Izdrukāt...
  
"Lāsēns" Bērnu brauciens Cēsis-Valmiera
Vecuma grupa (2005.-2004.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv
1 Ustups Toms Rīga
2 Bleikšs Roberts Smiltene
3 Zīmelis Renārs MTB Mežmalas
4 Kiršteins Ralfs
5 Godiņš Raitis
6 Zumerts Mārtiņš Salaspils
7 Gulbe Dagmāra Vello fans
8 Brūveris Aleksis Jūrmala
9 Čeičs Rūdolfs Cēsis
10 Kuļezņovs Roberts Cēsis
11 Zemītis Niks
12 Kiršteins Reinis
13 Soika Terēze
14 Stērninieks Robins Rīga
15 Ikaunieks Renārs Valmiera
16 Nurža Krišjānis Ādaži
17 Šķēle Zane Rīga
18 Ančāns Kārlis Rīga
19 Biezais Mārcis Cēsis
20 Lošins Ričards Cēsis
21 Casno Katrīna Jūlija Iecava
22 Casno Jānis Iecava
23 Reimanis Patriks
24 Koklačova Elza Ērgļi
25 Volfa Estere Cēsis
26 Timermanis Edgars Smiltene
27 Lukstiņš Pēteris Rīga
28 Koņahina Jūlija
29 Esītis Markuss Valmiera
30 Čeiča Amēlija Cēsis
31 Mušperts Tomass Arnolds Strenči
32 Breide Reinis Cēsis
33 Ustupa Elīna Rīga
34 Miglāne Ineta Daugavpils
35 Līcīte Luīze
36 Kristiāns Ķerpe Cēsis
37 Štenbergs Tomass Ikšķile
38 Bukovska Inese-Elizabete Rīga
39 Bundzenieks Anrijs Cēsis
Veidmanis Dāvis
Brūveris Emīls Jūrmala
Vecuma grupa (2003.-2002.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv
1 Ūdris Artūrs Valmiera
2 Simsons Gusts Jāņmuiža
3 Jonass Marsels Mārcis Aizpute
4 Godiņš Arvo
5 Vasiļjevs Artūrs Rīga
6 Nurža Mārtiņš Ādaži
7 Kušners Rainers
8 Eglītis Rojs Garām ejot
9 Rudzītis Jēkabs Ropaži
10 Zeimalis Kristiāns Jaunpiebalga
11 Kalveršs Matīss Salaspils/Zīriņi
12 Greidiņa Maruta
13 Fedra Kristiāna
14 Gabribičs Henrijs Rīga
15 Bobrovs Elvis
16 Stroganovs Miks Ādaži
17 Kārkliņš Vaino Marks Jāņmuiža
18 Lanovska Eleonora
19 Pumpurs Toms Vecdaugava
20 Konahins Viktors
21 Baranovska Beāte Smiltene
22 Suharjevskis Matvejs Valmiera
23 Mušperts Rūdolfs Geze
24 Bundzenieks Kristiāns Cēsis
25 Lukstiņš Gustavs
26 Stērniniece Ketrīna Rīga
27 Staupniece Beatrise
28 Diduks Nikita
29 Sniedze Agnese Priekuļi
Kalniņš Dāvis
Vecuma grupa (2001.-2000.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv
1 Vimba Rūdolfs Matīss Valmiera
2 Kārkliņš Rinalds SK Vecpiebalga
3 Rozenfelds Adams Vents Dobele
4 Eliass Mārtiņš Rīga
5 Krasts Alekss VW Valmiera
6 Birkentāls Renārs Talsi
7 Markitāne Elizabete-Līna Cēsis
8 Tomsons Artūrs ZZK Cēsis
9 Krieviņa Konstance Cēsis
10 Gajevskis Artjoms
11 Vijgrieze Marta Saulkrasti
12 Krūms Emīls Rīga
13 Korsītis Dāvis Alūksne
14 Selga Marta Geze
15 Fūrmanis Āris Priekuļi
16 Zuments E... Salaspils
17 Bartuševics Saivis Cēsis
18 Gaiķe Alise Lielvārde
19 Mūrcience Justīne Cēsis
20 Apine Kristīne Anna Rīga
21 Eiduka Emīlija Rietumu-Delfin
22 Dālderis Edvards Rietumu-Delfin
23 Strods Edgars
24 Vērdiņa Marija Rīga
25 Bārbele Annija Rīga
Vecuma grupa (199.-1998.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv
1 Boļšis Niklāvs Ķekava
2 Kārkliņš Arvis Vecpiebalga
3 Pētersone Vineta Amatas nov.
4 Velps Matīss Smiltene
5 Suharževskis Savelijs Valmiera
6 Bernāns Helge Priekuļi
7 Blizņuks Aleksandrs RRS Baloži
8 Brošs Tomass RRS Baloži
9 Korsīte Asnāte
10 Kokins Elvis Daniels Vecdaugava
11 Šuma Gaitis-Jānis Rīga