 Anda Savļenko 1979 NN-Sporta klubs 2:46:15 0:21:24 20,5  
    5 203 Maija Kvedere 1980 FMS 2:49:35 0:24:44 20,1  
    6 228 Līga Šmite 1991 Valmiera-Ripo autocentrs 2:53:41 0:28:50 19,6  
    7 143 Anita Bērsone 1977 Eko Osta 2:54:53 0:30:02 19,5  
    8 149 Līga Bitmane 1990 Tandēms/Drinkme Team 3:28:38 1:03:47 16,3