Izdrukāt...
  
"Lāsēns" Bērnu brauciens Sigulda
Vecuma grupa (2005.-2004.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti
1 Ustups Toms 2004 10
2 Bleikšs Roberts Smiltene 2004 8
3 Zīmelis Renārs Aizkraukle 2004 6
4 Kiršteins Ralfs 2004 5
5 Zuments Mārtiņš Salaspils 2004 4
6 Godiņš Āris Raitis Ropaži 2004 3
7 Ratnieks Krišjānis Rīga 2005 2
8 Stanko Mārtiņš Rīga 2004 1
9 Brūveris Ralfs Rīga 2004
10 Gulbe Dagmāra Vecpiebalga 2001
11 Dambekalns Pēteris Rīga 2004
12 Kiršteins Reinis 2004
13 Grieze Rodrigo Ogre 2004
14 Pirktiņš Kārlis 2004
15 Baltmuguris Haralds Rīga 2004
16 Kuļezņovs Roberts Cēsis 2004
17 Briedis Miķelis Rīga 2004
18 Lībere Klaudija Ādaži 2004
19 Slišāne Beatrise Ādaži 2004
20 Lorencs Oskars Rīga 2005
21 Gagainis Ģirts Rīga 2005
22 Veidmanis Dāvis 2004
23 Stanko Jēkabs Rīga 2004
24 Beķeris Rūdolfs Sigulda 2006
25 Nežborts Mikus Sigulda 2004
26 Lošins Ričards Cēsis 2005
27 Vēsmiņa Tīna Liepāja 2004
28 Egle Laura Sigulda 2006
29 Auziņš Gustavs Turaida 2005
30 Ustupa Elīna 2005
31 Jonase Loreta Aizpute 2005
32 Šteinbergs Tomass Ikšķile 2007
33 Breide Reinis Rīga 2005
Grauda Eva Inčukalns 2005
Līcīte Luīze Carnikava 2004
Vecuma grupa (2003.-2002.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti
1 Simsons Gusts Jāņmuiža 2002 10
2 Vasiļjevs Artūrs Rīga 2002 8
3 Silovs Valdis Saldus 2002 6
4 Eglītis Rojs Garāmejot 2003 5
5 Pumpurs Toms Vecdaugava 2003 4
6 Lūkins Ronalds Sigulda 2002 3
7 Jonass Marsels Mārcis Aizpute 2003 2
8 Reinika Marta Rīga 2003 1
9 Beitāns Mārcis Rīga 2002
10 Iļjenko Jānis Niklāvs b/d Liepziediņi 2003
11 Sniedze Agnese Priekuļu nov. 2002
12 Rūdītis Jēkabs 2002
13 Neļķe Ernests Garkalne 2003
14 Egle Zane Sigulda 2002
15 Auziņš Mārtiņš Turaida 2003
16 Pumpurs Artūrs Jēkabs Rīga 2003
17 Greidiņa Maruta Inčukalns 2002
18 Asīte Samanta Inčukalns 2002
Vecuma grupa (2001.-2000.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti
1 Iļjenko Mārtiņš Andrejs Rīgas Teikas vsk. 2000 10
2 Eliass Mārtiņš Rīga 2000 8
3 Krasts Alekss Valmiera 2001 6
4 Gaiķe Alise Lielvārde 2001 5
5 Isajeva Elīza Ādaži 2001 4
6 Baltmuguris Toms Rīga 2000 3
7 Ratniece Marta Rīga 2000 2
8 Večens Rūdolfs 2000 1
9 Neļķe Artis Garkalne 2001
10 Strdods Edgars 2001
11 Katena Dagnija Ogre 2000
12 Grauda Una Inčukalns 2001
13 Kalašinska Renāte Smiltene 2001
14 Ķepiņa Tīna Limbaži 2000
15 Vērdiņa Megija 2001
16 Apine Kristīne Anna Rīga 2001
Nežborts Rodrigo Vilhelms Apex SK 2001
Gajevskis Artjoms 2000
Vecuma grupa (199.-1998.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti
1 Pētersone Vineta Amatas nov. 1999 10
2 Bļizņuks Aleksandrs RRS Baloži 1999 8
3 Bolšis Niklāvs Ķekava 1998 6
4 Kalvāns Zigmārs 1998 5
5 Velps Matīss Smiltene 1999 4
6 Poriņš Roberts 1998 3
7 Plitniks Aleksandrs RRS Baloži 1999 2
8 Brošs Tomass RRS Baloži 1999 1
9 Kazaine Alise Ilzene 1999
10 Kokins Elvis Daniels Vecdaugava 1999
11 Lorence Luīze Rīga 1999
12 Štamers Armands Rīga 1999