Izdrukāt...
  
Bērnu sacensības Tukumā
5-6 gadi (2003.-2004.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv
1 Matīss Kalveršs Salaspils Zīriņi
2 Marsels Mārcis Jonass Aizkraukle
3 Roberts Bleikšs Smiltene
4 Kristers Babris
5 Saša Bowen Rīga
6 Renārs Zīmelis Mežmalas
7 Ernests Neļķe
8 Kristaps Miķelsons Valmiera
9 Agnija Zvingule
10 Rojs Eglītis Garām ejot
11 Beāte Baranovska Smiltene
12 Āris Raitis Godiņš Ropaži
13 Henrijs Tutins
14 Anna Marija Liepiņa Talsi
15 Mikus Keišs Savējais
16 Pēteris Bulāns Menģene Team
17 Alekss Brūveris Menģene Team
18 Mārcis Biezais Cēsis
19 Emīls Ozols
20 Kristaps Štāls Rāmava
21 Rūdolfs Spridzāns
22 Eva Grauda
23 Dagnis Kristiāns Zariņš Rīga
24 Elza Bekmane Jūrmala
25 Marta Vitkovska Kuldīga
26 Vendija Vitkovska Liepāja
27 Aleksandra Šīrone
28 Aiga Strēle Mārupe
29 Estere Zemīte Rīga
30 Reinis Breide
31 Jonathan Austa
32 Marks Lešinskis
7-8 gadi (2002.-2001.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv
1 Patriks Ozols Rīga
2 Mārtiņš Bisnieks Tukums
3 Filips Eksts
4 Jēkabs Siliņš Rīga
5 Madara Vitkovska Kuldīga
6 Nadīne Laura Skudriņa
7 Arvis Belovs Rīga 2000
8 Patrīcija Kronberga
9 Arvo Godiņš Ropaži
10 Jānis Šteinbergs Salaspils Zīriņi
11 Markuss Kurmahers Tukums
12 Toms Henrijs Zeltiņš
13 Rūdolfs Zeņģis Sigulda
14 Kārlis Vitkovskis Rīga
15 Rūdis Zernevias
16 Artis Neļķe
17 Edvards Briedis
18 Anna Riekstiņa Talsu raj.
19 Jānis Dombrovskis Rīga
20 Emīls Bekmanis Jūrmala
21 Mārcis Beitāns X-sport
22 Jānis Liepiņš
23 Ance Zandovska
24 Una Grauda
25 Matiass Holgersens
26 Artūrs Vasiļjevs Langstiņi
27 Laine Ellina Rīga
28 Mārcis Meiers Z-Kurzeme
29 Agnese Sniedze Cēsis
9-10 gadi (1999.-2000.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv
1 Ēriks Tipāns
2 Mārtiņš Zvīnis Rīga
3 Rūdolfs Matīss Vimba Valmiera
4 Emīls Eihmanis Rīga
5 Kārlis Tomsons Rīga
6 Sandis Antons
7 Alise Spēka
8 Artjoms Gajevskis
9 Letīcija Kaiva
10 Jana Šenberga Rīga
11 Beāte Butāne Manģene Team
12 Estere Karabajeva
13 Gothards Auniņš Tukums
14 Tomass Rafaels Zauers
15 Niks Andžāns Rīga
16 Emīls Burgmanis Rīga
17 Jelizaveta Koroļa
18 Raivo Zandovskis Siguldietis
19 Otto Poišs Rīga
11-12 gadi (1998.-1997.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv
1 Rūta Brakovska Smiltene
2 Klāvs Karelis Liepāja
3 Anžela Utināne RRS Baloži
4 Kristaps Judins Tukums
5 Niklāvs Boļšis RRS Baloži
6 Jēkabs Bisnieks
7 Māris Niedra Rīga
8 Elgars Jonass Kalvene
9 Madara Zvīne Rīga
10 Miks Antons Rīga
11 Ričards Muižnieks Rīga
12 Andrejs Ļeļkovs RRS Baloži
13 Patrīcija Ozola Rīga
14 Daniels Briedis
15 Maksims Maslovs RRS Baloži
16 Roberts Poriņš Kuldīga
17 Emīls Ieviņš Rīga
18 Rihards Leimants
19 Emīlija Baranovska
20 Emīls Jansons Rīga
21 Maikls Lejasmeijers Sabile
22 Tomass Holgersen
23 Marks Skrigunovs RRS Baloži