Izdrukāt...
  
"Lāsēns" Bērnu brauciens Tukums
Vecuma grupa (2005.-2004.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti
1 Bleikšs Roberts Smiltene 2004 10
2 Zīmelis Renārs Aizkraukle 2004 8
3 Ratnieks Krišjānis Rīga 2004 6
4 Staņko Mārtiņš Rīga 2004 5
5 Pirktiņš Kārlis Tukums 2004 4
6 Beļajevs Rodrigo Rīga 2004 3
7 Godiņš Āris-Raitis Ropaži 2004 2
8 Staņko Jēkabs Rīga 2004 1
9 Špērs Pēteris Rīga 2005
10 Zvejnieks Andrejs Koknese 2004
11 Veicmanis Dāvis Rīga 2004
12 Andersons Jēkabs Toms Ikšķile 2004
13 Blasans Emīls-Matīss 2005
14 Upenieks Ralfs Rīga 2005
15 Miglāne Ineta Sportland 2005
16 Lukstiņš Pēteris Rīga 2006
17 Veliks Mārcis Talsi 2006
18 Jonase Lorete Aizpute 2005
19 Lukss Lindards Pļaviņas 2005
20 Milčs Klāvs Rīga 2006
21 Viļķins Gusts Rīga 2006
22 Bojers Roberts Vietalva 2006
23 Krampe Emīls Rīga 2007
24 Kalniņš Dāvis Rīga 2007
25 Vaivare Daniela Aizkraukle 2007
26 Zeltiņa Beatrise Rīga 2007
27 Jonass Valters Aizpute 2008
28 Šteinbergs Tomass Ikšķile 2007
Līce Amanda Rīga 2005
Laurovs Roberts Rīga 2005
Laurovs Ričards Rīga 2007
Bērziņa Marta Rīga 2004
Vecuma grupa (2003.-2002.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti
1 Krampe Bruno Rīga 2003 10
2 Godiņš Arvo Ropaži 2002 8
3 Lukstiņš Gustavs Rīga 2003 6
4 Ūdris Artūrs Valmiera 2002 5
5 Šakels Glebs Daugavpils 2002 4
6 Simsons Gusts Jāņmuiža 2002 3
7 Rudzītis Jēkabs Ropaži 2002 2
8 Jonass Marsels Mārcis Aizpute 2003 1
9 Krampe Samanta Rīga 2003
10 Avotiņš Artūrs Krišs Veloserviss 2003
11 Ķuze Krists Rīga 2003
12 Eglītis Rojs Aizkraukle 2003
13 Monskaja Evelina Daugavpils 2002
14 Vaivare Sendija Aizkraukle 2003
15 Bowen Aleksandrs Rietumu 2003
16 Olte Vits Ērgļi 2002
17 Zeimalis Kristiāns Zosēnu pag. 2003
18 Ābele Mikus Limbaži 2002
19 Gurins Artūrs Rīga 2002
20 Pasqvalini Thomas Rietumu 2003
Vecuma grupa (2001.-2000.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti
1 Krasts Alekss VW-Valmiera 2001 10
2 Rozenfelds Ādams Vents Dobele 2000 8
3 Tomsons Artūrs Cēsis 2001 6
4 Grava Iskars Liepkalns 2001 5
5 Ratniece Marta Rīga 2000 4
6 Vimba Rūdolfs Matīss Valmiera 2000 3
7 Gaiķe Alise Lielvārde 2001 2
8 Špēra Alise Rīga 2000 1
9 Jegorovs Ņikita Rīga 2001
10 Kaņepēja Inita Pļaviņas 2001
11 Raimo Rikards Rīga 2000
12 Grauda Una T.I.T.Ī 2001
13 Večens Rūdolfs Ādaži 2000
14 Paluga Rolands Pļaviņas 2001
Vecuma grupa (199.-1998.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti
1 Boļšis Niklāvs Ķekava 1998 10
2 Pētersone Vineta Cēsis 1999 8
3 Kalniņš Mārcis Kuldīga 1998 6
4 Poriņš Roberts 1998 5
5 Bļizņuks Aleksandrs RRS Baloži 1999 4
6 Brošs Tomass Jānis RRS Baloži 1999 3
7 Kalniņš Kristers Ērgļi 1999 2
8 Puvbarnieks Ričards Rīga 1999 1
9 Lagzdiņš Raimonds Rīga 1999