Izdrukāt...

Rezultāti pa grupām - pagaidu rezultāti - rezultāti video caurskatīti, ja kāds tomēr nav, lūdzu ziņot uz mājas lapā norādīto epastu (atsevišķām meitenēm nr priekšā bizes, dažiem dalībniekiem somas vai jakas).

labots: 20.09.2010 08:21

W 18 102000m

pos.  Nr    Vārds Uzvārds          Gads  pārstāv                 velo           Laiks     -t        kmh  Stat      
 1     104  Lija Laizāne            1993 Rīgas Jaunatnes komanda/RRS
                                                                 Giant          2:26:26             41,7                   

M 16 102000m

pos.  Nr    Vārds Uzvārds          Gads  pārstāv                 velo           Laiks     -t        kmh  Stat      
 1     22   Krists Neilands         1994 MSĢ/Kuldīga                            2:25:46             41,9                   
 2     45   Pauls Zvirbulis         1994 RRS Rīga                KTM            2:25:49   +0:00:03  41,9                   
 3     179  Gatis Pundurs           1994 RRS                     Carbon         2:25:51   +0:00:05  41,9                   
 4     153  Kristaps Krūmiņš        1994 Tandēms/Drinkme         Koga           2:25:56   +0:00:10  41,9                   
 5     155  Artis Birznieks         1994 Tandēms/Drinkme         Orbea          2:25:57   +0:00:11  41,9                   
 6     33   Emīls Dreijers          1994                         Giant          2:26:07   +0:00:21  41,8                   
 7     60   Toms Endelis            1994 Tandēms/Drinkme         Ideal          2:26:08   +0:00:22  41,8                   
 8     171  Arnis Zecmanis          1995 SK Spars/Kuldīga/MSĢ                   2:26:10   +0:00:24  41,8                   
 9     178  Oskars Lipovskis        1994 RRS                     Colnago        2:26:10   +0:00:24  41,8                   
 10    32   Ansis Brēmanis          1994                                        2:26:14   +0:00:28  41,8                   
 11    102  Kristaps Garkājs        1995 Tandēms/Drinkme         Merida         2:26:16   +0:00:30  41,8                   
 12    134  Maksims Ivanovs         1995 RRS                     Pinarello      2:26:18   +0:00:32  41,8                   
 13    17   Ernests Čakšs           1994 RK Marss                Ideal          2:26:26   +0:00:40  41,7                   
 14    154  Raivis Sarkans          1995 Tandēms/Drinkme         Ideal          2:26:40   +0:00:54  41,7                   
 15    152  Kaspars Krūmiņš         1994 Tandēms/Drinkme         Merida         2:26:45   +0:00:59  41,7                   
 16    98   Iļja Dorošenko          1996 RRS                     Author         2:38:01   +0:12:15  38,7                   
 17    96   Artūrs Linde            1995 RRS                     Author         2:40:43   +0:14:57  38,0                   
 18    117  Aleksandrs Garbuzovs    1995 Talsi                                  2:52:13   +0:26:27  35,5                   
 19    97   Artūrs Kvašins          1995 RRS                     Ideal          2:52:22   +0:26:36  35,5                   
 20    109  Krišjānis Beitāns       1994 RRS Pro Via                            2:55:01   +0:29:15  34,9                   

M 18 102000m

pos.  Nr    Vārds Uzvārds          Gads  pārstāv                 velo           Laiks     -t        kmh  Stat      
 1     2    Emīls Liepiņš           1992 Tandēms/Drinkme         Orbea          2:22:48             42,8                   
 2     167  Stem Sarv               1992 CFC                     Cervello       2:23:00   +0:00:12  42,7                   
 3     10   Harijs Nikolajevs       1992 Beitēni                 Merida         2:23:20   +0:00:32  42,6                   
 4     11   Aleksandrs Kurbatskis   1992 RRS-Rīga                Author         2:23:29   +0:00:41  42,6                   
 5     5    Sandis Eislers          1993 Alpha Baltic                           2:25:09   +0:02:21  42,1                   
 6     150  Edmunds Stūrmanis       1993 Tandēms/Drinkme         Orbea          2:25:17   +0:02:29  42,1                   
 7     25   Reinis Simanovskis      1993 RRS-Rīga                Bergamont      2:25:53   +0:03:05  41,9                   
 8     151  Mārtiņš Savickis        1993 Tandēms/Drinkme         Orbea          2:25:55   +0:03:07  41,9                   
 9     35   Henrijs Vimba           1992 VW-Valmiera             Flanders       2:26:14   +0:03:26  41,8                   
 10    169  Matīss Kauls            1992 SK Piebalga/RRS         Giant          2:26:19   +0:03:31  41,8                   
 11    24   Pēteris Remerts         1993 RK Marss                Ideal          2:26:26   +0:03:38  41,7                   
 12    185  Emīls Kaužēns           1993 VW - Valmiera/ Valmieras piens
                                                                                2:39:30   +0:16:42  38,3                   

M Elite 102000m

pos.  Nr    Vārds Uzvārds          Gads  pārstāv                 velo           Laiks     -t        kmh  Stat      
 1     1    Rihards Bartuševičs     1990 RRS                     Cervello       2:22:49             42,8                   
 2     125  Jānis Rezins            1990 Alpha Baltic                           2:23:00   +0:00:11  42,7                   
 3     183  Vitaly Kornilov         1979 ZZK Extreme sport       Planetx        2:23:17   +0:00:28  42,7                   
 4     126  Reijo Puhm              1990 Alpha Baltic                           2:23:43   +0:00:54  42,5                   
 5     127  Gabriel Leppik          1990 Alpha Baltic                           2:23:52   +0:01:03  42,5                   
 6     129  Martti Alessmaa         1990 Alpha Baltic                           2:24:11   +0:01:22  42,4                   
 7     184  Normunds Beika          1976 ZZK                     Kuota kom      2:25:13   +0:02:24  42,1                   
 8     23   Mārtiņš Flaksis         1986 krastmali.lv/MpM        Giant          2:25:40   +0:02:51  42,0                   
 9     6    Jānis Rubiks            1989 VW-Valmiera                            2:25:47   +0:02:58  41,9                   
 10    12   Kaspars Kuprišs         1987 VW-Valmiera                            2:26:03   +0:03:14  41,9                   
 11    47   Andis Gailis            1976 VW-Valmiera             Planet X       2:26:10   +0:03:21  41,8                   
 12    3    Ingus Eislers           1989 Alpha Baltic                           2:26:11   +0:03:22  41,8                   
 13    44   Toms Flaksis            1983 NN Sporta klubs         Giant          2:26:11   +0:03:22  41,8                   
 14    130  Māris Kalveršs          1976 Salaspils/Zīriņi        Corratec       2:26:14   +0:03:25  41,8                   
 15    19   Viesturs Lejiņš         1978 Fans/Multipower         Cube           2:26:16   +0:03:27  41,8                   
 16    159  Jānis Keišs             1991 Rietumu-Delfin          Giant          2:26:17   +0:03:28  41,8                   
 17    161  Nauris Inovskis         1981 Kuldīga                                2:26:22   +0:03:33  41,8                   
 18    15   Aigars Paegle           1981 Swedbank/Merida         Merida         2:26:24   +0:03:35  41,8                   
 19    160  Aleksejs Saramotins     1982 HTC Columbia                           2:26:27   +0:03:38  41,7                   
 20    146  Andris Krūmiņliepa      1983 Hotel Centrs-Velobiķeri.lv
                                                                                2:26:32   +0:03:43  41,7                   
 21    7    Raivis Ritums           1986 Tandēms Drinkme Team                   2:26:37   +0:03:48  41,7                   
 22    16   Mārtiņš Lejiņš          1983 Burusports Team                        2:26:50   +0:04:01  41,6                   
 23    182  Artis Kalveits          1983 Ironman.lv              Trek           2:28:55   +0:06:06  41,0                   
 24    38   Jānis Andersons         1976 veloclub                Merida         2:37:18   +0:14:29  38,9                   
 25    170  Pēteris Caune           1983                         Giant          2:38:34   +0:15:45  38,5                   
 26    43   Jānis Bērziņš           1986 VW-Valmiera                            2:39:50   +0:17:01  38,2                   
 27    128  Mihkel Ronimois         1989 Alpha Baltic                           2:41:13   +0:18:24  37,9                   
 28    21   Kristaps Safranovičs    1991 Alpha Baltic                           2:41:36   +0:18:47  37,8                   
 29    88   Ivars Kassalis          1977 Riga Ironman Team/Merks/Rockstar Energy
                                                                 Corratec       2:42:23   +0:19:34  37,6                   
 30    105  Jānis Garais            1984 Tandēms/Drinkme         Basso          2:42:34   +0:19:45  37,6                   
 31    172  Aldis Kronbergs         1976 Kuldīga                                2:42:45   +0:19:56  37,6                   
 32    135  Kārlis Plakans          1989                         Giant          2:51:15   +0:28:26  35,7                   
 33    106  Artis Dāvidnieks        1978 EMU                     Corratec       2:51:28   +0:28:39  35,6                   
 34    187  Armands Elksnis         1977 Rīga                    Merida         2:51:29   +0:28:40  35,6                   
 35    59   Andris Mazais           1976 Kuldīga                 Ridley         2:53:04   +0:30:15  35,3                   
 36    101  Rinolds Skirjus         1976                                        2:53:54   +0:31:05  35,1                   
 37    46   Māris Ozols             1991                         Hasa           2:56:05   +0:33:16  34,7                   
 38    93   Jānis Štekels           1982                                        2:57:21   +0:34:32  34,5                   
 39    54   Ģirts Levenšteins       1989 Kārtiiki Riktiiki       Superior       2:57:44   +0:34:55  34,4                   
 40    108  Harijs Paulāns          1984                                        2:59:19   +0:36:30  34,1                   
 41    85   Romans Fomicevs         1981                         Specialized    2:59:23   +0:36:34  34,1                   
 42    95   Reinis Ozoliņš          1991 VW-Valmiera                            2:59:59   +0:37:10  34,0                   
 43    107  Egons Krustiņš          1980                                        3:00:39   +0:37:50  33,8                   
 44    163  Haralds Dulmanis        1979 SEB banka                              3:02:47   +0:39:58  33,4                   
 45    79   Kārlis Krūmiņš          1986 Zikurāts                               3:06:52   +0:44:03  32,7                   
 46    75   Mārtiņš Belickis        1977 Codes malēji            Corratec       3:09:37   +0:46:48  32,2                   
 47    89   Agnis Vikšteins         1981 Garām ejot              Univega        3:09:42   +0:46:53  32,2                   
 48    86   Aleksandrs Šaraks       1978                         Corratec       3:09:48   +0:46:59  32,2                   
 49    162  Jānis Pomerancevs       1990                         Giant          3:09:49   +0:47:00  32,2                   
 50    131  Jānis Millers           1982 Latvijas Dzelzceļš                     3:15:13   +0:52:24  31,3                   
 51    76   Juris Vasiļkovs         1980                         Gazelle        3:31:16   +1:08:27  28,9                   
 52    156  Jaroslavs Orbidāns      1981 JSPS                    Author         3:35:42   +1:12:53  28,3                   
 53    148  Andris Rozenštoks       1977 Sporta laboratorija     Bergamont      3:45:41   +1:22:52  27,1                   

W 102000m

pos.  Nr    Vārds Uzvārds          Gads  pārstāv                 velo           Laiks     -t        kmh  Stat      
 1     42   Līga Šmite              1991 VW-Valmiera                            2:38:19             38,6                   
 2     165  Anda Savļenko           1979 NN Sporta klubs/Kuldīga Giant          2:42:48   +0:04:29  37,5                   
 3     94   Ieva Uzuleņa            1989 VW-Valmiera                            2:58:36   +0:20:17  34,2                   
 4     133  Maija Kvedere           1980 FMS                     Orbea          2:58:41   +0:20:22  34,2                   
 5     64   Žanna Škuļova           1973 veloclub                Giant          3:08:12   +0:29:53  32,5                   
 6     90   Vineta Petrelēvica      1981 Garām ejot              Trek           3:09:42   +0:31:23  32,2                   
 7     173  Dana Rožlapa            1979 LOK                                    3:49:12   +1:10:53  26,7                   
 8     74   Diāna Zaharevska        1983 Herbalife                              4:20:05   +1:41:46  23,5                   

M 35 102000m

pos.  Nr    Vārds Uzvārds          Gads  pārstāv                 velo           Laiks     -t        kmh  Stat      
 1     186  Allan Oras              1975 Team Rietumu - Delfin   Giant          2:22:57             42,8                   
 2     147  Indrek Kelk             1969 Artic Sport Club        Scott          2:25:28   +0:02:31  42,0                   
 3     30   Kaspars Beitāns         1971                         Lapierre       2:25:47   +0:02:50  41,9                   
 4     140  Guntars Ceplītis        1969 VW-Valmiera                            2:26:11   +0:03:14  41,8                   
 5     8    Ints Reņķis             1972                                        2:26:14   +0:03:17  41,8                   
 6     142  Jurijs Širons           1971                                        2:26:15   +0:03:18  41,8                   
 7     168  Jaanus Sarv             1970 CFC                     Look           2:26:17   +0:03:20  41,8                   
 8     29   Jānis Vimba             1969 VW-Valmiera             Colnago        2:26:18   +0:03:21  41,8                   
 9     14   Pēteris Plūme           1972 Hotel Centrs-Velobiķeri.lv
                                                                                2:26:21   +0:03:24  41,8                   
 10    175  Jānis Teteris           1975 Veloserviss             Giant          2:26:24   +0:03:27  41,8                   
 11    145  Raimonds Brokāns        1973 Laima                                  2:26:26   +0:03:29  41,7                   
 12    84   Jānis Rapa              1974 Gandrs                                 2:26:27   +0:03:30  41,7                   
 13    36   Guntars Baranovskis     1968 Smiltene                BH             2:26:31   +0:03:34  41,7                   
 14    132  Atis Brikovskis         1971 RE&RE                   Bianchi        2:26:45   +0:03:48  41,7                   
 15    139  Kaspars Beitāns         1969 Xsports Corratec        Corratec       2:26:51   +0:03:54  41,6                   
 16    120  Edgars Miglāns          1974 Trek-Philips            Trek           2:27:06   +0:04:09  41,6                   
 17    166  Ģirts Česka             1972 ZZK                     Trek           2:27:07   +0:04:10  41,5                   
 18    174  Aleksandrs Lavišs       1974 Veloserviss             Giant          2:27:23   +0:04:26  41,5                   
 19    138  Kārlis Sālījums         1975 Riga Ironman Team/Merks/Rockstar Energy
                                                                 Cervello       2:37:45   +0:14:48  38,7                   
 20    49   Māris Heinols           1973 VW-Valmiera             Trek           2:37:51   +0:14:54  38,7                   
 21    164  Kaspars Sirmais         1971 SEB banka                              2:37:53   +0:14:56  38,7                   
 22    56   Māris Liepa             1970                         Corratec       2:39:09   +0:16:12  38,4                   
 23    48   Māris Babris            1974 VMS                     Specialized    2:41:33   +0:18:36  37,8                   
 24    34   Lauris Špillers         1974 Alpha Baltic                           2:41:36   +0:18:39  37,8                   
 25    111  Olafs Smiltnieks        1974                                        2:42:44   +0:19:47  37,6                   
 26    82   Aigars Krasts           1966 Smiltene                Trek           2:42:46   +0:19:49  37,5                   
 27    87   Raimonds Henkuzens      1968                         Fuji           2:42:47   +0:19:50  37,5                   
 28    149  Dmitrijs Jankovs        1966                         Colnago        2:42:51   +0:19:54  37,5                   
 29    122  Jānis Vasks             1971 Beitēni                 Merida         2:43:05   +0:20:08  37,5                   
 30    57   Raimonds Slāvietis      1970 Tandēms/Drinkme         Kuota          2:44:08   +0:21:11  37,2                   
 31    67   Paulis Kampuss          1970                         Merida         2:57:10   +0:34:13  34,5                   
 32    51   Gvido Sabulis           1970 EthicsSport Cēsis       Giant          2:59:24   +0:36:27  34,1                   
 33    116  Kaspars Pīnups          1972 Latvenergo                             2:59:40   +0:36:43  34,0                   
 34    68   Artūrs Hofmanis         1970 Modernā pieccīņa        Corratec       3:05:02   +0:42:05  33,0                   
 35    123  Krists Ločmelis         1973                         Trek           3:05:49   +0:42:52  32,9                   
 36    103  Sandris Šika            1975 Modernā pieccīņa        Trek           3:08:51   +0:45:54  32,4                   
 37    181  Gundars Vectirāns       1968 Toyota Team                            3:12:52   +0:49:55  31,7                   
 38    158  Aigars Lēlis            1967                         Merida         3:17:48   +0:54:51  30,9                   
 39    115  Aldis Ginters           1971 Latvenergo                             3:30:23   +1:07:26  29,0                   
 40    80   Ludvigs Brambergs       1966 LDz                     Giant          4:15:27   +1:52:30  23,9                   

M 45 102000m

pos.  Nr    Vārds Uzvārds          Gads  pārstāv                 velo           Laiks     -t        kmh  Stat      
 1     20   Aleksandrs Aleksandrovs 1960 Veloclub                Dart           2:24:28             42,3                   
 2     27   Aigars Zvingulis        1961 Kuldīga                 Corratec       2:26:19   +0:01:51  41,8                   
 3     31   Ainārs Ozoliņš          1960 VW-Valmiera             Colnago        2:26:21   +0:01:53  41,8                   
 4     18   Leonīds Aļeksejevs      1958 Fans/Multipower                        2:26:23   +0:01:55  41,8                   
 5     81   Gunvaldis Vēsmiņš       1959 laskana                 Cube           2:26:23   +0:01:55  41,8                   
 6     61   Aivars Bumbulis         1960 Latvenergo                             2:26:43   +0:02:15  41,7                   
 7     83   Jānis Rezins            1962 ZZK                                    2:26:45   +0:02:17  41,7                   
 8     113  Jānis Bruzinskis        1959 Latvenergo                             2:26:52   +0:02:24  41,6                   
 9     28   Ints Celmaraugs         1965 Gandrs-Merida           Look           2:27:02   +0:02:34  41,6                   
 10    41   Normunds Rubenis        1964 Beitēni                 Merida         2:27:49   +0:03:21  41,4                   
 11    37   Aldis Pundurs           1965 Hotel Centrs-Velobiķeri.lv
                                                                 Author         2:37:59   +0:13:31  38,7                   
 12    52   Ilgvars Plētiens        1957 Smiltene                Corratec       2:43:06   +0:18:38  37,5                   
 13    62   Aleksandrs Deņisovs     1965 veloclub                Dynatec        2:46:15   +0:21:47  36,8                   
 14    63   Aleksandrs Kapralovs    1964 veloclub.lv             Colnago        2:53:25   +0:28:57  35,2                   
 15    50   Viktors Trofimiks       1959 Veloclub                Guerciotti     2:59:33   +0:35:05  34,0                   
 16    53   Edmunds Spigovskis      1962 velobiķeri.lv           Giant          3:00:14   +0:35:46  33,9                   
 17    70   Pēteris Majors          1956 SEB banka               Giant          3:00:46   +0:36:18  33,8                   
 18    66   Leons Seškens           1956 Beitani                 Merida         3:01:38   +0:37:10  33,6                   
 19    118  Uldis Puzaks            1956 RRS Baloži              Author         3:02:10   +0:37:42  33,5                   
 20    114  Arnis Vecenāns          1963 Latvenergo                             3:09:20   +0:44:52  32,3                   
 21    72   Erīks Livzenieks        1959                         Univega        3:14:31   +0:50:03  31,4                   
 22    180  Raimonds Romanovskis    1961 Ikšķile                 Scott          3:37:27   +1:12:59  28,1                   

M 55 102000m

pos.  Nr    Vārds Uzvārds          Gads  pārstāv                 velo           Laiks     -t        kmh  Stat      
 1     26   Sergejs Pomarņevskis    1954 velobiķeri                             2:26:26             41,7                   
 2     55   Nikolajs Pušņickis      1941                                        2:37:50   +0:11:24  38,7                   
 3     39   Aivars Krūčis           1952                                        2:42:36   +0:16:10  37,6                   
 4     136  Jānis Ķīsis             1952 Valmiera                Giant          2:44:48   +0:18:22  37,1                   
 5     91   Rihards Tihonovs        1946                                        2:55:04   +0:28:38  34,9                   
 6     71   Jānis Puriņš            1950 Burusports Team         KTM            3:08:39   +0:42:13  32,4                   
 7     73   Andris Miķelsons        1943 Burusports Team                        3:24:40   +0:58:14  29,9                   
 8     100  Anatolijs Anpilovs      1954                                        4:17:43   +1:51:17  23,7                   

T W 37500m

pos.  Nr    Vārds Uzvārds          Gads  pārstāv                 velo           Laiks     -t        kmh  Stat      
 1     2569 Svetlana Ušakova        1990 Itera Latvija                          0:55:29             40,5                   
 2     2089 Elīna Banga             1975 Re&Re                   Orbea          0:58:53   +0:03:24  38,2                   
 3     4291 Agnese Imune            1982 Swedbank/Merida                        1:03:07   +0:07:38  35,6                   
 4     2135 Juta Melberga           1964                                        1:03:09   +0:07:40  35,6                   
 5     2188 Santa Petaka            1990 SEB Banka                              1:03:12   +0:07:43  35,6                   
 6     2563 Dace Kalverša           1976 Salaspils Zīriņi        Kuota          1:03:30   +0:08:01  35,4                   
 7     2376 Helge Bernāns           1996 Priekuļi                Cube           1:04:02   +0:08:33  35,1                   
 8     2399 Lāsma Ādamsone          1987                                        1:05:39   +0:10:10  34,2                   
 9     2370 Lauma Čerņevska         1985                         Felt           1:06:00   +0:10:31  34,0                   
 10    2841 Vija Malvesa            1952                                        1:06:18   +0:10:49  33,9                   
 11    2385 Elīna Kupča             1982 Brāļi Pedāļi            Author         1:07:00   +0:11:31  33,5                   
 12    3094 Elīna Sauka             1997 RRS-Rīga                ZZK            1:07:00   +0:11:31  33,5                   
 13    2642 Rasa Lūse               1995 VW-Valmiera             Merida         1:07:02   +0:11:33  33,5                   
 14    2181 Ilze Zavicka            1967 GDI                     Rockmashine    1:07:09   +0:11:40  33,5                   
 15    2190 Anete Zvirbule          1985                         Corratec       1:07:12   +0:11:43  33,4                   
 16    2350 Māra Braslava           1992                         GT             1:07:21   +0:11:52  33,4                   
 17    2183 Kristīne Balanasa       1978 Eriņi                   Merida         1:07:27   +0:11:58  33,3                   
 18    2354 Līva Vēliņa             1978 Lattelecom              Corratec       1:07:46   +0:12:17  33,2                   
 19    2279 Kristīna Bernāne        1966 Priekuļi                Rockmashine    1:08:02   +0:12:33  33,0                   
 20    2338 Ilze Šīmane             1980                                        1:08:08   +0:12:39  33,0                   
 21    2656 Rita Golvere            1967 Twix                    Trek           1:08:09   +0:12:40  33,0                   
 22    2319 Eva Mārtiņsone          1976 Klijāns                                1:08:15   +0:12:46  32,9                   
 23    2310 Zanda Mālniece          1980                                        1:08:40   +0:13:11  32,7                   
 24    2515 Laila Bankovska         1983 Swedbank                Scott          1:08:49   +0:13:20  32,6                   
 25    2695 Iveta Flakse            1963 krastmali.lv            Corratec       1:09:19   +0:13:50  32,4                   
 26    2315 Dace Rozenberga         1980 astoņi kustoņi/resnie putni
                                                                 Cube           1:09:51   +0:14:22  32,2                   
 27    2550 Simona Marhele          1984 Siguldas novada dome                   1:10:01   +0:14:32  32,1                   
 28    3079 Aiga Auziņa             1970                                        1:10:13   +0:14:44  32,0                   
 29    2497 Aiga Žebere             1964 ZZK                     ZZK            1:10:15   +0:14:46  32,0                   
 30    3606 Sandra Žebere           1992 ZZK                                    1:10:16   +0:14:47  32,0                   
 31    2476 Kristīne Kazaka         1977 Novatours               GT             1:10:45   +0:15:16  31,8                   
 32    3951 Iveta Kirilova          1986 VW-Valmiera                            1:10:48   +0:15:19  31,7                   
 33    2680 Karīna Janoviča         1978 ZZK                     ZZK            1:11:06   +0:15:37  31,6                   
 34    2665 Dace Cēderštrēna        1975 Savējie                 Scott          1:11:16   +0:15:47  31,5                   
 35    2458 Inga Mežavilka          1972 Sigulda                 Trek           1:11:46   +0:16:17  31,3                   
 36    2692 Sabīne Ozoliņa          1986                         Scott          1:11:50   +0:16:21  31,3                   
 37    2342 Līga Zālīte             1981 astoņi kustoņi/resnie putni
                                                                 Specialized    1:12:01   +0:16:32  31,2                   
 38    3041 Jautrīte Caune          1961 Latvenergo              ZZK            1:12:11   +0:16:42  31,1                   
 39    2312 Dace Kampuse            1966 Pēdu nav                Dema           1:12:15   +0:16:46  31,1                   
 40    2294 Inga Pipare             1976 "Ģimenīte Pipariņi&Saknīši"
                                                                                1:12:39   +0:17:10  30,9                   
 41    2242 Ilze Kronberga          1980 Dzelzs Bite             Corratec       1:12:39   +0:17:10  30,9                   
 42    2603 Andra Cibuļska          1974 SEB Banka                              1:12:58   +0:17:29  30,8                   
 43    2375 Renāte Borisova         1988 Brāļi Pedāļi                           1:13:01   +0:17:32  30,8                   
 44    4023 Guna Eglāja             1978                         Merida         1:13:05   +0:17:36  30,7                   
 45    2616 Anita Krampe            1979 kurtuesi.lv             Anlen          1:13:39   +0:18:10  30,5                   
 46    2716 Aiva Lapše              1966 Aqua                                   1:13:51   +0:18:22  30,4                   
 47    4522 Kristīne Šulce          1973                                        1:13:55   +0:18:26  30,4                   
 48    2795 Beāte Banga             1997 Re&Re                   Superior       1:14:11   +0:18:42  30,3                   
 49    2355 Ligita Saulīte          1958                                        1:14:24   +0:18:55  30,2                   
 50    2353 Evija Melberga          1991 RVS                                    1:14:37   +0:19:08  30,1                   
 51    2623 Vēsma Selga             1961 Valka                   KHS            1:14:44   +0:19:15  30,1                   
 52    4038 Krista Lauska           1987                                        1:14:57   +0:19:28  30,0                   
 53    2511 Regīna Simanovska       1966                         Turist         1:14:58   +0:19:29  30,0                   
 54    3962 Elga Gailīte            1978 E-komanda               Giant          1:14:59   +0:19:30  30,0                   
 55    3438 Ilga Sondore            1976                         Merida         1:15:16   +0:19:47  29,8                   
 56    4050 Liene Poča              1985                         Kross          1:15:28   +0:19:59  29,8                   
 57    2601 Thore Jensen            1994 Vitamax team            Trek           1:15:37   +0:20:08  29,7                   
 58    2371 Līva Šteinberga         1984 Ikšķile                                1:15:53   +0:20:24  29,6                   
 59    2374 Ina Ceplīte             1961 astoņi kustoņi/resnie putni
                                                                 Corratec       1:15:54   +0:20:25  29,6                   
 60    2971 Signe Garjāne           1982                         Trek           1:16:06   +0:20:37  29,5                   
 61    2712 Zane Stepka             1991                         Trek           1:16:07   +0:20:38  29,5                   
 62    2749 Baiba Beitika           1978 Velomafija              GT             1:16:07   +0:20:38  29,5                   
 63    2793 Zane Cera               1993 Ceru ģimene                            1:16:15   +0:20:46  29,5                   
 64    2361 Silvija Krievāne        1965 ZZK                     ZZK            1:16:18   +0:20:49  29,4                   
 65    4009 Arta Beitāne            1993 Pro Via                 Merida         1:16:25   +0:20:56  29,4                   
 66    2654 Astra Ozoliņa           1966 Siguldietis             GT             1:16:27   +0:20:58  29,4                   
 67    2922 Zanda Rutkovska         1980                                        1:16:35   +0:21:06  29,3                   
 68    2780 Guna Mangusa            1989                         Panther        1:16:40   +0:21:11  29,3                   
 69    2405 Airisa Bērziņa          1967                         Cube           1:16:52   +0:21:23  29,2                   
 70    2848 Dace Reisone            1972 SEB Banka                              1:17:46   +0:22:17  28,9                   
 71    3086 Dana Spulle             1986                         Ghost          1:17:54   +0:22:25  28,8                   
 72    2682 Jana Biezā              1984                         Stream         1:17:55   +0:22:26  28,8                   
 73    3074 Vaiva Gavare            1964 Latvenergo              Author         1:18:00   +0:22:31  28,8                   
 74    2817 Sanda Rapa              1975                         Merida         1:18:13   +0:22:44  28,7                   
 75    2604 Sandra Juškeviča        1972                         Giant          1:18:15   +0:22:46  28,7                   
 76    3553 Anda Trubiņa            1985                                        1:18:31   +0:23:02  28,6                   
 77    3059 Evita Diure             1974                                        1:18:38   +0:23:09  28,6                   
 78    3128 Alona Purvlice          1980 Katafot                 ZZK            1:18:38   +0:23:09  28,6                   
 79    2341 Gita Trubiņa            1960                         Giant          1:18:39   +0:23:10  28,6                   
 80    2899 Ilze Jēkabsone          1986                         Panther        1:19:13   +0:23:44  28,4                   
 81    2705 Anda Neļķe              1967                         Merida         1:19:16   +0:23:47  28,3                   
 82    2320 Līga Actiņa             1982 Drusti Team             Ghost          1:19:17   +0:23:48  28,3                   
 83    2437 Karīna Makare           1981 Scandi motors           Cube           1:19:24   +0:23:55  28,3                   
 84    4036 Indra Lange             1973                         Author         1:19:47   +0:24:18  28,2                   
 85    2699 Daira Markusa           1967 Piebalga                Giant          1:19:49   +0:24:20  28,1                   
 86    3245 Sanita Šreibere         1987                         Apache         1:19:55   +0:24:26  28,1                   
 87    5311 Elita Klintāja          1971 Olaine                  Wheeler        1:20:01   +0:24:32  28,1                   
 88    2845 Marika Šneidere         1961 Eži                     Dema           1:20:05   +0:24:36  28,0                   
 89    2256 Renāte Kārkliņa         1973                         Giant          1:20:11   +0:24:42  28,0                   
 90    2463 Laine Liepiņa           1987                         Mongoose       1:20:17   +0:24:48  28,0                   
 91    2729 Aiga-Ārija Ruka         1995 SEB Banka                              1:20:19   +0:24:50  28,0                   
 92    4317 Gunta Plataiskalna      1981                         Giant          1:20:23   +0:24:54  27,9                   
 93    2491 Anda Lātsa              1992                         Ideal          1:20:31   +0:25:02  27,9                   
 94    2802 Una Zvingule            1985 RSK Kuldīga             Orbea          1:20:53   +0:25:24  27,8                   
 95    4289 Ina Zariņa              1978                         Trek           1:21:00   +0:25:31  27,7                   
 96    2626 Liene Mušperte          1979                         Trek           1:21:01   +0:25:32  27,7                   
 97    3579 Kristīne Platace        1990 Hansamedia                             1:21:01   +0:25:32  27,7                   
 98    2614 Līga Eriņa              1988 Eriņi                   Scott          1:21:03   +0:25:34  27,7                   
 99    2914 Inese Apine             1975 Travelport              Trek           1:21:13   +0:25:44  27,7                   
 100   2753 Madara Šneidere         1992                                        1:21:22   +0:25:53  27,6                   
 101   2799 Līga Grunšteina         1986                                        1:21:24   +0:25:55  27,6                   
 102   2406 Ginta Bundze            1973                         Giant          1:21:29   +0:26:00  27,6                   
 103   3499 Madara Ozoliņa          1988                                        1:21:32   +0:26:03  27,5                   
 104   2851 Kristīne Spradzenko     1975                                        1:21:35   +0:26:06  27,5                   
 105   3585 Kristīne Cinīte         1981 Hansamedia                             1:21:35   +0:26:06  27,5                   
 106   3070 Zita Voiciša            1983                                        1:21:40   +0:26:11  27,5                   
 107   2987 Ina Graudiņa            1983 EMU                                    1:21:46   +0:26:17  27,5                   
 108   2758 Inguna Viļumsone        1972                         Scott          1:21:52   +0:26:23  27,4                   
 109   2995 Dace Ancāne             1972 Gjensidige Baltic       Merida         1:21:59   +0:26:30  27,4                   
 110   2775 Līga Neilande           1980                         Merida         1:22:02   +0:26:33  27,4                   
 111   2909 Kristīne Savicka        1993                                        1:22:03   +0:26:34  27,4                   
 112   2809 Ilze Bitīte             1969 Ragana                  Trek           1:22:03   +0:26:34  27,4                   
 113   3073 Aiva Lātsa              1971                         Ideal          1:22:06   +0:26:37  27,4                   
 114   2660 Anastasija Vīksne       1954 Skil elektroinstrumenti Schwinn        1:22:10   +0:26:41  27,3                   
 115   3080 Iluta Paeglīte          1974 Skultes pagasta pārvalde               1:22:22   +0:26:53  27,3                   
 116   2932 Baiba Krama             1966                         Merida         1:22:42   +0:27:13  27,2                   
 117   5002 Ginta Bogdanova         1997                                        1:22:57   +0:27:28  27,1                   
 118   2554 Vita Nemonjonoka        1976 Veloserviss             Giant          1:22:57   +0:27:28  27,1                   
 119   2531 Indra Kalniņa           1987                         ZZK            1:23:05   +0:27:36  27,0                   
 120   2752 Ieva Bērziņa            1970 CSDD                    Giant          1:23:14   +0:27:45  27,0                   
 121   2487 Ilze Kraukle            1971                         Ideal          1:23:22   +0:27:53  26,9                   
 122   2502 Agnese Patrīcija Ozola  1998                                        1:23:34   +0:28:05  26,9                   
 123   4609 Ilze Lucāne             1979 Burusports Team                        1:23:34   +0:28:05  26,9                   
 124   2830 Maija Bārbale           1978                         Author         1:23:36   +0:28:07  26,9                   
 125   4281 Kerija Ivanova          1983 CSDD                    ZZK            1:23:40   +0:28:11  26,8                   
 126   2847 Ieva Upīte-Upeniece     1955                         Focus          1:23:42   +0:28:13  26,8                   
 127   2750 Ieva Liepiņa            1970                         Merida         1:23:45   +0:28:16  26,8                   
 128   2887 Lauma Pranča            1992                                        1:23:50   +0:28:21  26,8                   
 129   3256 Sandra Kamara           1981                         Trek           1:23:56   +0:28:27  26,8                   
 130   3078 Dace Grāmatiņa          1981                         Rockmashine    1:24:08   +0:28:39  26,7                   
 131   4395 Rūta Irbe Tropa         1992                                        1:24:09   +0:28:40  26,7                   
 132   2309 Rigonda Nudiena         1976                         Corratec       1:24:16   +0:28:47  26,7                   
 133   2904 Dace Ozoliņa            1976 SEB Banka                              1:24:21   +0:28:52  26,6                   
 134   2631 Elita Pūpola            1961                         Corratec       1:24:23   +0:28:54  26,6                   
 135   3178 Evija Šulce-Krastiņa    1980 LOG                     Schwinn        1:24:26   +0:28:57  26,6                   
 136   2946 Inga Svirska            1966                         Merida         1:24:27   +0:28:58  26,6                   
 137   4565 Ginta Kravale           1989                         Triumph        1:24:31   +0:29:02  26,6                   
 138   3165 Jurita Kuola            1968 Latvenergo              Wheeler        1:24:34   +0:29:05  26,6                   
 139   2915 Ilze Cīrule             1988 LOK                     Lenx           1:24:38   +0:29:09  26,5                   
 140   3676 Kitija Bērziņa          1993                                        1:24:44   +0:29:15  26,5                   
 141   2657 Ieva Lavska             1985                                        1:24:52   +0:29:23  26,5                   
 142   2874 Anna Jaunslaviete       1990                         KHS            1:24:56   +0:29:27  26,4                   
 143   5379 Daina Šnikvalde         1981 Aldaris                 KHS            1:25:08   +0:29:39  26,4                   
 144   5149 Dace Tauriņa            1979 SEB banka                              1:25:10   +0:29:41  26,4                   
 145   2687 Arita Afanasjeva        1987 Kalnamuižas rep.        Merida         1:25:23   +0:29:54  26,3                   
 146   3039 Signe Laksa             1990 Alpha Baltic                           1:25:23   +0:29:54  26,3                   
 147   4897 Kristīne Lankovska      1985 Laima                                  1:25:24   +0:29:55  26,3                   
 148   3899 Irēna Cepliša           1965                                        1:25:24   +0:29:55  26,3                   
 149   3532 Nadežda Starčenko       1978                         Merida         1:25:25   +0:29:56  26,3                   
 150   5011 Inga Jakovela           1977 3RaguLopi               Wheeler        1:25:29   +0:30:00  26,3                   
 151   4197 Zane Cīrule             1996                                        1:25:37   +0:30:08  26,2                   
 152   2991 Lolita Ramata           1981                         Merida         1:25:43   +0:30:14  26,2                   
 153   3699 Madara Baumane          1988                                        1:25:47   +0:30:18  26,2                   
 154   2890 Agnese Blekte           1986                         Scott          1:25:52   +0:30:23  26,2                   
 155   2878 Ingrīda Birkante        1965 FMS                     Giant          1:25:55   +0:30:26  26,1                   
 156   3042 Signe Seškena           1989 Beitēni                 Author         1:25:58   +0:30:29  26,1                   
 157   5210 Inga Skrastiņa          1980                         Giant          1:26:07   +0:30:38  26,1                   
 158   3131 Mārīte Revizore         1970                         Giant          1:26:10   +0:30:41  26,1                   
 159   3236 Ilze Liepiņa            1978 Liepiņi, viens labs cilvēks un suns
                                                                 Corratec       1:26:13   +0:30:44  26,0                   
 160   3071 Liene Darge             1984 Nepiebeidzamā Velo Mafija
                                                                 Giant          1:26:15   +0:30:46  26,0                   
 161   3017 Egija Taube             1986 Xpro                    Schwinn        1:26:23   +0:30:54  26,0                   
 162   3801 Odrija Sakne            1975                         Trek           1:26:25   +0:30:56  26,0                   
 163   2893 Aiva Kalvišķe           1991 Tragedy                                1:26:34   +0:31:05  25,9                   
 164   3767 Linda Zustrene          1989                         Scott          1:26:38   +0:31:09  25,9                   
 165   3728 Elga Ballaha            1980                         Merida         1:26:39   +0:31:10  25,9                   
 166   3964 Evita Magone            1978 Gary Fisher/Pūre        Gary Fisher    1:26:43   +0:31:14  25,9                   
 167   3992 Ina Eigenfelde          1985                         Trek           1:26:43   +0:31:14  25,9                   
 168   4342 Kristīne Golubecka      1973                                        1:27:01   +0:31:32  25,8                   
 169   2557 Endija Rutule           1997 Veloserviss             Rock machine   1:27:03   +0:31:34  25,8                   
 170   3295 Anita Skujiņa           1965 Latvenergo              ZZK            1:27:04   +0:31:35  25,8                   
 171   3013 Linda Baumerte          1981                         Scott          1:27:06   +0:31:37  25,8                   
 172   4825 Anete Geduševa          1993 Laima                                  1:27:08   +0:31:39  25,8                   
 173   3878 Silvija Sīmane          1956 Latvijas mūzikas akadēmija
                                                                 Giant          1:27:08   +0:31:39  25,8                   
 174   3542 Aija Voitkeviča         1986 Kokerspanieli           Cube           1:27:18   +0:31:49  25,7                   
 175   3960 Nadīna Miezīte          1994 VW-Valmiera             Cube           1:27:33   +0:32:04  25,6                   
 176   3541 Līva Pugoviča           1988                         Anlen          1:27:35   +0:32:06  25,6                   
 177   2717 Iveta Pļaviņa           1961                                        1:27:39   +0:32:10  25,6                   
 178   2769 Laila Zariņa            1969 Apex                    Corratec       1:27:50   +0:32:21  25,6                   
 179   4544 Austra Dobrovoļska      1989                         Tandēms        1:27:50   +0:32:21  25,6                   
 180   4570 Kristīne Ķipsnai        1974                                        1:27:51   +0:32:22  25,6                   
 181   3443 Linda Lisjonoka         1984 Vides attīstības biedrība
                                                                                1:27:53   +0:32:24  25,6                   
 182   3575 Inese Čipāne            1982 Hansamedia                             1:27:54   +0:32:25  25,5                   
 183   3006 Dzintra Salmiņa         1957                                        1:27:57   +0:32:28  25,5                   
 184   3669 Anda Ķikute             1987                                        1:28:05   +0:32:36  25,5                   
 185   3050 Renāte Alaine           1995                                        1:28:10   +0:32:41  25,5                   
 186   3156 Antra Krūmiņliepa       1973                         Merida         1:28:19   +0:32:50  25,4                   
 187   3797 Ingūna Paulāne          1975                                        1:28:20   +0:32:51  25,4                   
 188   2920 Inga Roze               1980 Fastum                                 1:28:28   +0:32:59  25,4                   
 189   5119 Vineta Rūsiņa           1975                         Merida         1:28:29   +0:33:00  25,4                   
 190   3968 Aiga Rinkoviča          1979 Iecava                  Corratec       1:28:32   +0:33:03  25,4                   
 191   3569 Inese Reinfelde         1971                                        1:28:47   +0:33:18  25,3                   
 192   4441 Inga Sproģe             1985                         Cube           1:28:47   +0:33:18  25,3                   
 193   2976 Inga Karlivāne          1969                         Merida         1:28:49   +0:33:20  25,3                   
 194   4524 Dārta Vijgrieze         1997 Geze                    Scott          1:28:52   +0:33:23  25,3                   
 195   2902 Dace Simsone            1970                         Merida         1:28:57   +0:33:28  25,2                   
 196   3584 Kristīne Keiša          1985 Hansamedia              Giant          1:29:08   +0:33:39  25,2                   
 197   2776 Ieva Šķobe              1973 Darba rezerves          Rockmashine    1:29:15   +0:33:46  25,2                   
 198   3570 Dace Riekstiņa          1967 Jaunais vilnis          KHS            1:29:18   +0:33:49  25,1                   
 199   4132 Laura Stepane           1978 Latvenergo                             1:29:21   +0:33:52  25,1                   
 200   3063 Līga Lejiņa             1980 Fans/Multipower         Cube           1:29:21   +0:33:52  25,1                   
 201   3170 Laura Kudreņicka        1992 CSDD                                   1:29:22   +0:33:53  25,1                   
 202   4182 Annija Sabule           1997 CPSS                                   1:29:24   +0:33:55  25,1                   
 203   3033 Ketija Grēta Sabule     1995 CPSS                                   1:29:25   +0:33:56  25,1                   
 204   3062 Kintija Martinova       1985                         Corratec       1:29:26   +0:33:57  25,1                   
 205   3559 Dace Gintere-Dalbiņa    1973 Jaunais vilnis          KHS            1:29:28   +0:33:59  25,1                   
 206   2952 Jūsma Siliņa            1955                                        1:29:32   +0:34:03  25,1                   
 207   4710 Zaiga Šablinska         1957 Latvijas Pasts                         1:29:33   +0:34:04  25,1                   
 208   3183 Marija Bondarenko       1980 Activator.lv            Merida         1:29:34   +0:34:05  25,1                   
 209   4607 Elīna Skudra            1984 trialmaster.net                        1:29:37   +0:34:08  25,1                   
 210   5016 Zane Kalniņa            1992                                        1:29:39   +0:34:10  25,0                   
 211   5015 Sigita Kalniņa          1969                                        1:29:39   +0:34:10  25,0                   
 212   3002 Inese Akermane          1983 Point Transaction Systems
                                                                 Focus          1:29:48   +0:34:19  25,0                   
 213   4303 Ilze Bērziņa            1980 Bērziņi                 Head           1:29:53   +0:34:24  25,0                   
 214   5219 Agita Daneberga         1989 Laima                                  1:29:55   +0:34:26  25,0                   
 215   4274 Maruta Lapše            1997                         Merida         1:30:04   +0:34:35  24,9                   
 216   2897 Sandra Bērziņa          1963                         Turist         1:30:10   +0:34:41  24,9                   
 217   3001 Kristīne Kairiša        1978                         Gary Fisher    1:30:12   +0:34:43  24,9                   
 218   3181 Iluta Pliķena           1970 Sigulda                 Kross          1:30:16   +0:34:47  24,9                   
 219   3020 Liene Dobele            1981 Latvijas Pasts          Cube           1:30:18   +0:34:49  24,9                   
 220   3859 Linda Mehņecova         1986 Transcom Worldwide Latvia
                                                                                1:30:23   +0:34:54  24,8                   
 221   4506 Jūlija Eniņa            1982                         Merida         1:30:24   +0:34:55  24,8                   
 222   3461 Ieviņa Reinsone         1968                                        1:30:24   +0:34:55  24,8                   
 223   3917 Solvita Liepiņa         1982                         Ghost          1:30:32   +0:35:03  24,8                   
 224   2921 Olga Soboļeva           1963                         Merida         1:30:34   +0:35:05  24,8                   
 225   4348 Gunta Švarcw            1983                         4ever          1:30:34   +0:35:05  24,8                   
 226   2942 Marina Drozdova         1982                         Scott          1:30:36   +0:35:07  24,8                   
 227   3782 Lelde Gierkena          1983                         Superior       1:30:36   +0:35:07  24,8                   
 228   3040 Iveta Zekunde           1960 Krūzeki                 Giant          1:30:38   +0:35:09  24,8                   
 229   2930 Indra Martunele-Lenša   1983 Point Transaction Systems
                                                                 Cube           1:30:40   +0:35:11  24,8                   
 230   4545 Anita Dunce             1970                                        1:30:45   +0:35:16  24,7                   
 231   2751 Solvita Geistere        1970                                        1:30:47   +0:35:18  24,7                   
 232   2754 Līva Biseniece          1988                         Anlen          1:30:51   +0:35:22  24,7                   
 233   4546 Ritma Ekimāne           1986 Vides attīstības biedrība
                                                                                1:30:53   +0:35:24  24,7                   
 234   3690 Kristīne Prūse          1977                         Merida         1:30:55   +0:35:26  24,7                   
 235   3947 Madara Elksne           1988 Veloserviss             Giant          1:30:58   +0:35:29  24,7                   
 236   2669 Liene Māliņa            1985 e-davanukarte.lv                       1:31:02   +0:35:33  24,7                   
 237   2860 Andra Dāvidsone         1972 SEB Banka                              1:31:04   +0:35:35  24,7                   
 238   4888 Elīna Saukše            1986 Laima                                  1:31:13   +0:35:44  24,6                   
 239   3484 Zita Lazdāne Laķe       1982 LNT                                    1:31:23   +0:35:54  24,6                   
 240   3096 Daiga Kalnupa           1969                         Anlen          1:31:25   +0:35:56  24,6                   
 241   2838 Līva Benete             1987 Vienotība                              1:31:28   +0:35:59  24,5                   
 242   3166 Vita Videmane           1981                         Felt           1:31:29   +0:36:00  24,5                   
 243   5291 Agnese Skrastiņa        1991                                        1:31:29   +0:36:00  24,5                   
 244   3144 Inese Ādamsone          1979                                        1:31:31   +0:36:02  24,5                   
 245   3513 Sarmīte Dance           1950 Ainaži                  Specialized    1:31:32   +0:36:03  24,5                   
 246   4014 Ilona Ceļmalniece       1984                                        1:31:32   +0:36:03  24,5                   
 247   3781 Dace Ernstsone          1986 A-komanda               UMF            1:31:34   +0:36:05  24,5                   
 248   3537 Esmeralda Ērmale        1956                         Anlen          1:31:35   +0:36:06  24,5                   
 249   4307 Inese Dravniece         1984                                        1:31:35   +0:36:06  24,5                   
 250   3065 Ilze Umaņeca            1969                                        1:31:36   +0:36:07  24,5                   
 251   4032 Liene Konopacka         1971 Talsi                   Fuji           1:31:39   +0:36:10  24,5                   
 252   3818 Evija Gransberga        1985 Lexel Fabrika (Schneider Electric)
                                                                                1:31:45   +0:36:16  24,5                   
 253   3029 Sintija Karule          1988 Veloserviss             Giant          1:31:46   +0:36:17  24,5                   
 254   4854 Inga Griķe              1983 Laima                                  1:31:46   +0:36:17  24,5                   
 255   4249 Guna Vintere            1988                         Corratec       1:31:48   +0:36:19  24,5                   
 256   4873 Sanita Buiķe            1971 Laima                                  1:31:52   +0:36:23  24,4                   
 257   4093 Evija Mūrniece          1979                         Giant          1:31:54   +0:36:25  24,4                   
 258   5243 Paula Rozenlauka        1992 Par labu Latviju                       1:31:58   +0:36:29  24,4                   
 259   4663 Kristīne Pavloviča      1981 EMU                                    1:31:58   +0:36:29  24,4                   
 260   5113 Jana Minalgo            1973                         Corratec       1:32:00   +0:36:31  24,4                   
 261   3217 Sarma Māliņa            1954 e-davanukarte.lv                       1:32:00   +0:36:31  24,4                   
 262   3168 Ilze Burtniece          1975                                        1:32:01   +0:36:32  24,4                   
 263   4949 Maija Pētermane         1982                         Trek           1:32:01   +0:36:32  24,4                   
 264   3904 Linda Egle              1975 Rozīnītes                              1:32:02   +0:36:33  24,4                   
 265   3148 Laura Skadiņa           1982 Laima                   Rockmashine    1:32:02   +0:36:33  24,4                   
 266   2908 Ilze Graumane           1969 Pedāļi gaisā            Trek           1:32:03   +0:36:34  24,4                   
 267   2825 Jana Šarova             1990                         Dema           1:32:13   +0:36:44  24,3                   
 268   3907 Evita Greidiņa          1982 Nepalikt mežā           ZZK            1:32:15   +0:36:46  24,3                   
 269   3363 Agnese Lācarus          1987                         Cube           1:32:16   +0:36:47  24,3                   
 270   4214 Baiba Vitkovska         1967 Dzelzs Bite                            1:32:26   +0:36:57  24,3                   
 271   3769 Ginta Aleksandrova      1978 Neo                     Trek           1:32:26   +0:36:57  24,3                   
 272   4258 Evelīna Ventaskrasta    1993                         Panther        1:32:26   +0:36:57  24,3                   
 273   2961 Madara Riekstiņa        1992                         Anlen          1:32:31   +0:37:02  24,3                   
 274   4269 Agita Leiboma           1969                         Giant          1:32:36   +0:37:07  24,2                   
 275   2555 Linda Egle              1971 Veloserviss             Giant          1:32:39   +0:37:10  24,2                   
 276   3581 Maija Birzniece         1965 Hansamedia                             1:32:41   +0:37:12  24,2                   
 277   3031 Zane Čilipāne           1984                         Trek           1:32:41   +0:37:12  24,2                   
 278   3314 Agnese Laksa            1986 Alpha Baltic                           1:32:43   +0:37:14  24,2                   
 279   3735 Līga Caune              1979 Garām ejot              Trek           1:32:47   +0:37:18  24,2                   
 280   4810 Agnese Kišūna           1981 EMU                                    1:32:47   +0:37:18  24,2                   
 281   3933 Ina Servuta             1986                                        1:32:49   +0:37:20  24,2                   
 282   3498 Inga Pudāne             1980 LOK                     Commencial     1:32:50   +0:37:21  24,2                   
 283   3193 Ilze Liepiņa            1985 Liepiņi, viens labs cilvēks un suns
                                                                                1:32:57   +0:37:28  24,2                   
 284   4918 Linda Spinga            1986 Laima                                  1:32:58   +0:37:29  24,2                   
 285   5019 Dace Lezdiņa            1982 Arkādija SS                            1:33:01   +0:37:32  24,1                   
 286   3986 Aiva Asiķe              1982                                        1:33:05   +0:37:36  24,1                   
 287   3272 Krista Revizore         1994                         Giant          1:33:13   +0:37:44  24,1                   
 288   2207 Mudrīte Grundule        1973                         Giant          1:33:16   +0:37:47  24,1                   
 289   2559 Kitija Avotiņa          1993 Veloserviss             Giant          1:33:20   +0:37:51  24,1                   
 290   5335 Ilva Kaliksone          1971 Cēsis                   Giant          1:33:24   +0:37:55  24,0                   
 291   2870 Sigita Noreika          1992 Savējais                Scott          1:33:27   +0:37:58  24,0                   
 292   3319 Līga Kirkovalde         1970 Latvenergo                             1:33:31   +0:38:02  24,0                   
 293   4550 Ilze Gajevska           1984                         ZZK            1:33:36   +0:38:07  24,0                   
 294   4029 Aina Kokare             1965 JAV                                    1:33:39   +0:38:10  24,0                   
 295   4139 Sanita Petkūne          1980 Latvenergo                             1:33:40   +0:38:11  24,0                   
 296   3701 Evita Dadzīte           1980                         Trek           1:33:41   +0:38:12  24,0                   
 297   3283 Arta Sparāne            1985                         KHS            1:33:42   +0:38:13  24,0                   
 298   3736 Marita Černiša          1990                         Discovery      1:33:43   +0:38:14  24,0                   
 299   4399 Dagnija Andžāne         1976                                        1:33:45   +0:38:16  24                     
 300   3209 Viktorija Jastrebova    1989 Jūrmala                 Trek           1:33:47   +0:38:18  23,9                   
 301   4853 Baiba Kārkle            1982 Laima                                  1:33:48   +0:38:19  23,9                   
 302   3971 Līga Skirjuse           1977                                        1:33:51   +0:38:22  23,9                   
 303   5340 Gaida Bite              1960                                        1:33:51   +0:38:22  23,9                   
 304   4333 Ilze Endele             1974 IPA                     Kross          1:33:55   +0:38:26  23,9                   
 305   3679 Anna Šarova             1991                                        1:33:57   +0:38:28  23,9                   
 306   4361 Alla Jančevska          1962 Latvijas Dzelzceļš                     1:34:01   +0:38:32  23,9                   
 307   4396 Līna Loransa Lapiņa     1994 Latvijas mūzikas akadēmija
                                                                                1:34:03   +0:38:34  23,9                   
 308   3008 Lienīte Cera            1978 Ceru ģimene                            1:34:08   +0:38:39  23,9                   
 309   4540 Lelde Čavare            1982 Ikšķile                                1:34:10   +0:38:41  23,8                   
 310   4013 Laima Bušaite           1988                                        1:34:23   +0:38:54  23,8                   
 311   2560 Kristine Avotiņa        1978 Veloserviss             Giant          1:34:29   +0:39:00  23,8                   
 312   3876 Linda Pavlovska         1970                         Kellys         1:34:30   +0:39:01  23,8                   
 313   2931 Baiba Lejiņa            1939 Elīza Racing Team       ZZK            1:34:34   +0:39:05  23,7                   
 314   3304 Anda Zolmane            1967 Latvenergo                             1:34:42   +0:39:13  23,7                   
 315   2973 Edīte Skrebele          1982                         Head           1:34:43   +0:39:14  23,7                   
 316   4318 Anda Pudāne             1977                                        1:34:44   +0:39:15  23,7                   
 317   4779 Linda Dzene             1993                         Trek           1:34:48   +0:39:19  23,7                   
 318   2997 Māra Straume            1992                         Author         1:34:50   +0:39:21  23,7                   
 319   5139 Dzintra Kārkliņa        1963 SEB banka                              1:34:56   +0:39:27  23,7                   
 320   3936 Iveta Šulce             1976                         Corratec       1:34:56   +0:39:27  23,7                   
 321   3098 Elīna Lēnerte           1987                         Merida         1:34:56   +0:39:27  23,7                   
 322   3229 Dace Gabrāne            1958                         Mercury        1:35:02   +0:39:33  23,6                   
 323   2928 Vita Eglīte             1973                                        1:35:03   +0:39:34  23,6                   
 324   4587 Ieva Ribakova           1983                         Felt           1:35:03   +0:39:34  23,6                   
 325   4270 Antonina Rosovska       1985 Rosovsku team           Dominator      1:35:04   +0:39:35  23,6                   
 326   3587 Iveta Feldmane          1969 Hansamedia                             1:35:05   +0:39:36  23,6                   
 327   4432 Līna Sondore            1987 PricewaterhouseCoopers                 1:35:14   +0:39:45  23,6                   
 328   3222 Marija Kaņepe           1958                         Anlen          1:35:18   +0:39:49  23,6                   
 329   4791 Saiva Virse             1969                                        1:35:19   +0:39:50  23,6                   
 330   4596 Linda Šmikste           1986                         Kross          1:35:19   +0:39:50  23,6                   
 331   4345 Krista Kublačova        1989                                        1:35:23   +0:39:54  23,5                   
 332   3330 Māra Kuršāne            1954                                        1:35:25   +0:39:56  23,5                   
 333   3316 Elza Gierkena           1989 Gjensidige Baltic       Giant          1:35:27   +0:39:58  23,5                   
 334   4804 Kristīne Baltā          1992                         ZZK            1:35:27   +0:39:58  23,5                   
 335   3721 Maija Saule             1941                         Ērenpreiss     1:35:28   +0:39:59  23,5                   
 336   4184 Iveta Grinberga         1974                         GT             1:35:30   +0:40:01  23,5                   
 337   3305 Jeļena Blate-Deksne     1985                         Trek           1:35:31   +0:40:02  23,5                   
 338   4017 Aiga Čikste             1983 Tandēms/Drinkme         Orbea          1:35:32   +0:40:03  23,5                   
 339   4308 Zane Grava              1975 velomāne                Kalkhoff       1:35:32   +0:40:03  23,5                   
 340   4425 Beāte Vārna             1995                                        1:35:37   +0:40:08  23,5                   
 341   4626 Dace Kurpniece          1982 Burusports Team                        1:35:37   +0:40:08  23,5                   
 342   2846 Inese Sudāre            1957 Madona                  Rebel          1:35:41   +0:40:12  23,5                   
 343   4778 Liene Dzene             1993                         Trek           1:35:46   +0:40:17  23,4                   
 344   3521 Olga Meļeha             1983                         Giant          1:35:51   +0:40:22  23,4                   
 345   3112 Evija Neiberga          1993                         Classic        1:35:54   +0:40:25  23,4                   
 346   3111 Dita Cakule             1977 Auteko                  Scott          1:35:57   +0:40:28  23,4                   
 347   3342 Evita Biraua            1975 Liepiņi, viens labs cilvēks un suns
                                                                 Corratec       1:36:00   +0:40:31  23,4                   
 348   3253 Sigita Spale            1977                         Anlen          1:36:06   +0:40:37  23,4                   
 349   3120 Baiba Korsaka           1996 Hawaii Express Scott    Classic        1:36:07   +0:40:38  23,4                   
 350   2831 Dace Zvīdriņa           1984                         Merida         1:36:11   +0:40:42  23,3                   
 351   4597 Zanda Šmikste           1986                         Kross          1:36:13   +0:40:44  23,3                   
 352   3744 Inga Smelte             1979                         Anlen          1:36:13   +0:40:44  23,3                   
 353   3514 Laura Baumane           1973                                        1:36:17   +0:40:48  23,3                   
 354   4516 Agita Ozoliņa           1995 Ozoliņu meitenes        Pranger        1:36:18   +0:40:49  23,3                   
 355   3733 Anda Beikule            1974 Garām ejot              Giant          1:36:19   +0:40:50  23,3                   
 356   4011 Karlīna Bridāga         1993                                        1:36:39   +0:41:10  23,2                   
 357   4048 Jeļena Peščinska        1987 Merks                   Rockmashine    1:36:41   +0:41:12  23,2                   
 358   4008 Agnese Beināre          1981                         Cube           1:36:45   +0:41:16  23,2                   
 359   3234 Agnese Ozoliņa          1991 Ozoliņu meitenes        Champion       1:36:46   +0:41:17  23,2                   
 360   5279 Gita Kribesa            1979                                        1:36:51   +0:41:22  23,2                   
 361   4929 Antra Zemīte            1972 Laima                                  1:36:56   +0:41:27  23,2                   
 362   4041 Kristīne Madžule        1984                         Kellys         1:36:59   +0:41:30  23,1                   
 363   3770 Kristīne Aļhimoviča     1984 A-komanda               Merida         1:37:05   +0:41:36  23,1                   
 364   3356 Dana Krastiņa           1976 Elizabete                              1:37:05   +0:41:36  23,1                   
 365   2326 Lolita Paegle           1991 2 koki un citi zvēri    Trek           1:37:08   +0:41:39  23,1                   
 366   4044 Anta Paegle             1971                         GT             1:37:08   +0:41:39  23,1                   
 367   3820 Elīna Kalvāne           1984 Lexel Fabrika (Schneider Electric)
                                                                                1:37:08   +0:41:39  23,1                   
 368   4877 Evija Karlsone          1975 Laima                                  1:37:09   +0:41:40  23,1                   
 369   5276 Inese Iesmiņa           1970                         Kellys         1:37:10   +0:41:41  23,1                   
 370   4987 Ilze Kārkliņa           1976                         Corratec       1:37:13   +0:41:44  23,1                   
 371   4562 Liene Kārkliņa          1987 Makaroni pie Mārtiņa                   1:37:13   +0:41:44  23,1                   
 372   4392 Ginta Gūtmane           1985 Troja SIA                              1:37:13   +0:41:44  23,1                   
 373   4102 Sintija Zielinska       1993 Mangaļsala              Merida         1:37:15   +0:41:46  23,1                   
 374   4325 Zane Šteinberga         1990 Stora Enso Latvija                     1:37:16   +0:41:47  23,1                   
 375   3355 Jūlija Tarasova         1984 Elizabete                              1:37:19   +0:41:50  23,1                   
 376   4341 Ieva Eihenberga         1978                         Corratec       1:37:20   +0:41:51  23,1                   
 377   2835 Aiva Cīrule             1990                                        1:37:22   +0:41:53  23,1                   
 378   3097 Guna Stikāne            1995                         Merida         1:37:24   +0:41:55  23,1                   
 379   4173 Agita Puķīte            1971 Latvenergo                             1:37:27   +0:41:58  23,0                   
 380   3637 Lana Skricka            1980 Swedwood Latvia                        1:37:28   +0:41:59  23,0                   
 381   4537 Signe Buiķe             1983                                        1:37:29   +0:42:00  23,0                   
 382   4299 Adele Ločmele           1996 Rasa                    Kellys         1:37:32   +0:42:03  23,0                   
 383   4962 Sintija Mikšta          1986 Prometals               Focus          1:37:35   +0:42:06  23,0                   
 384   4578 Sanita Pavļukeviča      1981                         Scott          1:37:40   +0:42:11  23,0                   
 385   2935 Laura Kurmeļjeva        1994                                        1:37:46   +0:42:17  23,0                   
 386   2937 Renāte Kurmeļjeva       1992                                        1:37:46   +0:42:17  23,0                   
 387   2933 Anete Gaile             1991                                        1:37:47   +0:42:18  23,0                   
 388   4024 Biruta Eikina           1958 Talsi                                  1:37:48   +0:42:19  23,0                   
 389   3872 Anete Tuka              1989 Transcom Worldwide Latvia
                                                                                1:37:48   +0:42:19  23,0                   
 390   3267 Vineta Vucāne           1973 Vucuni                  Kellys         1:37:49   +0:42:20  23,0                   
 391   3235 Liāna Ķeldere           1967 Mežaciems               GT             1:37:50   +0:42:21  22,9                   
 392   4824 Agnese Geduševa         1993 Laima                                  1:37:52   +0:42:23  22,9                   
 393   5142 Daiga Jurcika           1973 SEB banka                              1:38:01   +0:42:32  22,9                   
 394   2583 Everita Ozola           1973                         Scott          1:38:04   +0:42:35  22,9                   
 395   3260 Iveta Čečotka           1969 Tālavas iela            Rockmashine    1:38:04   +0:42:35  22,9                   
 396   3758 Antra Pūpola            1985 Cēsis                                  1:38:06   +0:42:37  22,9                   
 397   4747 Inga Antanāviča         1979                         KHS            1:38:09   +0:42:40  22,9                   
 398   2570 Sandra Petrovica        1985 Rietumu banka           Merida         1:38:10   +0:42:41  22,9                   
 399   4278 Evija Brīnuma           1985                         Scott          1:38:14   +0:42:45  22,9                   
 400   4727 Dita Freija             1975 Latvijas Pasts                         1:38:19   +0:42:50  22,8                   
 401   3446 Jūlija Ļubimova         1987 Transcom Worldwide Latvia
                                                                                1:38:21   +0:42:52  22,8                   
 402   3311 Linda Skulte            1979 Latvijas Dzelzceļš                     1:38:26   +0:42:57  22,8                   
 403   3724 Ligita Voitkāne         1962                         Scott          1:38:37   +0:43:08  22,8                   
 404   3297 Baiba Lenša             1950                         Schwinn        1:38:39   +0:43:10  22,8                   
 405   2948 Vita Boša               1964 Ekers                   Merida         1:38:42   +0:43:13  22,7                   
 406   4067 Tatjana Tinkaļuka       1987                                        1:38:44   +0:43:15  22,7                   
 407   3783 Santa Gobzeme           1988                                        1:38:45   +0:43:16  22,7                   
 408   3185 Aija Miķīte             1980 SEB Banka                              1:38:45   +0:43:16  22,7                   
 409   3003 Ineta Baldiņa           1976 SEB Banka                              1:38:47   +0:43:18  22,7                   
 410   3233 Laura Brolīte           1982 VMS Group                              1:38:51   +0:43:22  22,7                   
 411   4695 Rudīte Kušķe            1986 Latvijas Pasts                         1:38:51   +0:43:22  22,7                   
 412   3660 Ilze Bitmane            1976 Swedwood Latvia                        1:38:52   +0:43:23  22,7                   
 413   4433 Ilze Berga              1982 PricewaterhouseCoopers                 1:38:53   +0:43:24  22,7                   
 414   3674 Ilze Anspoka            1972                                        1:38:54   +0:43:25  22,7                   
 415   4085 Nora Aleksīna           1989                                        1:38:54   +0:43:25  22,7                   
 416   3657 Laura Stikāne           1989 Swedwood Latvia                        1:38:57   +0:43:28  22,7                   
 417   4443 Kristīne Jokuma         1976                         Merida         1:38:58   +0:43:29  22,7                   
 418   3032 Vija Kāle               1958 SEB Banka                              1:39:03   +0:43:34  22,7                   
 419   3938 Baiba Tobiase           1980                         Merida         1:39:10   +0:43:41  22,6                   
 420   4119 Inga Saliņa             1969 Latvenergo                             1:39:11   +0:43:42  22,6                   
 421   4533 Sandra Baranovska       1973 Smiltene                BH             1:39:15   +0:43:46  22,6                   
 422   4941 Līga Glāzere            1985 Alpha Baltic            Kross          1:39:17   +0:43:48  22,6                   
 423   3121 Anna Trautmane          1987 Sokkia                  Cube           1:39:20   +0:43:51  22,6                   
 424   3486 Zane Pētersone          1983 LNT                                    1:39:22   +0:43:53  22,6                   
 425   3339 Elīna Vītola            1987                                        1:39:23   +0:43:54  22,6                   
 426   3246 Elīna Rancāne           1992 Swedbank                               1:39:26   +0:43:57  22,6                   
 427   4463 Līga Egle               1977                         Giant          1:39:33   +0:44:04  22,6                   
 428   4536 Ilze Brēmane            1977                                        1:39:37   +0:44:08  22,5                   
 429   2571 Žanete Jakovļeva        1986 Rietumu banka           Schwinn        1:39:42   +0:44:13  22,5                   
 430   3213 Laima Tīruma            1952 RR-Raganas Rangers                     1:39:46   +0:44:17  22,5                   
 431   4547 Maruta Eriņa            1992 Eriņi                   Merida         1:39:49   +0:44:20  22,5                   
 432   4062 Linda Spriedēja         1987                         Cube           1:39:50   +0:44:21  22,5                   
 433   3288 Dita Jansone            1976 LNT                                    1:39:53   +0:44:24  22,5                   
 434   4477 Kristīne Kučukova       1991 MTB Cēsis                              1:39:54   +0:44:25  22,5                   
 435   3989 Laura Supe              1993 Ceru ģimene                            1:39:55   +0:44:26  22,5                   
 436   3892 Inga Abramenka          1984 L4 Jelgava                             1:40:01   +0:44:32  22,4                   
 437   3230 Iveta Razumovska        1966                                        1:40:04   +0:44:35  22,4                   
 438   5063 Signe Ābelīte           1984 AD Promo                               1:40:05   +0:44:36  22,4                   
 439   5105 Marta Ķipēna            1985                         Kross          1:40:08   +0:44:39  22,4                   
 440   4411 Guna Kozuļ-Kaža         1986 Makaroni pie Mārtiņa                   1:40:08   +0:44:39  22,4                   
 441   4461 Kristīna Juberts        1974                                        1:40:09   +0:44:40  22,4                   
 442   3961 Laila Birķe             1988                         Trek           1:40:10   +0:44:41  22,4                   
 443   4429 Ivita Puriņa            1974 PricewaterhouseCoopers                 1:40:12   +0:44:43  22,4                   
 444   4298 Maija Broka             1977 Jēkaba aģentūra ceļojumu birojs
                                                                 Scott          1:40:15   +0:44:46  22,4                   
 445   4297 Agnese Rigerte          1989 Jēkaba aģentūra ceļojumu birojs
                                                                 Ferrari        1:40:17   +0:44:48  22,4                   
 446   3985 Dita Supe               1969 Ceru ģimene                            1:40:18   +0:44:49  22,4                   
 447   4647 Anda Beitāne            1969 Latvijas mūzikas akadēmija
                                                                                1:40:23   +0:44:54  22,4                   
 448   2215 Zanda Ozola             1969 SEB Banka                              1:40:27   +0:44:58  22,3                   
 449   3576 Linda Čipena            1986 Hansamedia                             1:40:31   +0:45:02  22,3                   
 450   4906 Gunita Gūtmane          1979 Laima                                  1:40:33   +0:45:04  22,3                   
 451   3693 Īve Seškena             1960 Beitēni                 Merida         1:40:36   +0:45:07  22,3                   
 452   3142 Madara Žeikare          1991 Grods                                  1:40:38   +0:45:09  22,3                   
 453   3261 Kristīne Krēsliņa       1972 tikai neapstājies       Trek           1:40:41   +0:45:12  22,3                   
 454   2408 Līga Dravniece          1975                                        1:40:46   +0:45:17  22,3                   
 455   3766 Ieva Jēkabsone          1989                         Scott          1:40:48   +0:45:19  22,3                   
 456   2925 Ieva Jaunslaviete       1994                         KHS            1:40:49   +0:45:20  22,3                   
 457   4344 Linda Klimanova         1992                                        1:40:52   +0:45:23  22,3                   
 458   3893 Inga Ābeļkalne          1977                         Boxter         1:40:53   +0:45:24  22,3                   
 459   4978 Lienīte Vaļka           1982                         Giant          1:40:56   +0:45:27  22,2                   
 460   5125 Elizabete Vanaga        1986 A-komanda               Pink Pony      1:40:59   +0:45:30  22,2                   
 461   3794 Solvita Mežale          1977 Neo                     Trek           1:40:59   +0:45:30  22,2                   
 462   3262 Ināra Lepse             1944                                        1:41:06   +0:45:37  22,2                   
 463   3204 Līva Miķelsone          1992                                        1:41:09   +0:45:40  22,2                   
 464   3090 Lolita Zelča            1975                         Merida         1:41:16   +0:45:47  22,2                   
 465   4250 Ineta Vintere           1969                         Corratec       1:41:20   +0:45:51  22,2                   
 466   5066 Ieva Norīte             1986 AD Promo                               1:41:20   +0:45:51  22,2                   
 467   3060 Anda Gedrovica          1972                         Trek           1:41:23   +0:45:54  22,1                   
 468   3188 Polina Muzika           1989                         DHS            1:41:24   +0:45:55  22,1                   
 469   3113 Marika Kalnupa          1994                                        1:41:26   +0:45:57  22,1                   
 470   3998 Anita Apsīte            1967                                        1:41:27   +0:45:58  22,1                   
 471   4312 Inese Kivleniece        1987                         Merida         1:41:28   +0:45:59  22,1                   
 472   3866 Ieva Jonīte             1988 Transcom Worldwide Latvia
                                                                                1:41:29   +0:46:00  22,1                   
 473   3790 Nataļja Klendere        1971                                        1:41:29   +0:46:00  22,1                   
 474   4083 Marta Martinova         1992                                        1:41:33   +0:46:04  22,1                   
 475   4467 Inese Biteniece         1977                                        1:41:33   +0:46:04  22,1                   
 476   3877 Inese Rumkovska         1988                         Kellys         1:41:41   +0:46:12  22,1                   
 477   4946 Laura Kārklīte          1994 tikai neapstājies!      Giant          1:41:41   +0:46:12  22,1                   
 478   4381 Sandra Špāka            1981 Latvijas Dzelzceļš                     1:41:42   +0:46:13  22,1                   
 479   5249 Līva Brūdere            1987 Par labu Latviju                       1:41:44   +0:46:15  22,1                   
 480   3115 Ingūna Berķe            1965                         Latvello       1:41:46   +0:46:17  22,1                   
 481   4559 Zane Jēkabsone          1975                                        1:41:49   +0:46:20  22,0                   
 482   4532 Emilija Baranovska      1998 Smiltene                BH             1:41:53   +0:46:24  22,0                   
 483   4530 Baiba Tisenkopfa        1966                         ZZK            1:41:56   +0:46:27  22,0                   
 484   4330 Katrīna Sirmā           1992 Stora Enso Latvija                     1:41:58   +0:46:29  22,0                   
 485   3545 Liena Bembere           1984 foršie :))              Scott          1:42:02   +0:46:33  22,0                   
 486   3043 Lauma Krogzeme          1960                         ZZK            1:42:02   +0:46:33  22,0                   
 487   3463 Sigita Lapiņa           1998 Sport 2000                             1:42:05   +0:46:36  22,0                   
 488   5161 Linda Zvejniece         1982 SEB banka                              1:42:06   +0:46:37  22,0                   
 489   3493 Rita Hortenzija         1986 LOK                                    1:42:12   +0:46:43  22,0                   
 490   3932 Klinta Ruska            1990 FN-Serviss                             1:42:14   +0:46:45  22,0                   
 491   4383 Agnese Vasiļjeva        1985 Latvijas Dzelzceļš                     1:42:14   +0:46:45  22,0                   
 492   4192 Jana Strogonova         1975                         Trek           1:42:15   +0:46:46  22,0                   
 493   3791 Jana Klendere           1995                                        1:42:19   +0:46:50  21,9                   
 494   4256 Elīza Ventaskrasta      1988                         ZZK            1:42:27   +0:46:58  21,9                   
 495   3069 Liene Jenča             1982 Motosports RT           Cannondale     1:42:34   +0:47:05  21,9                   
 496   2999 Inga Vīksna             1966 Latvenergo              Dema           1:42:34   +0:47:05  21,9                   
 497   3036 Līga Aizkalniete        1985 TNS Latvia              Merida         1:42:34   +0:47:05  21,9                   
 498   4920 Urzula Spickus          1972 Laima                                  1:42:42   +0:47:13  21,9                   
 499   4121 Irisa Rūtiņa            1979 Latvenergo                             1:42:47   +0:47:18  21,8                   
 500   3271 Arta Sermule            1980 AD Promo                               1:42:47   +0:47:18  21,8                   
 501   3397 Tatjana Malehotko       1983 Latvenergo                             1:42:50   +0:47:21  21,8                   
 502   3891 Santa Krieviņa          1970                                        1:42:51   +0:47:22  21,8                   
 503   3890 Solvita Cekule          1970                                        1:42:51   +0:47:22  21,8                   
 504   4820 Līga Vilciņa            1985 CSDD                    Kellys         1:42:54   +0:47:25  21,8                   
 505   3323 Juta Ance Romberga      1995                         Panther        1:42:55   +0:47:26  21,8                   
 506   4284 Mare Pētersone          1986                         Rockmashine    1:42:58   +0:47:29  21,8                   
 507   4426 Sanita Zariņa           1984 Ugunīgās Krizdoles                     1:42:59   +0:47:30  21,8                   
 508   3497 Laura Medine            1986 LOK                                    1:43:00   +0:47:31  21,8                   
 509   4495 Elīna Znotēna           1977                                        1:43:01   +0:47:32  21,8                   
 510   5150 Sandra Mieriņa          1988 SEB banka                              1:43:07   +0:47:38  21,8                   
 511   5204 Irina Petrova           1989                         Merida         1:43:09   +0:47:40  21,8                   
 512   5148 Justīne Baldiņa         1997 SEB banka                              1:43:09   +0:47:40  21,8                   
 513   3896 Sarma Bērziņa           1961 Trusīša draugi          Corratec       1:43:10   +0:47:41  21,8                   
 514   3845 Baiba Zdanovska         1994 Naukšēni                               1:43:11   +0:47:42  21,8                   
 515   5245 Karlīne Ozola           1992 Par labu Latviju                       1:43:18   +0:47:49  21,7                   
 516   5014 Gunta Jurgelāne         1966 urodi                   Scott          1:43:19   +0:47:50  21,7                   
 517   4046 Lāsma Paidere           1983                                        1:43:20   +0:47:51  21,7                   
 518   4660 Arita Vīksna            1983                         Hasa           1:43:22   +0:47:53  21,7                   
 519   3863 Ilona Turkovska         1989 Transcom Worldwide Latvia
                                                                                1:43:26   +0:47:57  21,7                   
 520   4195 Laila Lapiņa            1959 Rīgas Airētāju klubs                   1:43:28   +0:47:59  21,7                   
 521   4523 Laura Vijgrieze         1977 Geze                                   1:43:30   +0:48:01  21,7                   
 522   4732 Lote Lārmane            1993 Latvijas Pasts                         1:43:34   +0:48:05  21,7                   
 523   3902 Baiba Dreimane          1983 CSDD                                   1:43:35   +0:48:06  21,7                   
 524   3827 Ilona Griboņika         1980 Lexel Fabrika (Schneider Electric)
                                                                                1:43:35   +0:48:06  21,7                   
 525   3799 Kristīne Tīlišķe        1982 Skil elektroinstrumenti GT             1:43:36   +0:48:07  21,7                   
 526   4455 Linda Helmane           1993                                        1:43:37   +0:48:08  21,7                   
 527   5348 Zanda Staģe             1990 Swedwood                KTM            1:43:40   +0:48:11  21,7                   
 528   3980 Liene Kligule           1980 Skil elektroinstrumenti Corratec       1:43:47   +0:48:18  21,6                   
 529   3227 Liene Logina            1976 Latvijas Dzelzceļš      Corratec       1:43:49   +0:48:20  21,6                   
 530   3518 Aija Kreicberga         1983                                        1:43:51   +0:48:22  21,6                   
 531   3925 Anna Muratova           1980                                        1:43:51   +0:48:22  21,6                   
 532   4268 Vizma Zvaigzne          1992 Siguldas pag.                          1:43:57   +0:48:28  21,6                   
 533   4020 Sigita Dreimane         1990                         ZZK            1:43:59   +0:48:30  21,6                   
 534   3023 Gita Logina             1966 Latvijas Dzelzceļš                     1:44:00   +0:48:31  21,6                   
 535   4230 Madara Verveiko         1988                                        1:44:06   +0:48:37  21,6                   
 536   2416 Inta Streiča            1961                         Author         1:44:09   +0:48:40  21,6                   
 537   4764 Linda Līmane            1989                                        1:44:10   +0:48:41  21,6                   
 538   4400 Liene Antīpina          1989 Makaroni pie Mārtiņa                   1:44:14   +0:48:45  21,5                   
 539   4743 Lelde Lukaže            1992                                        1:44:15   +0:48:46  21,5                   
 540   3707 Zaiga Lipsne            1968                         Corratec       1:44:15   +0:48:46  21,5                   
 541   5271 Andra Dāme              1976                                        1:44:16   +0:48:47  21,5                   
 542   3881 Inese Purgaile          1956                         Nuclear craft  1:44:18   +0:48:49  21,5                   
 543   3329 Lelde Rinča             1979                                        1:44:19   +0:48:50  21,5                   
 544   3544 Krista Beitāne          1997                                        1:44:23   +0:48:54  21,5                   
 545   2938 Santa Āboliņa           1968                         Giant          1:44:23   +0:48:54  21,5                   
 546   3353 Sibilla Sarma           1992 Ceru ģimene                            1:44:25   +0:48:56  21,5                   
 547   4860 Inese Zemiša            1988 Laima                                  1:44:26   +0:48:57  21,5                   
 548   3212 Viktorija Blaua         1984 LNT                                    1:44:28   +0:48:59  21,5                   
 549   4917 Lāsma Kārkliņa          1987 Laima                                  1:44:31   +0:49:02  21,5                   
 550   4111 Daila Reinvalde         1959 Latvenergo                             1:44:32   +0:49:03  21,5                   
 551   4193 Ursula Toomri           1980                                        1:44:35   +0:49:06  21,5                   
 552   3462 Laura Lapiņa            1971 Sport 2000                             1:44:42   +0:49:13  21,4                   
 553   3387 Ina Vidžus              1969 Latvenergo              Fuji           1:44:49   +0:49:20  21,4                   
 554   5293 Katrīne Strode          1981                         Giant          1:44:50   +0:49:21  21,4                   
 555   4885 Iveta Radiņa-Liepkauna  1971 Laima                                  1:44:54   +0:49:25  21,4                   
 556   4262 Anete Glušņeva          1988                         GT             1:45:04   +0:49:35  21,4                   
 557   5233 Kristīne Nartiša        1986 Par labu Latviju                       1:45:05   +0:49:36  21,4                   
 558   3774 Inese Bane              1988                         Scott          1:45:08   +0:49:39  21,4                   
 559   3175 Ieva Gulbe              1986                                        1:45:11   +0:49:42  21,3                   
 560   4610 Laine Kūle              1969 Burusports Team                        1:45:12   +0:49:43  21,3                   
 561   5012 Iluta Jaunrubene        1985 urodi                   Scott          1:45:15   +0:49:46  21,3                   
 562   4827 Inga Geduševa           1971 Laima                                  1:45:22   +0:49:53  21,3                   
 563   3413 Ineta Lapiņa            1963 Grods                                  1:45:24   +0:49:55  21,3                   
 564   3251 Laura Jansone           1980 Latvijas Dzelzceļš                     1:45:25   +0:49:56  21,3                   
 565   3732 Gundega Andersone       1973                         Merida         1:45:26   +0:49:57  21,3                   
 566   5217 Kristīne Stūrīte        1967 Vienotība                              1:45:36   +0:50:07  21,3                   
 567   3634 Iveta Letapure          1971 Swedwood Latvia                        1:45:36   +0:50:07  21,3                   
 568   4848 Jana Ladusāne           1978 Laima                                  1:45:41   +0:50:12  21,2                   
 569   4563 Sigita Keiša            1974 Kamelota                Scott          1:45:42   +0:50:13  21,2                   
 570   4047 Romēna Peskova          1986                                        1:45:45   +0:50:16  21,2                   
 571   3269 Aija Liepiņa            1976 Liepiņi, viens labs cilvēks un suns
                                                                 Scott          1:45:49   +0:50:20  21,2                   
 572   5322 Santa Lazdāne           1992 Siguldas valsts ģimnāzija
                                                                                1:45:52   +0:50:23  21,2                   
 573   4239 Liene Erķena            1986 Bērzu STR                              1:45:52   +0:50:23  21,2                   
 574   5244 Zane Kučinska           1992 Par labu Latviju                       1:45:54   +0:50:25  21,2                   
 575   3658 Marija Tramdaha         1995 Swedwood Latvia                        1:45:58   +0:50:29  21,2                   
 576   3255 Andra Vanaga            1969 Vienotība                              1:45:59   +0:50:30  21,2                   
 577   5027 Unda Ozoliņa            1966                         Scott          1:46:04   +0:50:35  21,2                   
 578   4092 Signe Mangule           1983 EMU                                    1:46:06   +0:50:37  21,2                   
 579   3254 Intra Liepiņa           1957 Liepiņi, viens labs cilvēks un suns
                                                                 Corratec       1:46:08   +0:50:39  21,1                   
 580   5100 Ieva Fedorovska         1982                                        1:46:09   +0:50:40  21,1                   
 581   3238 Liene Bērziņa           1993 Latvijas Dzelzceļš      Giant          1:46:14   +0:50:45  21,1                   
 582   3300 Gunta Luriņa            1975                         Merida         1:46:23   +0:50:54  21,1                   
 583   4089 Liene Kārkliņa          1985                                        1:46:25   +0:50:56  21,1                   
 584   3687 Aiga Anitena            1975                         Merida         1:46:40   +0:51:11  21,0                   
 585   3141 Evija Kreislere         1983                                        1:46:42   +0:51:13  21,0                   
 586   4465 Kristīne Agdere         1976                                        1:46:44   +0:51:15  21,0                   
 587   4765 Ilze Dreimane           1989                         Hipoint        1:46:52   +0:51:23  21,0                   
 588   3014 Inese Jegorova          1960                                        1:46:53   +0:51:24  21,0                   
 589   3057 Lāsma Neļķe             1989                                        1:46:54   +0:51:25  21,0                   
 590   5325 Līga Lazdāne            1996 Siguldas valsts ģimnāzija
                                                                                1:46:55   +0:51:26  21,0                   
 591   3241 Gunta Makarova          1964 Siguldas novada dome                   1:46:58   +0:51:29  21,0                   
 592   3696 Dace Uškenika           1982                                        1:46:59   +0:51:30  21,0                   
 593   3762 Jana Olengoviča         1983 Cēsis                                  1:47:00   +0:51:31  21,0                   
 594   4632 Marita Jonase           1986                                        1:47:06   +0:51:37  21,0                   
 595   3369 Līga Rozīte             1964                         Rockmashine    1:47:10   +0:51:41  20,9                   
 596   3350 Ilze Cera               1980 Ceru ģimene                            1:47:13   +0:51:44  20,9                   
 597   3908 Inese Grjunberga        1978                                        1:47:16   +0:51:47  20,9                   
 598   4612 Agnese Bariņa           1989 Burusports Team                        1:47:16   +0:51:47  20,9                   
 599   4054 Monta Ribaka            1992 Darba rezerves          Author         1:47:18   +0:51:49  20,9                   
 600   3340 Inga Balode             1984 Primekss                Sensa          1:47:22   +0:51:53  20,9                   
 601   4697 Dagnija Dūdiņa          1973 Latvijas Pasts                         1:47:27   +0:51:58  20,9                   
 602   5168 Inga Gūtmane            1976 SEB banka                              1:47:28   +0:51:59  20,9                   
 603   4290 Aija Vintere            1960                                        1:47:28   +0:51:59  20,9                   
 604   4116 Ilze Liepkalne          1977 Latvenergo                             1:47:29   +0:52:00  20,9                   
 605   4445 Sandra Vītola           1984                                        1:47:33   +0:52:04  20,9                   
 606   4078 Ieva Vītola             1979                         Pell's         1:47:36   +0:52:07  20,9                   
 607   4750 Laura Freimane          1989                                        1:47:41   +0:52:12  20,8                   
 608   3785 Kristīne Ilstere        1980                                        1:47:48   +0:52:19  20,8                   
 609   4800 Dace Zipka              1981 MiiT TiiM                              1:47:50   +0:52:21  20,8                   
 610   4799 Evija Zgrunda-Vaitekūna 1982 MiiT TiiM                              1:47:50   +0:52:21  20,8                   
 611   4798 Lāsma Skujāne           1987 MiiT TiiM                              1:47:50   +0:52:21  20,8                   
 612   3303 Daina Linde             1957                                        1:47:51   +0:52:22  20,8                   
 613   4988 Marta Čevere            1981                         Wheeler        1:47:51   +0:52:22  20,8                   
 614   4909 Inese Siksna            1985 Laima                                  1:47:52   +0:52:23  20,8                   
 615   3158 Diāna Sorokina          1995 Sorokini                               1:47:52   +0:52:23  20,8                   
 616   3280 Elīna Narnicka          1983                         Merida         1:47:53   +0:52:24  20,8                   
 617   4131 Kristīne Kristjansone   1981 Latvenergo                             1:47:55   +0:52:26  20,8                   
 618   4212 Dace Odiņa              1978 Lielā Saulespuķe                       1:47:58   +0:52:29  20,8                   
 619   4500 Sandra Sāviča           1959                         Classic        1:47:59   +0:52:30  20,8                   
 620   4756 Iveta Retenā            1982 JVLMA                                  1:48:04   +0:52:35  20,8                   
 621   3538 Una Grauda              1998 T.I.T.Ī.                Trek           1:48:05   +0:52:36  20,8                   
 622   4572 Laura Lazda             1992                                        1:48:05   +0:52:36  20,8                   
 623   3268 Inese Akmentiņa         1981 Swedwood Latvia                        1:48:06   +0:52:37  20,8                   
 624   3386 Ārija Palapa            1965 Liepāja                 ZZK            1:48:06   +0:52:37  20,8                   
 625   3349 Anita Sarma             1963 Ceru ģimene                            1:48:10   +0:52:41  20,8                   
 626   3712 Evija Stirna            1976                                        1:48:13   +0:52:44  20,7                   
 627   4928 Līga Drengere-Tiltiņa   1983 Laima                                  1:48:20   +0:52:51  20,7                   
 628   4576 Irīna Odziņa            1973 Virsotne/Marmot         GT             1:48:30   +0:53:01  20,7                   
 629   4071 Gunta Užāne             1967                                        1:48:31   +0:53:02  20,7                   
 630   5227 Alise Piterniece        1988 Modža                                  1:48:34   +0:53:05  20,7                   
 631   5184 Līva Grahoļska          1985                         Trek           1:48:42   +0:53:13  20,6                   
 632   4691 Anete Mantiņa           1970 Latvijas Pasts                         1:48:43   +0:53:14  20,6                   
 633   4235 Luīze Ventaskrasta      1969                         ZZK            1:48:43   +0:53:14  20,6                   
 634   3321 Anita Seiga             1969                                        1:48:43   +0:53:14  20,6                   
 635   3130 Linda Lezdiņa           1996 Priekuļi                               1:48:43   +0:53:14  20,6                   
 636   4990 Nadja Ozola             1989                                        1:48:46   +0:53:17  20,6                   
 637   3983 Linda Velkere           1985 Ceru ģimene                            1:48:49   +0:53:20  20,6                   
 638   4653 Alise Kalvāne           1998                         Specialized    1:48:53   +0:53:24  20,6                   
 639   4593 Iveta Skuja             1978                                        1:48:58   +0:53:29  20,6                   
 640   3829 Alexandre Olivo         1984 Lexel Fabrika (Schneider Electric)
                                                                                1:49:00   +0:53:31  20,6                   
 641   4056 Laura Romanovska        1984                                        1:49:07   +0:53:38  20,6                   
 642   5069 Jekaterina Černobrovaja 1979 Gandrs                                 1:49:15   +0:53:46  20,5                   
 643   4271 Agnese Zalcmane         1984                         Santosa        1:49:16   +0:53:47  20,5                   
 644   3610 Una Liepiņa             1979 ZZK                                    1:49:17   +0:53:48  20,5                   
 645   4819 Sabine Smalca           1996                         Classic        1:49:19   +0:53:50  20,5                   
 646   4207 Margarita Zelča         1962 Lielā Saulespuķe                       1:49:20   +0:53:51  20,5                   
 647   4205 Līga Larionova          1986 Lielā Saulespuķe                       1:49:21   +0:53:52  20,5                   
 648   4211 Edīte Lipska            1987 Lielā Saulespuķe                       1:49:23   +0:53:54  20,5                   
 649   3519 Krista Kreicberga-Neija 1979                                        1:49:29   +0:54:00  20,5                   
 650   3805 Dace Tomiņš             1967 Pedāļi gaisā                           1:49:34   +0:54:05  20,5                   
 651   4561 Solvita Kauliņa         1967 Pedāļi gaisā            ZZK            1:49:34   +0:54:05  20,5                   
 652   5004 Ilze Eriņa              1958 Eriņu ģimene            Merida         1:49:34   +0:54:05  20,5                   
 653   5295 Agnese Tutina           1987                                        1:49:37   +0:54:08  20,5                   
 654   3626 Vera Ivanova            1982 Swedwood Latvia                        1:49:52   +0:54:23  20,4                   
 655   4371 Nataļja Petuhova        1977 Latvijas Dzelzceļš                     1:49:55   +0:54:26  20,4                   
 656   3298 Gundega Pētersone       1976 Ceru ģimene                            1:49:56   +0:54:27  20,4                   
 657   4548 Lāsma Ērenpreisa        1974                                        1:49:59   +0:54:30  20,4                   
 658   4739 Ingrīda Lūse            1968 Latvijas Pasts                         1:50:03   +0:54:34  20,4                   
 659   3373 Ilze Krasta             1971 Smiltene                Scott          1:50:04   +0:54:35  20,4                   
 660   3604 Žanna Zikova            1971 ZZK                                    1:50:06   +0:54:37  20,4                   
 661   4883 Ieva Viļuma             1976 Laima                                  1:50:07   +0:54:38  20,4                   
 662   4921 Solveiga Lāce           1983 Laima                                  1:50:09   +0:54:40  20,4                   
 663   4904 Skaidrīte Romanovska    1984 Laima                                  1:50:09   +0:54:40  20,4                   
 664   4492 Laura Vašuka            1990                                        1:50:17   +0:54:48  20,4                   
 665   4394 Ligita Leitlande        1970 Troja SIA                              1:50:19   +0:54:50  20,3                   
 666   3347 Lana Jerumāne           1979 Transcom Worldwide Latvia
                                                                                1:50:19   +0:54:50  20,3                   
 667   4097 Ilze Višķere            1992 Savējais                Specialized    1:50:22   +0:54:53  20,3                   
 668   4454 Natālija Helmane        1973 Salaspils Zīriņi                       1:50:25   +0:54:56  20,3                   
 669   4228 Elīna Sēja              1983                         Merida         1:50:42   +0:55:13  20,3                   
 670   4843 Sanda Erbsa             1963 Laima                                  1:50:51   +0:55:22  20,2                   
 671   4758 Baiba Vidiņa            1986 Elektrības rēķins                      1:50:51   +0:55:22  20,2                   
 672   4780 Liene Grasmane          1976                         Trek           1:50:53   +0:55:24  20,2                   
 673   4894 Sabīne Liberte          1986 Laima                                  1:50:57   +0:55:28  20,2                   
 674   3289 Aija Panke              1979 PricewaterhouseCoopers                 1:51:04   +0:55:35  20,2                   
 675   4937 Ināra Grava             1958 Alpha Baltic                           1:51:12   +0:55:43  20,2                   
 676   3798 Aelita Punkstiņa        1963 Pozitīvs akords                        1:51:13   +0:55:44  20,2                   
 677   3368 Inta Jankova            1962                                        1:51:13   +0:55:44  20,2                   
 678   3137 Anita Āboltiņa          1976                         KHS            1:51:14   +0:55:45  20,2                   
 679   3331 Olga Aldošina           1979                         Raleigh        1:51:15   +0:55:46  20,2                   
 680   3343 Marianna Minigubajeva   1983                         Felt           1:51:16   +0:55:47  20,2                   
 681   4829 Dace Kokina             1978 Laima                                  1:51:16   +0:55:47  20,2                   
 682   4090 Sarmīte Kiršteine       1972                         Kross          1:51:16   +0:55:47  20,2                   
 683   4410 Elīna Klūga             1992                                        1:51:25   +0:55:56  20,1                   
 684   4646 Baiba Ancāne            1963 CSDD                    Felt           1:51:28   +0:55:59  20,1                   
 685   3931 Sandra Poriņa           1971 Vita-Hanza              Merida         1:51:31   +0:56:02  20,1                   
 686   5159 Indra Pumpure           1970 SEB banka                              1:51:34   +0:56:05  20,1                   
 687   4216 Jekaterina Golovenko    1983 Veloserviss             Trek           1:51:35   +0:56:06  20,1                   
 688   3784 Maija Gruzdeva          1986                                        1:51:55   +0:56:26  20,1                   
 689   2659 Aiga Vītola             1964 astoņi kustoņi/resnie putni
                                                                                1:52:00   +0:56:31  20,0                   
 690   4428 Janīna Landiša          1984 PricewaterhouseCoopers                 1:52:02   +0:56:33  20,0                   
 691   4329 Inese Sirmā             1970 Stora Enso Latvija                     1:52:10   +0:56:41  20,0                   
 692   3378 Anda Treide             1993                                        1:52:12   +0:56:43  20,0                   
 693   3831 Ance Neivalde           1985 Lexel Fabrika (Schneider Electric)
                                                                                1:52:17   +0:56:48  20,0                   
 694   3918 Ilona Liepiņa           1965 Vita-Hanza              Merida         1:52:19   +0:56:50  20,0                   
 695   4863 Inga Šūpulniece         1979 Laima                                  1:52:21   +0:56:52  20,0                   
 696   5025 Inese Miķelsone         1975 3RaguLopi                              1:52:22   +0:56:53  20,0                   
 697   4408 Olga Jermolajeva        1986                         Merida         1:52:23   +0:56:54  20,0                   
 698   4431 Madara Mazkalne         1985 PricewaterhouseCoopers                 1:52:29   +0:57:00  20,0                   
 699   3308 Evija Lāce              1986 Astoņi kustoņi          GT             1:52:33   +0:57:04  19,9                   
 700   3823 Anita Kalniņa           1981 Lexel Fabrika (Schneider Electric)
                                                                                1:52:33   +0:57:04  19,9                   
 701   5349 Dace Puga               1988 Kandava                 Anlen          1:52:33   +0:57:04  19,9                   
 702   3813 Agnese Grabovska        1985 Gjensidige Baltic                      1:52:37   +0:57:08  19,9                   
 703   3176 Beāte Livčāne           1996 SEB Banka                              1:52:41   +0:57:12  19,9                   
 704   4488 Sintija Stonka          1988                                        1:52:41   +0:57:12  19,9                   
 705   3274 Aija Rozenbauma         1968                                        1:52:45   +0:57:16  19,9                   
 706   4542 Inese Darbiniece        1977                         Merida         1:52:50   +0:57:21  19,9                   
 707   5112 Baiba Medvecka          1982 saarakalns.lv           Merida         1:52:54   +0:57:25  19,9                   
 708   4391 Ludmila Jefimova        1975 Troja SIA                              1:53:00   +0:57:31  19,9                   
 709   4589 Liene Rudzīte           1986                         Merida         1:53:04   +0:57:35  19,8                   
 710   3802 Inga Senkāne            1967                         Wheeler        1:53:08   +0:57:39  19,8                   
 711   3682 Ilze Bražinska          1989 Veloserviss             Rockmashine    1:53:13   +0:57:44  19,8                   
 712   5140 Līva Reidzāne           1995 SEB banka                              1:53:14   +0:57:45  19,8                   
 713   3442 Ieva Šterna             1997                                        1:53:14   +0:57:45  19,8                   
 714   3955 Evita Pētersone         1982 Veloserviss             Rockmashine    1:53:15   +0:57:46  19,8                   
 715   4380 Dace Sukse              1964 Latvijas Dzelzceļš                     1:53:19   +0:57:50  19,8                   
 716   4331 Anete Meļķerte          1992                                        1:53:30   +0:58:01  19,8                   
 717   3812 Lauma Kasparsone        1982 Gjensidige Baltic                      1:53:33   +0:58:04  19,8                   
 718   4855 Baiba Mende             1981 Laima                                  1:53:38   +0:58:09  19,8                   
 719   4898 Ildze Erķena            1983 Laima                                  1:53:41   +0:58:12  19,7                   
 720   3867 Anna Auniņa             1988 Transcom Worldwide Latvia
                                                                                1:53:48   +0:58:19  19,7                   
 721   3510 Ieva Kubliņa            1982                                        1:53:56   +0:58:27  19,7                   
 722   3466 Ilze Lūkina             1967 Siguldas novada dome                   1:53:58   +0:58:29  19,7                   
 723   4049 Iveta Pēkmane           1988 Ductus Team Latvia      Scott          1:54:07   +0:58:38  19,7                   
 724   3257 Agrita Mežaka           1970 CSDD                                   1:54:08   +0:58:39  19,7                   
 725   3258 Lote Aija Mežaka        1996 Latvijas Dzelzceļš                     1:54:08   +0:58:39  19,7                   
 726   2220 Ilvita Kļaviņa          1971 LOK                                    1:54:10   +0:58:41  19,7                   
 727   3371 Inese Grauda            1970 T.I.T.Ī.                Scott          1:54:14   +0:58:45  19,6                   
 728   5372 Sandra Ušačeva          1988 Rīga                                   1:54:17   +0:58:48  19,6                   
 729   4482 Ilze Menģele            1977                         GT             1:54:24   +0:58:55  19,6                   
 730   3627 Sintija Jurecka         1986 Swedwood Latvia                        1:54:27   +0:58:58  19,6                   
 731   5188 Madara Bereķe           1990                         ZZK            1:54:28   +0:58:59  19,6                   
 732   4340 Evija Dzene             1992 Firma L4                Trek           1:54:47   +0:59:18  19,6                   
 733   3312 Ieva Rancāne            1990                         Scott          1:54:48   +0:59:19  19,5                   
 734   4058 Janīna Rudzīte          1956 JAV                                    1:54:49   +0:59:20  19,5                   
 735   4617 Liene Astore            1984 Burusports Team                        1:54:53   +0:59:24  19,5                   
 736   4493 Svetlana Voroncova      1984 Neo                     Merida         1:54:56   +0:59:27  19,5                   
 737   5242 Anna Cīrule             1987 Par labu Latviju                       1:54:58   +0:59:29  19,5                   
 738   4384 Zane Vīksne             1984 Latvijas Dzelzceļš                     1:55:00   +0:59:31  19,5                   
 739   4735 Lelde Misika            1988 Latvijas Pasts                         1:55:00   +0:59:31  19,5                   
 740   3324 Egija Lukstiņa          1995                                        1:55:01   +0:59:32  19,5                   
 741   5155 Agita Kisele            1987 SEB banka                              1:55:04   +0:59:35  19,5                   
 742   3531 Astra Laugale           1970                                        1:55:07   +0:59:38  19,5                   
 743   4657 Līga Marcinkeviča       1996                                        1:55:07   +0:59:38  19,5                   
 744   3091 Jolanta Sinka           1967                                        1:55:09   +0:59:40  19,5                   
 745   3243 Laima Mozga             1955 Ozolnieki               Merida         1:55:12   +0:59:43  19,5                   
 746   4551 Jana Gičevska           1986                         Trek           1:55:15   +0:59:46  19,5                   
 747   3359 Zane Oliņa              1984 LNT                                    1:55:15   +0:59:46  19,5                   
 748   3850 Kristīne Kinda          1986 Transcom Worldwide Latvia
                                                                                1:55:23   +0:59:54  19,5                   
 749   3417 Aiga Rasa               1987 Alpha Baltic                           1:55:26   +0:59:57  19,4                   
 750   3346 Benita Lukstiņa         1972                                        1:55:27   +0:59:58  19,4                   
 751   4726 Anda Jansone            1973 Latvijas Pasts                         1:55:30   +1:00:01  19,4                   
 752   5049 Anete Andersone         1972                         Scott          1:55:33   +1:00:04  19,4                   
 753   5238 Linda Brizga            1987 Par labu Latviju                       1:55:49   +1:00:20  19,4                   
 754   3177 Agnese Feldmane         1997                         GT             1:55:50   +1:00:21  19,4                   
 755   5266 Natālija Bozotova       1971                         Corratec       1:55:52   +1:00:23  19,4                   
 756   4842 Baiba Kravčenoka        1957 Laima                                  1:56:18   +1:00:49  19,3                   
 757   3897 Inga Biezā              1980                         Škoda          1:56:29   +1:01:00  19,3                   
 758   3406 Katrīna Krieviņa        1993                                        1:56:32   +1:01:03  19,3                   
 759   4966 Marija Sapelceva        1979                                        1:56:32   +1:01:03  19,3                   
 760   4774 Anete-Anna Bernāne      1988 Baltic Taxi             Peugeot        1:56:37   +1:01:08  19,2                   
 761   4649 Inese Brūkle            1981 SK Kauguri 2010         ZZK            1:56:39   +1:01:10  19,2                   
 762   3592 Ilze Dzene              1967                                        1:56:47   +1:01:18  19,2                   
 763   3407 Inga Daugaviņa          1963                         ZZK            1:56:52   +1:01:23  19,2                   
 764   3375 Sanita Kuzmina          1983 Transcom Worldwide Latvia
                                                                                1:57:07   +1:01:38  19,2                   
 765   2985 Baiba Cera              1982 Ceru ģimene                            1:57:09   +1:01:40  19,2                   
 766   4684 Benita Zajančkauska     1969 Latvijas Pasts                         1:57:15   +1:01:46  19,1                   
 767   3401 Agnese Kalniņa          1977 Inčukalna Sienāži                      1:57:17   +1:01:48  19,1                   
 768   3473 Inguna Sermole          1979 LNT                                    1:57:24   +1:01:55  19,1                   
 769   4486 Ilze Spilveniece        1982                         Cube           1:57:26   +1:01:57  19,1                   
 770   4760 Linda Lejiņa            1978 Scandi motors                          1:57:32   +1:02:03  19,1                   
 771   3376 Ilze Zēbolde            1984 Nordi                   Kellys         1:57:36   +1:02:07  19,1                   
 772   3389 Gundega Caune           1979 Nordi                   Merida         1:57:37   +1:02:08  19,1                   
 773   4000 Sandija Auermane        1980 Nordi                   Merida         1:57:38   +1:02:09  19,1                   
 774   4236 Lelde Auziņa            1981 CSDD                                   1:57:38   +1:02:09  19,1                   
 775   3941 Kristīne Višņevica      1974 Stockmann               Specialized    1:57:40   +1:02:11  19,1                   
 776   4637 Liene Vigule            1983                                        1:57:55   +1:02:26  19,0                   
 777   3167 Sandra Sinka            1990                                        1:58:03   +1:02:34  19,0                   
 778   3344 Baiba Gedrovica         1993                         GT             1:58:05   +1:02:36  19,0                   
 779   4696 Vineta Skulte           1981 Latvijas Pasts                         1:58:09   +1:02:40  19,0                   
 780   4718 Inga Paņihidkina        1978 Latvijas Pasts                         1:58:09   +1:02:40  19,0                   
 781   4655 Sanita Kubliņa          1984 Kubliņas                Merida         1:58:15   +1:02:46  19,0                   
 782   4901 Katrīna Šapale          1984 Laima                                  1:58:15   +1:02:46  19,0                   
 783   4418 Inta Rubane             1987                         Corratec       1:58:16   +1:02:47  19,0                   
 784   3440 Līga Pigita             1980 Transcom Worldwide Latvia
                                                                                1:58:31   +1:03:02  18,9                   
 785   3857 Vita Bergmane           1979 Transcom Worldwide Latvia
                                                                                1:58:32   +1:03:03  18,9                   
 786   4335 Ilze Skaistkalne        1967 Fantastiskais četrinieksTrek           1:58:34   +1:03:05  18,9                   
 787   4064 Kristīne Šēnere         1982                         Merida         1:58:39   +1:03:10  18,9                   
 788   3399 Alise Sukure            1986                                        1:58:41   +1:03:12  18,9                   
 789   5212 Ilze Stare              1985                         Cube           1:58:45   +1:03:16  18,9                   
 790   3551 Tatjana Savicka         1986                         Kellys         1:58:53   +1:03:24  18,9                   
 791   4654 Irita Kubliņa           1983 Kubliņas                Merida         1:59:08   +1:03:39  18,8                   
 792   4498 Ingrīda Krieviņa        1971                                        1:59:29   +1:04:00  18,8                   
 793   4602 Līga Zariņa             1988                                        1:59:32   +1:04:03  18,8                   
 794   4714 Indra Erdlāne           1969 Latvijas Pasts                         1:59:42   +1:04:13  18,7                   
 795   4359 Marija Granta           1946 Latvijas Dzelzceļš                     1:59:45   +1:04:16  18,7                   
 796   4633 Inta Jakāne             1985                                        1:59:49   +1:04:20  18,7                   
 797   4515 Elīna Lukjanoviča       1988                                        2:00:02   +1:04:33  18,7                   
 798   5095 Evija Broka             1982                         GT             2:00:07   +1:04:38  18,7                   
 799   4658 Linda Putniņa           1980 Point                   Altrix         2:00:15   +1:04:46  18,7                   
 800   3412 Rasa Ozoliņa            1983 Apokalipses Jātnieki    ĒRMRITENIS     2:00:20   +1:04:51  18,6                   
 801   5145 Teiksma Baikova         1963 SEB banka                              2:00:22   +1:04:53  18,6                   
 802   3367 Madara Kalpiņa          1994                         Ērenpreiss     2:00:22   +1:04:53  18,6                   
 803   5317 Daiga Dolģe             1981 Rīga                    Merida         2:00:33   +1:05:04  18,6                   
 804   3348 Santa Seņkāne           1970                                        2:00:35   +1:05:06  18,6                   
 805   3854 Monta Avota             1985 Transcom Worldwide Latvia
                                                                                2:00:38   +1:05:09  18,6                   
 806   5262 Daina Zvirbule          1949                         Delta          2:00:38   +1:05:09  18,6                   
 807   5214 Vita Vēriņa             1960 Latvijas mūzikas akadēmija
                                                                                2:00:40   +1:05:11  18,6                   
 808   5371 Elīna Ozola             1995 SEB                     Trek           2:00:47   +1:05:18  18,6                   
 809   3437 Laila Grudule-Nuķe      1962 LNT                                    2:00:50   +1:05:21  18,6                   
 810   3926 Anna Orole              1952                                        2:00:50   +1:05:21  18,6                   
 811   3405 Dace Liepkalne          1966 Ragana                  Author         2:01:00   +1:05:31  18,5                   
 812   4413 Ieva Leiše              1985 Makaroni pie Mārtiņa                   2:01:02   +1:05:33  18,5                   
 813   4096 Inese Vasiļevska        1960 Kurrati                 Merida         2:01:08   +1:05:39  18,5                   
 814   3186 Ilze Lukoševiča         1972                         Merida         2:01:15   +1:05:46  18,5                   
 815   3915 Linda Krote             1987 Stockmann               ZZK            2:01:16   +1:05:47  18,5                   
 816   3577 Laura Leitāne           1989 Hansamedia                             2:01:19   +1:05:50  18,5                   
 817   5146 Iveta Poriete           1963 SEB banka                              2:01:23   +1:05:54  18,5                   
 818   3441 Daiga Kaštanova         1984 Transcom Worldwide Latvia
                                                                                2:01:36   +1:06:07  18,5                   
 819   3392 Zane Rekšāne            1985 SEB Banka                              2:01:46   +1:06:17  18,4                   
 820   3299 Solvita Knēža           1969 Sigulda                 Trek           2:01:47   +1:06:18  18,4                   
 821   4209 Egija Ošeniece          1978 Lielā Saulespuķe                       2:01:54   +1:06:25  18,4                   
 822   4210 Nora Priedniece         1976 Lielā Saulespuķe                       2:01:54   +1:06:25  18,4                   
 823   4003 Irēna Gailīte           1966 Vitamax team                           2:01:58   +1:06:29  18,4                   
 824   4667 Lolita Saulīte          1981 Latvijas Pasts                         2:02:01   +1:06:32  18,4                   
 825   3546 Irita Kukoja            1976                                        2:02:02   +1:06:33  18,4                   
 826   3901 Dace Čodare             1985 L4 Jelgava              Vortex         2:02:18   +1:06:49  18,3                   
 827   4055 Kristīne Riekstiņa      1975 Smeldze                 Author         2:02:21   +1:06:52  18,3                   
 828   4221 Daina Vītoliņa          1943                                        2:02:21   +1:06:52  18,3                   
 829   3847 Ieva Straujupe          1981 Transcom Worldwide Latvia
                                                                                2:02:27   +1:06:58  18,3                   
 830   3868 Evija Ilgaža            1982 Transcom Worldwide Latvia
                                                                                2:02:28   +1:06:59  18,3                   
 831   3860 Inta Knese              1985 Transcom Worldwide Latvia
                                                                                2:02:29   +1:07:00  18,3                   
 832   3849 Svetlana Levša          1975 Transcom Worldwide Latvia
                                                                                2:02:32   +1:07:03  18,3                   
 833   4110 Vita Balode             1961 Latvenergo                             2:02:37   +1:07:08  18,3                   
 834   3364 Zane Zvirgzdiņa         1980 2 koki un citi zvēri                   2:02:38   +1:07:09  18,3                   
 835   3568 Agnese Možajeva         1972                                        2:02:46   +1:07:17  18,3                   
 836   4338 Jeļena Burajeva         1974                         Ferrini        2:02:53   +1:07:24  18,3                   
 837   3414 Linda Belova            1997                         Merida         2:03:04   +1:07:35  18,2                   
 838   3388 Līga Valinka            1975 Latvenergo                             2:03:04   +1:07:35  18,2                   
 839   3370 Kristīne Zīlmane        1966 LOK                     Merida         2:03:12   +1:07:43  18,2                   
 840   3495 Inguna Tukiša           1973 LOK                                    2:03:18   +1:07:49  18,2                   
 841   4315 Ilze Muceniece          1985 Šuriki                  Felt           2:03:20   +1:07:51  18,2                   
 842   5301 Ieva Smirnova           1989 2 koki un citi  zvēri                  2:03:23   +1:07:54  18,2                   
 843   2637 Zane Paegle             1989 2 koki un citi zvēri    ZZK            2:03:24   +1:07:55  18,2                   
 844   3318 Kristīne Toma           1974                                        2:03:24   +1:07:55  18,2                   
 845   4625 Laura Cepīte            1985 Burusports Team                        2:03:25   +1:07:56  18,2                   
 846   4944 Ilze Vītola             1986 VMS group                              2:03:44   +1:08:15  18,1                   
 847   3225 Ilze Jansone            1980 LNT                                    2:03:47   +1:08:18  18,1                   
 848   4489 Julija Točilkina        1984 activator.lv            Merida         2:04:01   +1:08:32  18,1                   
 849   3598 Elīna Olekša            1987 ZZK                                    2:04:02   +1:08:33  18,1                   
 850   5272 Sarmīte Eglīte          1963 Pankukciems             GT             2:04:05   +1:08:36  18,1                   
 851   4293 Egita Pūce              1974                                        2:04:10   +1:08:41  18,1                   
 852   4357 Nadežda Gavronova       1983 Latvijas Dzelzceļš                     2:04:16   +1:08:47  18,1                   
 853   5156 Dace Kleinberga         1988 SEB banka                              2:04:22   +1:08:53  18,0                   
 854   5055 Laura Liepa-Timma       1985                                        2:04:22   +1:08:53  18,0                   
 855   5115 Liāna Plaude            1983 Skulte                                 2:04:23   +1:08:54  18,0                   
 856   4998 Marita Bašēna           1969                         Expedition sport
                                                                                2:04:28   +1:08:59  18,0                   
 857   5316 Annija Riekstiņa-Dolģe  1998 Upseciems               ZZK            2:04:30   +1:09:01  18,0                   
 858   5314 Ieva Briņķe             1981 Rīga                    Felt           2:04:30   +1:09:01  18,0                   
 859   4217 Sabīne Čekstere         1983 Veloserviss             Giant          2:04:30   +1:09:01  18,0                   
 860   4386 Baiba Zvaigzne-Kalniņa  1982 Latvijas Dzelzceļš                     2:04:46   +1:09:17  18,0                   
 861   4875 Dace Jāne               1977 Laima                                  2:04:57   +1:09:28  18,0                   
 862   3685 Mariolla Skukauska      1989 Veloserviss             Rockmashine    2:04:59   +1:09:30  18,0                   
 863   5090 Inguna Frīdenberga      1972 Joker                                  2:05:21   +1:09:52  17,9                   
 864   3416 Tamāra Tauriņa          1953 Jelgavas LIJA                          2:05:28   +1:09:59  17,9                   
 865   4374 Evita Ragovska          1997 Latvijas Dzelzceļš                     2:05:44   +1:10:15  17,8                   
 866   4539 Rūta Čapase             1998                         Merida         2:05:54   +1:10:25  17,8                   
 867   4806 Inguna Gaile            1979 Gaiļi                                  2:06:10   +1:10:41  17,8                   
 868   4681 Inga Pētersone          1989 Latvijas Pasts                         2:06:20   +1:10:51  17,8                   
 869   4709 Vita Pētersone          1963 Latvijas Pasts                         2:06:20   +1:10:51  17,8                   
 870   3421 Ieva Brūvere            1978 4 Babuļi                               2:06:24   +1:10:55  17,8                   
 871   3420 Ilze Drīksne            1975 4 Babuļi                Merida         2:06:24   +1:10:55  17,8                   
 872   5344 Elīna Mengote           1992 Knapsieriņi             GT             2:06:25   +1:10:56  17,7                   
 873   5180 Liene Skreija           1986 Apokalipses jātnieki                   2:06:31   +1:11:02  17,7                   
 874   4328 Liene Palepa            1989 Stora Enso Latvija                     2:06:33   +1:11:04  17,7                   
 875   3049 Anna Ozoliņa            1994 LācimGrūti              Rockmashine    2:06:37   +1:11:08  17,7                   
 876   4302 Mudīte Kaurāte          1951 Fantastiskais četrinieksCorratec       2:06:39   +1:11:10  17,7                   
 877   4975 Ilze Hincenberga        1975 astoņi kustoņi          GT             2:06:41   +1:11:12  17,7                   
 878   4700 Baiba Ulle              1973 Latvijas Pasts                         2:06:44   +1:11:15  17,7                   
 879   5108 Baiba Lāce              1974 LācimGrūti                             2:06:48   +1:11:19  17,7                   
 880   3410 Inguna Namiķe           1968                         Merida         2:06:49   +1:11:20  17,7                   
 881   4201 Laila Pērkone           1968                         Giant          2:06:49   +1:11:20  17,7                   
 882   4839 Linda Beitāne           1976 Laima                                  2:06:51   +1:11:22  17,7                   
 883   5054 Oksana Kirilova         1985                                        2:07:04   +1:11:35  17,7                   
 884   4457 Sanita Vickope          1973                                        2:07:13   +1:11:44  17,6                   
 885   3384 Ilze Dobele             1974 LNT                                    2:07:19   +1:11:50  17,6                   
 886   3192 Kristīne Grauds         1970 T.I.T.Ī.                Specialized    2:08:03   +1:12:34  17,5                   
 887   4163 Laila Martuļeva         1963 Latvenergo                             2:08:08   +1:12:39  17,5                   
 888   4296 Inese Darge             1977 Jēkaba aģentūra ceļojumu birojs
                                                                 Scott          2:08:16   +1:12:47  17,5                   
 889   5089 Vinita Štrēma           1966 Joker                                  2:08:22   +1:12:53  17,5                   
 890   4323 Astrīda Līcīte          1952                         Giant          2:09:04   +1:13:35  17,4                   
 891   3377 Dace Zelča              1991 Buķu klans                             2:09:38   +1:14:09  17,3                   
 892   3937 Līva Tauriņa            1984 Buķu klans                             2:09:38   +1:14:09  17,3                   
 893   3379 Lelde Stukle            1985 Buķu klans                             2:09:38   +1:14:09  17,3                   
 894   4355 Elizabete Gailīte       1996 Latvijas Dzelzceļš                     2:09:39   +1:14:10  17,3                   
 895   3231 Agnese Lāce             1981                         ZZK            2:09:45   +1:14:16  17,3                   
 896   3861 Vija Vintiša            1982 Transcom Worldwide Latvia
                                                                                2:10:26   +1:14:57  17,2                   
 897   5323 Sanita Vijupe           1978 Allaži                                 2:10:26   +1:14:57  17,2                   
 898   5237 Kristīne Brizga         1985 Par labu Latviju                       2:10:38   +1:15:09  17,2                   
 899   4373 Denisa Ragovska         1967 Latvijas Dzelzceļš                     2:10:48   +1:15:19  17,2                   
 900   5191 Signe Ercena            1980                                        2:10:51   +1:15:22  17,1                   
 901   3814 Dace Ušpele             1978 Gjensidige Baltic                      2:10:56   +1:15:27  17,1                   
 902   5197 Līga Ločmele            1971 Vitkovsky team          KHS            2:11:03   +1:15:34  17,1                   
 903   4796 Indra Ziediņa           1956                                        2:11:03   +1:15:34  17,1                   
 904   5308 Dace Kliesta            1978 Ašie                    Head           2:11:03   +1:15:34  17,1                   
 905   4876 Kristīne Homatova       1986 Laima                                  2:11:17   +1:15:48  17,1                   
 906   4856 Guna Āboltiņa           1988 Laima                                  2:11:17   +1:15:48  17,1                   
 907   4172 Antra Abu Meri          1973 Latvenergo                             2:11:58   +1:16:29  17,0                   
 908   4126 Jūlija Jakovļeva        1987 Latvenergo                             2:12:35   +1:17:06  16,9                   
 909   4910 Linda Miķelsone         1987 Laima                                  2:12:46   +1:17:17  16,9                   
 910   4070 Baiba Treimane          1977                         Head           2:12:57   +1:17:28  16,9                   
 911   5164 Katrīna Kļaviņa         1981 SEB banka                              2:13:11   +1:17:42  16,8                   
 912   2428 Ieva Einauss            1980                                        2:13:20   +1:17:51  16,8                   
 913   4836 Sanda Baņģe-Berte       1983 Laima                                  2:13:33   +1:18:04  16,8                   
 914   4694 Baiba Vēsma             1985 Latvijas Pasts                         2:13:38   +1:18:09  16,8                   
 915   4934 Anda Stiebre            1984 Laima                                  2:13:40   +1:18:11  16,8                   
 916   3435 Inta Belova             1971                         Merida         2:14:33   +1:19:04  16,7                   
 917   3457 Aiga Rozentāle          1979 Latvijas Veclaiku divriteņu klubs
                                                                 Erenpreiss     2:15:00   +1:19:31  16,6                   
 918   5073 Linda Malvesa           1984 Latvijas Veclaiku divriteņu klubs
                                                                                2:15:00   +1:19:31  16,6                   
 919   5072 Baiba Rutkovska         1984 Latvijas Veclaiku divriteņu klubs
                                                                                2:15:01   +1:19:32  16,6                   
 920   3458 Liene Griezīte          1961 Latvijas Veclaiku divriteņu klubs
                                                                 Erenpreiss     2:15:01   +1:19:32  16,6                   
 921   5088 Tīna Marta Verpakovska  1995 Latvijas Veclaiku divriteņu klubs
                                                                                2:15:02   +1:19:33  16,6                   
 922   3851 Līga Liepiņa            1972 Transcom Worldwide Latvia
                                                                                2:15:08   +1:19:39  16,6                   
 923   3250 Liene Alaine            1983 Jēkaba Aģentūra         GT             2:15:09   +1:19:40  16,6                   
 924   2426 Laura Teiviša           1984 MTG                                    2:15:16   +1:19:47  16,6                   
 925   4890 Lāsma Sprūde-Miķelsone  1986 Laima                                  2:15:17   +1:19:48  16,6                   
 926   4706 Sanita Švītiņa          1973 Latvijas Pasts                         2:15:24   +1:19:55  16,6                   
 927   4933 Sanda Sproģe            1982 Laima                                  2:15:25   +1:19:56  16,6                   
 928   4939 Renāte Grava            1987 Alpha Baltic                           2:15:28   +1:19:59  16,6                   
 929   5114 Rūta Ozoliņa            1998 LācimGrūti                             2:15:29   +1:20:00  16,6                   
 930   5107 Gunta Lāce              1971 LācimGrūti              ZZK            2:15:29   +1:20:00  16,6                   
 931   4614 Rasma Valdmane          1978 Burusports Team                        2:15:32   +1:20:03  16,6                   
 932   4651 Signe Jonele            1980                                        2:15:55   +1:20:26  16,5                   
 933   3026 Maija Cāne              1993 Sigulda                                2:16:13   +1:20:44  16,5                   
 934   5079 Andra Aizpurve          1963 Latvijas Veclaiku divriteņu klubs
                                                                                2:16:18   +1:20:49  16,5                   
 935   5193 Evija Homko             1987                                        2:16:59   +1:21:30  16,4                   
 936   3445 Kristīne Isajeva        1988 Transcom Worldwide Latvia
                                                                                2:17:24   +1:21:55  16,3                   
 937   3447 Karīna Gertnere         1982 Transcom Worldwide Latvia
                                                                                2:17:24   +1:21:55  16,3                   
 938   3309 Linda Leiniša           1986 Transcom Worldwide Latvia
                                                                                2:17:24   +1:21:55  16,3                   
 939   3777 Nadežda Borisovska      1975 Nato                                   2:17:37   +1:22:08  16,3                   
 940   5309 Diāna Stivriniece       1979 Tukums                                 2:17:54   +1:22:25  16,3                   
 941   4729 Eva Jurjāne             1974 Latvijas Pasts                         2:18:36   +1:23:07  16,2                   
 942   3506 Linda Olte              1978 kurtuesi                               2:19:01   +1:23:32  16,1                   
 943   3291 Aiva Ormane             1968 SEB Banka                              2:19:06   +1:23:37  16,1                   
 944   3511 Ivita Rozīte            1978                                        2:19:20   +1:23:51  16,1                   
 945   4199 Solvita Lauka           1973                         Giant          2:19:20   +1:23:51  16,1                   
 946   4669 Sanita Skribāne         1983 Latvijas Pasts                         2:19:48   +1:24:19  16,0                   
 947   3692 Kristīne Ruskule        1985                         ZZK            2:19:56   +1:24:27  16,0                   
 948   4678 Paula Kreicšteina       1989 Latvijas Pasts                         2:20:28   +1:24:59  16,0                   
 949   4512 Laila Grosa             1996 Ķenguri                                2:20:33   +1:25:04  16,0                   
 950   4869 Kristīne Borodina       1985 Laima                                  2:21:01   +1:25:32  15,9                   
 951   3293 Iveta Kuzņecova         1977 LNT                                    2:21:03   +1:25:34  15,9                   
 952   4141 Inga Bražone            1963 Latvenergo                             2:21:45   +1:26:16  15,8                   
 953   4509 Tamara Furleta          1979                         Author         2:22:14   +1:26:45  15,8                   
 954   3871 Astrīda Pečaka          1963 Transcom Worldwide Latvia
                                                                                2:22:15   +1:26:46  15,8                   
 955   4872 Marina Smertjeva        1976 Laima                                  2:23:01   +1:27:32  15,7                   
 956   5241 Anna Putniņa            1986 Par labu Latviju                       2:23:02   +1:27:33  15,7                   
 957   3338 Sindija Bergmane        1978 LNT                                    2:24:01   +1:28:32  15,6                   
 958   4702 Diāna Bernacka          1969 Latvijas Pasts                         2:24:46   +1:29:17  15,5                   
 959   4675 Līvija Zariņa           1973 Latvijas Pasts                         2:24:46   +1:29:17  15,5                   
 960   4712 Agrita Pīlābele         1963 Latvijas Pasts                         2:24:47   +1:29:18  15,5                   
 961   5041 Laura Žagata            1982                                        2:24:52   +1:29:23  15,5                   
 962   5010 Baiba Herbsta           1982                         Corratec       2:24:52   +1:29:23  15,5                   
 963   5005 Agnese Gelžina          1983                                        2:24:52   +1:29:23  15,5                   
 964   3433 Madara Pēkšēna          1989 Cēsis                                  2:25:28   +1:29:59  15,4                   
 965   3996 Madara Blīgzna          1983                         Merida         2:25:34   +1:30:05  15,4                   
 966   3325 Oksana Peisahovica      1973                                        2:26:05   +1:30:36  15,4                   
 967   5330 Svetlana Makarova       1954 Upesciems               Specialized    2:27:44   +1:32:15  15,2                   
 968   5305 Linda Zieda             1981 Scandi motors                          2:27:45   +1:32:16  15,2                   
 969   4812 Evija Palabinska        1984 L4 Jelgava                             2:27:51   +1:32:22  15,2                   
 970   3127 Dace Neimane            1983 SEB Banka                              2:28:01   +1:32:32  15,2                   
 971   5166 Una Kuplā               1983 SEB banka                              2:28:07   +1:32:38  15,1                   
 972   5268 Solvita Čīma            1983                                        2:28:10   +1:32:41  15,1                   
 973   4666 Lineta Vasiļevska       1984 Latvijas Pasts                         2:28:34   +1:33:05  15,1                   
 974   3959 Rita Dreiškena-Lāce     1980                                        2:29:01   +1:33:32  15,0                   
 975   5198 Liene Medne             1984                                        2:29:06   +1:33:37  15,0                   
 976   5026 Liene Muceniece         1985 Elizabete                              2:29:07   +1:33:38  15,0                   
 977   5022 Suzanna Makejeva        1985 Elizabete                              2:29:09   +1:33:40  15,0                   
 978   3423 Austra Matveja          1990                         Schwinn        2:29:12   +1:33:43  15,0                   
 979   5135 Sigita Cīrule-Pāne      1973 Latvijas Tālrunis                      2:29:18   +1:33:49  15,0                   
 980   3200 Inga Merca              1979 Inga un čaiņiki                        2:29:22   +1:33:53  15,0                   
 981   3276 Evija Reinika           1975 Laima                                  2:29:27   +1:33:58  15,0                   
 982   3358 Iveta Šleija            1975 Inga un čaiņiki                        2:29:22   +1:33:53  15,0                   
 983   5130 Iveta Paspārne          1962 Latvijas Tālrunis                      2:29:21   +1:33:52  15,0                   
 984   5133 Inese Krūklīte          1974 Latvijas Tālrunis                      2:29:52   +1:34:23  15,0                   
 985   4907 Elīza Šternberga        1981 Laima                                  2:29:58   +1:34:29  15,0                   
 986   5127 Aija Kusiņa             1964 Latvijas Tālrunis                      2:30:30   +1:35:01  14,9                   
 987   4786 Liene Priede            1988 Baltic Taxi                            2:30:34   +1:35:05  14,9                   
 988   4206 Evita Makšāne           1982 Lielā Saulespuķe                       2:30:22   +1:34:53  14,9                   
 989   3995 Gaļina Snopkova         1960                                        2:30:55   +1:35:26  14,9                   
 990   4472 Lana Jēkabsone          1985 Inčukalna Sienāži                      2:31:59   +1:36:30  14,8                   
 991   4672 Daina Fedoreka          1970 Latvijas Pasts                         2:31:54   +1:36:25  14,8                   
 992   3404 Alma Deņisova           1953 Inčukalna Sienāži                      2:31:59   +1:36:30  14,8                   
 993   3400 Anete Nolberga          1986 Inčukalna Sienāži                      2:31:54   +1:36:25  14,8                   
 994   3403 Zinta Nolberga          1964 Inčukalna Sienāži                      2:31:57   +1:36:28  14,8                   
 995   4673 Dzintra Rozenberga      1968 Latvijas Pasts                         2:31:54   +1:36:25  14,8                   
 996   5136 Evija Saltā             1975 Latvijas Tālrunis                      2:32:15   +1:36:46  14,7                   
 997   5377 Ilze Luģe               1986 Frīkbaiki                              2:32:09   +1:36:40  14,7                   
 998   4793 Rūta Zariņa             1993                                        2:32:27   +1:36:58  14,7                   
 999   3429 Lelde Feldmane          1986 Apokalipses Jātnieki    ĒRMRITENIS     2:32:26   +1:36:57  14,7                   
 1000  3994 Ingrīda Veikša          1958                         Head           2:34:04   +1:38:35  14,6                   
 1001  4849 Milaņja Šilva           1975 Laima                                  2:36:36   +1:41:07  14,3                   
 1002  3630 Jolanta Kļaviņa         1983 Swedwood Latvia                        2:38:47   +1:43:18  14,1                   
 1003  3199 Inguna Stoļaronoka      1961                         Merida         2:40:06   +1:44:37  14,0                   
 1004  4912 Linda Krūmiņa           1981 Laima                                  2:39:54   +1:44:25  14,0                   
 1005  4867 Aleksandra Kezika       1985 Laima                                  2:41:41   +1:46:12  13,9                   
 1006  4619 Sanda Rozenfelde        1985 Burusports Team                        2:41:49   +1:46:20  13,9                   
 1007  4692 Agija Tērauda           1984 Latvijas Pasts                         2:45:03   +1:49:34  13,6                   
 1008  4715 Inga Raubena            1982 Latvijas Pasts                         2:45:18   +1:49:49  13,6                   
 1009  4690 Evita Jaunbauere        1975 Latvijas Pasts                         2:45:19   +1:49:50  13,6                   
 1010  5376 Zane Fridrihsone        1985 Freak Bike                             2:45:48   +1:50:19  13,5                   
 1011  4349 Jeļena Armanda          1963 Latvijas Dzelzceļš                     2:46:56   +1:51:27  13,4                   
 1012  4689 Linda Ribakova          1984 Latvijas Pasts                         2:49:05   +1:53:36  13,3                   
 1013  5375 Dace Jēkabsone          1983 Freak Bike                             2:49:57   +1:54:28  13,2                   
 1014  3517 Kristīne Grigorjeva     1983                                        2:50:36   +1:55:07  13,1                   
 1015  5121 Ilze Upmale             1984                                        2:50:35   +1:55:06  13,1                   
 1016  5039 Laura Vītola-Šmite      1984                                        2:50:35   +1:55:06  13,1                   
 1017  5128 Laila Mamona            1966 Latvijas Tālrunis                      2:52:15   +1:56:46  13,0                   
 1018  5007 Anete Gobleja           1994                                        2:51:51   +1:56:22  13,0                   
 1019  5129 Elīza Mamona            1998 Latvijas Tālrunis                      2:52:15   +1:56:46  13,0                   
 1020  4682 Ineta Jansone           1964 Latvijas Pasts                         2:52:28   +1:56:59  13,0                   
 1021  4670 Svetlana Rubenkova      1962 Latvijas Pasts                         2:52:28   +1:56:59  13,0                   
 1022  5074 Zigrīda Atāle           1955 Latvijas Veclaiku divriteņu klubs
                                                                                3:37:00   +2:41:31  10,3                   
 1023  3016 Iveta Prikaša           1960 Ductus Team Latvia                     NFL                 -    Ķiv.              
 1024  5070 Ance Pudāne             1986 Latvijas Veclaiku divriteņu klubs
                                                                                NFL                 -    Ķiv.              
 1025  2895 Ilvija Janovska         1982                         Scott          1:33:32             24,0 Ķiv.              
 1026  2575 Sanda Vilka             1984                         Scott          1:37:35             23,0 Ķiv.              
 1027  4402 Līga Balode             1985 Ugunīgās Krizdoles      Merida         1:42:28             21,9 Ķiv.              
 1028  3077 Austra Grāmatiņa        1981                         Rockmashine    1:42:43             21,9 Ķiv.              
 1029  4568 Laura Krūmiņa           1986                         Trek           1:43:40             21,7 Ķiv.              
 1030  3117 Elīna Cera              1987 Ceru ģimene                            1:43:55             21,6 Ķiv.              
 1031  3695 Agnese Strazdiņa        1984                                        1:46:22             21,1 Ķiv.              
 1032  5280 Laura Kulvinska         1986                                        1:47:24             20,9 Ķiv.              
 1033  3393 Zinta Medne             1955 Skultes pagasta pārvalde               1:47:36             20,9 Ķiv.              
 1034  3432 Arta Lāce               1995 Lāči                                   2:00:32             18,6 Ķiv.              
 1035  4703 Evija Bernacka          1993 Latvijas Pasts                         2:01:01             18,5 Ķiv.              
 1036  5086 Nora Grase              1983 Latvijas Veclaiku divriteņu klubs
                                                                                2:06:04             17,8 Ķiv.              
 1037  4680 Zane Rozenberga         1992 Latvijas Pasts                         2:06:20             17,8 Ķiv.              
 1038  4622 Laura Jaunromāne        1980 Burusports Team                        2:07:34             17,6 Ķiv.              
 1039  4350 Karīna Armanda          1992 Latvijas Dzelzceļš                     2:17:02             16,4 Ķiv.              
 1040  5080 Dace Ērenpreisa         1960 Latvijas Veclaiku divriteņu klubs
                                                                                2:20:45             15,9 Ķiv.              
 1041  5303 Baiba Mārcēna           1986 Scandi motors                          2:31:47             14,8 Ķiv.              
 1042  4002 Silva Miezīte           1985                                        2:31:54             14,8 Ķiv.              
 1043  5101 Anete Kallione          1987                                        2:40:03             14,0 Ķiv.              
 1044  5137 Kristīne Universa       1970 Latvijas Tālrunis                      2:32:19             14,7 Ķiv.              

T M 37500m

pos.  Nr    Vārds Uzvārds          Gads  pārstāv                 velo           Laiks     -t        kmh  Stat      
 1     2062 Jānis Kaupe             1983 Fans/Multipower         Cube           0:53:42             41,8                   
 2     2031 Kristaps Kipurs         1983 Hotelcentrs-Velobiķeri  Binarello      0:53:46   +0:00:04  41,8                   
 3     2037 Kaspars Kipurs          1982 Hotelcentrs-Velobiķeri  Merida         0:53:47   +0:00:05  41,8                   
 4     2110 Jānis Vecvanags         1987 p!s taisni team         Merida         0:53:47   +0:00:05  41,8                   
 5     2005 Krišjānis Jansons-Ratiniks
                                    1984 Hawaii Express          Scott          0:53:55   +0:00:13  41,7                   
 6     2003 Deniss Penkalovs        1982 Veloserviss             Giant          0:53:56   +0:00:14  41,7                   
 7     2007 Māris Kalējs            1973 Tukums                                 0:54:04   +0:00:22  41,6                   
 8     2441 Egons Rozenfelds        1969                                        0:54:12   +0:00:30  41,5                   
 9     2009 Artūrs Kozulis          1985 Lampre                  Rockmashine    0:54:12   +0:00:30  41,5                   
 10    2047 Jurijs Siliņēvičs       1984 Latvenergo              Eddy Merckx    0:54:14   +0:00:32  41,4                   
 11    3520 Kaspars Launerts        1988                         Giant          0:54:15   +0:00:33  41,4                   
 12    2016 Uģis Mitrevics          1967 Sigulda                 Giant          0:54:15   +0:00:33  41,4                   
 13    2064 Jevgenijs Tabakaevs     1986 Itera-Latvija           Scott          0:54:19   +0:00:37  41,4                   
 14    2123 Arnis Zdanovskis        1987 Tandēms Drink Me        Orbea          0:54:23   +0:00:41  41,3                   
 15    2004 Kristaps Knops          1985 Sport 2000              Giant          0:54:27   +0:00:45  41,3                   
 16    2029 Gints Šlēziņš           1982 MTB Cēsis               Trek           0:54:30   +0:00:48  41,2                   
 17    2011 Edvīns Reinholds        1973 Tukums                                 0:54:30   +0:00:48  41,2                   
 18    2008 Aigars Kalējs           1981 Baltic Outdoor Agency   Ghost          0:54:31   +0:00:49  41,2                   
 19    2017 Ivans Miščenko          1960 Itera Latvija                          0:54:31   +0:00:49  41,2                   
 20    2010 Arnis Gromovs           1966                         Specialized    0:54:32   +0:00:50  41,2                   
 21    2026 Edijs Pētersons         1967                                        0:54:33   +0:00:51  41,2                   
 22    2025 Igors Siminaitis        1988 Veloserviss             Bianchi        0:54:34   +0:00:52  41,2                   
 23    3950 Gatis Melgalvis         1976 VW-Valmiera                            0:54:36   +0:00:54  41,2                   
 24    2013 Boriss Lonšakovs        1972 LOK                                    0:54:37   +0:00:55  41,1                   
 25    2040 Māris Bože              1973 Velkonis                               0:54:43   +0:01:01  41,1                   
 26    2091 Maksims Markovs         1984 mtb.lv                  Dynatek        0:54:46   +0:01:04  41,0                   
 27    2061 Aivis Tretjaks          1996 RRS                     Author         0:54:48   +0:01:06  41,0                   
 28    2092 Renārs Šarākovs         1975 4ever/SK Mežaparks      Focus          0:54:50   +0:01:08  41,0                   
 29    2033 Jānis Buņķis            1973 FMS                     Kellys         0:54:53   +0:01:11  40,9                   
 30    3496 Jurģis Stukuls          1990 LOK                                    0:54:54   +0:01:12  40,9                   
 31    2066 Edvīns Vilcāns          1983                                        0:54:56   +0:01:14  40,9                   
 32    2030 Arvo Pooks              1988 Re&Re                   Focus          0:54:57   +0:01:15  40,9                   
 33    2105 Kristaps Liepiņš        1991                                        0:54:58   +0:01:16  40,9                   
 34    2027 Sergejs Ļubickis        1966 Elkor                   Author         0:54:59   +0:01:17  40,9                   
 35    2152 Egīls Kampuss           1991 Pēdu nav                Merida         0:55:04   +0:01:22  40,8                   
 36    2045 Neils Sniedziņš         1969 Smeldze                 Tomac          0:55:06   +0:01:24  40,8                   
 37    2050 Normunds Petaks         1965 SEB Banka                              0:55:07   +0:01:25  40,8                   
 38    2012 Kristaps Škapars        1981 Xsports                 Orbea          0:55:07   +0:01:25  40,8                   
 39    2114 Uldis Lapsa             1966 Aronietis               Orbea          0:55:07   +0:01:25  40,8                   
 40    2052 Armands Sirmais         1986 EMU                     Trek           0:55:11   +0:01:29  40,7                   
 41    2106 Andis Miončinskis       1978 RS Team                 Specialized    0:55:16   +0:01:34  40,7                   
 42    2112 Eduards Rēns            1980                         Giant          0:55:18   +0:01:36  40,6                   
 43    2039 Mārtiņš Circenis        1984 4ever/SK Mežaparks      Wheeler        0:55:20   +0:01:38  40,6                   
 44    2129 Ervīns Mišuta           1994 RRS Baltika Tukums      ZZK            0:55:22   +0:01:40  40,6                   
 45    2024 Andis Lejiņš            1961 Elīza Racing Team       Dynatek        0:55:22   +0:01:40  40,6                   
 46    2074 Ernests Tauriņš         1993                         Author         0:55:25   +0:01:43  40,6                   
 47    2051 Dainis Bošs             1992 Ekers                   GT             0:55:28   +0:01:46  40,5                   
 48    3727 Igors Žurovs            1961                         Basso          0:55:28   +0:01:46  40,5                   
 49    2084 Gatis Berķis            1981 pulsometrs.lv           Corratec       0:55:31   +0:01:49  40,5                   
 50    2121 Artūrs Sala             1990 MTB Cēsis                              0:55:32   +0:01:50  40,5                   
 51    2014 Kārlis Udrass           1980 SEB Banka               KTM            0:55:33   +0:01:51  40,5                   
 52    2035 Jānis Mazurs            1988                         BH             0:55:36   +0:01:54  40,4                   
 53    2055 Raivis Slāvietis        1994 Tandēms                                0:55:38   +0:01:56  40,4                   
 54    2101 Guntis Pikurs           1973                                        0:55:39   +0:01:57  40,4                   
 55    2097 Pēteris Lauriņš         1981 Direktoru skola         Scott          0:55:40   +0:01:58  40,4                   
 56    2083 Kaspars Daugulis        1989 Kaķīškalns                             0:55:41   +0:01:59  40,4                   
 57    2041 Igors Ivanovs           1961                         Trek           0:55:41   +0:01:59  40,4                   
 58    2073 Kārlis Kalniņš          1988                                        0:55:44   +0:02:02  40,3                   
 59    2117 Mikus Sarma             1986 Ceru ģimene                            0:55:45   +0:02:03  40,3                   
 60    2022 Kaspars Dergačs         1979 Xpro                    Orbea          0:55:45   +0:02:03  40,3                   
 61    2046 Juris Abiņš             1964                         Merida         0:55:46   +0:02:04  40,3                   
 62    2057 Nikolajs Konanovičs     1945 Elkor                   Giant          0:55:47   +0:02:05  40,3                   
 63    2006 Dāvis Brēmanis          1994 RRS-Author              Corratec       0:55:49   +0:02:07  40,3                   
 64    2036 Mārcis Midegs           1974 Virsotne/BASK           ZZK            0:55:49   +0:02:07  40,3                   
 65    2056 Jānis Prančs            1952 Piņķi                   Cannondale     0:55:51   +0:02:09  40,2                   
 66    2170 Raitis Bukovskis        1969 Direktoru skola                        0:55:52   +0:02:10  40,2                   
 67    2034 Viesturs Bergmanis      1958                         Giant          0:55:52   +0:02:10  40,2                   
 68    2054 Gints Krasts            1968 VW-Valmiera             Chesini        0:55:53   +0:02:11  40,2                   
 69    2042 Lauris Sniķers          1961 Tandēms Dobele          Corratec       0:55:57   +0:02:15  40,2                   
 70    2038 Juris Riekstiņš         1960 V-sports                Focus          0:55:58   +0:02:16  40,2                   
 71    2075 Normunds Pipars         1994 "Ģimenīte Pipariņi&Saknīši"
                                                                                0:56:00   +0:02:18  40,1                   
 72    2079 Ainārs Cauņa            1961 Mega Sargs              Flanders       0:56:01   +0:02:19  40,1                   
 73    2194 Uldis Tūtāns            1956 Burusports Team         Head           0:56:07   +0:02:25  40,0                   
 74    2126 Uldis Aliks             1988 MRGS                                   0:56:07   +0:02:25  40,0                   
 75    2071 Rūdolfs Veličko         1954 Avārijas Brigāde        Univega        0:56:08   +0:02:26  40,0                   
 76    2069 Māris Čīma              1986 EMU                     Merida         0:56:12   +0:02:30  40,0                   
 77    2043 Dairis Dronka           1970 Dunči                   GT             0:56:13   +0:02:31  40,0                   
 78    2139 Raivis Elliņš           1972                                        0:56:19   +0:02:37  39,9                   
 79    4382 Jevgēnijs Ustinovičs    1953 Latvijas Dzelzceļš                     0:56:25   +0:02:43  39,8                   
 80    2067 Jānis Slāvietis         1990 Tandēms                                0:56:26   +0:02:44  39,8                   
 81    2078 Juris Skrebels          1980                         Cannondale     0:56:27   +0:02:45  39,8                   
 82    2100 Sergejs Bļinovs         1967                         Focus          0:56:31   +0:02:49  39,8                   
 83    2124 Mihails Golubevs        1982                                        0:57:34   +0:03:52  39,0                   
 84    2085 Mihails Fedotovs        1977 www.fitshop.lv          Corratec       0:57:38   +0:03:56  39,0                   
 85    2060 Dāvis Braučs            1988 Sigulda                 Giant          0:57:42   +0:04:00  38,9                   
 86    2020 Armands Freimanis       1964                         Cannondale     0:57:44   +0:04:02  38,9                   
 87    4964 Lauris Pārups           1981 Team Parups             Orbea          0:57:45   +0:04:03  38,9                   
 88    2063 Artūrs Vikmanis         1979 Vellapēda               Corratec       0:57:46   +0:04:04  38,9                   
 89    2373 Rihards Deičmanis       1993 IPGK                    Scott          0:57:49   +0:04:07  38,9                   
 90    3527 Artūrs Priedītis        1989 mtb.lv                  Merida         0:57:49   +0:04:07  38,9                   
 91    2359 Jānis Tauriņš           1984 Jelgavas LIJA           Gary Fisher    0:57:49   +0:04:07  38,9                   
 92    2283 Arnis Kļaviņš           1996 RRS                     Trek           0:57:50   +0:04:08  38,9                   
 93    2576 Roberts Raimo           1968 Rīgas Slēpošanas klubs  Panther        0:57:51   +0:04:09  38,8                   
 94    2165 Imants Vēliņš           1985                         Scott          0:57:54   +0:04:12  38,8                   
 95    2111 Aleksandrs Maskalenko   1990                                        0:57:57   +0:04:15  38,8                   
 96    2065 Osvalds Pugovičs        1963                         Univega        0:57:59   +0:04:17  38,8                   
 97    2087 Pāvels Siminaitis       1983 Veloserviss             Giant          0:58:00   +0:04:18  38,7                   
 98    2093 Māris Ozols             1980 Latvijas Dzelzceļš      Corratec       0:58:01   +0:04:19  38,7                   
 99    2166 Raimonds Priednieks     1973                                        0:58:02   +0:04:20  38,7                   
 100   2070 Artis Čonka             1984 EMU                     Superior       0:58:02   +0:04:20  38,7                   
 101   2068 Zigmārs Kalējs          1983 Ekers                   Corratec       0:58:03   +0:04:21  38,7                   
 102   2398 Viktors Žarskis         1987                         Longus         0:58:03   +0:04:21  38,7                   
 103   2058 Tālis Paeglis           1985 2 koki un citi zvēri    Author         0:58:04   +0:04:22  38,7                   
 104   3574 Agris Ķipurs            1983 SIA Jelgavas LIJA       Scott          0:58:04   +0:04:22  38,7                   
 105   2136 Haralds Ūdris           1992 Ceru ģimene                            0:58:04   +0:04:22  38,7                   
 106   2072 Gatis Maķevics          1980                         Corratec       0:58:08   +0:04:26  38,7                   
 107   2168 Kalvis Ābeļkalns        1993 AVĢ                     Trek           0:58:10   +0:04:28  38,6                   
 108   3263 Reinis Brikovskis       1993 Re&Re                   Scott          0:58:11   +0:04:29  38,6                   
 109   2236 Aleksandrs Jelisejevs   1950 Daugavpils                             0:58:15   +0:04:33  38,6                   
 110   2265 Ivars Milužs            1986 Baltika                 Colnago        0:58:17   +0:04:35  38,6                   
 111   2104 Artis Jonass            1985                         Giant          0:58:18   +0:04:36  38,5                   
 112   2157 Māris Lūsis             1978                         Bergamont      0:58:20   +0:04:38  38,5                   
 113   2191 Normunds Dārznieks      1978                                        0:58:20   +0:04:38  38,5                   
 114   2096 Igors Jakovecs          1969                         Focus          0:58:21   +0:04:39  38,5                   
 115   2098 Ilmārs Gauris           1981                         Focus          0:58:21   +0:04:39  38,5                   
 116   2250 Edijs Libers            1980 Elkor Team              Author         0:58:24   +0:04:42  38,5                   
 117   2128 Ansis Nudiens           1984 Sokkia                                 0:58:24   +0:04:42  38,5                   
 118   2339 Endijs Apse             1976                         Corratec       0:58:25   +0:04:43  38,5                   
 119   2232 Māris Grundulis         1970 Itera Latvija                          0:58:28   +0:04:46  38,4                   
 120   2277 Atis Skrastiņš          1965 Rīgas Triatlona klubs   Specialized    0:58:28   +0:04:46  38,4                   
 121   2252 Ingus Andersons         1981 EMU                     Superior       0:58:32   +0:04:50  38,4                   
 122   2247 Mārtiņš Grīnbergs       1971                         GT             0:58:43   +0:05:01  38,3                   
 123   2400 Jānis Tauriņš           1954 Jelgavas LIJA           Trek           0:58:43   +0:05:01  38,3                   
 124   2108 Ilmārs Krampis          1979 kurtuesi.lv                            0:58:47   +0:05:05  38,2                   
 125   2254 Jēkabs Reiss            1952 Kuldīga                 Giant          0:58:47   +0:05:05  38,2                   
 126   2155 Matīss Murovskis        1985                         Vitus 696      0:58:48   +0:05:06  38,2                   
 127   2119 Reinis Rozenblats       1985 Peri vello žiPeri       Kellys         0:58:51   +0:05:09  38,2                   
 128   2115 Andris Ozols            1961 astoņi kustoņi/resnie putni
                                                                 Corratec       0:58:53   +0:05:11  38,2                   
 129   2160 Vitālijs Belogrivs      1962                         Scott          0:58:54   +0:05:12  38,2                   
 130   2440 Sergejs Trofimovs       1974                         Giant          0:58:58   +0:05:16  38,1                   
 131   2028 Vents Lībeks            1970 Re&Re                   Musing         0:59:00   +0:05:18  38,1                   
 132   2130 Rolands Gorodeckis      1979 Sigulda                 Corratec       0:59:03   +0:05:21  38,1                   
 133   2019 Aigars Bārenis          1954 Diplomātu Tenisa klubs  Giant          0:59:09   +0:05:27  38,0                   
 134   2579 Oskars Hartmanis        1975 Veloserviss             Giant          0:59:11   +0:05:29  38,0                   
 135   2080 Raimonds Freimanis      1966                         Scott          0:59:17   +0:05:35  37,9                   
 136   2161 Artūrs Volkovičs        1988                         ZZK            0:59:19   +0:05:37  37,9                   
 137   2122 Udo Ozoliņš             1957                                        0:59:21   +0:05:39  37,9                   
 138   2103 Ēriks Andžāns           1972                         Flanders       0:59:25   +0:05:43  37,8                   
 139   2344 Kristaps Bošs           1991 Ekers                   Giant          0:59:29   +0:05:47  37,8                   
 140   2095 Normunds Talcis         1962                         Giant          0:59:31   +0:05:49  37,8                   
 141   2202 Kaspars Ozers           1968 Mapei                                  0:59:38   +0:05:56  37,7                   
 142   2176 Gunārs Prūsis           1968                         Scott          0:59:46   +0:06:04  37,6                   
 143   2243 Ēriks Toms Gavars       1997 Tandēms/DrinkMe Team    Merida         0:59:47   +0:06:05  37,6                   
 144   2094 Zigmārs Zandersons      1968 ZZ projekts             Merida         0:59:50   +0:06:08  37,6                   
 145   2082 Andris Siminaitis       1960 Veloserviss             Ros-Art        0:59:52   +0:06:10  37,5                   
 146   2132 Aivars Strauss          1960 EMU                     Orbea          0:59:56   +0:06:14  37,5                   
 147   2133 Reinis Avens            1978 Gandrs-Merida           Tandēms        1:00:04   +0:06:22  37,4                   
 148   2304 Valdis Andiņš           1948                         Merida         1:00:05   +0:06:23  37,4                   
 149   2582 Jānis Zagorskis         1975 Nordea banka            OLMO           1:00:05   +0:06:23  37,4                   
 150   3884 Sandis Kleins           1976                         Pinarello      1:00:26   +0:06:44  37,2                   
 151   2177 Vladislavs Škņarovs     1967 Elkor                   Author         1:00:27   +0:06:45  37,2                   
 152   2372 Uldis Šneiders          1984 RSK Kuldīga                            1:00:31   +0:06:49  37,1                   
 153   2173 Uldis Brēmanis          1964 Rami                    GT             1:00:37   +0:06:55  37,1                   
 154   3709 Aivars Mozulis          1972                         Merida         1:00:40   +0:06:58  37,0                   
 155   2134 Oļegs Volkovičs         1966                         Concorde       1:00:43   +0:07:01  37,0                   
 156   2766 Modris Alsiņš           1967 ZZK                     ZZK            1:01:00   +0:07:18  36,8                   
 157   2410 Gaidis Lapiņš           1961 Lapiņi Smiltene         Derosa         1:01:10   +0:07:28  36,7                   
 158   2044 Igors Račkovs           1963 Veloclub                Giant          1:01:21   +0:07:39  36,6                   
 159   2425 Igors Golovka           1987 Elkor team              Author         1:01:33   +0:07:51  36,5                   
 160   2253 Māris Rudens            1976 Riga Ironman team/MeridaTrek           1:01:35   +0:07:53  36,5                   
 161   2240 Kaspars Lācis           1981                                        1:01:37   +0:07:55  36,5                   
 162   2396 Juris Pārups            1983 Lattelecom              Superior       1:01:39   +0:07:57  36,4                   
 163   2175 Arnis Ozoliņš           1964                         Wheeler        1:01:40   +0:07:58  36,4                   
 164   2182 Oskars Zonne            1981                         Merida         1:01:42   +0:08:00  36,4                   
 165   2172 Andis Mušperts          1983 Latvenergo                             1:01:43   +0:08:01  36,4                   
 166   2158 Jānis Katkevičs         1988                         Giant          1:01:45   +0:08:03  36,4                   
 167   2270 Dainis Bekers           1974                         Merida         1:01:47   +0:08:05  36,4                   
 168   2076 Sandris Kaparkalējs     1972 Mežmalas MTB            ZZK            1:01:49   +0:08:07  36,3                   
 169   2347 Mārtiņš Zelčs           1986 Simtlatnieku spēks      Merida         1:01:55   +0:08:13  36,3                   
 170   2109 Jānis Bitenieks         1981 Mammut Racing Team      Bergamont      1:01:56   +0:08:14  36,3                   
 171   2216 Guntars Markss          1965 Smiltene                               1:01:59   +0:08:17  36,3                   
 172   2150 Romans Solomins         1974 cityfitness.lv          Author         1:02:01   +0:08:19  36,2                   
 173   3562 Ginters Grundulis       1969                         Fuji           1:02:01   +0:08:19  36,2                   
 174   2142 Māris Landsmanis        1981                         Giant          1:02:02   +0:08:20  36,2                   
 175   4061 Rihards Skrastiņš       1987 Auto Rings              Trek           1:02:09   +0:08:27  36,2                   
 176   3922 Jānis Melderis          1981                                        1:02:09   +0:08:27  36,2                   
 177   3500 Renārs Koris            1985                                        1:02:10   +0:08:28  36,1                   
 178   2143 Oskars Kolovza          1964                         Scott          1:02:10   +0:08:28  36,1                   
 179   2107 Mairis Markuss          1994 Piebalga                GT             1:02:13   +0:08:31  36,1                   
 180   2465 Māris Gulmanis          1981                         Superior       1:02:14   +0:08:32  36,1                   
 181   2179 Andrejs Jesko           1982 Swedbank/Merida         Merida         1:02:14   +0:08:32  36,1                   
 182   2389 Mikus Biedriņš          1983 Latvijas Dzelzceļš                     1:02:14   +0:08:32  36,1                   
 183   2187 Pēteris Birkants        1989 FMS                     Superior       1:02:20   +0:08:38  36,0                   
 184   2448 Gatis Siliņš            1980                         Superior       1:02:21   +0:08:39  36,0                   
 185   2233 Mārtiņš Knostenbergs    1982 Itera Latvija                          1:02:21   +0:08:39  36,0                   
 186   2296 Oskars Melecis          1979                         Cube           1:02:28   +0:08:46  36,0                   
 187   2289 Andris Turciņš          1983                         Scott          1:02:30   +0:08:48  36                     
 188   2433 Jānis Pipars            1973 DTK                     American Eagle 1:02:32   +0:08:50  35,9                   
 189   2978 Edvīns Berners          1937 Rīga                                   1:02:32   +0:08:50  35,9                   
 190   2156 Ģirts Gnedlers          1983 SK Taurene              Corratec       1:02:33   +0:08:51  35,9                   
 191   2384 Gatis Vilks             1981                         Trek           1:02:39   +0:08:57  35,9                   
 192   3571 Ruslans Suharevs        1979                         Cube           1:02:39   +0:08:57  35,9                   
 193   2147 Andrejs Gorbunovs       1984                                        1:02:40   +0:08:58  35,9                   
 194   2332 Artūrs Ķempelis         1993                         GT             1:02:42   +0:09:00  35,8                   
 195   2293 Māris Briedis           1982 Veloserviss             Giant          1:02:43   +0:09:01  35,8                   
 196   2337 Aigars Zadiņš           1960                         Merida         1:02:47   +0:09:05  35,8                   
 197   2118 Jānis Kalniņš           1965                         Ideal          1:02:50   +0:09:08  35,8                   
 198   2356 Agnis Sokolovs          1998 Talsi                                  1:02:51   +0:09:09  35,7                   
 199   2162 Ģirts Vēsma             1955 Darba rezerves          Scott          1:02:51   +0:09:09  35,7                   
 200   2015 Imants Stradiņš         1945 RRS                     Giant          1:02:52   +0:09:10  35,7                   
 201   2088 Ģirts Indāns            1971 Velosēta                               1:02:54   +0:09:12  35,7                   
 202   5313 Vitautas Galinauskas    1949 ZZK                     ZZK            1:02:56   +0:09:14  35,7                   
 203   2193 Gaidis Zavickis         1961 GDI                                    1:02:59   +0:09:17  35,7                   
 204   2506 Raivo Sarkanābols       1982                         Trek           1:03:00   +0:09:18  35,7                   
 205   2522 Juris Stanka            1966                         Craft          1:03:00   +0:09:18  35,7                   
 206   2369 Māris Jēgers            1980                         Focus          1:03:04   +0:09:22  35,6                   
 207   2239 Anrijs Pumpišs          1970                                        1:03:09   +0:09:27  35,6                   
 208   2208 Aivars Aksenoks         1961 DTK-CSDD                Giant          1:03:11   +0:09:29  35,6                   
 209   2116 Jānis Lilje             1934 Sigulda                 Kyota          1:03:19   +0:09:37  35,5                   
 210   2144 Andris Balodis          1972 Virsotne/BASK           GT             1:03:20   +0:09:38  35,5                   
 211   2163 Raivis Dambergs         1976 SEB Banka                              1:03:24   +0:09:42  35,4                   
 212   2311 Roberts Reiniks         1943 Madonas Unisports                      1:03:24   +0:09:42  35,4                   
 213   2260 Guntars Slišāns         1970 Ogre                    Scott          1:03:27   +0:09:45  35,4                   
 214   2203 Ernests Pūce            1944 MSĢ                     Giant          1:03:32   +0:09:50  35,4                   
 215   2221 Māris Kārkliņš          1976 SEB Banka                              1:03:36   +0:09:54  35,3                   
 216   2395 Māris Jēgers            1972                         Shock Blaze    1:03:38   +0:09:56  35,3                   
 217   2257 Mihails Peščinskis      1986 Merks                                  1:03:39   +0:09:57  35,3                   
 218   2266 Normunds Plegermanis    1968                         Merida         1:03:40   +0:09:58  35,3                   
 219   2196 Raitis Lejiņš           1964                                        1:03:46   +0:10:04  35,2                   
 220   2211 Jānis Pikšens           1977 SEB banka                              1:03:47   +0:10:05  35,2                   
 221   2390 Dmitrijs Sirica         1984 Veloserviss             Giant          1:03:48   +0:10:06  35,2                   
 222   3883 Māris Rjabinins         1982                                        1:03:52   +0:10:10  35,2                   
 223   2209 Jānis Zaumanis          1979 SEB banka                              1:03:54   +0:10:12  35,2                   
 224   2146 Guntis Vingris          1967                                        1:03:55   +0:10:13  35,2                   
 225   2286 Sandris Majors          1983 SEB Banka                              1:03:56   +0:10:14  35,1                   
 226   2328 Guntars Martinovs       1959                         Focus          1:03:57   +0:10:15  35,1                   
 227   3590 Arnolds Āriņš           1990                                        1:04:08   +0:10:26  35,0                   
 228   2113 Verners Straupe         1980 Ceļuprojekts            Raleigh        1:04:08   +0:10:26  35,0                   
 229   2154 Aigis Auders            1960 p!s taisni team                        1:04:09   +0:10:27  35,0                   
 230   2223 Gints Eislers           1964 Smiltene                               1:04:14   +0:10:32  35,0                   
 231   3763 Viktors Kuhaļskis       1951 Daugavpils              Scott          1:04:22   +0:10:40  34,9                   
 232   2535 Nils Ķelderis           1997 Mežaciems               GT             1:04:32   +0:10:50  34,8                   
 233   3786 Emīls Jaunpujens-Pujens 1997 Dobeles SS/Tandēms      Merida         1:04:35   +0:10:53  34,8                   
 234   2275 Uldis Upāns             1978 FMS                     Trek           1:04:45   +0:11:03  34,7                   
 235   2284 Ilvis Ābeļkalns         1970 LU                      Merida         1:04:46   +0:11:04  34,7                   
 236   2349 Māris Paeglis           1975                         Corratec       1:04:50   +0:11:08  34,7                   
 237   2472 Elmārs Rudzītis         1966                         Trek           1:04:52   +0:11:10  34,6                   
 238   2138 Jevgenijs Mihailovs     1981 kurtuesi.lv                            1:04:56   +0:11:14  34,6                   
 239   4136 Aldis Maslobojevs       1981 Latvenergo                             1:05:01   +0:11:19  34,6                   
 240   2833 Jānis Laubergs          1978 Garām ejot              Superior       1:05:04   +0:11:22  34,5                   
 241   2102 Aivars Saulīts          1955                                        1:05:12   +0:11:30  34,5                   
 242   2301 Juris Pūpols            1962 astoņi kustoņi/resnie putni
                                                                 Merida         1:05:16   +0:11:34  34,4                   
 243   2169 Guntis Grūba            1969                         Univega        1:05:18   +0:11:36  34,4                   
 244   2321 Indulis Meisters        1967 Digger                  Dema           1:05:21   +0:11:39  34,4                   
 245   2346 Māris Birģelis          1980                                        1:05:30   +0:11:48  34,3                   
 246   2345 Kārlis Bude             1993                         Merida         1:05:30   +0:11:48  34,3                   
 247   2282 Māris Baltiņš           1978 Leči                    Anlen          1:05:35   +0:11:53  34,3                   
 248   2584 Martins Vētra           1983                         Specialized    1:05:39   +0:11:57  34,2                   
 249   4186 Gints Ķepiņš            1975 Arfiline                Merida         1:05:42   +0:12:00  34,2                   
 250   4016 Valters Čakšs           1996 RK Marss                               1:05:43   +0:12:01  34,2                   
 251   2537 Deivis Ķelderis         1969 Mežaciems               GT             1:05:44   +0:12:02  34,2                   
 252   2824 Olafs Ķeņģis            1965 Ventspils Triatlona klubs
                                                                 Cervello       1:05:44   +0:12:02  34,2                   
 253   2224 Aleksandrs Galkins      1965 Itera Latvija                          1:05:52   +0:12:10  34,1                   
 254   2201 Einars Fogelis          1960 LOK                     Ideal          1:05:56   +0:12:14  34,1                   
 255   2261 Roberts Saulītis        1994                         Giant          1:06:00   +0:12:18  34,0                   
 256   3469 Guntis Pastors          1973 Grifs AG                               1:06:00   +0:12:18  34,0                   
 257   2415 Jānis Siliņš            1986 Diplomātu Tenisa klubs  Merida         1:06:01   +0:12:19  34,0                   
 258   2573 Genādijs Gončarjonovs   1977 Rīga                                   1:06:03   +0:12:21  34,0                   
 259   2770 Aleksandrs Kuļčuks      1983 Veloserviss             Corratec       1:06:07   +0:12:25  34,0                   
 260   3529 Juris Trops             1967                         Schwinn        1:06:11   +0:12:29  33,9                   
 261   2125 Lauris Lejnieks         1983 Nordea                  Merida         1:06:13   +0:12:31  33,9                   
 262   2171 Jūlijs Ošs              1952                         ZZK            1:06:20   +0:12:38  33,9                   
 263   2127 Ģirts Juraševskis       1986 FMS                                    1:06:21   +0:12:39  33,9                   
 264   2512 Māris Safranovičs       1966 Alpha Baltic                           1:06:22   +0:12:40  33,9                   
 265   2510 Jānis Takeris           1971 Virsotne/BASK           Giant          1:06:22   +0:12:40  33,9                   
 266   2317 Jānis Pikurs            1975                         Rex            1:06:23   +0:12:41  33,8                   
 267   2992 Toms Kalvišķis          1989 Tragedy                                1:06:24   +0:12:42  33,8                   
 268   2542 Jānis Reinfelds         1986                                        1:06:25   +0:12:43  33,8                   
 269   2180 Dāvis Zavickis          1994 GDI                     ZZK            1:06:26   +0:12:44  33,8                   
 270   2620 Mārtiņš Šveide          1977                         Merida         1:06:31   +0:12:49  33,8                   
 271   2630 Jānis Dupats            1983 Latvenergo                             1:06:31   +0:12:49  33,8                   
 272   4618 Kristaps Salens         1984 Burusports Team                        1:06:33   +0:12:51  33,8                   
 273   2281 Guntars Martinsons      1957 RSK Kuldīga             Corratec       1:06:34   +0:12:52  33,8                   
 274   2378 Rolands Čakšs           1963                         Corratec       1:06:35   +0:12:53  33,7                   
 275   2471 Ivars Mirošnikovs       1985 Mhethall                               1:06:36   +0:12:54  33,7                   
 276   2302 Viesturs Pimenovs       1992 DTC Jaunība             Trek           1:06:36   +0:12:54  33,7                   
 277   2189 Māris Avotiņš           1972                         Corratec       1:06:37   +0:12:55  33,7                   
 278   2200 Valts Laicāns           1979                         Corratec       1:06:37   +0:12:55  33,7                   
 279   2388 Kārlis Evertovskis      1990 RVS                     ZZK            1:06:37   +0:12:55  33,7                   
 280   2269 Vilnis Ķude             1944 Priekuļi                               1:06:37   +0:12:55  33,7                   
 281   2794 Guntars Strazdiņš       1965                         Scott          1:06:40   +0:12:58  33,7                   
 282   4616 Kristaps Osis           1981 Burusports Team                        1:06:42   +0:13:00  33,7                   
 283   3430 Toms Kohs               1979 Apokalipses Jātnieki    Diamont        1:06:43   +0:13:01  33,7                   
 284   3528 Gunārs Rācenis          1957                         Panther        1:06:48   +0:13:06  33,6                   
 285   2488 Valdis Dzalbs           1958 Smiltene                Corratec       1:06:48   +0:13:06  33,6                   
 286   2474 Artūrs Mazurs           1989                         KHS            1:06:50   +0:13:08  33,6                   
 287   3680 Renārs Fīlips           1995                                        1:06:51   +0:13:09  33,6                   
 288   2231 Andris Kreislers        1962                                        1:06:51   +0:13:09  33,6                   
 289   2577 Aivars Jagubkovs        1981 Či'ki                   GT             1:06:55   +0:13:13  33,6                   
 290   2526 Ivo Levāns              1978                         Felt           1:06:56   +0:13:14  33,6                   
 291   2492 Andrejs Korabo          1957                         Trekking Fox   1:06:58   +0:13:16  33,5                   
 292   2292 Aivars Ruzaiķis         1970                         Corratec       1:06:59   +0:13:17  33,5                   
 293   2911 Uldis Velps             1971 aplis                   ZZK            1:07:00   +0:13:18  33,5                   
 294   4277 Aivars Bardovskis       1964 Jarpen                  Cube           1:07:00   +0:13:18  33,5                   
 295   5328 Vidvuds Ziediņš         1980 Nordi                                  1:07:05   +0:13:23  33,5                   
 296   4285 Mārtiņš Plūme           1968 hotel.centra-velobiķeri                1:07:07   +0:13:25  33,5                   
 297   2358 Aigars Punculis         1970 Cēsu Alus                              1:07:08   +0:13:26  33,5                   
 298   2494 Jānis Pļavnieks         1956                         ZZK            1:07:08   +0:13:26  33,5                   
 299   2954 Māris Ločmelis          1967 Marepleks               GT             1:07:09   +0:13:27  33,5                   
 300   2675 Regnārs Dreimanis       1973 SK Reflex               Superior       1:07:10   +0:13:28  33,4                   
 301   2402 Dāvis Baumanis          1992 Diplomātu Tenisa klubs  Scott          1:07:10   +0:13:28  33,4                   
 302   2131 Uģis Bernāns            1965 Priekuļi                Titus          1:07:11   +0:13:29  33,4                   
 303   2001 Romāns Vainšteins       1973                                        1:07:11   +0:13:29  33,4                   
 304   2469 Kārlis Šneiders         1952                                        1:07:12   +0:13:30  33,4                   
 305   3792 Juris Kolns             1970 Mežmalas MTB            Merida         1:07:12   +0:13:30  33,4                   
 306   4018 Andris Damroze          1981                                        1:07:12   +0:13:30  33,4                   
 307   2140 Juris Tišaņinovs        1958 RPP                     ZZK            1:07:15   +0:13:33  33,4                   
 308   4332 Kristaps Bokišs         1993                         Corratec       1:07:16   +0:13:34  33,4                   
 309   2423 Jevgēnijs Čulkovs       1976                         Author         1:07:17   +0:13:35  33,4                   
 310   2404 Guntis Beķeris          1995 Veloserviss             Giant          1:07:17   +0:13:35  33,4                   
 311   2313 Edgars Geisters         1972 EMU                                    1:07:21   +0:13:39  33,4                   
 312   2303 Ansis Dobelis           1982                         Cube           1:07:21   +0:13:39  33,4                   
 313   2496 Raitis Sedliņš          1970                         ZZK            1:07:22   +0:13:40  33,3                   
 314   2141 Mārtiņš Bošs            1986 Ekers                   GT             1:07:23   +0:13:41  33,3                   
 315   2318 Aivars Odziņš           1980                         Stevens        1:07:23   +0:13:41  33,3                   
 316   2493 Jānis Ilsteris          1980 Latvenergo              KTM            1:07:27   +0:13:45  33,3                   
 317   5354 Aivars Grinbergs        1956 Ziemeļlatvija           Trek           1:07:28   +0:13:46  33,3                   
 318   4080 Druvis Paeglis          1968                         Trek           1:07:29   +0:13:47  33,3                   
 319   2245 Edgars Kuņickis         1989                         Panther        1:07:30   +0:13:48  33,3                   
 320   2297 Haralds Sprukulis       1956 Limbaži                                1:07:33   +0:13:51  33,3                   
 321   2298 Normunds Liepa          1965 V4 Motors               v4motors       1:07:33   +0:13:51  33,3                   
 322   2334 Jānis Tisenkopfs        1976                                        1:07:33   +0:13:51  33,3                   
 323   5051 Arturs Belevics         1996 RRS                     Author         1:07:35   +0:13:53  33,2                   
 324   2536 Reinis Tutāns           1993                         GT             1:07:35   +0:13:53  33,2                   
 325   2262 Artūrs Benetis          1985 SEB banka                              1:07:36   +0:13:54  33,2                   
 326   3589 Armands Āriņš           1990 AA Sport                               1:07:38   +0:13:56  33,2                   
 327   2237 Gints Āboliņš           1968 Gulbene SK Šķēps        Giant          1:07:39   +0:13:57  33,2                   
 328   2329 Edgars Kaupe            1985 Carnikava               Colnago        1:07:41   +0:13:59  33,2                   
 329   2248 Uldis Bošs              1964 Ekers                   Fuji           1:07:42   +0:14:00  33,2                   
 330   2788 Ainārs Reinolds         1975                         GT             1:07:43   +0:14:01  33,2                   
 331   2351 Jānis Kikusts           1969 Auteko                  Trek           1:07:43   +0:14:01  33,2                   
 332   2199 Uģis Teteris            1969 Santeko                 Corratec       1:07:43   +0:14:01  33,2                   
 333   3789 Kaspars Kaupe           1972 KK                                     1:07:44   +0:14:02  33,2                   
 334   2516 Roberts Čakšs           1995                         Corratec       1:07:48   +0:14:06  33,1                   
 335   2421 Kristaps Konrāts        1989 Siguldas novada dome                   1:07:49   +0:14:07  33,1                   
 336   2197 Viktors Meinerts        1933                         Specialized    1:07:50   +0:14:08  33,1                   
 337   3588 Andis Āriņš             1982 AA Sport                               1:07:51   +0:14:09  33,1                   
 338   2691 Inesis Ārgalis          1964                         GT             1:07:52   +0:14:10  33,1                   
 339   2567 Arnis Lazdiņš           1956 IND                     Giant          1:07:53   +0:14:11  33,1                   
 340   5102 Klāvs Karelis           1997 Klāvs rullē             Corratec       1:07:53   +0:14:11  33,1                   
 341   2218 Edmunds Lācis           1984                         Hasa           1:07:54   +0:14:12  33,1                   
 342   2352 Zigmunds Paeglis        1979                         Specialized    1:07:54   +0:14:12  33,1                   
 343   2391 Arnis Kalnups           1971                                        1:07:55   +0:14:13  33,1                   
 344   4272 Gatis Zēmanis           1984                                        1:07:56   +0:14:14  33,1                   
 345   2151 Mārtiņš Budahs          1952 Latvenergo              GT             1:07:57   +0:14:15  33,1                   
 346   2308 Jānis Ķipurs            1958                         GT             1:08:00   +0:14:18  33,0                   
 347   2148 Dainis Strupis          1963                         Schwinn        1:08:01   +0:14:19  33,0                   
 348   2219 Nikolajs Lācis          1960                         Cube           1:08:02   +0:14:20  33,0                   
 349   2305 Artis Bērziņš           1970 Auteko                  Scott          1:08:04   +0:14:22  33,0                   
 350   4320 Andrew Smirnovs         1994 RRS-Rīga Via Pro        Univega        1:08:06   +0:14:24  33,0                   
 351   4288 Leonīds Viksne          1978                         Author         1:08:06   +0:14:24  33,0                   
 352   3535 Ingmārs Priede          1974                         Merida         1:08:07   +0:14:25  33,0                   
 353   4566 Ulvis Kravalis          1986                         Superior       1:08:07   +0:14:25  33,0                   
 354   3554 Fricis Pirtnieks        1993 RSP                     KHS            1:08:07   +0:14:25  33,0                   
 355   2164 Gundars Stumbris        1974                                        1:08:08   +0:14:26  33,0                   
 356   2655 Valērijs Golvers        1967 Twix                    Trek           1:08:09   +0:14:27  33,0                   
 357   2459 Lotārs Auziņš           1970                                        1:08:10   +0:14:28  33,0                   
 358   2677 Dzintars Priedoliņš     1968                                        1:08:10   +0:14:28  33,0                   
 359   2271 Aivars Bisenieks        1958                         Corratec       1:08:11   +0:14:29  32,9                   
 360   5351 Rihards Gulbis          1983 Baltezers               Corratec       1:08:11   +0:14:29  32,9                   
 361   2213 Andris Teikmanis        1959 Ārlietu ministrija      Trek           1:08:11   +0:14:29  32,9                   
 362   2419 Kaspars Tops            1972                                        1:08:13   +0:14:31  32,9                   
 363   2710 Uldis Vīksniņš          1985                         Scott          1:08:16   +0:14:34  32,9                   
 364   3667 Guntis Apse             1967                         Superior       1:08:21   +0:14:39  32,9                   
 365   2427 Mārtiņš Bolēvičs        1968 Lapus                   Specialized    1:08:21   +0:14:39  32,9                   
 366   2330 Valdis Fiļovs           1974                         Flanders       1:08:21   +0:14:39  32,9                   
 367   2178 Gatis Balanass          1979 Eriņi                   Merida         1:08:25   +0:14:43  32,8                   
 368   2638 Edvīns Lācis            1960 Astoņi kustoņi          GT             1:08:25   +0:14:43  32,8                   
 369   2244 Uģis Riekstiņš          1979 Mazie dievlūdzēji       Trek           1:08:27   +0:14:45  32,8                   
 370   2272 Aigars Tomānis          1970                         Concorde       1:08:27   +0:14:45  32,8                   
 371   2343 Andrejs Miščurins       1975                                        1:08:28   +0:14:46  32,8                   
 372   3972 Lūkass Teteris          1996 Veloserviss             Trek           1:08:29   +0:14:47  32,8                   
 373   2986 Gunārs Kalnmalis        1993 Mangaļsala              Superior       1:08:31   +0:14:49  32,8                   
 374   2120 Kristaps Driķis         1985 SK Taurene              Merida         1:08:31   +0:14:49  32,8                   
 375   2707 Reinis Ārgalis          1996                         GT             1:08:31   +0:14:49  32,8                   
 376   3536 Normunds Dūcis          1980 Swedbank                Merida         1:08:32   +0:14:50  32,8                   
 377   3543 Raivis Cauņa            1983 Mega sargs                             1:08:32   +0:14:50  32,8                   
 378   2255 Valērijs Freibergs      1956                         ZZK            1:08:34   +0:14:52  32,8                   
 379   3596 Kristaps Šarkovskis     1996                         Focus          1:08:35   +0:14:53  32,8                   
 380   2409 Jānis Dravnieks         1973                                        1:08:35   +0:14:53  32,8                   
 381   5347 Vairis Krauklis         1953 Kaivo Vudlande          Wheeler        1:08:35   +0:14:53  32,8                   
 382   2670 Aleksejs Golers         1988                         Scott          1:08:36   +0:14:54  32,7                   
 383   2885 Mihails Kudrjaševs      1977 Fizmati                 ZZK            1:08:36   +0:14:54  32,7                   
 384   2137 Ingus Pērkons           1991                         Anlen          1:08:37   +0:14:55  32,7                   
 385   2541 Vladislavs Morozovs     1996 RRS                                    1:08:37   +0:14:55  32,7                   
 386   2836 Kārlis Puriņš           1989                         Trek           1:08:39   +0:14:57  32,7                   
 387   2834 Juris Pacēvičs          1976 Garām ejot              Cube           1:08:41   +0:14:59  32,7                   
 388   4273 Agris Platacis          1971                                        1:08:45   +0:15:03  32,7                   
 389   2543 Ēriks Deičmanis         1971                         Scott          1:08:46   +0:15:04  32,7                   
 390   4343 Dainis Grūbe            1984                         Bianchi        1:08:47   +0:15:05  32,7                   
 391   2714 Vilnis Naglis           1966 SEB Banka                              1:08:51   +0:15:09  32,6                   
 392   4234 Nikolajs Maskaļenko     1993                         Start šose     1:08:52   +0:15:10  32,6                   
 393   5216 Aivars Grīnvalds        1964                         Univega        1:08:56   +0:15:14  32,6                   
 394   2323 Uldis Kupčs             1967 Savējais                Trek           1:08:56   +0:15:14  32,6                   
 395   5013 Toms Jemeļjanovs        1988                                        1:09:03   +0:15:21  32,5                   
 396   2509 Andris Krastiņš         1960 Kaķīškalns              KTM            1:09:04   +0:15:22  32,5                   
 397   2167 Māris Markuss           1970 Piebalga                Giant          1:09:04   +0:15:22  32,5                   
 398   2628 Māris Golubovskis       1978                         Corratec       1:09:04   +0:15:22  32,5                   
 399   2671 Haralds Salmiņš         1978 Ragana                                 1:09:07   +0:15:25  32,5                   
 400   3678 Paulis Snipke           1979                                        1:09:08   +0:15:26  32,5                   
 401   2195 Emīls Šmits             1992 258 movies              Trekking Fox   1:09:11   +0:15:29  32,5                   
 402   2856 Imants Rapa             1980 parcopi.lv              Wheeler        1:09:13   +0:15:31  32,5                   
 403   2274 Mārtiņš Saulītis        1972                         Panther        1:09:15   +0:15:33  32,4                   
 404   2381 Jevgenijs Galkins       1974                         Corratec       1:09:17   +0:15:35  32,4                   
 405   2629 Ivars Korsaks           1971 Hawaii Express Scott    Scott          1:09:19   +0:15:37  32,4                   
 406   2686 Sergejs Maslovskis      1963 Jūrmala                 Panther        1:09:20   +0:15:38  32,4                   
 407   2886 Igors Auziņš            1969                                        1:09:21   +0:15:39  32,4                   
 408   2678 Mareks Vējkrīgers       1984                         4EVER          1:09:22   +0:15:40  32,4                   
 409   2258 Jurijs Māsāns           1984 Swedbank                Schwinn        1:09:25   +0:15:43  32,4                   
 410   3561 Arnis Grīnbergs         1980                         Giant          1:09:26   +0:15:44  32,4                   
 411   2392 Renārs Bošs             1984 Ripo autocentrs         Cube           1:09:27   +0:15:45  32,3                   
 412   2365 Jānis Kononovs          1985                         Merida         1:09:28   +0:15:46  32,3                   
 413   2519 Jānis Poišs             1977                         Giant          1:09:31   +0:15:49  32,3                   
 414   2383 Juris Purcāns           1943                         ZZK            1:09:32   +0:15:50  32,3                   
 415   2950 Valdis Porietis         1968 SEB Banka                              1:09:33   +0:15:51  32,3                   
 416   2565 Romāns Zeile            1973 Sigulda                 Corratec       1:09:36   +0:15:54  32,3                   
 417   2495 Aivo Ruks               1967 SEB Banka                              1:09:36   +0:15:54  32,3                   
 418   4006 Jānis Baltkājs          1993                         Cannondale     1:09:38   +0:15:56  32,3                   
 419   2380 Jānis Trops             1968                         KHS            1:09:38   +0:15:56  32,3                   
 420   2264 Arnolds Niedra          1951 Ikšķile                 Diamant        1:09:39   +0:15:57  32,3                   
 421   2901 Jānis Vilcāns           1981 RJK-Elpiņi                             1:09:42   +0:16:00  32,2                   
 422   2249 Andris Dukaļskis        1972 Auteko                  Superior       1:09:42   +0:16:00  32,2                   
 423   5059 Gatis Priede            1993                                        1:09:43   +0:16:01  32,2                   
 424   2280 Artūrs Vēveris          1981                                        1:09:44   +0:16:02  32,2                   
 425   3689 Deniss Nikolajevs       1983                         Merida         1:09:46   +0:16:04  32,2                   
 426   3913 Dāvis Krastiņš          1990                                        1:09:49   +0:16:07  32,2                   
 427   2357 Andis Lūsis             1968                         Scott          1:09:50   +0:16:08  32,2                   
 428   2184 Vilnis Miķelsons        1991 ZZK                     ZZK            1:09:52   +0:16:10  32,2                   
 429   2503 Ģirts Vītols            1977 Stora Enso Latvija                     1:09:53   +0:16:11  32,1                   
 430   3056 Raitis Muižnieks        1968                         Trek           1:09:54   +0:16:12  32,1                   
 431   2871 Uģis Maike              1974 Sorrbjss 74             Colnago        1:09:57   +0:16:15  32,1                   
 432   2327 Ivars Rozenbergs        1949 astoņi kustoņi/resnie putni
                                                                 Giant          1:09:57   +0:16:15  32,1                   
 433   2285 Aigars Zupa             1983                         Panther        1:09:59   +0:16:17  32,1                   
 434   2533 Andris Leja             1983 VWMotion                GT             1:09:59   +0:16:17  32,1                   
 435   2505 Mārtiņš Kalniņš         1985 Latvenergo                             1:10:00   +0:16:18  32,1                   
 436   2523 Renārs Reiniks          1977                         Rockmashine    1:10:02   +0:16:20  32,1                   
 437   2486 Jānis Kārkliņš          1973                         Classic        1:10:03   +0:16:21  32,1                   
 438   2919 Arnis Jurgels           1989                         Cube           1:10:06   +0:16:24  32,0                   
 439   2774 Oskars Toms Lībers      1995                         Scott          1:10:09   +0:16:27  32,0                   
 440   3731 Kaspars Aksenoks        1972 CSDD                    Scott          1:10:10   +0:16:28  32,0                   
 441   3702 Edgars Miķelsons        1985                         Trek           1:10:12   +0:16:30  32,0                   
 442   2299 Ģirts Mitenbergs        1969 Santeko                 Merida         1:10:16   +0:16:34  32,0                   
 443   2153 Gintars Dzirvinskis     1978 Aldaris                 Scott          1:10:18   +0:16:36  32,0                   
 444   2818 Andis Adamovičs         1975                         Bergamont      1:10:20   +0:16:38  31,9                   
 445   2808 Pēteris Melbārdis       1994 Valmiera                Merida         1:10:21   +0:16:39  31,9                   
 446   2693 Gatis Kirilovs          1980 Stora Enso Latvija                     1:10:21   +0:16:39  31,9                   
 447   5360 Kārlis Lapiņš           1987 Smiltenes nov.                         1:10:22   +0:16:40  31,9                   
 448   4074 Normunds Vigulis        1973 Mucenieks                              1:10:24   +0:16:42  31,9                   
 449   2276 Arnis Liberts           1960                         Scott          1:10:25   +0:16:43  31,9                   
 450   2479 Kaspars Berķis          1972                         Giant          1:10:28   +0:16:46  31,9                   
 451   3940 Uldis Veinbergs         1974 Nordea sacīkšubraucējs  Giant          1:10:30   +0:16:48  31,9                   
 452   2461 Edgars Svarinskis       1981 VMS Group                              1:10:31   +0:16:49  31,9                   
 453   2485 Valters Rudzītis        1971 astoņi kustoņi/resnie putni
                                                                 KTM            1:10:32   +0:16:50  31,8                   
 454   2290 Oskars Silkalns         1972                         Trek           1:10:36   +0:16:54  31,8                   
 455   2206 Martins Dukurs          1984 Xpro                                   1:10:39   +0:16:57  31,8                   
 456   3603 Andis Ķiesners          1978 ZZK                                    1:10:39   +0:16:57  31,8                   
 457   3979 Tomass Blaumanis        1973                                        1:10:40   +0:16:58  31,8                   
 458   2466 Valters Veipāns         1996                         Dema           1:10:43   +0:17:01  31,8                   
 459   2647 Ivars Dzērve            1965 VSK Noskrien                           1:10:43   +0:17:01  31,8                   
 460   2268 Gints Ozoliņš           1974                         Focus          1:10:45   +0:17:03  31,8                   
 461   2205 Tomass Dukurs           1981 Xpro                                   1:10:46   +0:17:04  31,7                   
 462   2562 Tālis Puķītis           1948 Sigulda                 ZZK            1:10:47   +0:17:05  31,7                   
 463   2731 Andris Siksnis          1969 Latvenergo                             1:10:51   +0:17:09  31,7                   
 464   2972 Mārtiņš Vaicekauskis    1992                         Trek           1:10:52   +0:17:10  31,7                   
 465   2367 Jānis Spoģis            1976                         Kalkoff        1:10:56   +0:17:14  31,7                   
 466   2735 Andrejs Polozkovs       1982 Zikurāts                Scott          1:11:02   +0:17:20  31,6                   
 467   2724 Egīls Samsonovs         1960                         Cycle Wolf     1:11:04   +0:17:22  31,6                   
 468   2619 Aldis Zēmanis           1957                         Focus          1:11:06   +0:17:24  31,6                   
 469   2273 Aivars Birks            1965 VSK Noskrien            Rockmashine    1:11:09   +0:17:27  31,6                   
 470   2812 Arvils Dzelzkalns       1969                         Giant          1:11:12   +0:17:30  31,6                   
 471   2322 Arnis Lepa              1970 Auteko                                 1:11:13   +0:17:31  31,5                   
 472   2668 Zintis Gailis           1969 SSB                     Giant          1:11:13   +0:17:31  31,5                   
 473   4266 Sergejs Spicins         1965 Toyota                                 1:11:14   +0:17:32  31,5                   
 474   2761 Miks Grots              1994 Ceru ģimene                            1:11:14   +0:17:32  31,5                   
 475   2664 Imants Podnieks         1937                         Turist         1:11:17   +0:17:35  31,5                   
 476   2393 Edmunds Purviņš         1993 Skil elektroinstrumenti Auct           1:11:19   +0:17:37  31,5                   
 477   2779 Ingus Bubets            1980 EMU                                    1:11:20   +0:17:38  31,5                   
 478   2546 Māris Mangulis          1960 EMU                     Head           1:11:21   +0:17:39  31,5                   
 479   5226 Jānis Sperga            1993                         Merida         1:11:21   +0:17:39  31,5                   
 480   2186 Didzis Kalniņš          1967                         Scott          1:11:23   +0:17:41  31,5                   
 481   4063 Roberts Strauss         1984 EMU                     Rīga13         1:11:24   +0:17:42  31,5                   
 482   4169 Renārs Liepa            1983 Latvenergo                             1:11:25   +0:17:43  31,5                   
 483   2336 Ariks Lūsis             1966 VW-Valmiera             Merida         1:11:27   +0:17:45  31,4                   
 484   2653 Agris Ļaudups           1982 VMS Group                              1:11:28   +0:17:46  31,4                   
 485   2945 Didzis Videmanis        1985                         Bergamont      1:11:32   +0:17:50  31,4                   
 486   5018 Andris Klepers          1978 Nocticus                Corratec       1:11:32   +0:17:50  31,4                   
 487   4989 Dairis Kuciks           1981                                        1:11:34   +0:17:52  31,4                   
 488   4767 Mārtiņš Soste           1988                                        1:11:35   +0:17:53  31,4                   
 489   2747 Ģirts Aleksis           1975                         Scott          1:11:38   +0:17:56  31,4                   
 490   2612 Ilmārs Samsonovs        1987                         Merida         1:11:39   +0:17:57  31,4                   
 491   2417 Dainis Streičs          1964                         Author         1:11:39   +0:17:57  31,4                   
 492   3906 Dzintars Geste          1969 ASI Ski-Box             Trek           1:11:41   +0:17:59  31,3                   
 493   2864 Mārtiņš Ozols           1980 Latvenergo              GT             1:11:42   +0:18:00  31,3                   
 494   2368 Reinis Jēgers           1992                                        1:11:42   +0:18:00  31,3                   
 495   2464 Ziedonis Štrāls         1958                         Merida         1:11:56   +0:18:14  31,2                   
 496   2498 Māris Ankoriņš          1972 Virsotne/BASK           Giant          1:11:59   +0:18:17  31,2                   
 497   3515 Jānis Āboliņš           1976                         Scott          1:12:03   +0:18:21  31,2                   
 498   2394 Viesturs Aleksīns       1987                                        1:12:04   +0:18:22  31,2                   
 499   2387 Andrejs Mednis          1953                         Colnago        1:12:08   +0:18:26  31,1                   
 500   2694 Sandris Bērziņš         1976 Slīmesti                               1:12:09   +0:18:27  31,1                   
 501   2679 Renārs Lasks            1986                         Merida         1:12:10   +0:18:28  31,1                   
 502   4577 Ansis Ozoliņš           1980                         Merida         1:12:10   +0:18:28  31,1                   
 503   2698 Andris Āboliņš          1963 Latvenergo              Pinarello      1:12:13   +0:18:31  31,1                   
 504   2652 Ivo Freimanis           1993                                        1:12:13   +0:18:31  31,1                   
 505   5312 Guntis Jekste           1981 Rīga                    Cube           1:12:14   +0:18:32  31,1                   
 506   2407 Renārs Bundzis          1996                         Corratec       1:12:15   +0:18:33  31,1                   
 507   2663 Zigmārs Strautmanis     1983                                        1:12:16   +0:18:34  31,1                   
 508   4748 Edgars Bomiks           1974                                        1:12:18   +0:18:36  31,1                   
 509   2413 Juris Pīpkalējs         1982 SK Vietalva             Trek           1:12:20   +0:18:38  31,1                   
 510   2632 Ainārs Audars           1963                         Giant          1:12:24   +0:18:42  31,0                   
 511   2905 Māris Klīve             1974                         Anlen          1:12:25   +0:18:43  31,0                   
 512   2222 Normunds Pauniņš        1969 Otra Puse               Wheeler        1:12:26   +0:18:44  31,0                   
 513   4243 Jānis Muižulis          1984                         ZZK            1:12:27   +0:18:45  31,0                   
 514   2534 Kārlis Urbāns           1981 Adam auto                              1:12:28   +0:18:46  31,0                   
 515   2457 Aigars Garais           1980 Rīgas Latviešu biedrība Avalanche      1:12:30   +0:18:48  31,0                   
 516   3681 Lauris Miķelsons        1977                         Panther        1:12:31   +0:18:49  31,0                   
 517   4118 Jānis Lejnieks          1985 Latvenergo                             1:12:32   +0:18:50  31,0                   
 518   2364 Mairis Kārkliņš         1995 RHV                     Giant          1:12:32   +0:18:50  31,0                   
 519   2650 Kārlis Simsons          1974                         Focus          1:12:32   +0:18:50  31,0                   
 520   2453 Juris Kalnietis         1962 Santeko                 Kellys         1:12:33   +0:18:51  31,0                   
 521   2892 Ainis Strēlnieks        1981                                        1:12:33   +0:18:51  31,0                   
 522   3920 Kaspars Lipskis         1971                         Trek           1:12:34   +0:18:52  31,0                   
 523   3482 Kārlis Štālmanis        1978 LNT                                    1:12:34   +0:18:52  31,0                   
 524   2673 Raimonds Talcis         1985                         Giant          1:12:35   +0:18:53  30,9                   
 525   3753 Nauris Iesalnieks       1983                         Wheeler        1:12:35   +0:18:53  30,9                   
 526   5067 Kaspars Klūga           1986 Gandrs                                 1:12:36   +0:18:54  30,9                   
 527   2739 Harijs Cers             1994 Ceru ģimene                            1:12:38   +0:18:56  30,9                   
 528   2645 Gundars Cers            1973 Ceru ģimene                            1:12:38   +0:18:56  30,9                   
 529   2432 Ritvars Zeltiņš         1996                         Trek           1:12:38   +0:18:56  30,9                   
 530   2760 Guntars Počs            1976                                        1:12:38   +0:18:56  30,9                   
 531   2362 Gints Pipars            1997 "Ģimenīte Pipariņi&Saknīši"
                                                                                1:12:38   +0:18:56  30,9                   
 532   2859 Māris Skukovskis        1966 SEB Banka                              1:12:40   +0:18:58  30,9                   
 533   3030 Kristaps Rūsiņš         1997 Toyota team             Rockmashine    1:12:41   +0:18:59  30,9                   
 534   4185 Jurģis Kozinda          1995 Astoņi kustoņi          Giant          1:12:44   +0:19:02  30,9                   
 535   2549 Vladimirs Pegasovs      1961 Goodlellas              Author         1:12:46   +0:19:04  30,9                   
 536   2335 Ojārs Madžuls-Bajārs    1959 Bauskas Celtnieks                      1:12:47   +0:19:05  30,9                   
 537   2755 Kārlis Bergmanis        1987                         Merida         1:12:49   +0:19:07  30,8                   
 538   5329 Renārs Niedra           1988 Rīga                    Trek           1:12:51   +0:19:09  30,8                   
 539   3846 Didzis Čākurs           1963 Naukšēni                               1:12:52   +0:19:10  30,8                   
 540   2787 Guntis Miglavs          1983 Latvenergo              ZZK            1:12:53   +0:19:11  30,8                   
 541   2278 Mareks Miķelsons        1980 Klijāns                                1:12:55   +0:19:13  30,8                   
 542   2622 Māris Radziņš           1944 Mārkijs                                1:12:56   +0:19:14  30,8                   
 543   2314 Kaspars Mazurs          1992                         BH             1:12:56   +0:19:14  30,8                   
 544   4109 Arnis Rozenberga        1974 Latvenergo                             1:12:56   +0:19:14  30,8                   
 545   2722 Andrejs Atstupens       1956 bet ezītim ir trīs āboliMerida         1:12:57   +0:19:15  30,8                   
 546   4042 Ivo Mosins              1986                                        1:13:01   +0:19:19  30,8                   
 547   3739 Valdis Kampuss          1963 Pēdu nav                Merida         1:13:01   +0:19:19  30,8                   
 548   2081 Rūdolfs-Zigurds Veide   1949 Velokurjers             Fondiest       1:13:02   +0:19:20  30,8                   
 549   2490 Vladimirs Priede        1968                         Hasa           1:13:02   +0:19:20  30,8                   
 550   2566 Aivars Galejs           1945 Rīga                    GT             1:13:03   +0:19:21  30,8                   
 551   2757 Ainārs Svirskis         1964                         Rockmashine    1:13:04   +0:19:22  30,7                   
 552   4458 Mārtiņš Kišuro          1983                         Scott          1:13:06   +0:19:24  30,7                   
 553   2545 Arnis Lācis             1953                         ZZK            1:13:07   +0:19:25  30,7                   
 554   4459 Kārlis Kārkliņš         1983                         Scott          1:13:08   +0:19:26  30,7                   
 555   2621 Rihards Frīdenbergs     1982                         Felt           1:13:10   +0:19:28  30,7                   
 556   5364 Helmuts Bēms            1980 Rīga                                   1:13:10   +0:19:28  30,7                   
 557   2690 Inesis Lapiņš           1950 Cēsis                                  1:13:13   +0:19:31  30,7                   
 558   2306 Gatis Balodis           1972                         Trek           1:13:13   +0:19:31  30,7                   
 559   2676 Jānis Gailītis          1943 Cēsis                                  1:13:14   +0:19:32  30,7                   
 560   3929 Andrejs Piskunovs       1985 Fizmati                 Specialized    1:13:15   +0:19:33  30,7                   
 561   2607 Ivars Ansviesulis       1954                         Anlen          1:13:15   +0:19:33  30,7                   
 562   3048 Pjotrs Červjakovs       1954                         Classic        1:13:15   +0:19:33  30,7                   
 563   4264 Jānis Majors            1989                         Trek           1:13:17   +0:19:35  30,7                   
 564   4084 Aleksandrs Butajevs     1986 Veloserviss             Cannondale     1:13:18   +0:19:36  30,6                   
 565   2706 Ģirts Lielmežs          1977 Laima                                  1:13:19   +0:19:37  30,6                   
 566   3738 Guntars Fogels          1966                         Bergman        1:13:19   +0:19:37  30,6                   
 567   3714 Vilnis Bezdelīga        1968 Sanitārā kopa Potzars   Dema           1:13:20   +0:19:38  30,6                   
 568   4052 Andrejs Rehačevs        1983                         Specialized    1:13:24   +0:19:42  30,6                   
 569   2300 Raimonds Lapkovskis     1956 Ilūkste                 Campagnolo     1:13:26   +0:19:44  30,6                   
 570   2460 Jānis Griķis            1969                         Trek           1:13:26   +0:19:44  30,6                   
 571   2524 Raits Rožkalns          1956 Rožkalni Team           Superior       1:13:26   +0:19:44  30,6                   
 572   2888 Guntis Kravalis         1968 Direktoru skola         Giant          1:13:28   +0:19:46  30,6                   
 573   3965 Artis Nīlenders         1976                                        1:13:29   +0:19:47  30,6                   
 574   3004 Gundars Porietis        1966 SEB Banka                              1:13:32   +0:19:50  30,5                   
 575   2947 Ēriks Melbārdis         1970 SEB Banka                              1:13:32   +0:19:50  30,5                   
 576   2539 Žanis Kārkliņš          1945                                        1:13:32   +0:19:50  30,5                   
 577   2782 Roberts Āboliņš         1983 RJK-Elpiņi                             1:13:34   +0:19:52  30,5                   
 578   2602 Dins Smits              1968 Vitamax team            Trek           1:13:41   +0:19:59  30,5                   
 579   2198 Raimonds Balčuns        1979                                        1:13:45   +0:20:03  30,5                   
 580   3154 Gints Rūsiņš            1970 Toyota team             Merida         1:13:47   +0:20:05  30,4                   
 581   4567 Raitis Kravalis         1991 VW-Valmiera                            1:13:48   +0:20:06  30,4                   
 582   2401 Mārcis Apsītis          1957 Diplomātu Tenisa klubs  ZZK            1:13:48   +0:20:06  30,4                   
 583   2259 Andrejs Jemeļičevs      1983 Vairogs-M               Author         1:13:49   +0:20:07  30,4                   
 584   4113 Mareks Zviedrītis       1983 Latvenergo                             1:13:52   +0:20:10  30,4                   
 585   4510 Jānis Griķis            1974                                        1:13:53   +0:20:11  30,4                   
 586   3764 Sandis Rauza            1972                         Scott          1:13:53   +0:20:11  30,4                   
 587   2702 Jānis Miruškins         1982                                        1:13:54   +0:20:12  30,4                   
 588   5096 Ivo Brūveris            1971 Kaimiņi                 Scott          1:13:55   +0:20:13  30,4                   
 589   2263 Artūrs Budahs           1984 durvisunlogi.lv         Scott          1:13:57   +0:20:15  30,4                   
 590   4283 Maksims Maslovs         1998 RRS-Baloži              ZZK            1:13:58   +0:20:16  30,4                   
 591   3811 Oskars Krastiņš         1979 Gjensidige Baltic                      1:14:02   +0:20:20  30,3                   
 592   2667 Raimonds Eriņš          1980                         Giant          1:14:03   +0:20:21  30,3                   
 593   2964 Sandris Uibo            1972 CSDD                                   1:14:03   +0:20:21  30,3                   
 594   2225 Pēteris Griķītis        1971 RRS                                    1:14:04   +0:20:22  30,3                   
 595   2700 Andris Puga             1964 Latvenergo              Superior       1:14:04   +0:20:22  30,3                   
 596   2720 Sandis Iesmiņš          1994                         Felt           1:14:06   +0:20:24  30,3                   
 597   4174 Ivo Cauka               1983 Latvenergo                             1:14:08   +0:20:26  30,3                   
 598   2605 Māris Alksnis           1954                         Head           1:14:09   +0:20:27  30,3                   
 599   2467 Jānis Romanovskis       1985 Mhethal                 Merida         1:14:10   +0:20:28  30,3                   
 600   4813 Antons Petrovs          1991                         Corratec       1:14:11   +0:20:29  30,3                   
 601   3694 Ivars Straupenieks      1967                         Merida         1:14:15   +0:20:33  30,3                   
 602   5111 Mareks Mediņš           1971                         Felt           1:14:16   +0:20:34  30,2                   
 603   3806 Valdis Vorslovs         1983                         Corratec       1:14:16   +0:20:34  30,2                   
 604   4606 Agris Brīvers           1983 Burusports Team                        1:14:17   +0:20:35  30,2                   
 605   3306 Gunārs Kacēns           1954 Latvenergo                             1:14:18   +0:20:36  30,2                   
 606   2636 Juris Jansons           1941                                        1:14:23   +0:20:41  30,2                   
 607   2791 Andris Simsons          1956 Gandrs                                 1:14:29   +0:20:47  30,2                   
 608   2444 Jānis Ģīlis             1960 FB MTB                  KHS            1:14:29   +0:20:47  30,2                   
 609   4311 Aldis Kalniņš           1988                         ZZK            1:14:30   +0:20:48  30,2                   
 610   2360 Ainārs Žebers           1964 ZZK                     ZZK            1:14:30   +0:20:48  30,2                   
 611   5190 Andrejs Dzelme          1993 Sokkia                                 1:14:30   +0:20:48  30,2                   
 612   2532 Jānis Gulbis            1970                         Giant          1:14:31   +0:20:49  30,1                   
 613   2644 Aigars Cers             1967 Ceru ģimene                            1:14:33   +0:20:51  30,1                   
 614   4178 Nils Brikers            1990                         Merida         1:14:34   +0:20:52  30,1                   
 615   2366 Juris Kļeščengovs       1958 Vision                  Panther        1:14:34   +0:20:52  30,1                   
 616   3282 Mārtiņš Ozoliņš         1984 2 koki un citi zvēri    Trek           1:14:37   +0:20:55  30,1                   
 617   2397 Kaspars Skabis          1979 Point Transaction Systems
                                                                 Cube           1:14:39   +0:20:57  30,1                   
 618   2529 Arnis Bergs             1959                         ZZK            1:14:40   +0:20:58  30,1                   
 619   2767 Aivars Bērziņš          1965 Scantest                Trek           1:14:40   +0:20:58  30,1                   
 620   4103 Igors Jasinskis         1961                         Giant          1:14:40   +0:20:58  30,1                   
 621   2548 Jānis Glāzers           1964 fotoGlazers                            1:14:42   +0:21:00  30,1                   
 622   2540 Andis Sirmais           1948 Veloserviss             Hasa           1:14:43   +0:21:01  30,1                   
 623   2414 Artis Rozentāls         1984 Vitamax team                           1:14:45   +0:21:03  30,1                   
 624   5297 Kristaps Zaļupe         1976                                        1:14:45   +0:21:03  30,1                   
 625   2732 Nikita Širons           1995                                        1:14:46   +0:21:04  30,0                   
 626   3703 Artūrs Ozoliņš          1981                         Corratec       1:14:46   +0:21:04  30,0                   
 627   4771 Elvijs Agrums           1994 Agrumu ģimene                          1:14:46   +0:21:04  30,0                   
 628   4782 Vitālijs Juhovs         1983                                        1:14:47   +0:21:05  30,0                   
 629   2386 Kaspars Driķis          1983 SK Taurene              Merida         1:14:49   +0:21:07  30,0                   
 630   3817 Valdis Ancāns           1970 Gjensidige Baltic                      1:14:49   +0:21:07  30,0                   
 631   4615 Juris Luščenoks         1989 Burusports Team                        1:14:51   +0:21:09  30,0                   
 632   3730 Jānis Briedis           1951                         Kellys         1:14:53   +0:21:11  30,0                   
 633   4613 Gundars Osis            1976 Burusports Team                        1:14:54   +0:21:12  30,0                   
 634   2228 Jānis Zakevics          1976 Tvnet                                  1:14:58   +0:21:16  30,0                   
 635   3957 Gints Biedris           1982 Xpro                    Corratec       1:14:59   +0:21:17  30,0                   
 636   2813 Gints Ronis             1965 SEB Banka                              1:14:59   +0:21:17  30,0                   
 637   4203 Jānis Večens            1975                                        1:15:00   +0:21:18  30                     
 638   2382 Zigurds Kaliksons       1939 Cēsis                                  1:15:04   +0:21:22  29,9                   
 639   2468 Mārtiņš Braslavs        1989                         Anlen          1:15:04   +0:21:22  29,9                   
 640   2857 Andris Dzenuška         1957                                        1:15:05   +0:21:23  29,9                   
 641   2480 Romāns Saušs            1933 Daugavpils                             1:15:06   +0:21:24  29,9                   
 642   2804 Ernests Štekels         1957                                        1:15:08   +0:21:26  29,9                   
 643   5033 Rihards Serģis          1998 CPSS                    Cube           1:15:09   +0:21:27  29,9                   
 644   5032 Kaspars Serģis          1971                                        1:15:09   +0:21:27  29,9                   
 645   2704 Ģirts Bormanis          1958                                        1:15:09   +0:21:27  29,9                   
 646   4645 Mihails Siņicins        1953 Mazsalaca               Superior       1:15:10   +0:21:28  29,9                   
 647   4351 Vilnis Baumanis         1958 Latvijas Dzelzceļš                     1:15:10   +0:21:28  29,9                   
 648   2475 Uldis Biezais           1964                         Merida         1:15:11   +0:21:29  29,9                   
 649   2445 Arnis Magaziņš          1971                         Cube           1:15:11   +0:21:29  29,9                   
 650   4294 Oļegs Mihaļkovs         1980                         Giant          1:15:14   +0:21:32  29,9                   
 651   3593 Māris Iekļavs           1979 Skil elektroinstrumenti Corratec       1:15:14   +0:21:32  29,9                   
 652   3439 Kristaps Šterns         1975                         Merida         1:15:16   +0:21:34  29,8                   
 653   2615 Laimonis Rumpis         1951                                        1:15:18   +0:21:36  29,8                   
 654   4026 Sandris Iekļavs         1980                                        1:15:18   +0:21:36  29,8                   
 655   4664 Aleksandrs Iļjins       1962                                        1:15:20   +0:21:38  29,8                   
 656   4154 Dzintars Slapjums       1973 Latvenergo                             1:15:20   +0:21:38  29,8                   
 657   2331 Uģis Klaužs             1963                         Turist         1:15:20   +0:21:38  29,8                   
 658   2538 Reinis Šķepasts         1992 AVĢ                                    1:15:21   +0:21:39  29,8                   
 659   4499 Juris Tučs              1949                                        1:15:21   +0:21:39  29,8                   
 660   2454 Juris Miruškins         1959                         Dema           1:15:22   +0:21:40  29,8                   
 661   2820 Juris Iesalnieks        1975                         ZZK            1:15:23   +0:21:41  29,8                   
 662   2815 Gundars Ziemanis        1967                         Giant          1:15:23   +0:21:41  29,8                   
 663   4177 Vladimirs Bogdanovs     1986                         Giant          1:15:23   +0:21:41  29,8                   
 664   4982 Gundars Lipiņš          1974                         Corratec       1:15:23   +0:21:41  29,8                   
 665   2504 Vladislavs Soroka       1977                                        1:15:25   +0:21:43  29,8                   
 666   4223 Mārtiņš Aleksejevs      1991                         Corratec       1:15:27   +0:21:45  29,8                   
 667   3843 Arnis Parts             1974 Naukšēni                               1:15:27   +0:21:45  29,8                   
 668   4360 Edgars Indāns           1983 Latvijas Dzelzceļš                     1:15:29   +0:21:47  29,8                   
 669   2883 Gundars Graumanis       1968 Pedāļi gaisā            Trek           1:15:30   +0:21:48  29,8                   
 670   4763 Aivars Ziediņš          1952                                        1:15:31   +0:21:49  29,7                   
 671   3152 Reinis Muižnieks        1997                         Cube           1:15:31   +0:21:49  29,7                   
 672   4728 Eduards Savickis        1986 Latvijas Pasts                         1:15:31   +0:21:49  29,7                   
 673   2956 Žans Lonšakovs          1996                         Giant          1:15:31   +0:21:49  29,7                   
 674   4711 Oļegs Saļimovs          1988 Latvijas Pasts                         1:15:33   +0:21:51  29,7                   
 675   2855 Ričards Brūveris        1997                         Specialized    1:15:35   +0:21:53  29,7                   
 676   2500 Egils Simanovskis       1964                                        1:15:39   +0:21:57  29,7                   
 677   2462 Ģirts Kārkliņš          1996 SEB Banka                              1:15:40   +0:21:58  29,7                   
 678   2810 Mareks Jansons          1975 EMU                                    1:15:42   +0:22:00  29,7                   
 679   2544 Voldemārs Surgunts      1950                                        1:15:43   +0:22:01  29,7                   
 680   2748 Juris Dzerkalis         1981 Vwmotion                Classic        1:15:44   +0:22:02  29,7                   
 681   4128 Roberts Kramarovs       1980 Latvenergo                             1:15:46   +0:22:04  29,6                   
 682   4807 Tomaš Gerasimovič       1971 Toyota                  ZZK            1:15:48   +0:22:06  29,6                   
 683   5362 Sven Thorngren          1974                         Trek           1:15:50   +0:22:08  29,6                   
 684   2696 Edgars Balodis          1978 EMU                     Giant          1:15:50   +0:22:08  29,6                   
 685   2865 Emīls Gailis            1974 Gaiļi                                  1:15:53   +0:22:11  29,6                   
 686   2574 Juris Visockis          1954 Lielvārde               Giant          1:15:57   +0:22:15  29,6                   
 687   3151 Jānis Dudko             1988                         Corratec       1:15:58   +0:22:16  29,6                   
 688   2455 Oskars Dzirnieks        1980                         Corratec       1:15:59   +0:22:17  29,6                   
 689   4224 Aivars Balgalvis        1969 Astana                  Colnago        1:16:01   +0:22:19  29,5                   
 690   3007 Ivars Bācis             1978 Latvijas Dzelzceļš                     1:16:01   +0:22:19  29,5                   
 691   4094 Jānis Seržants          1986                         Merida         1:16:03   +0:22:21  29,5                   
 692   4072 Varis Veipāns           1967                         Corratec       1:16:04   +0:22:22  29,5                   
 693   3898 Mārtiņš Brūvers         1984                         KHS            1:16:06   +0:22:24  29,5                   
 694   4135 Oskars Ceļmalnieks      1984 Latvenergo                             1:16:06   +0:22:24  29,5                   
 695   2796 Artūrs Ciniņš           1988                         Merida         1:16:09   +0:22:27  29,5                   
 696   2192 Kārlis Eglītis          1971 Dzīves skola            Cube           1:16:09   +0:22:27  29,5                   
 697   3773 Juris Balodis           1975 Neo                     ZZK            1:16:11   +0:22:29  29,5                   
 698   3101 Intars Andževs          1978 Latvijas Dzelzceļš                     1:16:11   +0:22:29  29,5                   
 699   2827 Uldis Auznieks          1972 Smeldze                 Focus          1:16:12   +0:22:30  29,5                   
 700   5052 Gints Bērziņš           1994                                        1:16:15   +0:22:33  29,5                   
 701   4244 Ints Namnieks           1971                         Giant          1:16:15   +0:22:33  29,5                   
 702   2873 Kaspars Rezgalis        1983                         KHS            1:16:17   +0:22:35  29,4                   
 703   3875 Mārtiņš Metāls          1976                                        1:16:18   +0:22:36  29,4                   
 704   3523 Normunds Milčs          1979                         Felt           1:16:19   +0:22:37  29,4                   
 705   4232 Andris Grants           1961                         Cannondale     1:16:22   +0:22:40  29,4                   
 706   2772 Māris Jansons           1984 Swedbank                Rockmashine    1:16:23   +0:22:41  29,4                   
 707   2307 Kārlis Heimrāts         1992 LMS Latvijas Mākslinieku savienība
                                                                 Classic        1:16:24   +0:22:42  29,4                   
 708   2867 Emīls Gailis            1994                         Merida         1:16:28   +0:22:46  29,4                   
 709   2811 Juris Francis           1948                         Giant          1:16:30   +0:22:48  29,4                   
 710   2446 Normunds Ronis          1967                         Merida         1:16:30   +0:22:48  29,4                   
 711   2814 Andrejs Gipslis         1976                         Kalkhoff       1:16:30   +0:22:48  29,4                   
 712   2742 Oskars Beikulis         1983                         Cross          1:16:31   +0:22:49  29,4                   
 713   3927 Kārlis Ozols            1960 Trusīša draugi          Marin          1:16:33   +0:22:51  29,3                   
 714   2435 Mārtiņš Lācis           1991                         CCM            1:16:33   +0:22:51  29,3                   
 715   4059 Salvis Sarkanābols      1983                         Trekking Fox   1:16:38   +0:22:56  29,3                   
 716   3788 Mārtiņš Kalniņš         1982 Zaļais Bruģis           Cube           1:16:39   +0:22:57  29,3                   
 717   2733 Vilnis Paije            1942 LG                      Merida         1:16:40   +0:22:58  29,3                   
 718   5200 Gunārs Ozoliņš          1987 Florbola klubs Valka    Author         1:16:40   +0:22:58  29,3                   
 719   4166 Juris Flugins           1977 Latvenergo                             1:16:40   +0:22:58  29,3                   
 720   3698 Ivars Balodis           1979                         Cube           1:16:41   +0:22:59  29,3                   
 721   4079 Jānis Zadiņš            1986                         Merida         1:16:41   +0:22:59  29,3                   
 722   2649 Alberts Līcis           1976                                        1:16:41   +0:22:59  29,3                   
 723   2708 Jānis Baumerts          1978                         Scott          1:16:42   +0:23:00  29,3                   
 724   4442 Arvis Zēmanis           1981                         Cube           1:16:43   +0:23:01  29,3                   
 725   2470 Vitālijs Lopatinskis    1985 Mhethal                 GT             1:16:45   +0:23:03  29,3                   
 726   4781 Arvis Grinbergs         1995 Gary Fisher             Scott          1:16:47   +0:23:05  29,3                   
 727   2866 Jānis Līvmanis          1947                         Giant          1:16:50   +0:23:08  29,2                   
 728   2411 Jānis Mužics            1974 Vitamax team            Kellys         1:16:51   +0:23:09  29,2                   
 729   4470 Dmitrijs Ivenkovs       1983                         Kross          1:16:53   +0:23:11  29,2                   
 730   4722 Armands Ozoliņš         1985 Latvijas Pasts                         1:16:53   +0:23:11  29,2                   
 731   4527 Aigars Ķirsis           1984                         Classic        1:16:54   +0:23:12  29,2                   
 732   2697 Kaspars Magone          1994 SEB Banka                              1:16:55   +0:23:13  29,2                   
 733   2903 Raivis Mednis           1995                         Panther        1:16:55   +0:23:13  29,2                   
 734   4112 Aigars Kairišs          1971 Latvenergo                             1:16:56   +0:23:14  29,2                   
 735   2898 Andris Rasiņš           1945 Dobele                  Peugeot        1:16:57   +0:23:15  29,2                   
 736   2422 Dzintars Strads         1964 Siguldas novada dome                   1:16:58   +0:23:16  29,2                   
 737   2763 Juris Stašulis          1961 Bieriņi2010             Focus          1:17:00   +0:23:18  29,2                   
 738   3556 Armands Berķis          1966 Burusports Team                        1:17:07   +0:23:25  29,1                   
 739   4958 Madars Kalniņš          1974 Rūjiena pēdas mežā      Merida         1:17:07   +0:23:25  29,1                   
 740   4960 Jānis Koklačs           1978                                        1:17:08   +0:23:26  29,1                   
 741   2738 Kaspars Kravalis        1980                         ZZK            1:17:10   +0:23:28  29,1                   
 742   4022 Guntis Dzirvinskis      1950 Ductus Team Latvia      Škoda          1:17:10   +0:23:28  29,1                   
 743   2430 Ivo Einauss             1975                                        1:17:11   +0:23:29  29,1                   
 744   4354 Guntars Dūdiņš          1976 Latvijas Dzelzceļš                     1:17:11   +0:23:29  29,1                   
 745   4480 Ilgonis Mazjūlis        1968                         ZZK            1:17:14   +0:23:32  29,1                   
 746   2481 Edvards Lūsis           1993                         Scott          1:17:14   +0:23:32  29,1                   
 747   3522 Ēriks Mihalovskis       1962                                        1:17:21   +0:23:39  29,0                   
 748   2379 Jānis Klestrovs         1983                         Merida         1:17:21   +0:23:39  29,0                   
 749   2740 Jānis Buls              1959                                        1:17:24   +0:23:42  29,0                   
 750   4404 Valdis Gavars           1970 SEB Banka               Merida         1:17:26   +0:23:44  29,0                   
 751   4263 Aivis Grāvelsiņš        1975 Kurrati                 Bulls          1:17:29   +0:23:47  29,0                   
 752   3481 Arnis Šeibe             1960 LNT                                    1:17:30   +0:23:48  29,0                   
 753   2924 Edgars Tālmanis         1983 A-komanda               Cube           1:17:31   +0:23:49  29,0                   
 754   4586 Juris Rēfelds           1958 Saldus                  Merida         1:17:33   +0:23:51  29,0                   
 755   5173 Mārcis Tropiņš          1984 Dzīvesprieks                           1:17:37   +0:23:55  28,9                   
 756   5141 Madars Opelts           1987 SEB banka                              1:17:38   +0:23:56  28,9                   
 757   4012 Andris Bulavs           1984                         Panther        1:17:38   +0:23:56  28,9                   
 758   3082 Kristaps Ločmelis       1980 Latvenergo                             1:17:40   +0:23:58  28,9                   
 759   2520 Gatis Puikāns           1978                         Merida         1:17:42   +0:24:00  28,9                   
 760   4265 Arvīds Majors           1994                         Merida         1:17:42   +0:24:00  28,9                   
 761   3719 Juris Dzirnieks         1940 Ādažu vsk.              Giant          1:17:48   +0:24:06  28,9                   
 762   3058 Valters Diure           1974                                        1:17:48   +0:24:06  28,9                   
 763   4246 Mārtiņš Prikulis        1979                                        1:17:50   +0:24:08  28,9                   
 764   2508 Dmitrijs Beļajevs       1981                         Scott          1:17:52   +0:24:10  28,8                   
 765   2741 Gunārs Pēteris Siliņš   1950                                        1:17:52   +0:24:10  28,8                   
 766   2564 Aleksandrs Rapohins     1981 Mārupe                  Giant          1:17:55   +0:24:13  28,8                   
 767   2850 Reinards Andžāns        1997                         Corratec       1:17:55   +0:24:13  28,8                   
 768   3019 Artūrs Rundzāns         1989                                        1:18:00   +0:24:18  28,8                   
 769   4478 Viesturs Marterers      1971                                        1:18:01   +0:24:19  28,8                   
 770   2661 Guntis Lapiņš           1959 Grods                                  1:18:01   +0:24:19  28,8                   
 771   2734 Jānis Sudārs            1957 Madona                  Stinger        1:18:02   +0:24:20  28,8                   
 772   2489 Mārtiņš Heimrāts        1955 LMS Latvijas Mākslinieku savienība
                                                                 Classic        1:18:04   +0:24:22  28,8                   
 773   4444 Uldis Džeriņš           1979 Bakalaurs               Peugeot        1:18:05   +0:24:23  28,8                   
 774   4525 Igo Brahmanis           1978 Kandava                 Cube           1:18:07   +0:24:25  28,8                   
 775   2821 Māris Tauriņš           1966                         Scott          1:18:07   +0:24:25  28,8                   
 776   2913 Ingmārs Jurisons        1979 Inga un čaiņiki         Giant          1:18:09   +0:24:27  28,7                   
 777   5034 Olafs Stelps            1960 Skil elektroinstrumenti Corratec       1:18:09   +0:24:27  28,7                   
 778   5035 Rudolfs Mikus Stelps    1995 Skil elektroinstrumenti Corratec       1:18:10   +0:24:28  28,7                   
 779   4276 Atis Aleksandrovs       1973                                        1:18:11   +0:24:29  28,7                   
 780   2483 Rihards Laganovskis     1996                         ZZK            1:18:16   +0:24:34  28,7                   
 781   2839 Krists Dzenis           1988                         Superior       1:18:20   +0:24:38  28,7                   
 782   3547 Aivars Kukojs           1981                                        1:18:22   +0:24:40  28,7                   
 783   2730 Aigars Rudzītis         1975 CSDD                                   1:18:22   +0:24:40  28,7                   
 784   2443 Ģirts Ulpe              1970 Auteko                                 1:18:22   +0:24:40  28,7                   
 785   4423 Salvis Strautnieks      1970                         KHS            1:18:23   +0:24:41  28,7                   
 786   3691 Dzintars Prūsis         1979                         Matrix         1:18:25   +0:24:43  28,6                   
 787   3202 Didzis Arbidāns         1984                                        1:18:27   +0:24:45  28,6                   
 788   3852 Imants Krūmiņš          1964 Transcom Worldwide Latvia
                                                                                1:18:29   +0:24:47  28,6                   
 789   2889 Jānis Ozoliņš           1968 Trimek                  Trek           1:18:29   +0:24:47  28,6                   
 790   2975 Reinis Bitenieks        1994                         Corratec       1:18:33   +0:24:51  28,6                   
 791   2923 Gunārs Latkovskis       1957 Madona                  Merida         1:18:35   +0:24:53  28,6                   
 792   3560 Jānis Golubevs          1974 CSDD                                   1:18:35   +0:24:53  28,6                   
 793   4644 Mārtiņš Priede          1978                         Trek           1:18:36   +0:24:54  28,6                   
 794   3619 Gatis Liepiņlauskis     1991 Swedwood Latvia                        1:18:36   +0:24:54  28,6                   
 795   2943 Uldis Līdumnieks        1960                                        1:18:37   +0:24:55  28,6                   
 796   4991 Pēteris Pitāns          1992                                        1:18:37   +0:24:55  28,6                   
 797   4787 Māris Romanovskis       1969                                        1:18:38   +0:24:56  28,6                   
 798   4125 Alēns Jukšinskis        1984 Latvenergo                             1:18:39   +0:24:57  28,6                   
 799   2807 Raimonds Ronis          1976 RR-Raganas Rangers      Merida         1:18:40   +0:24:58  28,6                   
 800   3586 Guntars Daģis           1969 Hansamedia                             1:18:41   +0:24:59  28,5                   
 801   3715 Juris Daugulis          1974 Sanitārā kopa Potzars   Wheeler        1:18:42   +0:25:00  28,5                   
 802   3879 Artis Sīmanis           1958 Latvijas mūzikas akadēmija
                                                                 ZZK            1:18:42   +0:25:00  28,5                   
 803   4188 Andrejs Pegasovs        1983 Goodfellas              Custom         1:18:43   +0:25:01  28,5                   
 804   2762 Jānis Penesis           1934                                        1:18:48   +0:25:06  28,5                   
 805   2618 Andrejs Rozentāls       1951                         ZZK            1:18:48   +0:25:06  28,5                   
 806   4503 Aivars Baļčūns          1982                                        1:18:50   +0:25:08  28,5                   
 807   3064 Arnis Katkevičs         1962                         Cube           1:18:51   +0:25:09  28,5                   
 808   4659 Dainis Spole            1957 Tandēms Dobele          Corratec       1:18:52   +0:25:10  28,5                   
 809   4198 Jānis Dzenis            1987                         Superior       1:18:52   +0:25:10  28,5                   
 810   3726 Aivars Baiža            1952 Cēsis                                  1:18:53   +0:25:11  28,5                   
 811   2634 Andris Dzirnieks        1985                                        1:18:54   +0:25:12  28,5                   
 812   3068 Jānis Citskovskis       1975                                        1:18:55   +0:25:13  28,5                   
 813   4661 Krists Ziemelis         1994                         Classic        1:18:55   +0:25:13  28,5                   
 814   4628 Uvis Avens              1982 Burusports Team                        1:18:56   +0:25:14  28,5                   
 815   5357 Vitālijs Gradkovskis    1975 Daugavpils              Trek           1:18:58   +0:25:16  28,4                   
 816   2473 Jānis Dzīvītis          1974                         Merida         1:18:58   +0:25:16  28,4                   
 817   2863 Jevgēnijs Kaupuzs       1960                         Giant          1:18:58   +0:25:16  28,4                   
 818   3939 Andis Upītis-Upenieks   1953                         Scott          1:19:01   +0:25:19  28,4                   
 819   2798 Juris Brinkmanis        1975                                        1:19:02   +0:25:20  28,4                   
 820   4407 Mihails Janins          1979                         Classic        1:19:04   +0:25:22  28,4                   
 821   4582 Haralds Puriņš          1993                         Fuji           1:19:07   +0:25:25  28,4                   
 822   5170 Arnis Magdeburgers      1991 Dzīvesprieks                           1:19:10   +0:25:28  28,4                   
 823   4575 Helvijs Niedra          1997                         Cube           1:19:10   +0:25:28  28,4                   
 824   4479 Agris Marterers         1994                                        1:19:10   +0:25:28  28,4                   
 825   4434 Māris Zilgalvis         1982                                        1:19:11   +0:25:29  28,4                   
 826   2743 Zigurds Krasts          1933                         Trek           1:19:14   +0:25:32  28,3                   
 827   2800 Aleksandrs Hudobkins    1959 Rīgas Būvserviss        Panther        1:19:14   +0:25:32  28,3                   
 828   2514 Jānis Romāns            1963                                        1:19:15   +0:25:33  28,3                   
 829   4310 Arturs Ivanovs          1985                         Scott          1:19:17   +0:25:35  28,3                   
 830   3479 Sergejs Zavorotņevs     1967 LNT                                    1:19:18   +0:25:36  28,3                   
 831   2412 Arvīds Pīpkalējs        1956 SK Vietalva             Trek           1:19:19   +0:25:37  28,3                   
 832   5030 Roberts Rudaks          1988                                        1:19:22   +0:25:40  28,3                   
 833   3133 Henrijs Girskis         1975                                        1:19:23   +0:25:41  28,3                   
 834   2955 Raimonds Rinčs          1977                                        1:19:24   +0:25:42  28,3                   
 835   2900 Ints Marcinkevičs       1973                         Start šose     1:19:24   +0:25:42  28,3                   
 836   3085 Tits Verpakovskis       1997 krastmali.lv                           1:19:26   +0:25:44  28,3                   
 837   3024 Kārlis Lucijanovs       1997                         Giant          1:19:27   +0:25:45  28,3                   
 838   3807 Raimonds Zdanovskis     1980                         Merida         1:19:29   +0:25:47  28,3                   
 839   2789 Jānis Ozoliņš           1976 SEB Banka                              1:19:29   +0:25:47  28,3                   
 840   4720 Māris Vēsma             1983 Latvijas Pasts                         1:19:30   +0:25:48  28,3                   
 841   3751 Elviss Bērtulis         1992                                        1:19:32   +0:25:50  28,2                   
 842   5300 Artūrs Grants           1967                                        1:19:34   +0:25:52  28,2                   
 843   2527 Pēteris Aide            1974                         Merida         1:19:37   +0:25:55  28,2                   
 844   5110 Raivis Marčenkovs       1997 Salaspils/Zīriņi        Trek           1:19:38   +0:25:56  28,2                   
 845   4087 Kaspars Darbinieks      1977                                        1:19:39   +0:25:57  28,2                   
 846   2840 Aivis Pīlādzis          1978                         Apache         1:19:40   +0:25:58  28,2                   
 847   5318 Andris Bogdanovs        1966 Ādaži                   Trek           1:19:40   +0:25:58  28,2                   
 848   3540 Aivis Priedītis         1974                         Giant          1:19:41   +0:25:59  28,2                   
 849   2797 Modris Guķis            1962                         Giant          1:19:41   +0:25:59  28,2                   
 850   4124 Aldis Anzons            1961 Latvenergo                             1:19:41   +0:25:59  28,2                   
 851   2703 Mārcis Donerblics       1992 Velosēta                Donis ride     1:19:42   +0:26:00  28,2                   
 852   2725 Renārs Skavronskis      1980                                        1:19:42   +0:26:00  28,2                   
 853   4943 Mārtiņš Ļaudups         1985 VMS group                              1:19:43   +0:26:01  28,2                   
 854   2552 Kārlis Griķis           1960 Veloserviss             Giant          1:19:45   +0:26:03  28,2                   
 855   2737 Rihards Čiževskis       1951 JAM                     XB3            1:19:45   +0:26:03  28,2                   
 856   2431 Artis Bužs              1977                         Corratec       1:19:50   +0:26:08  28,1                   
 857   4981 Richard Lehner          1965 EMU                                    1:19:53   +0:26:11  28,1                   
 858   2648 Mārtiņš Ģinis           1990                         Scott          1:19:55   +0:26:13  28,1                   
 859   3970 Arvis Romanovskis       1958                         Cube           1:19:55   +0:26:13  28,1                   
 860   2994 Raivo Dzelzkalns        1992                         Giant          1:19:55   +0:26:13  28,1                   
 861   2513 Uldis Dzirvinskis       1983 Ductus Team Latvia      Wheeler        1:19:56   +0:26:14  28,1                   
 862   3772 Ivars Babris            1987                         Merida         1:20:04   +0:26:22  28,1                   
 863   4282 Aleksandrs Judkins      1988                         Giant          1:20:05   +0:26:23  28,0                   
 864   2295 Pēteris Skabis          1950 Ekers                   Corratec       1:20:06   +0:26:24  28,0                   
 865   4068 Arnis Toks              1983                         Kellys         1:20:09   +0:26:27  28,0                   
 866   4821 Uģis Vīksne             1982 Darba rūķi              Trek           1:20:10   +0:26:28  28,0                   
 867   4138 Ģirts Laugalis          1987 Latvenergo                             1:20:12   +0:26:30  28,0                   
 868   3716 Armands Strods          1976 Sanitārā kopa Potzars                  1:20:13   +0:26:31  28,0                   
 869   4220 Leonīds Legzdiņš        1948                         Corratec       1:20:18   +0:26:36  28,0                   
 870   3054 Arvīds Janemanis        1976 LNT                                    1:20:19   +0:26:37  28,0                   
 871   3616 Reinis Bērze            1991 Swedwood Latvia                        1:20:20   +0:26:38  28,0                   
 872   2718 Andis Rinkevics         1982 Ductus Team Latvia      Moskvich       1:20:21   +0:26:39  28,0                   
 873   3106 Artūrs Kančs            1978                                        1:20:22   +0:26:40  27,9                   
 874   3779 Martins Dravnieks       1990 Iecava                  ZZK            1:20:26   +0:26:44  27,9                   
 875   3150 Māris Livčāns           1971 SEB Banka                              1:20:27   +0:26:45  27,9                   
 876   3155 Vasilijs Gigels         1962 Latvijas Dzelzceļš                     1:20:27   +0:26:45  27,9                   
 877   2499 Ainārs Dzīvītis         1964                         Rockmashine    1:20:32   +0:26:50  27,9                   
 878   2781 Vladimirs Loitersteins  1975                                        1:20:32   +0:26:50  27,9                   
 879   2853 Kārlis Rudaks           1996                         Giant          1:20:33   +0:26:51  27,9                   
 880   5189 Toms Bošs               1987 Florbola klubs Valka    Rockmashine    1:20:33   +0:26:51  27,9                   
 881   2771 Viesturs Čipāns-Kipāns  1979                                        1:20:34   +0:26:52  27,9                   
 882   4630 Vladimirs Kuļikovs      1959                         Focus          1:20:35   +0:26:53  27,9                   
 883   2837 Andris Dadzītis         1977 VMS Group                              1:20:36   +0:26:54  27,9                   
 884   4309 Aigars Grāvis           1975                         Specialized    1:20:37   +0:26:55  27,9                   
 885   2701 Juris Aleksāns          1966 Gulbene SK Šķēps                       1:20:37   +0:26:55  27,9                   
 886   2719 Edgars Reinicāns        1979 Vwmotion                ZZK            1:20:38   +0:26:56  27,9                   
 887   2608 Aivars Prikulis         1949 Veloserviss             Giant          1:20:38   +0:26:56  27,9                   
 888   4742 Andris Strazdiņš        1986 Veloserviss             Kross          1:20:40   +0:26:58  27,8                   
 889   2822 Aivars Skutelis         1968 ZZK                     Specialized    1:20:41   +0:26:59  27,8                   
 890   3045 Ralfs Henkuzens         1995                                        1:20:42   +0:27:00  27,8                   
 891   4852 Kaspars Kapenieks       1980 Laima                                  1:20:43   +0:27:01  27,8                   
 892   4815 Ivo Rozenbergs          1976                         Corratec       1:20:44   +0:27:02  27,8                   
 893   5338 Priit Toomingas         1972 Mārupe                                 1:20:44   +0:27:02  27,8                   
 894   4104 Rihards Ekmanis-Helmanis
                                    1982 Latvenergo                             1:20:44   +0:27:02  27,8                   
 895   4162 Oskars Jozefs           1988 Latvenergo                             1:20:49   +0:27:07  27,8                   
 896   4412 Kaspars Krauze          1977                         4ever          1:20:51   +0:27:09  27,8                   
 897   4803 Arnis Kalniņs           1967                         Corratec       1:20:52   +0:27:10  27,8                   
 898   2858 Mintauts Buks           1953                         Cannondale     1:20:54   +0:27:12  27,8                   
 899   3672 Sergejs Zaļupe          1952                         Dema           1:20:55   +0:27:13  27,8                   
 900   3793 Jānis Kupčs             1983 Neo                     Corratec       1:20:57   +0:27:15  27,7                   
 901   4656 Gatis Lācis             1976 EMU                                    1:20:59   +0:27:17  27,7                   
 902   4845 Jānis Priede            1979 Laima                                  1:21:00   +0:27:18  27,7                   
 903   3104 Māris Krastiņš          1978 LOG                     Schwinn        1:21:01   +0:27:19  27,7                   
 904   2829 Artūrs Boja             1976                         Kellys         1:21:02   +0:27:20  27,7                   
 905   3705 Otto Kārklis            1975                         ZZK            1:21:06   +0:27:24  27,7                   
 906   4069 Juris Treibahs          1982                         Specialized    1:21:07   +0:27:25  27,7                   
 907   2778 Jānis Kovals            1948 Veloserviss             Giant          1:21:08   +0:27:26  27,7                   
 908   4406 Julians Isajevs         1998 RRS                     Specialized    1:21:08   +0:27:26  27,7                   
 909   2723 Artūrs Graube           1983                                        1:21:09   +0:27:27  27,7                   
 910   3180 Lauris Andžāns          1981 Latvenergo                             1:21:11   +0:27:29  27,7                   
 911   5171 Jānis Dreilings         1993 Dzīvesprieks                           1:21:11   +0:27:29  27,7                   
 912   4526 Jānis Spuravs           1965                         Stream         1:21:13   +0:27:31  27,7                   
 913   5120 Sandis Sīlis            1982                         Scott          1:21:14   +0:27:32  27,6                   
 914   3015 Jānis Innis             1973                                        1:21:15   +0:27:33  27,6                   
 915   4956 Pēteris Eriņš           1955 Eriņi                   ZZK            1:21:16   +0:27:34  27,6                   
 916   2002 Aldonis Vrubļevskis     1960 LOK                     Strongman      1:21:18   +0:27:36  27,6                   
 917   2568 Aivars Krancis          1956 LOK                     Trek           1:21:18   +0:27:36  27,6                   
 918   3567 Andris Mitenbergs       1973 Santeko                 Trek           1:21:19   +0:27:37  27,6                   
 919   4560 Artūrs Kamanders        1984 Vides attīstības biedrība
                                                                                1:21:21   +0:27:39  27,6                   
 920   4794 Aleksejs Lebedevs       1975                         Giant          1:21:21   +0:27:39  27,6                   
 921   4785 Egils Mežals            1967                         Merida         1:21:28   +0:27:46  27,6                   
 922   3072 Aivars Nātra            1953                         Leader Fox     1:21:30   +0:27:48  27,6                   
 923   4286 Lotārs Prātiņš          1992 Susuri                  Merida         1:21:31   +0:27:49  27,6                   
 924   4957 Ingus Feldmanis         1979 Mammut Racing Team      Merida         1:21:33   +0:27:51  27,5                   
 925   4134 Arnis Ancāns            1981 Latvenergo                             1:21:34   +0:27:52  27,5                   
 926   3563 Kristers Kalniņš        1996 CSDD                                   1:21:38   +0:27:56  27,5                   
 927   2965 Sarmis Ozoliņš          1970 Veloserviss                            1:21:39   +0:27:57  27,5                   
 928   4255 Jānis Pīternieks        1988                         ZZK            1:21:40   +0:27:58  27,5                   
 929   4504 Vents Dērics            1971 Drafts                  Flander        1:21:40   +0:27:58  27,5                   
 930   3632 Jānis Kalniņš           1976 Swedwood Latvia                        1:21:41   +0:27:59  27,5                   
 931   5104 Andris Katkovskis       1970 Mežaciems                              1:21:41   +0:27:59  27,5                   
 932   4947 Patriks Ozols           1998                                        1:21:42   +0:28:00  27,5                   
 933   3053 Dmitrijs Saveljevs      1981 Activator.lv            GT             1:21:44   +0:28:02  27,5                   
 934   4053 Igors Rehačevs          1988                         Merida         1:21:47   +0:28:05  27,5                   
 935   2641 Juris Linde             1981 Ceļuprojekts            Nakamura       1:21:48   +0:28:06  27,5                   
 936   4640 Zigmārs Muriņš          1971                         Merida         1:21:51   +0:28:09  27,4                   
 937   4213 Andris Kronbergs        1981 Dzelzs Bite                            1:21:51   +0:28:09  27,4                   
 938   2759 Ainārs Viļumsons        1971                         Superior       1:21:52   +0:28:10  27,4                   
 939   2651 Aleksandrs Vaščilo      1974                         Rockmashine    1:21:52   +0:28:10  27,4                   
 940   5106 Jānis Lauris            1975 A-team                  Orbea          1:21:55   +0:28:13  27,4                   
 941   3160 Indulis Freimuts        1973 Swedwood Latvia                        1:21:56   +0:28:14  27,4                   
 942   3524 Ģirts Neija             1977                                        1:21:57   +0:28:15  27,4                   
 943   4279 Artūrs Čirjevskis       1987 Xpro                                   1:21:58   +0:28:16  27,4                   
 944   3650 Andris Pugejs           1973 Swedwood Latvia                        1:22:00   +0:28:18  27,4                   
 945   3558 Kaspars Dalbiņš         1974 Jaunais vilnis          KHS            1:22:00   +0:28:18  27,4                   
 946   3000 Viesturs Sloka          1964                         Cube           1:22:01   +0:28:19  27,4                   
 947   3963 Andis Komarovs          1987                                        1:22:02   +0:28:20  27,4                   
 948   3018 Guntis Langmanis        1975                         Scott          1:22:02   +0:28:20  27,4                   
 949   4261 Andrejs Galaganovs      1976                                        1:22:06   +0:28:24  27,4                   
 950   3819 Gatis Grava             1979 Lexel Fabrika (Schneider Electric)
                                                                                1:22:08   +0:28:26  27,3                   
 951   4057 Staņislavs Rosovskis    1984 Rosovsku Team           Felt           1:22:09   +0:28:27  27,3                   
 952   2896 Aivars Štāls            1955 Jūrmala                 Tūrists        1:22:10   +0:28:28  27,3                   
 953   2998 Dmitrijs Irikovs        1982                                        1:22:12   +0:28:30  27,3                   
 954   2530 Dmitrijs Osipovs        1987 Ceļuprojekts            Turist         1:22:12   +0:28:30  27,3                   
 955   4091 Kristaps Kravalis       1993                                        1:22:15   +0:28:33  27,3                   
 956   3075 Pēteris Kārklis         1975 LNT                                    1:22:15   +0:28:33  27,3                   
 957   4160 Ivars Silinevičs        1989 Latvenergo                             1:22:19   +0:28:37  27,3                   
 958   2958 Modris Lapiņš           1961 Grods                                  1:22:20   +0:28:38  27,3                   
 959   3081 Kaspars Keiris          1981 Swedbank                Rocket         1:22:26   +0:28:44  27,2                   
 960   3824 Toms Pelšers            1987 Lexel Fabrika (Schneider Electric)
                                                                                1:22:28   +0:28:46  27,2                   
 961   3534 Ilmārs Birskis          1987                         Merida         1:22:28   +0:28:46  27,2                   
 962   2684 Māris Ilgavižs          1981 Latvenergo              Merida         1:22:27   +0:28:45  27,2                   
 963   2643 Egils Cers              1970 Ceru ģimene                            1:22:29   +0:28:47  27,2                   
 964   4215 Juris Vitkovskis        1964 Dzelzs Bite                            1:22:30   +0:28:48  27,2                   
 965   2478 Guntars Traubergs       1974 LNT                                    1:22:31   +0:28:49  27,2                   
 966   3025 Roberts Kaļķis          1998                         ZZK            1:22:36   +0:28:54  27,2                   
 967   4037 Egils Lange             1992                         GT             1:22:36   +0:28:54  27,2                   
 968   4421 Sandis Spanders         1977                         Panther        1:22:38   +0:28:56  27,2                   
 969   2988 Staņislavs Šešins       1982 VMS Group                              1:22:39   +0:28:57  27,2                   
 970   4241 Edgars Kirilovs         1983 VW-Valmiera/Valmieras piens
                                                                 Cube           1:22:42   +0:29:00  27,2                   
 971   2907 Ivars Sproģis           1980                         Wheeler        1:22:45   +0:29:03  27,1                   
 972   4734 Māris Eliņš             1984 Latvijas Pasts                         1:22:46   +0:29:04  27,1                   
 973   4025 Arnis Grunšteins        1987                         Panther        1:22:49   +0:29:07  27,1                   
 974   4535 Māris Bomiņš            1979 ĶNPP                    Maxbike        1:22:51   +0:29:09  27,1                   
 975   3477 Mārtiņš Traubergs       1981 LNT                                    1:22:51   +0:29:09  27,1                   
 976   3754 Andris Mahotkins        1981                         Trek           1:22:56   +0:29:14  27,1                   
 977   2553 Sergejs Nemonjonoks     1974 Veloserviss             Giant          1:22:57   +0:29:15  27,1                   
 978   5267 Miķelis Bulmanis        1989 EMU                                    1:22:58   +0:29:16  27,1                   
 979   3037 Ventis Radziņš          1942 Tursons                                1:23:04   +0:29:22  27,0                   
 980   2882 Ivars Nudiens           1941 Sokkia                  Harkov         1:23:05   +0:29:23  27,0                   
 981   3629 Kaspars Hāzenģēģers     1987 Swedwood Latvia                        1:23:08   +0:29:26  27,0                   
 982   4977 Māris Cīrulis           1977                         Dexter         1:23:09   +0:29:27  27,0                   
 983   4319 Edgars Rancāns          1981 Swedbank                Merida         1:23:09   +0:29:27  27,0                   
 984   2662 Juris Naumovs           1949 Grods                   Merida         1:23:10   +0:29:28  27,0                   
 985   3768 Rihards Līcītis         1997                         Corratec       1:23:10   +0:29:28  27,0                   
 986   3248 Dairis Zolmanis         1969                         Schwinn        1:23:10   +0:29:28  27,0                   
 987   3848 Verners Kruglovs        1984 Transcom Worldwide Latvia
                                                                                1:23:10   +0:29:28  27,0                   
 988   3169 Dainis Tūtāns           1986 CSDD                                   1:23:13   +0:29:31  27,0                   
 989   3771 Māris Andersons         1986 A-komanda               Scott          1:23:17   +0:29:35  27,0                   
 990   4073 Artūrs Veiss            1985 JAV                     GT             1:23:21   +0:29:39  26,9                   
 991   2969 Ģirts Greidiņš          1974 Nepalikt mežā           Cube           1:23:23   +0:29:41  26,9                   
 992   4967 Didzis Zariņš           1970 Apex                    Scott          1:23:24   +0:29:42  26,9                   
 993   4117 Valdis Jekociņš         1977 Latvenergo                             1:23:29   +0:29:47  26,9                   
 994   3361 Jēkabs Porietis         1997                         Anlen          1:23:30   +0:29:48  26,9                   
 995   4585 Mārtiņš Pūrvietis       1989 Pūrvieši                Merida         1:23:31   +0:29:49  26,9                   
 996   4789 Egils Skulte            1986 Mangaļsala              Rockmashine    1:23:33   +0:29:51  26,9                   
 997   2745 Gatis Āboliņš           1968 Ādažu čipši             Trek           1:23:35   +0:29:53  26,9                   
 998   2715 Andrejs Balcers         1965                         Merida         1:23:37   +0:29:55  26,9                   
 999   3066 Arnis Maculevičs        1965 Latvijas Dzelzceļš                     1:23:38   +0:29:56  26,9                   
 1000  2960 Andris Mazurs           1994                         Author         1:23:39   +0:29:57  26,8                   
 1001  2507 Lauris Ozols            1963                                        1:23:39   +0:29:57  26,8                   
 1002  2728 Māris Jonāts            1943                                        1:23:40   +0:29:58  26,8                   
 1003  3264 Ivo Jansons             1973 LNT                                    1:23:41   +0:29:59  26,8                   
 1004  2852 Ģirts Donerblics        1966 Velosēta                Panther        1:23:42   +0:30:00  26,8                   
 1005  4931 Dzintars Sarmulis       1970 Laima                                  1:23:42   +0:30:00  26,8                   
 1006  3005 Juris Upītis            1960 Sēlijas Lūši            Corratec       1:23:43   +0:30:01  26,8                   
 1007  5206 Valdis Razumovskis      1988                                        1:23:44   +0:30:02  26,8                   
 1008  4019 Alvis Dārznieks         1970                                        1:23:45   +0:30:03  26,8                   
 1009  4187 Igors Oļejnikovs        1983 Goodfellas              Custom         1:23:45   +0:30:03  26,8                   
 1010  5003 Juris Danovskis         1965                         Rockmashine    1:23:50   +0:30:08  26,8                   
 1011  4517 Roberts Priedoliņš      1990                                        1:23:52   +0:30:10  26,8                   
 1012  2832 Māris Purgailis         1951                         Vaterland      1:23:54   +0:30:12  26,8                   
 1013  3061 Ivars Šmalcs            1970                         Classic        1:23:57   +0:30:15  26,8                   
 1014  3164 Mārcis Keišs            1996 Kamelota                Schwinn        1:23:58   +0:30:16  26,7                   
 1015  4950 Vladislavs Kugeļevičs   1983                         Scott          1:24:04   +0:30:22  26,7                   
 1016  2077 Andrejs Demjaņenko      1978                         Trek           1:24:08   +0:30:26  26,7                   
 1017  5331 Mārtiņš Lejiņš          1980 Rīga                    Hercules       1:24:08   +0:30:26  26,7                   
 1018  4251 Mārcis Vinters          1993                                        1:24:11   +0:30:29  26,7                   
 1019  2968 Ilārs Krastiņš          1976                         Gary Fisher    1:24:12   +0:30:30  26,7                   
 1020  2551 Gints Šulcs             1965 Veloserviss             Giant          1:24:14   +0:30:32  26,7                   
 1021  2884 Renārs Rozentāls        1983 Ceru ģimene                            1:24:14   +0:30:32  26,7                   
 1022  3108 Māris Ormanis           1966 SEB Banka                              1:24:14   +0:30:32  26,7                   
 1023  2609 Gints Priedītis         1972                                        1:24:20   +0:30:38  26,6                   
 1024  4462 Dmitrijs Filippovs      1977                         Kross          1:24:22   +0:30:40  26,6                   
 1025  4932 Agnis Bidzāns           1967 Laima                                  1:24:23   +0:30:41  26,6                   
 1026  4884 Martins Sults           1975 Laima                                  1:24:25   +0:30:43  26,6                   
 1027  2449 Arnis Zemļickis         1969 AZ mēbeles                             1:24:25   +0:30:43  26,6                   
 1028  2640 Mārtiņš Trops           1994                         Classic        1:24:25   +0:30:43  26,6                   
 1029  4140 Renārs Osis             1979 Latvenergo                             1:24:27   +0:30:45  26,6                   
 1030  2891 Intars Biģelis          1980                         ZZK            1:24:29   +0:30:47  26,6                   
 1031  5008 Mārtiņš Graudiņš        1993                                        1:24:30   +0:30:48  26,6                   
 1032  4314 Sandris Livzenieks      1974                                        1:24:31   +0:30:49  26,6                   
 1033  5225 Gvido Princis           1972 3K Rīga                 Merida         1:24:31   +0:30:49  26,6                   
 1034  2613 Uldis Veinbergs         1955                                        1:24:33   +0:30:51  26,6                   
 1035  4969 Mārtiņš Gļauda          1983                                        1:24:33   +0:30:51  26,6                   
 1036  3605 Kalvis Burkevičs        1982 ZZK                                    1:24:36   +0:30:54  26,5                   
 1037  4144 Madars Brikmanis        1981 Latvenergo                             1:24:38   +0:30:56  26,5                   
 1038  5320 Reinis Vasarietis       1984 Cikos starts?           XB3            1:24:39   +0:30:57  26,5                   
 1039  4638 Viesturs Jauntēvs       1961                                        1:24:40   +0:30:58  26,5                   
 1040  4573 Agnis Markitāns         1972                         ZZK            1:24:42   +0:31:00  26,5                   
 1041  3218 Kristers Zīvers         1994 Ronaldo fani                           1:24:43   +0:31:01  26,5                   
 1042  3021 Raimonds Roga           1986 R komanda               Merida         1:24:46   +0:31:04  26,5                   
 1043  3623 Raimonds Himenes-Argote 1980 Swedwood Latvia                        1:24:46   +0:31:04  26,5                   
 1044  2709 Ivars Lācis             1949                         ZZK            1:24:46   +0:31:04  26,5                   
 1045  4708 Uldis Sūna              1959 Latvijas Pasts                         1:24:47   +0:31:05  26,5                   
 1046  4549 Viktors Finks           1943                                        1:24:47   +0:31:05  26,5                   
 1047  5366 Andris Bušs             1982 DPP                     Merida         1:24:50   +0:31:08  26,5                   
 1048  2990 Raimonds Graube         1957                                        1:24:50   +0:31:08  26,5                   
 1049  4788 Jānis Ruselis           1979                                        1:24:53   +0:31:11  26,5                   
 1050  5037 Jānis Upītis-Upenieks   1979 3RaguLopi               Trek           1:24:54   +0:31:12  26,5                   
 1051  3905 Jānis Feldbergs         1966                                        1:24:54   +0:31:12  26,5                   
 1052  2872 Visvaldis Baltiņš       1940                                        1:24:56   +0:31:14  26,4                   
 1053  4245 Karl Plaude             1982 Scada                                  1:24:58   +0:31:16  26,4                   
 1054  2547 Aivars Stafeckis        1964 SEB Banka                              1:25:00   +0:31:18  26,4                   
 1055  4846 Jānis Celms             1979 Laima                                  1:25:00   +0:31:18  26,4                   
 1056  4740 Dmitrijs Jermolovs      1986                                        1:25:02   +0:31:20  26,4                   
 1057  2746 Uldis Deisons           1966 Stora Enso Latvija                     1:25:05   +0:31:23  26,4                   
 1058  3126 Viktors Pupins          1981 Latvenergo                             1:25:06   +0:31:24  26,4                   
 1059  4254 Kārlis Ventaskrasts     1969                         Classic        1:25:07   +0:31:25  26,4                   
 1060  2744 Jānis Īle               1994 JAM                     Rockmashine    1:25:10   +0:31:28  26,4                   
 1061  4923 Kaspars Ozoliņš         1984 Laima                                  1:25:12   +0:31:30  26,4                   
 1062  4642 Ģirts Pavlovs           1973                         Rockmashine    1:25:13   +0:31:31  26,4                   
 1063  4473 Sandis Kalniņš          1976 Inčukalna Sienāži                      1:25:19   +0:31:37  26,3                   
 1064  3949 Andris Rukmanis         1968                                        1:25:21   +0:31:39  26,3                   
 1065  4770 Normunds Agrums         1968 Agrumu ģimene           Kellys         1:25:22   +0:31:40  26,3                   
 1066  3639 Viktors Maksimjuks      1985 Swedwood Latvia                        1:25:22   +0:31:40  26,3                   
 1067  2689 Mārtiņš Podnieks        1985 Kalnamuižas pag.        KHS            1:25:22   +0:31:40  26,3                   
 1068  2688 Uldis Podnieks          1982 Kalnamuižas pag.        Merida         1:25:23   +0:31:41  26,3                   
 1069  4451 Rihards Zajončkovskis   1974                         Giant          1:25:24   +0:31:42  26,3                   
 1070  3900 Aivars Ceplišs          1961                                        1:25:24   +0:31:42  26,3                   
 1071  3129 Andrejs Ritenis         1955                         Merida         1:25:25   +0:31:43  26,3                   
 1072  4762 Ilmars Ziediņš          1956                                        1:25:25   +0:31:43  26,3                   
 1073  2683 Guntis Kociņš           1966                         4ever          1:25:31   +0:31:49  26,3                   
 1074  3822 Raitis Kienkass         1961 Lexel Fabrika (Schneider Electric)
                                                                                1:25:32   +0:31:50  26,3                   
 1075  5284 Ilmārs Miķelsons        1978                                        1:25:37   +0:31:55  26,2                   
 1076  3011 Māris Zelčs             1967 Latvenergo              GT             1:25:37   +0:31:55  26,2                   
 1077  3683 Agris Briedis           1955 Limbaži                 Globe          1:25:37   +0:31:55  26,2                   
 1078  4155 Armands Šmits           1970 Latvenergo                             1:25:37   +0:31:55  26,2                   
 1079  4191 Vīgants Radziņš         1974 LMT                     Trek           1:25:41   +0:31:59  26,2                   
 1080  3198 Dainis Grizāns          1973 Latvenergo              Stinger Twin   1:25:42   +0:32:00  26,2                   
 1081  3190 Uģis Ieviņš             1985 Nebeidzamā Velo Mafija  Giant          1:25:44   +0:32:02  26,2                   
 1082  2906 Oskars Kalpiņš          1996                                        1:25:44   +0:32:02  26,2                   
 1083  3566 Artūrs Krūms            1997 Krūzeki                 KHS            1:25:49   +0:32:07  26,2                   
 1084  2929 Andis Broks             1961                         Merida         1:25:50   +0:32:08  26,2                   
 1085  4552 Mārtiņš Grauba          1979                         Trek           1:25:53   +0:32:11  26,1                   
 1086  3880 Elmārs Kļimenkovs       1950                                        1:25:54   +0:32:12  26,1                   
 1087  2842 Mārcis Bergmanis        1961                         Author         1:25:55   +0:32:13  26,1                   
 1088  4951 Mareks Ševšeļovs        1981 Jēkaba aģentūra ceļojumu birojs
                                                                 ZZK            1:25:57   +0:32:15  26,1                   
 1089  4652 Arturs Jurdžis          1985                                        1:25:58   +0:32:16  26,1                   
 1090  3027 Edgars Mežvēvers        1969                         4ever          1:26:03   +0:32:21  26,1                   
 1091  3205 Visvaldis Razumovskis   1963                                        1:26:04   +0:32:22  26,1                   
 1092  5213 Māris Staris            1975                         Cube           1:26:07   +0:32:25  26,1                   
 1093  5050 Ģirts Batrags           1973                         Fuji           1:26:07   +0:32:25  26,1                   
 1094  3755 Alvis Vinters           1978                         Cube           1:26:10   +0:32:28  26,1                   
 1095  3095 Madars Liepiņš          1981 Liepiņi, viens labs cilvēks un suns
                                                                 Corratec       1:26:13   +0:32:31  26,0                   
 1096  3034 Jānis Ronis             1969 SEB Banka                              1:26:14   +0:32:32  26,0                   
 1097  3700 Ilmārs Baumanis         1963                                        1:26:16   +0:32:34  26,0                   
 1098  3365 Gatis Kreicbergs        1980 Apokalipses Jātnieki    ĒRMRITENIS     1:26:16   +0:32:34  26,0                   
 1099  2287 Egīls Ziņģītis          1945                         ZZK            1:26:16   +0:32:34  26,0                   
 1100  5361 Kaspars Rācenājs        1983                         Trekking Fox   1:26:24   +0:32:42  26,0                   
 1101  4398 Rinalds Pīķis           1981 CSDD                    Classic        1:26:28   +0:32:46  26,0                   
 1102  4557 Viesturs Jansons        1995 Kamelota                BMW            1:26:32   +0:32:50  26,0                   
 1103  4267 Māris Treimanis         1976                                        1:26:34   +0:32:52  25,9                   
 1104  5248 Edgars Kudurs           1986 Par labu Latviju                       1:26:35   +0:32:53  25,9                   
 1105  4194 Mārtiņš Balčuns         1974 Vardes                                 1:26:36   +0:32:54  25,9                   
 1106  4039 Mārtiņš Lācis           1978                                        1:26:36   +0:32:54  25,9                   
 1107  3214 Vladislavs Šackis       1988                         Scott          1:26:36   +0:32:54  25,9                   
 1108  4591 Jevgenijs Sergejevs     1979                         GT             1:26:36   +0:32:54  25,9                   
 1109  5205 Jānis Podskalns         1961                                        1:26:37   +0:32:55  25,9                   
 1110  5158 Mārtiņš Kālis           1987 SEB banka                              1:26:38   +0:32:56  25,9                   
 1111  3135 Ēriks Gustavs Tipāns    1998                         Trek           1:26:39   +0:32:57  25,9                   
 1112  2828 Agris Porejs            1968                         GT             1:26:40   +0:32:58  25,9                   
 1113  2880 Zigurds Kruglaužs       1977                         Schwinn        1:26:40   +0:32:58  25,9                   
 1114  4716 Kaspars Rožkalns        1984 Latvijas Pasts                         1:26:42   +0:33:00  25,9                   
 1115  2944 Roberts Lācis           1984                         KHS            1:26:44   +0:33:02  25,9                   
 1116  4045 Jānis Paeglis           1939                         Trek           1:26:46   +0:33:04  25,9                   
 1117  4466 Jānis Āboltiņš          1997 ciskudrillis TM         ZZK            1:26:50   +0:33:08  25,9                   
 1118  5028 Jānis Pallo             1989                                        1:26:51   +0:33:09  25,9                   
 1119  4377 Genādijs Selivanovs     1961 Latvijas Dzelzceļš                     1:26:55   +0:33:13  25,8                   
 1120  4130 Gints Kaliksons         1967 Latvenergo                             1:26:55   +0:33:13  25,8                   
 1121  3134 Miks Mežvēvers          1997                         Giant          1:26:56   +0:33:14  25,8                   
 1122  2876 Žanis Steglavs          1980                         Wheeler        1:27:00   +0:33:18  25,8                   
 1123  2558 Kaspars Rutulis         1973 Veloserviss             Giant          1:27:04   +0:33:22  25,8                   
 1124  2786 Kaspars Āboliņš         1979 RJK-Elpiņi                             1:27:04   +0:33:22  25,8                   
 1125  4287 Māris Videmanis         1979                         Giant          1:27:05   +0:33:23  25,8                   
 1126  3645 Jevgēnijs Njančuks      1987 Swedwood Latvia                        1:27:08   +0:33:26  25,8                   
 1127  2606 Andris Ošāns            1981                         Schwinn        1:27:09   +0:33:27  25,8                   
 1128  2879 Anrijs Bungše           1997 Reflex                  Giant          1:27:12   +0:33:30  25,8                   
 1129  3889 Ivars Pērkums           1959                                        1:27:14   +0:33:32  25,7                   
 1130  3184 Māris Miķītis           1981 SEB Banka                              1:27:15   +0:33:33  25,7                   
 1131  2912 Juris Ceika             1952 Latvenergo                             1:27:18   +0:33:36  25,7                   
 1132  3613 Dainis Amoliņs          1976 Swedwood Latvia                        1:27:22   +0:33:40  25,7                   
 1133  3830 Dmitrijs Borisjuks      1977 Lexel Fabrika (Schneider Electric)
                                                                                1:27:22   +0:33:40  25,7                   
 1134  2685 Aigars Čavars           1980 Ikšķile                 Focus          1:27:25   +0:33:43  25,7                   
 1135  4040 Ansis Liepkalns         1987                                        1:27:29   +0:33:47  25,7                   
 1136  2967 Sandijs Gūtmanis        1973 SEB Banka                              1:27:30   +0:33:48  25,7                   
 1137  2877 Edgars Sorokins         1995 Sorokini                               1:27:32   +0:33:50  25,7                   
 1138  2333 Andis Vītols            1992 astoņi kustoņi/resnie putni
                                                                                1:27:33   +0:33:51  25,6                   
 1139  3550 Andris Pūpols           1989                         Corratec       1:27:35   +0:33:53  25,6                   
 1140  4719 Jānis Malcenieks        1974 Latvijas Pasts                         1:27:39   +0:33:57  25,6                   
 1141  2561 Andris Lukjanovs        1995 Veloserviss             Giant          1:27:39   +0:33:57  25,6                   
 1142  4181 Kārlis Rorbahs          1998 Talsi                                  1:27:40   +0:33:58  25,6                   
 1143  3247 Aldis Gailītis          1967                         Merida         1:27:43   +0:34:01  25,6                   
 1144  3249 Atis Vancovičs          1970 CSDD                    Giant          1:27:44   +0:34:02  25,6                   
 1145  3666 Ģirts Kūla              1981                                        1:27:44   +0:34:02  25,6                   
 1146  3228 Arnis Zekunde           1961 Krūzeki                 Giant          1:27:47   +0:34:05  25,6                   
 1147  2721 Jānis Skalderis         1959                                        1:27:47   +0:34:05  25,6                   
 1148  4721 Raimonds Mantiņš        1993 Latvijas Pasts                         1:27:48   +0:34:06  25,6                   
 1149  4422 Uldis Stepanovs         1985 Makaroni pie Mārtiņa                   1:27:48   +0:34:06  25,6                   
 1150  5287 Valdis Peisenieks       1967                                        1:27:49   +0:34:07  25,6                   
 1151  4534 Valdis Berķis           1990                         Tandēms        1:27:50   +0:34:08  25,6                   
 1152  3953 Romāns Soboļevs         1995                         Merida         1:27:51   +0:34:09  25,6                   
 1153  4306 Krists Dinters          1974 CBB Konsultāciju birojs Scott          1:27:51   +0:34:09  25,6                   
 1154  4574 Kārlis Mucenieks        1985 Vides attīstības biedrība
                                                                                1:27:53   +0:34:11  25,6                   
 1155  5185 Jānis Resnis            1991 Augstari                               1:27:57   +0:34:15  25,5                   
 1156  4543 Guntars Dičevs          1974                         Merida         1:28:00   +0:34:18  25,5                   
 1157  3132 Atvars Bodnieks         1937                                        1:28:02   +0:34:20  25,5                   
 1158  2578 Ivars Kalvišķis         1960 Par labu Latviju        Schwinn        1:28:03   +0:34:21  25,5                   
 1159  3163 Kārlis Maulics          1986 Vides attīstības biedrība
                                                                                1:28:05   +0:34:23  25,5                   
 1160  4886 Kārlis Liepkauls-Radiņš 1975 Laima                                  1:28:05   +0:34:23  25,5                   
 1161  3138 Kristiāns Krauklis      1996 Latvijas Dzelzceļš                     1:28:10   +0:34:28  25,5                   
 1162  3038 Ivo Berkolds            1980 Liepiņi, viens labs cilvēks un suns
                                                                                1:28:10   +0:34:28  25,5                   
 1163  3124 Jānis Zariņš            1996 Apex                    Scott          1:28:10   +0:34:28  25,5                   
 1164  3051 Kārlis Alainis          1968                                        1:28:11   +0:34:29  25,5                   
 1165  5374 Jānis Kubliņš           1988                                        1:28:15   +0:34:33  25,4                   
 1166  3665 Kristaps Brūkšs         1980                                        1:28:17   +0:34:35  25,4                   
 1167  3910 Jurģis Grūbe            1986                                        1:28:17   +0:34:35  25,4                   
 1168  4948 Ainārs Judeiks          1966                         Scott          1:28:20   +0:34:38  25,4                   
 1169  4275 Jānis Bormanis          1991                         Rockmashine    1:28:22   +0:34:40  25,4                   
 1170  3834 Szilveszter Hegedus     1978 Lexel Fabrika (Schneider Electric)
                                                                                1:28:23   +0:34:41  25,4                   
 1171  3688 Gundars Freimanis       1991                                        1:28:28   +0:34:46  25,4                   
 1172  5203 Ēriks Pālītis           1958                                        1:28:29   +0:34:47  25,4                   
 1173  5099 Aigars Eriņš            1964                         Trek           1:28:29   +0:34:47  25,4                   
 1174  3215 Valdis Gedušs           1944                         Trek           1:28:30   +0:34:48  25,4                   
 1175  3969 Verners Rinkovičs       1981 Iecava                  Merida         1:28:32   +0:34:50  25,4                   
 1176  3664 Jānis Vītols            1975 Swedwood Latvia                        1:28:33   +0:34:51  25,4                   
 1177  5289 Mārtiņš Pujats          1978                         Trek           1:28:36   +0:34:54  25,3                   
 1178  4060 Alvils Skrastiņš        1962 Auto Rings              Giant          1:28:37   +0:34:55  25,3                   
 1179  4405 Igors Golovkins         1976                         Kellys         1:28:42   +0:35:00  25,3                   
 1180  2862 Didzis Banders          1974                                        1:28:43   +0:35:01  25,3                   
 1181  5306 Jānis Liberts           1974 Scandi motors                          1:28:46   +0:35:04  25,3                   
 1182  3653 Raitis Kļaviņš          1978 Swedwood Latvia                        1:28:47   +0:35:05  25,3                   
 1183  4861 Edgars Ozols            1988 Laima                                  1:28:48   +0:35:06  25,3                   
 1184  4555 Mārcis Gurtiņš          1980 Gaujarts                               1:28:48   +0:35:06  25,3                   
 1185  3136 Andris Kļava            1965                                        1:28:49   +0:35:07  25,3                   
 1186  3582 Miks Romanovskis        1974 Hansamedia                             1:28:50   +0:35:08  25,3                   
 1187  3206 Eduarts Geisels         1953 RS                      ZZK            1:28:50   +0:35:08  25,3                   
 1188  3489 Andris Saukums          1979 LNT                                    1:28:51   +0:35:09  25,3                   
 1189  5370 Vigo Krūziņš            1966 NEO                     Specialized    1:28:51   +0:35:09  25,3                   
 1190  2979 Uldis Baltruks          1961                                        1:28:51   +0:35:09  25,3                   
 1191  3720 Adrians Reikmanis       1996                                        1:28:53   +0:35:11  25,3                   
 1192  4143 Raimonds Skrebs         1970 Latvenergo                             1:28:59   +0:35:17  25,2                   
 1193  5221 Valters Kaušelis        1983 Veloserviss                            1:29:00   +0:35:18  25,2                   
 1194  5038 Andris Ūdris            1985                                        1:29:00   +0:35:18  25,2                   
 1195  3118 Andrejs Trops           1944                                        1:29:02   +0:35:20  25,2                   
 1196  5211 Jānis Skrastiņš         1973                         Merida         1:29:03   +0:35:21  25,2                   
 1197  3737 Imants Ērglis           1984                         GT             1:29:05   +0:35:23  25,2                   
 1198  5326 Dagnis Dubrovskis       1973 Sigulda                                1:29:05   +0:35:23  25,2                   
 1199  3223 Valdis Ziņģis           1956                         Merida         1:29:11   +0:35:29  25,2                   
 1200  5265 Agris Beļajevs          1976                         Bulls          1:29:12   +0:35:30  25,2                   
 1201  3759 Aivars Olengovičs       1955 Cēsis                                  1:29:13   +0:35:31  25,2                   
 1202  3895 Lauris Bernāns          1985 L4 Jelgava                             1:29:14   +0:35:32  25,2                   
 1203  2940 Mārtiņš Ozoliņš         1977                                        1:29:17   +0:35:35  25,2                   
 1204  4643 Kaspars Radziņš         1976 Draugi                  Corratec       1:29:19   +0:35:37  25,1                   
 1205  2149 Vjačeslavs Martinovs    1957                         Giant          1:29:19   +0:35:37  25,1                   
 1206  4518 Māris Punculis          1962                         ZZK            1:29:19   +0:35:37  25,1                   
 1207  4730 Kaspars Žvingulis       1984 Latvijas Pasts                         1:29:19   +0:35:37  25,1                   
 1208  3635 Arnis Staģis            1965 Swedwood Latvia                        1:29:20   +0:35:38  25,1                   
 1209  4650 Intars Deičmanis        1979                         Everest        1:29:21   +0:35:39  25,1                   
 1210  4746 Alvis Kļaviņš           1996 Ineši                                  1:29:21   +0:35:39  25,1                   
 1211  4995 Edgars Valdrājs         1988                                        1:29:25   +0:35:43  25,1                   
 1212  5341 Aurijs Šagunovs         1975 Kuldīga                 Corratec       1:29:25   +0:35:43  25,1                   
 1213  3302 Jānis Kirkovalds        1970 Latvenergo                             1:29:28   +0:35:46  25,1                   
 1214  5009 Jānis Placis            1983 Elizabete                              1:29:29   +0:35:47  25,1                   
 1215  5319 Ivars Martinsons        1964 Cēsis                   Cube           1:29:31   +0:35:49  25,1                   
 1216  3341 Jānis Ošlejs            1971 Primekss                Cube           1:29:31   +0:35:49  25,1                   
 1217  4514 Normunds Kamarūts       1964                         Dema           1:29:32   +0:35:50  25,1                   
 1218  4757 Cecil Smith             1970                         Katakof        1:29:33   +0:35:51  25,1                   
 1219  3930 Raimonds Porietis       1983 L4 Jelgava              Fuji           1:29:36   +0:35:54  25,1                   
 1220  4553 Kristaps Skudra         1981 trialmasters.net        Kross          1:29:37   +0:35:55  25,1                   
 1221  4005 Dāvis Baltkājs          1995                         Cannondale     1:29:41   +0:35:59  25,0                   
 1222  2784 Rolands Bobulis         1978                         Cube           1:29:41   +0:35:59  25,0                   
 1223  4030 Andis Kokars            1965 JAV                                    1:29:42   +0:36:00  25,0                   
 1224  4919 Anrijs Vazdiķis         1981 Laima                                  1:29:43   +0:36:01  25,0                   
 1225  3976 Tomass Volts            1997                         Trek           1:29:43   +0:36:01  25,0                   
 1226  5201 Imants Paeglītis        1971 CSDD                    Trek           1:29:44   +0:36:02  25,0                   
 1227  4339 Deniss Burajevs         1979                                        1:29:45   +0:36:03  25,0                   
 1228  5296 Gundars Zagorskis       1968                         Bulls          1:29:45   +0:36:03  25,0                   
 1229  5118 Aivars Rožkalns         1967                                        1:29:46   +0:36:04  25,0                   
 1230  3734 Jānis Beķeris           1993                         Scott          1:29:46   +0:36:04  25,0                   
 1231  3116 Aivars Strakšas         1966 Latvijas Dzelzceļš      Cube           1:29:48   +0:36:06  25,0                   
 1232  4280 Austris Gruduls         1974 A/G                     Fausto         1:29:50   +0:36:08  25,0                   
 1233  4247 Aleksejs Vasiļevskis    1980                         Specialized    1:29:51   +0:36:09  25,0                   
 1234  4304 Andris Bērziņš          1975 Bērziņi                 Trek           1:29:53   +0:36:11  25,0                   
 1235  4538 Māris Butlers           1976                         Giant          1:29:54   +0:36:12  25,0                   
 1236  2363 Jānis Pipars            1974 "Ģimenīte Pipariņi&Saknīši"
                                                                                1:29:55   +0:36:13  25,0                   
 1237  4704 Gatis Kalendris         1969 Latvijas Pasts                         1:29:56   +0:36:14  25,0                   
 1238  3549 Ivars Ozoliņš           1984                         Cube           1:29:57   +0:36:15  25,0                   
 1239  3729 Uldis Spunde            1939                         Merida         1:29:57   +0:36:15  25,0                   
 1240  3203 Andis Šteinmanis        1966 Latvijas Dzelzceļš                     1:30:00   +0:36:18  25                     
 1241  3055 Andris Lejnieks         1981 Swedbank                Merida         1:30:02   +0:36:20  24,9                   
 1242  4107 Uģis Kokenbergs         1968 Latvenergo                             1:30:06   +0:36:24  24,9                   
 1243  4973 Mārtiņš Smilga          1982                         Focus          1:30:08   +0:36:26  24,9                   
 1244  5172 Mārcis Skrickis         1991 Dzīvesprieks                           1:30:09   +0:36:27  24,9                   
 1245  4600 Aivis Verpakovskis      1969 krastmali.lv                           1:30:09   +0:36:27  24,9                   
 1246  4648 Sandris Brālēns         1970                         ZZK            1:30:10   +0:36:28  24,9                   
 1247  3557 Aivars Burtnieks        1975                                        1:30:11   +0:36:29  24,9                   
 1248  4157 Verners Langenfelds     1975 Latvenergo                             1:30:12   +0:36:30  24,9                   
 1249  4851 Pēteris Grūbe           1980 Laima                                  1:30:13   +0:36:31  24,9                   
 1250  2927 Māris Timma             1977 Latvenergo                             1:30:14   +0:36:32  24,9                   
 1251  2959 Ainars Alvis Daukšts    1964                         GT             1:30:15   +0:36:33  24,9                   
 1252  2439 Jānis Dubovskis         1996                                        1:30:18   +0:36:36  24,9                   
 1253  5044 Mareks Plētiens         1976 Stora Enso Latvija                     1:30:19   +0:36:37  24,9                   
 1254  4129 Jānis Slišāns           1956 Latvenergo                             1:30:23   +0:36:41  24,8                   
 1255  2792 Jānis Ērenpreiss        1973                                        1:30:26   +0:36:44  24,8                   
 1256  3752 Lauris Grāvelis         1985                         Head           1:30:27   +0:36:45  24,8                   
 1257  3796 Arno  Nevarževskis      1966 v4motors                v4motors       1:30:28   +0:36:46  24,8                   
 1258  5209 Māris Sarkans           1977                         Cube           1:30:28   +0:36:46  24,8                   
 1259  4766 Vents Ješus             1984                         Panther        1:30:29   +0:36:47  24,8                   
 1260  4792 Agris Vītols            1966 Auteko                                 1:30:31   +0:36:49  24,8                   
 1261  5283 Mārtiņš Martinsons      1985 Zaļo un Zemnieku Savienība
                                                                                1:30:33   +0:36:51  24,8                   
 1262  4453 Andis Kursītis          1981 4ever/SK Mežaparks      Giant          1:30:34   +0:36:52  24,8                   
 1263  4938 Mārcis Kušķis           1990 Alpha Baltic                           1:30:35   +0:36:53  24,8                   
 1264  3139 Armands Bergs           1966 Latvenergo                             1:30:38   +0:36:56  24,8                   
 1265  5056 Valts Mihelsons         1966 EMU                                    1:30:39   +0:36:57  24,8                   
 1266  4590 Fēliss Rūmnieks         1998 Sokkia                  Merida         1:30:39   +0:36:57  24,8                   
 1267  5281 Ēriks Laipnieks         1983                         Author         1:30:42   +0:37:00  24,8                   
 1268  5122 Aleksandrs Urbanovičs   1981                                        1:30:43   +0:37:01  24,8                   
 1269  2869 Rolands Lūsveris        1969 Latvenergo                             1:30:44   +0:37:02  24,7                   
 1270  4942 Mārtiņš Jaunzems        1980 Alpha Baltic            Merida         1:30:45   +0:37:03  24,7                   
 1271  4521 Kristaps Rožkalns       1992                         Atlix          1:30:46   +0:37:04  24,7                   
 1272  3991 Pēteris Ķikuts          1997 Ceru ģimene                            1:30:50   +0:37:08  24,7                   
 1273  2267 Kārlis Kalējs           1982                         Corratec       1:30:51   +0:37:09  24,7                   
 1274  3654 Agnis Rudzītis          1978 Swedwood Latvia                        1:30:52   +0:37:10  24,7                   
 1275  4985 Dainis Ozols            1979                         Bergamont      1:30:52   +0:37:10  24,7                   
 1276  4231 Imants Šulcs            1962                         Trek           1:30:54   +0:37:12  24,7                   
 1277  4604 Sandis Skuja            1976                                        1:30:55   +0:37:13  24,7                   
 1278  3162 Dainis Liepiņš          1978 Latvenergo              Dema           1:30:56   +0:37:14  24,7                   
 1279  5162 Ģirts Grīnbergs         1966 SEB banka                              1:30:58   +0:37:16  24,7                   
 1280  3578 Mārtiņš Sudrabs         1987 Hansamedia                             1:30:58   +0:37:16  24,7                   
 1281  4986 Aivars Valters          1980                         Santosa        1:30:59   +0:37:17  24,7                   
 1282  4176 Andrejs Vanags          1976                         Avalanche      1:31:00   +0:37:18  24,7                   
 1283  3882 Jānis Viļums            1976                         Merida         1:31:01   +0:37:19  24,7                   
 1284  4164 Armands Vincevičs       1971 Latvenergo                             1:31:01   +0:37:19  24,7                   
 1285  5215 Andris Zālītis          1995                                        1:31:01   +0:37:19  24,7                   
 1286  2868 Andris Vējiņš           1973 Viesulis                               1:31:03   +0:37:21  24,7                   
 1287  3201 Gatis Pīpkalējs         1974 Latvijas Mākslinieku savienība
                                                                 Commencial     1:31:04   +0:37:22  24,7                   
 1288  4114 Ojārs Ābelnieks         1952 Latvenergo                             1:31:06   +0:37:24  24,6                   
 1289  4105 Tālivaldis Incenbergs   1975 Latvenergo                             1:31:08   +0:37:26  24,6                   
 1290  4346 Raimonds Platacis       1982 Čiekuri                 Trek           1:31:10   +0:37:28  24,6                   
 1291  2806 Laimonis Paulis         1948                         Turist         1:31:14   +0:37:32  24,6                   
 1292  2348 Jurģis Ulāns            1995                         Trek           1:31:15   +0:37:33  24,6                   
 1293  3431 Mikus  Mezītis          1976 Apokalipses Jātnieki    ĒRMRITENIS     1:31:15   +0:37:33  24,6                   
 1294  2726 Andris Ozoliņš          1977                                        1:31:18   +0:37:36  24,6                   
 1295  2032 Edijs Ardavs            1982                                        1:31:20   +0:37:38  24,6                   
 1296  2803 Āris Avens              1943                         Fisher         1:31:23   +0:37:41  24,6                   
 1297  4497 Artūrs Beiers           1980                                        1:31:24   +0:37:42  24,6                   
 1298  5194 Kristaps Igars          1987 RPK                     Rockmashine    1:31:24   +0:37:42  24,6                   
 1299  5042 Dainis Sīmanis          1971 Smiltene                BH             1:31:25   +0:37:43  24,6                   
 1300  3776 Kārlis Bidiņš           1983 A-komanda               Merida         1:31:26   +0:37:44  24,6                   
 1301  2980 Reinis Helmanis         1936                                        1:31:26   +0:37:44  24,6                   
 1302  2881 Aleksandrs Staratoņenko 1941                                        1:31:28   +0:37:46  24,5                   
 1303  3123 Aldis Čākurs            1963                         Wheeler        1:31:29   +0:37:47  24,5                   
 1304  3332 Aldis Rozenbahs         1971 Latvenergo              Merida         1:31:33   +0:37:51  24,5                   
 1305  5082 Valters Lavskis         1990 Latvijas Veclaiku divriteņu klubs
                                                                                1:31:36   +0:37:54  24,5                   
 1306  3865 Kārlis Ermansons        1988 Transcom Worldwide Latvia
                                                                                1:31:38   +0:37:56  24,5                   
 1307  2624 Aivars Valdmanis        1981                         Dema           1:31:40   +0:37:58  24,5                   
 1308  3380 Krists Krīgers          1997                         Author         1:31:41   +0:37:59  24,5                   
 1309  5298 Andis Zariņš            1978                         Merida         1:31:42   +0:38:00  24,5                   
 1310  3826 Jānis Sams              1982 Lexel Fabrika (Schneider Electric)
                                                                                1:31:42   +0:38:00  24,5                   
 1311  3621 Atis Eglītis            1968 Swedwood Latvia                        1:31:46   +0:38:04  24,5                   
 1312  4366 Sergejs Labeckis        1972 Latvijas Dzelzceļš                     1:31:46   +0:38:04  24,5                   
 1313  3978 Mārtiņš Poļakovskis     1977 OK Kāpa                                1:31:47   +0:38:05  24,5                   
 1314  4021 Māris Dzirnieks         1981                                        1:31:49   +0:38:07  24,5                   
 1315  2977 Armīns Zīvers           1997 Ballaka fani                           1:31:51   +0:38:09  24,4                   
 1316  3914 Dainis Krasts           1958 Liepāja                 ZZK            1:31:51   +0:38:09  24,4                   
 1317  4930 Kaspars Klibiķis        1993 Laima                                  1:31:54   +0:38:12  24,4                   
 1318  5368 Gints Ozoliņš           1976 Rīga                                   1:31:55   +0:38:13  24,4                   
 1319  3265 Aivars Enkuzens         1965                                        1:31:56   +0:38:14  24,4                   
 1320  4401 Kaspars Antīpins        1986 Makaroni pie Mārtiņa                   1:31:58   +0:38:16  24,4                   
 1321  5273 Haralds Eglītis         1984 Pankukciems                            1:32:02   +0:38:20  24,4                   
 1322  4558 Mareks Jastrebovs       1991 Jūrmala                 Author         1:32:05   +0:38:23  24,4                   
 1323  5175 Jurijs Smirnovs         1991 Dzīvesprieks                           1:32:07   +0:38:25  24,4                   
 1324  3366 Roberts Bērziņš         1994                         Merida         1:32:08   +0:38:26  24,4                   
 1325  3035 Pauls Zaķis             1993 Primekss                Cube           1:32:10   +0:38:28  24,4                   
 1326  3977 Viktors Kruglikovs      1996 Veloclub                               1:32:11   +0:38:29  24,4                   
 1327  5186 Gints Jaunzems          1972                                        1:32:14   +0:38:32  24,3                   
 1328  4115 Miervaldis Ābelnieks    1957 Latvenergo                             1:32:14   +0:38:32  24,3                   
 1329  5333 Nauris Abzalons         1998 Sigulda                 Superior       1:32:15   +0:38:33  24,3                   
 1330  2826 Jevgēnijs Korotko       1985                                        1:32:22   +0:38:40  24,3                   
 1331  2984 Normunds Vibulis        1989 ZZK                     ZZK            1:32:24   +0:38:42  24,3                   
 1332  2983 Matīss Rubulis          1992 Imantas Mezgls          BMX            1:32:24   +0:38:42  24,3                   
 1333  3103 Armands Kļaviņš         1957 Latvenergo                             1:32:25   +0:38:43  24,3                   
 1334  3948 Jānis Pāvels            1984 Veloserviss             Giant          1:32:27   +0:38:45  24,3                   
 1335  5277 Ainārs Jermiļins        1988                         ZZK            1:32:28   +0:38:46  24,3                   
 1336  4240 Rinalds Kalvāns         1976 Formula                 Scott          1:32:32   +0:38:50  24,3                   
 1337  4142 Ronalds Āboliņš-Ābols   1975 Latvenergo                             1:32:39   +0:38:57  24,2                   
 1338  3725 Edvīns Mitāns           1939 Cēsis                                  1:32:39   +0:38:57  24,2                   
 1339  4149 Ernests Lagzdiņš        1984 Latvenergo                             1:32:41   +0:38:59  24,2                   
 1340  3273 Viesturs Lasmanis       1975 Eriņu ģimene            Merida         1:32:43   +0:39:01  24,2                   
 1341  4327 Pēteris Paleps          1987 Stora Enso Latvija                     1:32:44   +0:39:02  24,2                   
 1342  5350 Dzintars Mūrnieks       1969 CSDD                    Superior       1:32:45   +0:39:03  24,2                   
 1343  3643 Kaspars Mūrnieks        1982 Swedwood Latvia                        1:32:47   +0:39:05  24,2                   
 1344  3087 Juris Bērziņš           1964                         Peugeot        1:32:49   +0:39:07  24,2                   
 1345  4120 Ainars Zēbergs          1968 Latvenergo                             1:32:57   +0:39:15  24,2                   
 1346  4866 Eduards Priedītis       1989 Laima                                  1:32:58   +0:39:16  24,2                   
 1347  3711 Uldis Onzolis           1962 CSDD                    Author         1:33:03   +0:39:21  24,1                   
 1348  4222 Aldis Stīpnieks         1986                                        1:33:04   +0:39:22  24,1                   
 1349  4424 Reinis Valters          1965                         Schwinn        1:33:07   +0:39:25  24,1                   
 1350  5327 Andris Bisnieks         1971 Ķipsala                 Trek           1:33:12   +0:39:30  24,1                   
 1351  4248 Jānis Veldrums          1988                         Corratec       1:33:13   +0:39:31  24,1                   
 1352  2970 Raitis Lūsveris         1992                                        1:33:16   +0:39:34  24,1                   
 1353  5339 Gatis Geisters          1996 CSDD                                   1:33:16   +0:39:34  24,1                   
 1354  4460 Kārlis Kuņickis         1963                         Hasa           1:33:23   +0:39:41  24,0                   
 1355  3173 Toms Orniņš             1998 Santeko                 Diamonback     1:33:23   +0:39:41  24,0                   
 1356  4419 Raimonds Runcis         1974                                        1:33:24   +0:39:42  24,0                   
 1357  2823 Austris Riekstiņš       1992 Savējais                Scott          1:33:27   +0:39:45  24,0                   
 1358  4031 Jēkabs Kokars           1996 JAV                                    1:33:28   +0:39:46  24,0                   
 1359  4971 Ainars Mihejevs         1972                         Cubus          1:33:29   +0:39:47  24,0                   
 1360  3618 Arnis Bērze             1968 Swedwood Latvia                        1:33:34   +0:39:52  24,0                   
 1361  3327 Agris Biraus            1976 Liepiņi, viens labs cilvēks un suns
                                                                 Corratec       1:33:35   +0:39:53  24,0                   
 1362  5218 Gints Krauja            1984 Vienotība                              1:33:37   +0:39:55  24,0                   
 1363  3326 Viesturs Deksnis        1983                         Merida         1:33:37   +0:39:55  24,0                   
 1364  3317 Juris Ozoliņš           1981                                        1:33:38   +0:39:56  24,0                   
 1365  3638 Klāvs Stienis           1981 Swedwood Latvia                        1:33:39   +0:39:57  24,0                   
 1366  4997 Raimonds Pone           1996                                        1:33:40   +0:39:58  24,0                   
 1367  3835 Alvis Grantiņš          1994 Naukšēni                               1:33:44   +0:40:02  24,0                   
 1368  2926 Ainārs Mačivka          1970                         Commencial     1:33:47   +0:40:05  23,9                   
 1369  5275 Jānis Geisters          1997 EMU                                    1:33:49   +0:40:07  23,9                   
 1370  4584 Kristaps Pūrvietis      1998 Pūrvieši                Merida         1:33:51   +0:40:09  23,9                   
 1371  4955 Rūdolfs Būda            1979                         Merida         1:33:57   +0:40:15  23,9                   
 1372  5224 Jānis Auza              1964 SEB banka               4ever          1:33:59   +0:40:17  23,9                   
 1373  3336 Juris Džiguns           1966 Latvijas Dzelzceļš                     1:34:01   +0:40:19  23,9                   
 1374  4519 Toms Reiziņš            1984                         KHS            1:34:02   +0:40:20  23,9                   
 1375  4485 Valdis Pikšens          1984                                        1:34:03   +0:40:21  23,9                   
 1376  3684 Andrejs Jevsejevs       1964 Elkor                   Author         1:34:03   +0:40:21  23,9                   
 1377  3172 Edgars Lediņš           1972 Mazie Dievlūdzēji       Head           1:34:05   +0:40:23  23,9                   
 1378  4581 Emils Pumpurs           1997                                        1:34:07   +0:40:25  23,9                   
 1379  2941 Krišs Kalpiņš           1973                         Corratec       1:34:08   +0:40:26  23,9                   
 1380  4761 Mareks Mezencevs        1980 Scandi motors                          1:34:09   +0:40:27  23,8                   
 1381  4583 Gatis Pūrvietis         1976 Pūrvieši                Merida         1:34:10   +0:40:28  23,8                   
 1382  3661 Jānis Zariņš            1975 Swedwood Latvia                        1:34:12   +0:40:30  23,8                   
 1383  3333 Rolands Buts            1995                         Merida         1:34:14   +0:40:32  23,8                   
 1384  4580 Verners Pumpurs         1968                                        1:34:14   +0:40:32  23,8                   
 1385  3301 Viesturs Zandersons     1995                         Focus          1:34:17   +0:40:35  23,8                   
 1386  2849 Modris Dievkociņš       1940                         ZZK            1:34:21   +0:40:39  23,8                   
 1387  4717 Raimonds Zariņš         1994 Latvijas Pasts                         1:34:27   +0:40:45  23,8                   
 1388  4531 Gundars Āķis            1970                                        1:34:27   +0:40:45  23,8                   
 1389  5182 Edgars Sarmulis         1997 JCDecaux Latvija                       1:34:27   +0:40:45  23,8                   
 1390  4874 Ansis Prikulis          1978 Laima                                  1:34:28   +0:40:46  23,8                   
 1391  4378 Guntars Sproģis         1951 Latvijas Dzelzceļš                     1:34:32   +0:40:50  23,8                   
 1392  4449 Austris Kuncītis        1994                                        1:34:38   +0:40:56  23,7                   
 1393  5091 Indulis Lapiņš          1991 Latvijas mūzikas akadēmija
                                                                                1:34:40   +0:40:58  23,7                   
 1394  3706 Ainars Krūčis           1976                                        1:34:41   +0:40:59  23,7                   
 1395  2049 Ralfs Guļevskis         1997                                        1:34:42   +0:41:00  23,7                   
 1396  5097 Juris Doncu             1983                         Kross          1:34:45   +0:41:03  23,7                   
 1397  4878 Uģis Mihņevičs          1975 Laima                                  1:34:47   +0:41:05  23,7                   
 1398  3885 Jānis Vītiņš            1945                                        1:34:49   +0:41:07  23,7                   
 1399  4639 Lauris Karuzins         1986 Cēsis                                  1:34:51   +0:41:09  23,7                   
 1400  5356 Aigars Mikas            1969 Rīga                                   1:34:52   +0:41:10  23,7                   
 1401  3099 Māris Vāvere            1989                         Ideal          1:34:57   +0:41:15  23,6                   
 1402  2436 Sandis Čilipāns         1980 Brīvsolis               Trek           1:34:59   +0:41:17  23,6                   
 1403  3052 Juris Kuncis            1971 Swedwood Latvia                        1:34:59   +0:41:17  23,6                   
 1404  5029 Kaspars Pallo           1980                                        1:35:00   +0:41:18  23,6                   
 1405  5261 Dāvis Cēderštrēms       1996 Par labu Latviju                       1:35:00   +0:41:18  23,6                   
 1406  4994 Miks Tomsons            1995 Gvicārs                                1:35:00   +0:41:18  23,6                   
 1407  4305 Mārtiņš Boževnieks      1995                         Trek           1:35:03   +0:41:21  23,6                   
 1408  4233 Jānis Dišlers           1958                         Diamont        1:35:04   +0:41:22  23,6                   
 1409  3615 Guntis Bērze            1966 Swedwood Latvia                        1:35:04   +0:41:22  23,6                   
 1410  2482 Ivo Smiltenieks         1973 Omnilab                 Giant          1:35:09   +0:41:27  23,6                   
 1411  4627 Kristaps Adrickis       1982 Burusports Team                        1:35:10   +0:41:28  23,6                   
 1412  4148 Māris Slastjunovs       1977 Latvenergo                             1:35:12   +0:41:30  23,6                   
 1413  4440 Gints Ajausks           1983                         Trek           1:35:13   +0:41:31  23,6                   
 1414  2993 Imants Kupčs            1953 Priekuļu tehnikums                     1:35:15   +0:41:33  23,6                   
 1415  3742 Edijs Kupčs             1979 Swedbank                Giant          1:35:16   +0:41:34  23,6                   
 1416  4446 Jānis Ābols             1980                         Merida         1:35:17   +0:41:35  23,6                   
 1417  5332 Sandis Grigulis         1992 Sigulda                 Giant          1:35:18   +0:41:36  23,6                   
 1418  4347 Ingus Pumpurs           1983 Čiekuri                 Gary Fisher    1:35:19   +0:41:37  23,6                   
 1419  5264 Edgars Balodis          1997                         ZZK            1:35:20   +0:41:38  23,6                   
 1420  3196 Edgars Račis            1929 Pēdas                   Hipoint        1:35:20   +0:41:38  23,6                   
 1421  4887 Klāvs Liepkauls-Radiņš  1996 Laima                                  1:35:21   +0:41:39  23,5                   
 1422  5024 Jurijs Mihelovičs       1986 Israel 4ever            KTM            1:35:22   +0:41:40  23,5                   
 1423  5274 Reinis Furmanis         1996                         Kross          1:35:22   +0:41:40  23,5                   
 1424  3046 Kristaps Madernieks     1994 Gvicārs                                1:35:24   +0:41:42  23,5                   
 1425  5345 Arnolds Sarmulis        1996 Rīga                    Merida         1:35:27   +0:41:45  23,5                   
 1426  2452 Māris Birzulis          1975 Burusports Team                        1:35:31   +0:41:49  23,5                   
 1427  4161 Jānis Strazds           1971 Latvenergo                             1:35:32   +0:41:50  23,5                   
 1428  4768 Ēriks Analts            1954                                        1:35:33   +0:41:51  23,5                   
 1429  4529 Dmitrijs Ovčinnikovs    1978 Veloserviss             Giant          1:35:34   +0:41:52  23,5                   
 1430  4608 Mārtiņš Lucāns          1979 Burusports Team                        1:35:38   +0:41:56  23,5                   
 1431  4416 Edmunds Ozols           1971                         Merida         1:35:42   +0:42:00  23,5                   
 1432  5358 Jānis Kašels            1977 Rīga                                   1:35:43   +0:42:01  23,5                   
 1433  4631 Ivo Vigulis             1977                         Rockmashine    1:35:45   +0:42:03  23,4                   
 1434  4353 Dainis Ragovskis        1961 Latvijas Dzelzceļš                     1:35:49   +0:42:07  23,4                   
 1435  3760 Jānis Olengovičs        1985 Cēsis                                  1:35:50   +0:42:08  23,4                   
 1436  4365 Vjačeslavs Koņahins     1975 Latvijas Dzelzceļš                     1:35:53   +0:42:11  23,4                   
 1437  4450 Bruno Šarns             1976                                        1:35:55   +0:42:13  23,4                   
 1438  2989 Ventis Kāposts          1977 Latvenergo                             1:35:55   +0:42:13  23,4                   
 1439  3717 Juris Zēģelis           1974 Sanitārā kopa Potzars   ZZK            1:35:56   +0:42:14  23,4                   
 1440  4634 Guntars Kaļeiņikovs     1984                         Author         1:36:05   +0:42:23  23,4                   
 1441  3655 Reinis Stalažs          1978 Swedwood Latvia                        1:36:07   +0:42:25  23,4                   
 1442  3278 Uldis Arbidāns          1970                         Cannondale     1:36:07   +0:42:25  23,4                   
 1443  3277 Uvis Arbidāns           1997                         Dinamax        1:36:08   +0:42:26  23,4                   
 1444  4389 Mario Eglītis           1984 Troja SIA                              1:36:08   +0:42:26  23,4                   
 1445  4979 Kārlis Derums           1987 Derumi                  Panther        1:36:13   +0:42:31  23,3                   
 1446  3146 Linards Erts            1993 LOK                                    1:36:13   +0:42:31  23,3                   
 1447  4334 Aigars Vimba            1977 Scantest                Jeep           1:36:15   +0:42:33  23,3                   
 1448  2672 Jānis Andersons         1968                         Author         1:36:15   +0:42:33  23,3                   
 1449  4759 Raitis Kozulāns         1962                                        1:36:16   +0:42:34  23,3                   
 1450  5169 Jānis Strods            1976 SEB banka                              1:36:16   +0:42:34  23,3                   
 1451  3157 Aldis Dūviņš            1947 Veloserviss             Rockmashine    1:36:17   +0:42:35  23,3                   
 1452  3874 Jānis Ādamsons          1982                                        1:36:19   +0:42:37  23,3                   
 1453  3855 Dāvids Grāveris         1988 Transcom Worldwide Latvia
                                                                                1:36:19   +0:42:37  23,3                   
 1454  4375 Arvis Ragovskis         1996 Latvijas Dzelzceļš                     1:36:19   +0:42:37  23,3                   
 1455  3928 Jānis Pavlovičs         1979                         Superior       1:36:21   +0:42:39  23,3                   
 1456  5167 Jānis Langefelds        1984 SEB banka                              1:36:21   +0:42:39  23,3                   
 1457  3220 Egīls Pūliņš            1958                         Sputnik        1:36:22   +0:42:40  23,3                   
 1458  3114 Ainārs Butkus           1973                                        1:36:28   +0:42:46  23,3                   
 1459  2556 Andis Kampe             1970 Veloserviss             Giant          1:36:32   +0:42:50  23,3                   
 1460  3800 Tomass Rozenbergs       1994 Nato                                   1:36:34   +0:42:52  23,2                   
 1461  3187 Juris Kalniņš           1963                                        1:36:35   +0:42:53  23,2                   
 1462  2764 Einārs Ustinovs         1984                         Cross          1:36:36   +0:42:54  23,2                   
 1463  4179 Armands Lapiņš          1963 Latvijas mūzikas akadēmija
                                                                                1:36:38   +0:42:56  23,2                   
 1464  5199 Gundars Meiers          1975 Jēkaba aģentūra ceļojumu birojs
                                                                 Classic        1:36:41   +0:42:59  23,2                   
 1465  4147 Juris Grizāns           1969 Latvenergo                             1:36:42   +0:43:00  23,2                   
 1466  4226 Eduards Čaklis          1995                                        1:36:48   +0:43:06  23,2                   
 1467  4225 Normunds Čaklis         1975                                        1:36:48   +0:43:06  23,2                   
 1468  3047 Kārlis Lāriņš           1943 Pēdas                   Tūrists        1:36:50   +0:43:08  23,2                   
 1469  2639 Andis Ločmelis          1969 Rasa                    Anlen          1:36:54   +0:43:12  23,2                   
 1470  5282 Gustavs Lukstiņš        1998 EMU                     Rockmashine    1:36:54   +0:43:12  23,2                   
 1471  5183 Emīls Sarmulis          1998 JCDecaux Latvija                       1:36:56   +0:43:14  23,2                   
 1472  2736 Jānis Kajaks            1978                         Scott          1:36:57   +0:43:15  23,2                   
 1473  3153 Elains Bergmanis        1984 Resnie Susliki          ZZK            1:36:57   +0:43:15  23,2                   
 1474  5353 Sergejs Andrejevskis    1982 Rīga                    Author         1:36:58   +0:43:16  23,2                   
 1475  4731 Kristaps Krūmiņš        1982 Latvijas Pasts                         1:37:00   +0:43:18  23,1                   
 1476  5365 Didzis Dzelzītis        1974 Aloja Team              Trek           1:37:02   +0:43:20  23,1                   
 1477  4430 Artūrs Zandersons       1988 PricewaterhouseCoopers                 1:37:05   +0:43:23  23,1                   
 1478  4152 Uldis Dēze              1953 Latvenergo                             1:37:10   +0:43:28  23,1                   
 1479  4387 Jānis Biķis             1969 Troja SIA                              1:37:13   +0:43:31  23,1                   
 1480  3093 Uldis Vētra             1980                         Merida         1:37:18   +0:43:36  23,1                   
 1481  4776 Vadims Bispens          1969                                        1:37:24   +0:43:42  23,1                   
 1482  2783 Jānis Rozītis           1977 Ceļuprojekts                           1:37:25   +0:43:43  23,0                   
 1483  5336 Mārtiņš Štrauss         1977 Inčukalns               Cannondal      1:37:27   +0:43:45  23,0                   
 1484  4033 Juris Kovaļevskis       1988                                        1:37:34   +0:43:52  23,0                   
 1485  3179 Normunds Celmiņš        1967 Swedwood Latvia                        1:37:34   +0:43:52  23,0                   
 1486  4483 Dāvis Orniņš            1997 Santeko                 Redlain        1:37:35   +0:43:53  23,0                   
 1487  5092 Māris Dzebalis          1975 Joker                                  1:37:36   +0:43:54  23,0                   
 1488  3174 Jānis Orniņš            1976 Santeko                 Merida         1:37:36   +0:43:54  23,0                   
 1489  4579 Andris Pļavenieks       1964                         Staiger        1:37:40   +0:43:58  23,0                   
 1490  2666 Andis Paeglis           1959 2 koki un citi zvēri    ZZK            1:37:41   +0:43:59  23,0                   
 1491  2936 Andris Bjalkovskis      1977                                        1:37:46   +0:44:04  23,0                   
 1492  2934 Kristaps Kurmeļjevs     1989                                        1:37:46   +0:44:04  23,0                   
 1493  5239 Arnis Ļeļs              1987 Par labu Latviju                       1:37:48   +0:44:06  23,0                   
 1494  3266 Renārs Vucāns           1976 Vucuni                                 1:37:49   +0:44:07  23,0                   
 1495  5144 Māris Ločmelis          1972 SEB banka                              1:37:51   +0:44:09  22,9                   
 1496  3622 Juris Engizers          1951 Swedwood Latvia                        1:37:53   +0:44:11  22,9                   
 1497  2226 Viesturs Silenieks      1977 ZZS                     Merida         1:37:54   +0:44:12  22,9                   
 1498  3028 Dainis Kanaviņš         1986                                        1:37:56   +0:44:14  22,9                   
 1499  3987 Rubens Sarma            1963 Ceru ģimene                            1:37:59   +0:44:17  22,9                   
 1500  5352 Janeks Bergs            1980 Eriņu ģimene            Specialized    1:38:07   +0:44:25  22,9                   
 1501  4001 Kristers Gulbis         1997                                        1:38:08   +0:44:26  22,9                   
 1502  3084 Māris Šulcs             1979 Swedwood Latvia                        1:38:13   +0:44:31  22,9                   
 1503  5058 Kaspars Muižnieks       1975                         Focus          1:38:17   +0:44:35  22,8                   
 1504  3675 Andris Anspoks          1964                                        1:38:17   +0:44:35  22,8                   
 1505  4015 Arnis Cillinbergs       1983                                        1:38:19   +0:44:37  22,8                   
 1506  4051 Ģirts Podiņš            1980                                        1:38:19   +0:44:37  22,8                   
 1507  2625 Gundars Urga            1989 Tragedy                                1:38:21   +0:44:39  22,8                   
 1508  3334 Kaspars Ameriks         1971                                        1:38:22   +0:44:40  22,8                   
 1509  3010 Rolands Urga            1989 Tragedy                                1:38:24   +0:44:42  22,8                   
 1510  5304 Edgars Lielausis        1985 Scandi motors                          1:38:24   +0:44:42  22,8                   
 1511  5363 Egils Ozoliņš           1968 Laucienas pag.          Trek           1:38:25   +0:44:43  22,8                   
 1512  4358 Gints Ginters           1973 Latvijas Dzelzceļš                     1:38:27   +0:44:45  22,8                   
 1513  3656 Mārtiņš Stikāns         1961 Swedwood Latvia                        1:38:29   +0:44:47  22,8                   
 1514  5093 Vilnis Kundrāts         1961 Latvijas mūzikas akadēmija
                                                                                1:38:30   +0:44:48  22,8                   
 1515  4123 Māris Gudelis           1981 Latvenergo                             1:38:31   +0:44:49  22,8                   
 1516  5229 Viesturs Razumovskis    1988 Par labu Latviju                       1:38:34   +0:44:52  22,8                   
 1517  3100 Aivars Boriss Iškovs    1934                                        1:38:42   +0:45:00  22,7                   
 1518  4086 Ilgonis Buliņš          1963 Kurrati                 GT             1:38:43   +0:45:01  22,7                   
 1519  4082 Guntars Stalis          1962                         Panther        1:38:50   +0:45:08  22,7                   
 1520  3663 Gints Zvirgzds          1987 Swedwood Latvia                        1:38:51   +0:45:09  22,7                   
 1521  5124 Jānis Sončiks           1983 A-komanda               White Horse    1:38:56   +0:45:14  22,7                   
 1522  5151 Egils Luckāns           1984 SEB banka                              1:38:58   +0:45:16  22,7                   
 1523  3975 Kaspars Veldre          1985                                        1:38:59   +0:45:17  22,7                   
 1524  5046 Kaspars Ģērmanis        1982                                        1:39:04   +0:45:22  22,7                   
 1525  3990 Jāzeps Cers             1998 Ceru ģimene                            1:39:09   +0:45:27  22,6                   
 1526  3821 Jānis Rozenbergs        1956 Lexel Fabrika (Schneider Electric)
                                                                                1:39:13   +0:45:31  22,6                   
 1527  4452 Aldis Blumenaus         1974                         KHS            1:39:15   +0:45:33  22,6                   
 1528  3988 Jānis Ķikuts            1975 Ceru ģimene                            1:39:15   +0:45:33  22,6                   
 1529  5154 Aigars Ozoliņš          1983 SEB banka                              1:39:17   +0:45:35  22,6                   
 1530  3765 Jānis Freija            1983                         Rockmashine    1:39:17   +0:45:35  22,6                   
 1531  4145 Gundars Gasons          1983 Latvenergo                             1:39:19   +0:45:37  22,6                   
 1532  3210 Dainis Andersons        1961 Malači                  Kellys         1:39:21   +0:45:39  22,6                   
 1533  3125 Ēriks Baķis             1958                         Merida         1:39:22   +0:45:40  22,6                   
 1534  4397 Pēteris Šteinbergs      1953                         Rockmashine    1:39:22   +0:45:40  22,6                   
 1535  3856 Elvijs Skujiņš          1986 Transcom Worldwide Latvia
                                                                                1:39:27   +0:45:45  22,6                   
 1536  5062 Sandis Lao-Lodiņš       1983 AD Promo                               1:39:30   +0:45:48  22,6                   
 1537  4464 Kristaps Egle           1977                         Cube           1:39:32   +0:45:50  22,6                   
 1538  5057 Maikls Mihelsons        1997 EMU                                    1:39:37   +0:45:55  22,5                   
 1539  4322 Egils Šķetris           1964                         Giant          1:39:45   +0:46:03  22,5                   
 1540  5355 Elvijs Smecis           1990 Saulkalne               Merida         1:39:47   +0:46:05  22,5                   
 1541  5223 Andris Rītiņš           1971                                        1:40:03   +0:46:21  22,4                   
 1542  4528 Jānis Stepka            1969                         Author         1:40:05   +0:46:23  22,4                   
 1543  4229 Maksims Terehovics      1979 mebeles24.lv            Specialized    1:40:14   +0:46:32  22,4                   
 1544  4838 Āris Andersons          1976 Laima                                  1:40:15   +0:46:33  22,4                   
 1545  4370 Mārcis Pallo            1984 Latvijas Dzelzceļš                     1:40:18   +0:46:36  22,4                   
 1546  3089 Aigars Zelčs            1978                         Merida         1:40:18   +0:46:36  22,4                   
 1547  4088 Didzis Dzenis           1976                                        1:40:20   +0:46:38  22,4                   
 1548  5195 Raimonds Indrāns        1963                         Corratec       1:40:21   +0:46:39  22,4                   
 1549  3102 Nauris Sūna             1977 CSDD                                   1:40:24   +0:46:42  22,4                   
 1550  3864 Oskars Belruss          1985 Transcom Worldwide Latvia
                                                                                1:40:27   +0:46:45  22,3                   
 1551  4828 Jānis Skrastiņš         1983 Laima                                  1:40:28   +0:46:46  22,3                   
 1552  3651 Raimonds Djatlovs       1974 Swedwood Latvia                        1:40:32   +0:46:50  22,3                   
 1553  3943 Andrejs Zolotojs        1981 L4 Jelgava                             1:40:35   +0:46:53  22,3                   
 1554  5250 Māris Smilga            1987 Par labu Latviju                       1:40:35   +0:46:53  22,3                   
 1555  5321 Alberts Trūps           1947 Rīga                                   1:40:39   +0:46:57  22,3                   
 1556  3844 Vladislavs Urtāns       1995 Naukšēni                               1:40:40   +0:46:58  22,3                   
 1557  5232 Rihards Putniņš         1987 Par labu Latviju                       1:40:40   +0:46:58  22,3                   
 1558  4908 Sergejs Bazarovs        1983 Laima                                  1:40:43   +0:47:01  22,3                   
 1559  4996 Edgars Platačs          1978                                        1:40:44   +0:47:02  22,3                   
 1560  3787 Andris Jegorovs         1985                                        1:40:50   +0:47:08  22,3                   
 1561  4569 Ainārs Kudreņickis      1968                                        1:40:52   +0:47:10  22,3                   
 1562  3573 Vidvuds Upmalis         1937                         Merida         1:40:53   +0:47:11  22,3                   
 1563  3828 Vilnis Skripijs         1943 Lexel Fabrika (Schneider Electric)
                                                                                1:40:57   +0:47:15  22,2                   
 1564  3909 Kaspars Grjunbergs      1973                                        1:40:59   +0:47:17  22,2                   
 1565  4983 Oskars Dunovskis        1980                         Cross          1:41:02   +0:47:20  22,2                   
 1566  3723 Jēkabs Šeimanis         1932                                        1:41:11   +0:47:29  22,2                   
 1567  4252 Guntis Vinters          1965                                        1:41:20   +0:47:38  22,2                   
 1568  3237 Roberts Baltruks        1987                                        1:41:21   +0:47:39  22,2                   
 1569  3670 Gundars Ķikuts          1961                                        1:41:23   +0:47:41  22,1                   
 1570  3195 Rihards Dilba           1987 Vides attīstības biedrība
                                                                                1:41:29   +0:47:47  22,1                   
 1571  4151 Arnis Čuda              1974 Latvenergo                             1:41:33   +0:47:51  22,1                   
 1572  4435 Valters   Rozmanis      1987 Betsafe                                1:41:44   +0:48:02  22,1                   
 1573  3795 Mārtiņš Mežals          1975 Neo                     Trek           1:41:46   +0:48:04  22,1                   
 1574  3999 Andis Apsītis           1966                                        1:41:49   +0:48:07  22,0                   
 1575  3109 Aivars Narbuts          1973 Jēkaba aģentūra ceļojumu birojs
                                                                 Rockmashine    1:41:50   +0:48:08  22,0                   
 1576  3704 Aleksandrs Nesterjonoks 1963 CSDD                    Scott          1:41:51   +0:48:09  22,0                   
 1577  3903 Martins Dzendzs         1985 Stockmann               ZZK            1:41:52   +0:48:10  22,0                   
 1578  4183 Valērijs Savčenko       1949 Ilūkste                 Sport šose     1:41:56   +0:48:14  22,0                   
 1579  3552 Gints Tabūns            1981 foršie :))                             1:42:02   +0:48:20  22,0                   
 1580  4840 Agnis Višņevskis        1979 Laima                                  1:42:03   +0:48:21  22,0                   
 1581  3761 Edgars Olengovičs       1981 Cēsis                                  1:42:09   +0:48:27  22,0                   
 1582  3659 Aleksandrs Vasiļevičs   1982 Swedwood Latvia                        1:42:10   +0:48:28  22,0                   
 1583  3494 Agris Potašs            1983 LOK                                    1:42:12   +0:48:30  22,0                   
 1584  3945 Edgars Rozentāls        1983 FN-Serviss                             1:42:14   +0:48:32  22,0                   
 1585  2418 Rūdolfs-Niklāvs Streičs 1997                         Author         1:42:14   +0:48:32  22,0                   
 1586  4390 Edgars Šestakovskis     1970 Troja SIA                              1:42:16   +0:48:34  22,0                   
 1587  3648 Ģirts Plitnieks         1973 Swedwood Latvia                        1:42:20   +0:48:38  21,9                   
 1588  2854 Uldis Anitens           1976 Latvenergo              Merida         1:42:26   +0:48:44  21,9                   
 1589  3778 Egons Bražinskis        1986 APU                     Gary Fisher    1:42:27   +0:48:45  21,9                   
 1590  5181 Ivo Sproga              1985 A-komanda               Audi           1:42:27   +0:48:45  21,9                   
 1591  4075 Verners Vitkovskis      1998 Vitkovsky Team          Merida         1:42:28   +0:48:46  21,9                   
 1592  4940 Ainārs Ieviņš           1978 Alpha Baltic                           1:42:29   +0:48:47  21,9                   
 1593  3722 Ainārs Spruģēvics       1979                                        1:42:31   +0:48:49  21,9                   
 1594  4744 Māris Tūmanis           1987                                        1:42:40   +0:48:58  21,9                   
 1595  4738 Jānis Strods            1988 Latvijas Pasts                         1:42:40   +0:48:58  21,9                   
 1596  5334 Egils Gailītis          1978 E-komanda               Mercury        1:42:44   +0:49:02  21,9                   
 1597  2610 Mairis Laiva            1967                                        1:42:44   +0:49:02  21,9                   
 1598  3468 Mihails Horoškins       1984 Grifs AG                               1:42:46   +0:49:04  21,8                   
 1599  4808 Dmitrijs Horoškins      1973                                        1:42:46   +0:49:04  21,8                   
 1600  4122 Armands Staltmanis      1982 Latvenergo                             1:42:47   +0:49:05  21,8                   
 1601  4316 Juris Ņikiforovs        1972                                        1:42:57   +0:49:15  21,8                   
 1602  3296 Alberts Krūmiņš         1977 CSDD                    Kross          1:43:02   +0:49:20  21,8                   
 1603  3418 Andris Zariņš           1973 Latvijas Dzelzceļš                     1:43:04   +0:49:22  21,8                   
 1604  3837 Kristaps Vītoliņš       1994 Naukšēni                               1:43:04   +0:49:22  21,8                   
 1605  2059 Pēteris Jurgelāns       1968 urodi                   Trek           1:43:19   +0:49:37  21,7                   
 1606  4954 Dmitrijs Kozlovskis     1992                                        1:43:23   +0:49:41  21,7                   
 1607  3713 Jānis Zemene            1983                         Pegasus        1:43:24   +0:49:42  21,7                   
 1608  4196 Vilnis Priediens        1943 Rīgas Airētāju klubs                   1:43:27   +0:49:45  21,7                   
 1609  3216 Emīls Akmentiņš         1970 Swedwood Latvia                        1:43:28   +0:49:46  21,7                   
 1610  4180 Andris Ludriks          1972                         Superior       1:43:30   +0:49:48  21,7                   
 1611  4980 Kristofs Derums         1956 Derumi                  Giant          1:43:33   +0:49:51  21,7                   
 1612  2235 Māris Tīlišķis          1979 Skil elektroinstrumenti Corratec       1:43:37   +0:49:55  21,7                   
 1613  5367 Artis Lieljuris         1986 Rīga                    Trek           1:43:45   +0:50:03  21,6                   
 1614  3240 Jurģis Jurkāns          1982 Nordea Banka            Trek           1:43:46   +0:50:04  21,6                   
 1615  3981 Oskars Ozoliņš          1980 Skil elektroinstrumenti Corratec       1:43:47   +0:50:05  21,6                   
 1616  4336 Mārtiņš Baumerts        1976                                        1:43:54   +0:50:12  21,6                   
 1617  4635 Jānis Lūsis             1941 Carnikava LSC           Shannon        1:43:55   +0:50:13  21,6                   
 1618  3232 Aigars Krūmiņš          1976 Swedwood Latvia                        1:43:58   +0:50:16  21,6                   
 1619  4010 Toms Bļodnieks          1989                         ZZK            1:44:00   +0:50:18  21,6                   
 1620  4588 Ģirts Roļskijs          1972 Ave Kurjers             Superior       1:44:01   +0:50:19  21,6                   
 1621  3708 Roberts Lipsnis         1998                         Corratec       1:44:04   +0:50:22  21,6                   
 1622  4447 Ēriks Zvejnieks         1951                                        1:44:08   +0:50:26  21,6                   
 1623  5061 Reinis Vējiņš           1995 Viesulis                Giant          1:44:11   +0:50:29  21,5                   
 1624  5000 Dzintars Berkolds       1974                         Dinowa         1:44:12   +0:50:30  21,5                   
 1625  2951 Edgars Šulcs            1977                         Merida         1:44:22   +0:50:40  21,5                   
 1626  4745 Vilis Straubergs        1997                                        1:44:22   +0:50:40  21,5                   
 1627  4427 Valdis Vinters          1984                                        1:44:27   +0:50:45  21,5                   
 1628  3841 Agris Poļikovs          1996 Naukšēni                               1:44:29   +0:50:47  21,5                   
 1629  4916 Guntis Kārkliņš         1984 Laima                                  1:44:31   +0:50:49  21,5                   
 1630  3189 Egils Gudmons           1980 Transcom Worldwide Latvia
                                                                                1:44:34   +0:50:52  21,5                   
 1631  5263 Kaspars Bačevskis       1987 RPK                     ZZK            1:44:40   +0:50:58  21,4                   
 1632  5160 Andrejs Pumpurs         1994 SEB banka                              1:44:40   +0:50:58  21,4                   
 1633  5153 Andris Raičenko         1986 SEB banka                              1:44:46   +0:51:04  21,4                   
 1634  4972 Juris Olekšs            1954                         Merida         1:44:49   +0:51:07  21,4                   
 1635  3652 Raimonds Jakovickis     1969 Swedwood Latvia                        1:44:52   +0:51:10  21,4                   
 1636  3292 Harijs Rozenšteins      1997                         Shimano        1:44:53   +0:51:11  21,4                   
 1637  2756 Arnis Vilčinskis        1982 Jēkaba aģentūra ceļojumu birojs
                                                                 ZZK            1:44:57   +0:51:15  21,4                   
 1638  4970 Krišs Mihejevs          1998                         Cubus          1:45:04   +0:51:22  21,4                   
 1639  5036 Armands Ukins           1998                                        1:45:05   +0:51:23  21,4                   
 1640  5202 Dmitrijs Pasičņiks      1985 Elizabete                              1:45:06   +0:51:24  21,4                   
 1641  5174 Viesturs Strāders       1991 Dzīvesprieks                           1:45:10   +0:51:28  21,3                   
 1642  5031 Oskars Sausiņš          1982 urodi                   Scott          1:45:15   +0:51:33  21,3                   
 1643  5269 Aivars Daugaviņš        1964                                        1:45:16   +0:51:34  21,3                   
 1644  5278 Uģis Krauze             1970 Confisio                Focus          1:45:20   +0:51:38  21,3                   
 1645  3107 Juris Alksnis           1982 Jēkaba Aģentūra         GT             1:45:21   +0:51:39  21,3                   
 1646  3294 Ivars Rozenšteins       1960                         Shimano        1:45:27   +0:51:45  21,3                   
 1647  2953 Romāns Basikirskis      1978                         Giant          1:45:29   +0:51:47  21,3                   
 1648  4137 Aleksandrs Kalderauskis 1971 Latvenergo                             1:45:31   +0:51:49  21,3                   
 1649  4260 Mikus Ģērmanis          1996                                        1:45:33   +0:51:51  21,3                   
 1650  3997 Valdis Makarovs         1986                         Merida         1:45:39   +0:51:57  21,2                   
 1651  5260 Kaspars Krišāns         1988 Par labu Latviju                       1:45:43   +0:52:01  21,2                   
 1652  2861 Ivo Sviķis              1975                         ZZK            1:45:43   +0:52:01  21,2                   
 1653  4095 Armands Škoba           1962                         Urban          1:45:44   +0:52:02  21,2                   
 1654  5251 Mārtiņš Ruķeris         1988 Par labu Latviju                       1:45:44   +0:52:02  21,2                   
 1655  4755 Jānis Retenais          1975 JVLMA                                  1:45:45   +0:52:03  21,2                   
 1656  4414 Edgars Liepiņš          1977 liepiņi, viens labs cilvēks un suns
                                                                 Scott          1:45:51   +0:52:09  21,2                   
 1657  3143 Guntis Cillinbergs      1978 CSDD                    Author         1:45:55   +0:52:13  21,2                   
 1658  4953 Jānis/Oskars Tračs/Bērziņš
                                    1988 Tandēms                 Tandēms        1:45:57   +0:52:15  21,2                   
 1659  4952 Oskars/Jānis Bērziņš/Tračs
                                    1987 Tandēms                 Tandēms        1:45:57   +0:52:15  21,2                   
 1660  5138 Dāvis Briedis           1998 SEB banka                              1:46:01   +0:52:19  21,2                   
 1661  5143 Jānis Rumpis            1978 SEB banka                              1:46:05   +0:52:23  21,2                   
 1662  2785 Jānis Koops             1985 Ceru ģimene                            1:46:05   +0:52:23  21,2                   
 1663  4168 Anrijs Maklakovs        1983 Latvenergo                             1:46:10   +0:52:28  21,1                   
 1664  3982 Mārtiņš Bankovskis      1981                         Merida         1:46:17   +0:52:35  21,1                   
 1665  2773 Andis Finartijs         1971                         Merida         1:46:24   +0:52:42  21,1                   
 1666  4698 Edgars Landrāts         1984 Latvijas Pasts                         1:46:24   +0:52:42  21,1                   
 1667  2646 Jevgēnijs Osaulenko     1941                         Koga Miyata    1:46:25   +0:52:43  21,1                   
 1668  3145 Aivars Bunde            1965 Sport 2000              TREK           1:46:32   +0:52:50  21,1                   
 1669  4926 Armands Kodejs          1989 Laima                                  1:46:33   +0:52:51  21,1                   
 1670  4882 Juris Jonaitis          1967 Laima                                  1:46:34   +0:52:52  21,1                   
 1671  3337 Vitolds Suksis          1966 Latvijas Dzelzceļš                     1:46:36   +0:52:54  21,1                   
 1672  5207 Didzis Rungulis         1973 K22                                    1:46:36   +0:52:54  21,1                   
 1673  5208 Kristofers Rungulis     1998 K22                                    1:46:36   +0:52:54  21,1                   
 1674  4844 Gunārs Erbss            1972 Laima                                  1:46:37   +0:52:55  21,1                   
 1675  5359 Mārtiņš Horns           1975 Cēsis                   Tandēms        1:46:47   +0:53:05  21,0                   
 1676  3219 Pēteris Volkovičs       1941 EVO                     Giant          1:46:49   +0:53:07  21,0                   
 1677  3464 Reinholds Bunde         1991 Sport 2000                             1:46:51   +0:53:09  21,0                   
 1678  4741 Ludvigs Dombrovskis     1943 Velopīlēni              Felt           1:46:56   +0:53:14  21,0                   
 1679  5373 Atis Ždanoks            1974 :)                      Specialized    1:46:57   +0:53:15  21,0                   
 1680  4313 Aleksandrs Livincovs    1984 Šuriki                  Scott          1:47:06   +0:53:24  21,0                   
 1681  4393 Aigars Čekanauskis      1973 Troja SIA                              1:47:09   +0:53:27  20,9                   
 1682  3372 Edmunds Gobiņš          1966                         Trek           1:47:10   +0:53:28  20,9                   
 1683  2447 Roberts Koops           1992 Ceru ģimene                            1:47:13   +0:53:31  20,9                   
 1684  4611 Māris Lambergs          1986 Burusports Team                        1:47:16   +0:53:34  20,9                   
 1685  4081 Žans Ribaks             1967 Darba rezerves          Trek           1:47:17   +0:53:35  20,9                   
 1686  3345 Valters Finartijs       1979                         Trek           1:47:19   +0:53:37  20,9                   
 1687  4101 Juris Voicehovičs       1972 SIA Firma L4            Felt           1:47:21   +0:53:39  20,9                   
 1688  3649 Aldis Pļaviņš           1955 Swedwood Latvia                        1:47:34   +0:53:52  20,9                   
 1689  5021 Ingus Līcītis           1984                                        1:47:38   +0:53:56  20,9                   
 1690  5043 Edvards-Ričards Slavinskis
                                    1998 Alpha Baltic            Haro           1:47:38   +0:53:56  20,9                   
 1691  3161 Jānis Kurkulītis        1975 Latvenergo              ZZK            1:47:38   +0:53:56  20,9                   
 1692  4436 Pēteris Miķelsons       1988 Betsafe                                1:47:39   +0:53:57  20,9                   
 1693  2451 Gundars Vaitekūns       1984 MiiT TiiM                              1:47:50   +0:54:08  20,8                   
 1694  4801 Andris Vaitekūns        1982 MiiT TiiM                              1:47:50   +0:54:08  20,8                   
 1695  4802 Raivis Vaitekūns        1982 MiiT TiiM                              1:47:50   +0:54:08  20,8                   
 1696  4376 Agris Rudzāns           1970 Latvijas Dzelzceļš                     1:47:51   +0:54:09  20,8                   
 1697  4227 Rinalds Janevics        1987                         Merida         1:47:52   +0:54:10  20,8                   
 1698  3919 Aigars Liepiņš          1960 Vita-Hanza              Merida         1:47:55   +0:54:13  20,8                   
 1699  5270 Kaspars Dauksts         1980 Confisio                GT             1:47:56   +0:54:14  20,8                   
 1700  4976 Ronalds Kalns           1982 astoņi kustoņi          GT             1:48:01   +0:54:19  20,8                   
 1701  4167 Juris Kleperis          1962 Latvenergo                             1:48:03   +0:54:21  20,8                   
 1702  2713 Edmunds Grauds          1968 T.I.T.Ī.                Scott          1:48:05   +0:54:23  20,8                   
 1703  3591 Andrejs Āriņš           1947 AA Sport                               1:48:09   +0:54:27  20,8                   
 1704  3354 Jānis Cers              1978 Ceru ģimene                            1:48:10   +0:54:28  20,8                   
 1705  3012 Uģis Matvejs            1973                         Champion       1:48:11   +0:54:29  20,7                   
 1706  3625 Aivis Jeļisējevs        1982 Swedwood Latvia                        1:48:14   +0:54:32  20,7                   
 1707  4935 Valdis Kokins           1976 Laima                                  1:48:15   +0:54:33  20,7                   
 1708  3624 Arvīds Indriksons       1983 Swedwood Latvia                        1:48:16   +0:54:34  20,7                   
 1709  3110 Tālis Laucis            1968 Ceru ģimene                            1:48:22   +0:54:40  20,7                   
 1710  4592 Imants Sinka            1966                                        1:48:23   +0:54:41  20,7                   
 1711  5228 Ivars Strēlis           1987 Modža                                  1:48:34   +0:54:52  20,7                   
 1712  4100 Edvards Višķers         1998 Savējais                Specialized    1:48:48   +0:55:06  20,6                   
 1713  3408 Modris Dolbāns          1964                                        1:48:55   +0:55:13  20,6                   
 1714  4242 Gatis Leimanis          1980                         Merida         1:49:00   +0:55:18  20,6                   
 1715  3147 Vilnis Pinkulis         1986                                        1:49:13   +0:55:31  20,6                   
 1716  4324 Juris Līcītis           1948                         Giant          1:49:16   +0:55:34  20,5                   
 1717  4701 Dairis Krūmiņš          1971 Latvijas Pasts                         1:49:23   +0:55:41  20,5                   
 1718  3287 Ainārs Zandersons       1961                                        1:49:27   +0:55:45  20,5                   
 1719  3934 Artis Sēja              1979                         Merida         1:49:27   +0:55:45  20,5                   
 1720  3259 Valters Vonda           1978 Transcom Worldwide Latvia
                                                                                1:49:36   +0:55:54  20,5                   
 1721  5290 Aigars Runčis           1986                                        1:49:39   +0:55:57  20,5                   
 1722  4817 Toms Sivecs             1977                                        1:49:42   +0:56:00  20,5                   
 1723  3224 Pēteris Irmejs          1986                         Erenpreiss     1:49:46   +0:56:04  20,4                   
 1724  5310 Irmejs Jānis            1985 Tukums                                 1:49:46   +0:56:04  20,4                   
 1725  5023 Arnis Maurītis          1983                         ZZK            1:49:46   +0:56:04  20,4                   
 1726  2377 Jānis Pētersons         1971 Ceru ģimene                            1:49:57   +0:56:15  20,4                   
 1727  4437 Edijs Novickis          1985                                        1:50:06   +0:56:24  20,4                   
 1728  4903 Ansis Stelps            1983 Laima                                  1:50:10   +0:56:28  20,4                   
 1729  3382 Edvīns Rudlaps          1971                         4ever          1:50:10   +0:56:28  20,4                   
 1730  3242 Jānis Turauskis         1941 Siguldas novada dome    Trekkride      1:50:11   +0:56:29  20,4                   
 1731  4471 Rinalds Jankovskis      1989                                        1:50:13   +0:56:31  20,4                   
 1732  4098 Dzintars Višķers        1968 Savējais                Specialized    1:50:22   +0:56:40  20,3                   
 1733  4237 Daniels Bērziņš         1998 Slīmesti                               1:50:29   +0:56:47  20,3                   
 1734  3381 Gunārs Valinks          1972                                        1:50:30   +0:56:48  20,3                   
 1735  4301 Jānis Čivlis            1962 Fantastiskais četrinieksCorratec       1:50:30   +0:56:48  20,3                   
 1736  3921 Māris Matvejs           1978                         Cust-Tech      1:50:36   +0:56:54  20,3                   
 1737  3275 Valters Mačs            1957                         Erenpreiss     1:50:51   +0:57:09  20,2                   
 1738  4752 Pēteris Jonins          1982 Elektrības rēķins       Norco          1:50:57   +0:57:15  20,2                   
 1739  5234 Arnis Lasmanis          1985 Par labu Latviju                       1:50:59   +0:57:17  20,2                   
 1740  3335 Juris Kauliņš           1971 Comoblue                Corratec       1:51:02   +0:57:20  20,2                   
 1741  4961 Jānis Lubkāns           1977                                        1:51:04   +0:57:22  20,2                   
 1742  4099 Emīls Višķers           1998 Savējais                Specialized    1:51:15   +0:57:33  20,2                   
 1743  3088 Juris Poļakovskis       1944 OK Kāpa                 Giant          1:51:23   +0:57:41  20,2                   
 1744  4891 Gatis Miķelsons         1980 Laima                                  1:51:26   +0:57:44  20,1                   
 1745  4494 Jurijs Voroncovs        1984 Neo                     Merida         1:51:27   +0:57:45  20,1                   
 1746  3279 Eduards Lasis           1979 Swedwood Latvia                        1:51:31   +0:57:49  20,1                   
 1747  3946 Andrejs Antonovs        1950 Veloserviss             Giant          1:51:35   +0:57:53  20,1                   
 1748  3873 Jegors Firsovs          1987 Transcom Worldwide Latvia
                                                                                1:51:41   +0:57:59  20,1                   
 1749  4439 Reinis Kolnejs          1985 Betsafe                                1:51:55   +0:58:13  20,1                   
 1750  5065 Gatis Garklāvs          1986 AD Promo                               1:52:01   +0:58:19  20,0                   
 1751  4777 Kārlis Briedis          1979 Brieži                  ZZK            1:52:07   +0:58:25  20,0                   
 1752  3383 Kārlis Baltiņš          1982 Apokalipses Jātnieki    ĒRMRITENIS     1:52:24   +0:58:42  20,0                   
 1753  5192 Oskars Ercens           1979                                        1:52:41   +0:58:59  19,9                   
 1754  4797 Eduards Skutkevičs      1980                         Merida         1:52:52   +0:59:10  19,9                   
 1755  3286 Igors Bozotovs          1969                                        1:52:57   +0:59:15  19,9                   
 1756  3803 Andris Senkāns          1966                         Superior       1:53:08   +0:59:26  19,8                   
 1757  3352 Edgars Cers             1988 Ceru ģimene                            1:53:10   +0:59:28  19,8                   
 1758  3290 Eduards Bozotovs        1995                                        1:53:12   +0:59:30  19,8                   
 1759  4811 Guntis Lūkins           1966 Sigulda                                1:53:13   +0:59:31  19,8                   
 1760  3780 Kārlis Eberhards        1979                         Merida         1:53:19   +0:59:37  19,8                   
 1761  4363 Josifs Kaļveršs         1950 Latvijas Dzelzceļš                     1:53:20   +0:59:38  19,8                   
 1762  4564 Viktors Kitajevs        1983 Vides attīstības biedrība
                                                                                1:53:23   +0:59:41  19,8                   
 1763  4594 Ričards Stungrevics     1997                                        1:53:27   +0:59:45  19,8                   
 1764  3244 Jānis Šleija            1977 Latvijas Pasts                         1:53:30   +0:59:48  19,8                   
 1765  4490 Uvis Toms               1972                                        1:53:38   +0:59:56  19,8                   
 1766  4965 Artūrs Ručevskis        1992                                        1:53:44   +1:00:02  19,7                   
 1767  4662 Aivars Zvīdris          1980 SK Kauguri 2010         ZZK            1:53:46   +1:00:04  19,7                   
 1768  3509 Roberts Caucis          1982                                        1:53:56   +1:00:14  19,7                   
 1769  3973 Igors Tipāns            1953                         Decathlon      1:53:58   +1:00:16  19,7                   
 1770  3935 Arnis Skrīveris         1977 0%tauku                 Commencial     1:54:03   +1:00:21  19,7                   
 1771  3226 Viktors Stupins         1933 Latvijas Dzelzceļš      ZZK            1:54:06   +1:00:24  19,7                   
 1772  4936 Aleksandrs Gaļčuks      1959 Alpha Baltic                           1:54:09   +1:00:27  19,7                   
 1773  2217 Andris Lupiks           1970 LOK                     Ideal          1:54:10   +1:00:28  19,7                   
 1774  4481 Uldis Mengelis          1978                         Specialized    1:54:25   +1:00:43  19,6                   
 1775  3858 Uldis Blūmentāls        1987 Transcom Worldwide Latvia
                                                                                1:54:36   +1:00:54  19,6                   
 1776  5299 Aigars Zukulis          1977 Confisio                               1:54:44   +1:01:02  19,6                   
 1777  3313 Jānis Lācis             1991                         TREK           1:54:48   +1:01:06  19,5                   
 1778  3646 Arkādijs Ņikitins       1967 Swedwood Latvia                        1:54:58   +1:01:16  19,5                   
 1779  4491 Jānis Valters           1957                                        1:54:59   +1:01:17  19,5                   
 1780  5045 Kristers Plētiens       1998 Stora Enso Latvija                     1:55:10   +1:01:28  19,5                   
 1781  3415 Dainis Belovs           1967                                        1:55:36   +1:01:54  19,4                   
 1782  4474 Kārlis Kalnmanis        1998 Mangaļsala              CTM            1:56:13   +1:02:31  19,3                   
 1783  3911 Arnolds Kalnaraups      1988 Stockmann               Mercedes       1:56:17   +1:02:35  19,3                   
 1784  4601 Dāvis Zalāns            1997                                        1:56:42   +1:03:00  19,2                   
 1785  4775 Boriss Bispens          1974                         Trek           1:56:45   +1:03:03  19,2                   
 1786  3307 Emīls Zariņš            1981 ZZK                     ZZK            1:56:53   +1:03:11  19,2                   
 1787  3740 Elmārs Klintsons        1981                                        1:56:54   +1:03:12  19,2                   
 1788  2949 Kaspars Teteris         1982 Ceru ģimene                            1:57:08   +1:03:26  19,2                   
 1789  3474 Gints Sermols           1977 LNT                                    1:57:24   +1:03:42  19,1                   
 1790  5098 Didzis Dūzis            1967                         Gary Fisher    1:57:25   +1:03:43  19,1                   
 1791  4487 Andis Spilvenieks       1979                         Cube           1:57:25   +1:03:43  19,1                   
 1792  3320 Artis Lejiņš            1965 Skandi Motors                          1:57:31   +1:03:49  19,1                   
 1793  3816 Kaspars Neimanis        1986 Gjensidige Baltic                      1:57:33   +1:03:51  19,1                   
 1794  3390 Ainārs Balodis          1980 Nordi                                  1:57:39   +1:03:57  19,1                   
 1795  4599 Kaspars Turciņš         1977 Nordi                   Merida         1:57:42   +1:04:00  19,1                   
 1796  5253 Edijs Kļaviņš           1994 Par labu Latviju                       1:57:49   +1:04:07  19,0                   
 1797  4321 Valters Kristaps Šķetris
                                    1995                                        1:58:02   +1:04:20  19,0                   
 1798  5152 Artūrs Kadiķis          1989 SEB banka                              1:58:15   +1:04:33  19,0                   
 1799  3351 Toms Cers               1984 Ceru ģimene                            1:58:25   +1:04:43  19,0                   
 1800  4065 Jānis Šēners            1983                         Merida         1:58:39   +1:04:57  18,9                   
 1801  3745 Ģirts Sukurs            1986                                        1:58:41   +1:04:59  18,9                   
 1802  4469 Kaspars Gibeiko         1973                         Giant          1:58:43   +1:05:01  18,9                   
 1803  3647 Sergejs Osipovs         1978 Swedwood Latvia                        1:58:55   +1:05:13  18,9                   
 1804  3391 Normunds Reiniks        1978 SEB Banka                              1:58:57   +1:05:15  18,9                   
 1805  3422 Guntis Lācis            1970 Lāči                                   1:59:01   +1:05:19  18,9                   
 1806  3825 Vladislavs Sorokins     1972 Lexel Fabrika (Schneider Electric)
                                                                                1:59:24   +1:05:42  18,8                   
 1807  3322 Māris Rutkis            1981                                        1:59:33   +1:05:51  18,8                   
 1808  3602 Agris Zalcmanis         1988 ZZK                                    1:59:35   +1:05:53  18,8                   
 1809  5255 Artūrs Šakūrovs         1995 Par labu Latviju                       1:59:41   +1:05:59  18,7                   
 1810  5222 Valdis Krastiņš         1954                         Trek           1:59:42   +1:06:00  18,7                   
 1811  5187 Toms Kozlovskis         1996                                        1:59:57   +1:06:15  18,7                   
 1812  3600 Dmitrijs Gavrilovs      1986 ZZK                                    2:00:12   +1:06:30  18,7                   
 1813  3411 Mareks Plīsis           1974 Apokalipses Jātnieki    ĒRMRITENIS     2:00:19   +1:06:37  18,7                   
 1814  4218 Dins Vēvelis            1971 Veloserviss             Giant          2:00:34   +1:06:52  18,6                   
 1815  2214 Ainārs Ozols            1969 SEB Banka                              2:00:47   +1:07:05  18,6                   
 1816  3599 Jānis Sinkevičs         1981 ZZK                                    2:00:49   +1:07:07  18,6                   
 1817  3396 Aleksandrs Vorobjovs    1984                         Giant          2:00:51   +1:07:09  18,6                   
 1818  5179 Didzis Grodzs           1976 Apokalipses jātnieki                   2:01:49   +1:08:07  18,4                   
 1819  4004 Andris Gailītis         1970 Vitamax team                           2:01:59   +1:08:17  18,4                   
 1820  2518 Mārtiņš Kozlovskis      1983 Latvijas Veclaiku divriteņu klubs
                                                                                2:02:04   +1:08:22  18,4                   
 1821  3993 Tālivaldis Penkulis     1942                         Giant          2:02:04   +1:08:22  18,4                   
 1822  3451 Ģirts Stenders          1974 Latvijas Veclaiku divriteņu klubs
                                                                                2:02:04   +1:08:22  18,4                   
 1823  2521 Pēteris Reide           1980 ZZK                                    2:02:11   +1:08:29  18,4                   
 1824  4999 Arvids Apfelbaums       1958 Mežmalas MTB                           2:02:25   +1:08:43  18,3                   
 1825  4837 Kaspars Pumpa           1987 Laima                                  2:02:30   +1:08:48  18,3                   
 1826  3270 Vincents Stašāns        1937                         Trek           2:02:31   +1:08:49  18,3                   
 1827  4403 Kristaps Barons         1986 Makaroni pie Mārtiņa                   2:02:31   +1:08:49  18,3                   
 1828  5259 Tālivaldis Putniņš      1952 Par labu Latviju                       2:02:35   +1:08:53  18,3                   
 1829  3507 Māris/Kristaps Kurtiņš/Lūsars
                                    1986 Tandēms                 Tandēms        2:02:36   +1:08:54  18,3                   
 1830  3508 Kristaps/Māris Lūsars/Kurtiņš
                                    1984 Tandēms                 Tandēms        2:02:37   +1:08:55  18,3                   
 1831  4066 Jurijs Timofejevs       1986                                        2:02:45   +1:09:03  18,3                   
 1832  3385 Dans Bērtulis           1965 Laima                                  2:03:09   +1:09:27  18,2                   
 1833  2048 Mārtiņš Stoļaronoks     1985 2 koki un citi zvēri    Trek           2:03:23   +1:09:41  18,2                   
 1834  3832 Jānis Miņins            1989 Lexel Fabrika (Schneider Electric)
                                                                                2:03:30   +1:09:48  18,2                   
 1835  4476 Oļegs Krutikovs         1980 activator.lv            ZZK            2:03:33   +1:09:51  18,2                   
 1836  5116 Germans Reliņš          1996                         Bilmena        2:03:44   +1:10:02  18,1                   
 1837  4292 Ritvars Šakalīnis       1974                         GT             2:04:09   +1:10:27  18,1                   
 1838  4456 Aigars Dabra            1970                                        2:04:26   +1:10:44  18,0                   
 1839  5315 Andis Dolģis            1976 Upseciems               Trek           2:04:30   +1:10:48  18,0                   
 1840  4362 Mareks Kalniņš          1983 Latvijas Dzelzceļš                     2:04:39   +1:10:57  18,0                   
 1841  4993 Roberts Raits Svārpstons
                                    1997 ethicsport.lv           Specialized    2:04:40   +1:10:58  18,0                   
 1842  3092 Pēteris Kokums          1983 Laima                   Cube           2:06:02   +1:12:20  17,8                   
 1843  4665 Mārtiņš Sirmais         1948                                        2:06:26   +1:12:44  17,7                   
 1844  3631 Viktors Korovins        1953 Swedwood Latvia                        2:06:34   +1:12:52  17,7                   
 1845  4300 Andris Šneiders         1957 Fantastiskais četrinieksTrek           2:06:38   +1:12:56  17,7                   
 1846  4974 Edgars Lācis            1984 astoņi kustoņi          GT             2:06:42   +1:13:00  17,7                   
 1847  4326 Juris Paleps            1962 Stora Enso Latvija                     2:06:42   +1:13:00  17,7                   
 1848  3478 Jānis Dobelis           1969 LNT                                    2:06:46   +1:13:04  17,7                   
 1849  3601 Uģis Ostankovs          1985 ZZK                                    2:06:51   +1:13:09  17,7                   
 1850  3641 Aivars Mednis           1982 Swedwood Latvia                        2:07:05   +1:13:23  17,7                   
 1851  4621 Andis Sabulis           1980 Burusports Team                        2:07:34   +1:13:52  17,6                   
 1852  3409 Sergejs Alferenkovs     1974 VMS Group                              2:07:42   +1:14:00  17,6                   
 1853  2627 Armands Juraševskis     1980                         Specialized    2:08:03   +1:14:21  17,5                   
 1854  3815 Kristaps Ušpelis        1978 Gjensidige Baltic                      2:08:11   +1:14:29  17,5                   
 1855  5346 Nurberts Sarmulis       1956 Rīga                    Trek           2:08:13   +1:14:31  17,5                   
 1856  2966 Jānis Mūrmanis          1976                         ZZK            2:08:14   +1:14:32  17,5                   
 1857  4295 Darjus Dargis           1980 Jēkaba aģentūra ceļojumu birojs
                                                                 Scott          2:08:16   +1:14:34  17,5                   
 1858  5307 Kalvis Kliests          1980 Ašie                    Cross          2:08:33   +1:14:51  17,5                   
 1859  4865 Ģirts Kaķītis           1980 Laima                                  2:09:06   +1:15:24  17,4                   
 1860  4754 Andrejs Mirošņikovs     1963                         Panther        2:09:14   +1:15:32  17,4                   
 1861  4753 Deniss Mirošņikovs      1996                         Panther        2:09:14   +1:15:32  17,4                   
 1862  5343 Jēkabs Saulītis         1994 Knapsieriņi             Specialized    2:09:36   +1:15:54  17,3                   
 1863  4356 Jānis Gailītis          1969 Latvijas Dzelzceļš                     2:09:39   +1:15:57  17,3                   
 1864  4158 Guntis Lūsis            1985 Latvenergo                             2:09:42   +1:16:00  17,3                   
 1865  3512 Lauris Rozītis          1976                                        2:10:23   +1:16:41  17,2                   
 1866  5324 Armands Vijups          1976 Allaži                                 2:10:26   +1:16:44  17,2                   
 1867  5236 Kaspars Kuļikovs        1987 Par labu Latviju                       2:10:38   +1:16:56  17,2                   
 1868  5288 Mikus Peisenieks        1998                                        2:10:44   +1:17:02  17,2                   
 1869  2324 Kārlis Gross            1965 Ķenguri                                2:10:57   +1:17:15  17,1                   
 1870  4554 Matīss Gross            1998 Ķenguri                 Merida         2:10:57   +1:17:15  17,1                   
 1871  4159 Māris Kuļezņovs         1981 Latvenergo                             2:11:57   +1:18:15  17,0                   
 1872  4127 Vitālijs Siliņēvičs     1986 Latvenergo                             2:12:35   +1:18:53  16,9                   
 1873  3642 Juris Midiks            1979 Swedwood Latvia                        2:12:53   +1:19:11  16,9                   
 1874  4337 Jānis Briedis           1965 Firma L4                Trek           2:13:09   +1:19:27  16,8                   
 1875  3455 Roberts Rubenis         1986 Latvijas Veclaiku divriteņu klubs
                                                                 Erenpreiss     2:15:00   +1:21:18  16,6                   
 1876  3448 Ģirts Pētersons         1958 Latvijas Veclaiku divriteņu klubs
                                                                 Erenpreiss     2:15:00   +1:21:18  16,6                   
 1877  3456 Toms Ērenpreiss         1985 Latvijas Veclaiku divriteņu klubs
                                                                 Erenpreiss     2:15:00   +1:21:18  16,6                   
 1878  3452 Gatis Vectirāns         1985 Latvijas Veclaiku divriteņu klubs
                                                                 Erenpreiss     2:15:00   +1:21:18  16,6                   
 1879  4864 Ivars Turkšāns          1980 Laima                                  2:15:25   +1:21:43  16,6                   
 1880  3839 Ivo Sproģis             1998 Naukšēni                               2:16:00   +1:22:18  16,5                   
 1881  3840 Aleksejs Gailītis       1997 Naukšēni                               2:16:04   +1:22:22  16,5                   
 1882  3009 Krišjānis Zāģers        1992 Cēsis                                  2:16:13   +1:22:31  16,5                   
 1883  3842 Ilgvars Burhards        1995 Naukšēni                               2:16:16   +1:22:34  16,5                   
 1884  2768 Arvis Lietavietis       1973 Latvijas Pasts          Trek           2:18:35   +1:24:53  16,2                   
 1885  3419 Armands Binovskis       1972 Teika                   Panther        2:18:47   +1:25:05  16,2                   
 1886  4219 Jānis Bērtiņš           1983 Veloserviss             Giant          2:18:51   +1:25:09  16,2                   
 1887  3505 Dainis Kreilis          1982 kurtuesi                               2:19:00   +1:25:18  16,1                   
 1888  4870 Dmitrijs Dubrovskis     1983 Laima                                  2:19:17   +1:25:35  16,1                   
 1889  4677 Oskars Dzirkalis        1973 Latvijas Pasts                         2:19:51   +1:26:09  16,0                   
 1890  4027 Reinis Endijs Kalniņš   1998                         Author         2:19:58   +1:26:16  16,0                   
 1891  4868 Jurijs Keziks           1980 Laima                                  2:20:11   +1:26:29  16,0                   
 1892  5165 Andis Kļaviņš           1981 SEB banka                              2:20:25   +1:26:43  16,0                   
 1893  3757 Ēriks Ceriņš            1985 Cēsis                                  2:20:42   +1:27:00  15,9                   
 1894  3402 Rihards Keišs           1994 Inčukalna Sienāži                      2:20:49   +1:27:07  15,9                   
 1895  4871 Jevgēnijs Smertjevs     1977 Laima                                  2:23:00   +1:29:18  15,7                   
 1896  5240 Oskars Gertners         1987 Par labu Latviju                       2:23:03   +1:29:21  15,7                   
 1897  5196 Matīss Krištobans       1982                                        2:23:46   +1:30:04  15,6                   
 1898  4699 Andris Bernackis        1969 Latvijas Pasts                         2:24:46   +1:31:04  15,5                   
 1899  4795 Pēteris Oliņš           1988 LUMI                    Giant          2:25:34   +1:31:52  15,4                   
 1900  4805 Mārtiņš Ērkšķis         1981 L4 Jelgava                             2:25:54   +1:32:12  15,4                   
 1901  4914 Aivis Sutugovs          1985 Laima                                  2:27:36   +1:33:54  15,2                   
 1902  4668 Rihards Jakubāns        1988 Latvijas Pasts                         2:28:33   +1:34:51  15,1                   
 1903  4992 Zigmārs Rupenheits      1992                                        2:28:49   +1:35:07  15,1                   
 1904  4879 Andris Freimanis        1976 Laima                                  2:28:54   +1:35:12  15,1                   
 1905  4889 Juris Sprūde            1964 Laima                                  2:28:55   +1:35:13  15,1                   
 1906  3958 Kaspars Lācis           1980                                        2:29:00   +1:35:18  15,1                   
 1907  4598 Jānis Toms              1977 Inga un čaiņiki                        2:29:22   +1:35:40  15,0                   
 1908  3394 Roberts Rasums          1994 Inčukalna Sienāži                      2:31:56   +1:38:14  14,8                   
 1909  4475 Zintis Kārkliņš         1993 Inčukalna Sienāži                      2:31:54   +1:38:12  14,8                   
 1910  4484 Armands Pētersons       1965 Inčukalna Sienāži                      2:32:00   +1:38:18  14,8                   
 1911  5131 Māris Niegliņš          1970 Latvijas Tālrunis                      2:32:19   +1:38:37  14,7                   
 1912  3428 Artūrs Lūsis            1984 Apokalipses Jātnieki    ĒRMRITENIS     2:32:30   +1:38:48  14,7                   
 1913  5177 Jānis Opuls             1985 Apokalipses jātnieki                   2:36:26   +1:42:44  14,3                   
 1914  4913 Intars Semjonovs        1987 Laima                                  2:36:38   +1:42:56  14,3                   
 1915  5369 Romualds Šilva          1971 Laima                                  2:36:41   +1:42:59  14,3                   
 1916  4705 Ringolds Švītiņš        1997 Latvijas Pasts                         2:45:01   +1:51:19  13,6                   
 1917  4713 Armands Upmalis         1981 Latvijas Pasts                         2:45:18   +1:51:36  13,6                   
 1918  5231 Elgars Roga             1987 Par labu Latviju                       2:45:48   +1:52:06  13,5                   
 1919  4687 Kaspars Kurmiņš         1982 Latvijas Pasts                         2:49:05   +1:55:23  13,3                   
 1920  5378 Atis Zane               1982 Freak Bike                             2:49:57   +1:56:15  13,2                   
 1921  5006 Kārlis Gobleja          1968                         Peugeot        2:51:51   +1:58:09  13,0                   
 1922  4686 Jan Jelinek             1988 Latvijas Pasts                         2:52:06   +1:58:24  13,0                   
 1923  5075 Varis Siliņš            1972 Latvijas Veclaiku divriteņu klubs
                                                                                3:37:00   +2:43:18  10,3                   
 1924  2674 Raivo Tauriņš           1974 Jelgavas LIJA           ALU 24         1:02:49             35,8 Ķiv.              
 1925  2727 Andis Balka             1985                         Corratec       1:10:19             31,9 Ķiv.              
 1926  3668 Sīmanis Broks           1982                         KHS            1:14:50             30,0 Ķiv.              
 1927  3044 Ivars Upāns             1980                         Trek           1:21:51             27,4 Ķiv.              
 1928  4629 Agris Jakāns            1977                                        1:23:19             27,0 Ķiv.              
 1929  4388 Jānis Akmens            1985 Troja SIA                              1:25:22             26,3 Ķiv.              
 1930  2916 Reinis Ķirsis           1992                         ZZK            1:27:38             25,6 Ķiv.              
 1931  2805 Mikus Āķis              1994                                        1:28:09             25,5 Ķiv.              
 1932  3022 Zigmārs Liepiņš         1986 Ceru ģimene                            1:28:10             25,5 Ķiv.              
 1933  4984 Antons Ciršs            1961 Cēsis                                  1:31:27             24,6 Ķiv.              
 1934  3465 Aivars Fridrihsons      1956 Siguldas novada dome                   1:35:12             23,6 Ķiv.              
 1935  3490 Kaspars Markuss         1981 LNT                                    1:35:36             23,5 Ķiv.              
 1936  3182 Harijs Sekste           1954 JAV                     Hipoint        1:37:29             23,0 Ķiv.              
 1937  3555 Konstantīns Antoropovs  1984 EcoGen                  Merida         1:38:00             22,9 Ķiv.              
 1938  3628 Ronalds Jureckis        1974 Swedwood Latvia                        1:39:37             22,5 Ķiv.              
 1939  4108 Artūrs Bergs            1988 Latvenergo                             1:39:52             22,5 Ķiv.              
 1940  3362 Vitolds Suksis          1996 Latvijas Dzelzceļš                     1:39:58             22,5 Ķiv.              
 1941  5252 Artūrs Rutkovskis       1991 Par labu Latviju                       1:40:50             22,3 Ķiv.              
 1942  3620 Andrejs Buhtujevs       1975 Swedwood Latvia                        1:41:24             22,1 Ķiv.              
 1943  3471 Regnārs Grudulis        1985 LNT                                    1:54:15             19,6 Ķiv.              
 1944  2939 Ilgonis Zalāns          1970                         Panther        1:54:38             19,6 Ķiv.              
 1945  5302 Toms Dombrovskis        1988 2 koki un citi  zvēri                  2:03:23             18,2 Ķiv.              
 1946  3207 Eduards Reliņš          1972                         Bilmena        2:03:43             18,1 Ķiv.              
 1947  4541 Kristaps Dambinieks     1988                                        2:04:48             18,0 Ķiv.              
 1948  5083 Viesturs Masteiko       1983 Latvijas Veclaiku divriteņu klubs
                                                                                2:06:04             17,8 Ķiv.              
 1949  5085 Normunds Dzenis         1981 Latvijas Veclaiku divriteņu klubs
                                                                                2:06:04             17,8 Ķiv.              
 1950  5109 Inesis Malvess          1943 Širmeļi                 Classic        2:08:28             17,5 Ķiv.              
 1951  5285 Armands Nodievs         1970 Confisio                Viva           2:09:50             17,3 Ķiv.              
 1952  4911 Edmunds Kuzmins         1984 Laima                                  2:12:46             16,9 Ķiv.              
 1953  5020 Aldis Liepiņš           1969                                        2:13:25             16,8 Ķiv.              
 1954  3449 Elmārs Orniņš           1958 Latvijas Veclaiku divriteņu klubs
                                                                 Erenpreiss     2:14:25             16,7 Ķiv.              
 1955  4683 Mārtiņš Jansons         1988 Latvijas Pasts                         2:19:47             16,0 Ķiv.              
 1956  5077 Kaspars Endols          1983 Latvijas Veclaiku divriteņu klubs
                                                                                2:21:57             15,8 Ķiv.              
 1957  5087 Arturs Žipris           1988 Latvijas Veclaiku divriteņu klubs
                                                                                2:25:03             15,5 Ķiv.              
 1958  3954 Jānis Liepiņš           1983 Veloserviss             Giant          2:29:08             15,0 Ķiv.              
 1959  3633 Gints Mamajs            1972 Swedwood Latvia                        2:36:04             14,4 Ķiv.              
 1960  4620 Sigurds Turks           1975 Burusports Team                        2:45:26             13,6 Ķiv.              
 1961  3395 Uģis Ulbiks             1984 Latvenergo                             2:30:09             14,9 Ķiv.              
 1962  2438 Dainis Reikovskis       1965                                        2:33:18             14,6 Ķiv.              
 1963  5286 Filips Peisahovičs      1998                                        2:32:06             14,7 Ķiv.              

mtb M 14 43000m

pos.  Nr    Vārds Uzvārds          Gads  pārstāv                 velo           Laiks     -t        kmh  Stat      
 1     296  Dāvis Perševics         1997 Mapers Tukums           Radon          1:39:44             25,8                   
 2     587  Arnis Lazdiņš           1996 NN Sporta Klubs         Giant          1:49:47   +0:10:03  23,5                   
 3     809  Kristaps Brokāns        1996 Digger                  Superior       1:51:39   +0:11:55  23,1                   
 4     668  Deins Jaunpujens-Pujens 1996 Dobeles SS/Tandēms      Merida         1:52:41   +0:12:57  22,8                   
 5     806  Kārlis Tone             1996                         Corratec       1:58:21   +0:18:37  21,7                   
 6     690  Niklāvs Boļšis          1998 RRS-Baloži              Full Dynamix   1:59:56   +0:20:12  21,5                   
 7     578  Kaspars Mitjakovs       1996                         GT             2:00:28   +0:20:44  21,4                   
 8     570  Roberts Birkants        1996 FMS                     Superior       2:00:43   +0:20:59  21,3                   
 9     681  Arturs Isakovs          1996                         Fuji           2:07:15   +0:27:31  20,2                   
 10    525  Jēkabs Jaunslavietis    1996                         KHS            2:12:21   +0:32:37  19,4                   
 11    388  Andrejs Ļeļkovs         1997 RRS-Baloži              Trek           2:13:30   +0:33:46  19,3                   
 12    642  Mārcis Kalniņš          1998 Kuldīga                 Corratec       2:17:12   +0:37:28  18,8                   
 13    856  Matīss Riekstiņš        1997                                        2:17:45   +0:38:01  18,7                   
 14    771  Gustavs Brūveris        1996                         Bergamont      2:19:21   +0:39:37  18,5                   
 15    511  Ralfs Dreimanis         1997 SK Reflex               Merida         2:23:13   +0:43:29  18,0                   
 16    491  Niks Lūsis              1997 Lbteam.lv               KHS            2:26:55   +0:47:11  17,5                   
 17    1028 Niklavs Meiers          1996 Ragi                    Giant          2:29:28   +0:49:44  17,2                   
 18    1073 Lauris Krasovskis       1997                                        2:30:01   +0:50:17  17,1                   
 19    709  Roberts Poriņš          1998 Vita-Hanza              Merida         2:33:49   +0:54:05  16,7                   
 20    548  Kristers Jurševskis     1996 VLR                     Corratec       2:35:49   +0:56:05  16,5                   
 21    648  Reinis Beperščaitis     1996                                        2:37:38   +0:57:54  16,3                   
 22    1026 Reinis Kalnrācenis      1996                         Author         2:39:47   +1:00:03  16,1                   
 23    860  Aleksandrs Plitniks     1997 RRS Baloži              GT             2:43:21   +1:03:37  15,7                   
 24    1018 Dāgs Putniņš            1996                         Trek           3:00:23   +1:20:39  14,3                   
 25    1058 Kārlis Pormalis         1998                         Merida         3:04:04   +1:24:20  14,0                   
 26    687  Linards Graumanis       1996 Pedāļi gaisā            Trek           3:09:38   +1:29:54  13,6                   

mtb W 18 43000m

pos.  Nr    Vārds Uzvārds          Gads  pārstāv                 velo           Laiks     -t        kmh  Stat      
 1     242  Madara Fūrmane          1992 VW-Valmiera             Merida         1:44:07             24,7                   
 2     318  Laima Leitāne           1992 4EVER/SK Mežaparks      4EVER          1:48:40   +0:04:33  23,7                   
 3     377  Ance Janevica           1995                         Giant          2:04:59   +0:20:52  20,6                   
 4     840  Anžela Utināne          1997 RRS Baloži              Ideal          2:10:26   +0:26:19  19,7                   
 5     829  Darja-Natalja Zahvatova 1995 RRS-Rīga                Merida         2:13:37   +0:29:30  19,3                   
 6     613  Linda Toča              1992                         Merida         2:20:22   +0:36:15  18,3                   
 7     915  Elina Nežborte          1998                                        2:22:39   +0:38:32  18,0                   
 8     913  Anita Antone            1992                         Superior       2:33:45   +0:49:38  16,7                   
 9     650  Dārta Rudi              1993 Sigulda                 RM             2:45:33   +1:01:26  15,5                   
 10    549  Madara Blasane          1997                         Rockmashine    2:48:34   +1:04:27  15,3                   
 11    552  Luīze Bidiņa            1992                         Focus          3:05:57   +1:21:50  13,8                   
 12    944  Kitija Kauliņa          1993 Pēdāļi gaisā            Corratec       3:09:38   +1:25:31  13,6                   
 13    952  Laura Indriksone        1992 RRS                     Author         3:12:47   +1:28:40  13,3                   
 14    1067 Patrīcija Berga         1994                         GT             3:29:41   +1:45:34  12,3                   
 15    555  Māra Blasane            1992                         Rockmashine    2:54:13             14,8 Ķiv.              

mtb M 16 43000m

pos.  Nr    Vārds Uzvārds          Gads  pārstāv                 velo           Laiks     -t        kmh  Stat      
 1     655  Pēteris Janevics        1994 NN sporta klubs         Giant          1:31:17             28,2                   
 2     689  Matīss Lātss            1994 NN-Sporta klubs         Giant          1:36:37   +0:05:20  26,7                   
 3     235  Rolands Zarītis         1995 Alūksne                 Trek           1:37:54   +0:06:37  26,3                   
 4     227  Reinis Mārtiņš Priedītis
                                    1995 NN Sporta klubs         Giant          1:38:25   +0:07:08  26,2                   
 5     324  Haralds Lipsnis         1994 NN-Sporta klubs         Corratec       1:39:37   +0:08:20  25,8                   
 6     724  Didzis Krogzems         1995 NN Sporta klubs/RRS     Superior       1:40:26   +0:09:09  25,6                   
 7     1112 Andrejs Pudins          1995 Rīga                    Giant          1:41:21   +0:10:04  25,4                   
 8     221  Kristaps Būdenieks      1995 NN Sporta klubs         Giant          1:41:49   +0:10:32  25,3                   
 9     249  Mārtiņš Zālītīs         1995 NN Sporta klubs         Trek           1:42:21   +0:11:04  25,2                   
 10    363  Emīls Ribaks            1994 Darba rezerves          American Eagle 1:48:39   +0:17:22  23,7                   
 11    348  Otto Leinerts-Neilands  1994 Sokkia                  Corratec       1:49:05   +0:17:48  23,6                   
 12    720  Artūrs Bērziņš          1994 VW-Valmiera                            1:50:17   +0:19:00  23,3                   
 13    478  Dāvis Dreimanis         1995 SK Reflex               Superior       1:51:35   +0:20:18  23,1                   
 14    568  Edijs Ramanis           1994                                        1:57:34   +0:26:17  21,9                   
 15    653  Druvis Dāvids Bērziņš   1994                         KHS            2:00:16   +0:28:59  21,4                   
 16    472  Toms Vītols             1995 Bebruciems              Cube           2:00:26   +0:29:09  21,4                   
 17    1093 Toms Bremšmits          1995 Vides fakti             Superior       2:01:29   +0:30:12  21,2                   
 18    755  Kalvis Vērzemnieks      1995 Smiltene                Head           2:02:58   +0:31:41  20,9                   
 19    826  Arturs Dimitrovs        1994 Madona                  GT             2:06:01   +0:34:44  20,4                   
 20    930  Emīls Krams             1994 Ikšķile                 Merida         2:06:59   +0:35:42  20,3                   
 21    444  Kārlis-Mārtiņš Briedis  1994                         Merida         2:07:32   +0:36:15  20,2                   
 22    1065 Jānis Lapsiņš           1995 NN                      Merida         2:09:36   +0:38:19  19,9                   
 23    1029 Matīss Priede           1994                                        2:11:48   +0:40:31  19,5                   
 24    630  Roberts Vuļs            1994                         Trek           2:12:42   +0:41:25  19,4                   
 25    1003 Jānis Zariņš            1995 VW-Valmiera             Merida         2:13:11   +0:41:54  19,3                   
 26    481  Toms Raubiška           1994 SEB banka                              2:13:39   +0:42:22  19,3                   
 27    577  Nils Turauskis          1995                         Trek           2:15:17   +0:44:00  19,0                   
 28    516  Niklāvs Lizbovskis      1994 LNT                                    2:16:16   +0:44:59  18,9                   
 29    518  Jānis Saliņš            1995                                        2:19:29   +0:48:12  18,4                   
 30    529  Oskars Magone           1995                         Felt           2:25:29   +0:54:12  17,7                   
 31    752  Ronalds Rozenfelds      1995                                        2:28:38   +0:57:21  17,3                   
 32    833  Andrejs Billers         1994 Skil elektroinstrumenti Merida         2:31:43   +1:00:26  17,0                   
 33    1017 Māris Pundurs           1994                                        2:35:18   +1:04:01  16,6                   
 34    612  Dāvis Dzenis            1994                                        2:36:40   +1:05:23  16,4                   
 35    960  Nauris Kalniņš          1994                                        2:43:01   +1:11:44  15,8                   
 36    1041 Helmuts Nežborts        1994 Apex SK                 4ever          2:27:08             17,5 Ķiv.              

mtb M 18 43000m

pos.  Nr    Vārds Uzvārds          Gads  pārstāv                 velo           Laiks     -t        kmh  Stat      
 1     205  Andris Vosekalns        1992 NN Sporta klubs         Giant          1:27:26             29,5                   
 2     210  Deins Klūga             1992 RJKR/RRS                Univega        1:28:21   +0:00:55  29,2                   
 3     218  Kaspars Serģis          1992 ZZK-Cēsis SEB           ZZK            1:31:39   +0:04:13  28,1                   
 4     219  Arvis Meldrājs          1992 NN Sporta klubs         Giant          1:33:36   +0:06:10  27,5                   
 5     224  Andis Lapiņš            1993 Tandēms/Drinkme         Corratec       1:37:07   +0:09:41  26,5                   
 6     747  Ansis Zadiņš            1992                         KTM            1:43:11   +0:15:45  25,0                   
 7     786  Kristaps Malcanovs      1993 Savējais                Specialized    1:44:17   +0:16:51  24,7                   
 8     424  Jānis Senkāns           1993                         Giant          1:45:32   +0:18:06  24,4                   
 9     290  Kristaps Zvejnieks      1992 Mārupe                  Corratec       1:46:11   +0:18:45  24,2                   
 10    1011 Oskars Fiļipovs         1992 Team Ulbrocca           Superior       1:47:47   +0:20:21  23,9                   
 11    684  Kristaps Leitis         1993 Kaivo-Vudlande                         1:48:54   +0:21:28  23,6                   
 12    981  Vitālijs Seržans        1992 Xray                    Superior       1:50:24   +0:22:58  23,3                   
 13    924  Patriks Pāvuls          1993 Carbrite                Trek           1:51:06   +0:23:40  23,2                   
 14    890  Sandijs Kļaviņš         1993 Drusti team                            1:52:42   +0:25:16  22,8                   
 15    935  Ervīns Brūvelis         1993 Tukums KMK              Merida         1:53:48   +0:26:22  22,6                   
 16    429  Andris Pakulis          1992                                        1:58:51   +0:31:25  21,7                   
 17    703  Otto Geste              1993                         Corratec       1:59:10   +0:31:44  21,6                   
 18    350  Raivo Pauls             1992 ZZK                     Specialized    1:59:49   +0:32:23  21,5                   
 19    942  Normunds Skrebelis      1992                         Felt           2:03:09   +0:35:43  20,9                   
 20    667  Viesturs Lācis          1993 Decal Laboratory        Felt           2:05:18   +0:37:52  20,5                   
 21    659  Kristaps Ķemme          1992                                        2:05:30   +0:38:04  20,5                   
 22    392  Gatis Rudzeišs          1992                         Trek           2:06:26   +0:39:00  20,4                   
 23    1056 Reinis Vītols           1992                                        2:11:41   +0:44:15  19,5                   
 24    1097 Kristpas Kuļikovksis    1993 Jūrmala                                2:18:37   +0:51:11  18,6                   
 25    982  Uldis Zandovskis        1993                         Merida         2:19:14   +0:51:48  18,5                   
 26    1105 Juris Rostovskis        1993 Daugavpils                             2:20:16   +0:52:50  18,3                   
 27    819  Emīls Mihelsons         1992                         Scott          2:20:32   +0:53:06  18,3                   
 28    611  Nils Dzenis             1992                                        2:20:48   +0:53:22  18,3                   
 29    476  Gvido Buliņš            1993 Pēdu nav                Ghost          2:27:52   +1:00:26  17,4                   
 30    892  Uģis Feldmanis          1993                         McKenzie       2:28:13   +1:00:47  17,4                   
 31    1079 Artis Rudzītis          1992                         Univega        2:29:37   +1:02:11  17,2                   
 32    527  Emīls Klaužs            1993 Kristīne                ZZK            2:30:32   +1:03:06  17,1                   
 33    1070 Edgars Ermansons        1992                                        2:34:46   +1:07:20  16,6                   
 34    857  Kristaps Eida           1993 jēpji                   Rockmashine    2:37:41   +1:10:15  16,3                   
 35    602  Dāvis Voiceščuks        1993                                        2:42:31   +1:15:05  15,8                   
 36    571  Valters Zeltiņš         1993                         Nordstar       2:58:30   +1:31:04  14,4                   
 37    900  Toms Muzikants          1993                         Schwin         2:59:27   +1:32:01  14,3                   
 38    686  Rihards Graumanis       1993 Pedāļi gaisā            Trek           3:09:36   +1:42:10  13,6                   

mtb M Elite 43000m

pos.  Nr    Vārds Uzvārds          Gads  pārstāv                 velo           Laiks     -t        kmh  Stat      
 1     206  Ernests Benhens         1990 RRS                                    1:25:28             30,1                   
 2     405  Kristofers Rācenājs     1985 Rietumu-Delfin          Giant          1:28:12   +0:02:44  29,2                   
 3     203  Jānis Ozols             1978 Tukums                  Corratec       1:28:17   +0:02:49  29,2                   
 4     207  Toms Knostenbergs       1990 Trek - Philips          TREK           1:28:30   +0:03:02  29,1                   
 5     674  Kristaps Herings        1981                                        1:28:38   +0:03:10  29,1                   
 6     1002 Ivars Prokofjevs        1991                                        1:29:05   +0:03:37  28,9                   
 7     656  Raivis Skujiņš          1991 NN sporta klubs         Giant          1:30:46   +0:05:18  28,4                   
 8     202  Lauris Purniņš          1986 Trek-Philips            Trek           1:30:51   +0:05:23  28,3                   
 9     204  Māris Bogdanovičs       1991 Tandēms/Drinkme                        1:30:59   +0:05:31  28,3                   
 10    217  Jānis Priževoits        1985 Ķegums                  Focus          1:31:42   +0:06:14  28,1                   
 11    209  Mārtiņš Sārs            1987 NN-Sporta klubs         Giant          1:32:02   +0:06:34  28,0                   
 12    201  Gints Jakovels          1982 Trek-Philips            Trek           1:33:46   +0:08:18  27,5                   
 13    226  Jānis Miķelsons         1991                         Trek           1:34:32   +0:09:04  27,2                   
 14    229  Roberts Zalcmanis       1977 Vides Fakti             Corratec       1:35:24   +0:09:56  27,0                   
 15    583  Uldis Sedliņš           1976 Veloserviss             Giant          1:36:16   +0:10:48  26,8                   
 16    936  Mārtiņš Ozols           1990 ZZK Cēsis SEB           ZZK            1:36:28   +0:11:00  26,7                   
 17    326  Kārlis Levitass         1987 MTB Cēsis                              1:36:36   +0:11:08  26,7                   
 18    212  Roberts Draugs          1976 Hawaii Express          Scott          1:36:48   +0:11:20  26,6                   
 19    327  Artūrs Melecis          1987 Very Berry                             1:37:47   +0:12:19  26,3                   
 20    315  Guntis Šeflers          1982 Inside                  Scott          1:39:50   +0:14:22  25,8                   
 21    237  Toms Dinsbergs          1988 Skil elektroinstrumenti Trek           1:40:29   +0:15:01  25,6                   
 22    287  Kristaps Liepiņš        1985 MTB Cēsis               Trek           1:40:51   +0:15:23  25,5                   
 23    248  Aigars Janaitis         1978 Vēsā mierā              Scott          1:40:56   +0:15:28  25,5                   
 24    775  Kaspars Čikste          1981 Tandēms/Drinkme         Orbea          1:41:08   +0:15:40  25,5                   
 25    556  Guntis Bundzenieks      1978 Grifs AG                               1:42:17   +0:16:49  25,2                   
 26    677  Krišjānis Cielēns       1980 Gjensidige Baltic                      1:42:29   +0:17:01  25,1                   
 27    902  Egīls Vidžups           1981 4EVER/SK Mežaparks      4ever          1:42:35   +0:17:07  25,1                   
 28    258  Mārtiņš Zakevics        1981 M Product               KTM            1:42:38   +0:17:10  25,1                   
 29    279  Raivis Borisovs         1985 Brāļi Pedāļi            Rockmashine    1:42:56   +0:17:28  25,0                   
 30    228  Krists Kruskops         1986 Tvnet                                  1:42:59   +0:17:31  25,0                   
 31    245  Deniss Evarts           1985 4EVER/SK Mežaparks      Trek           1:43:09   +0:17:41  25,0                   
 32    378  Ivo Jaunietis           1983                         Giant          1:43:11   +0:17:43  25,0                   
 33    675  Artūrs Krastiņš         1986 Ceļuprojekts                           1:43:28   +0:18:00  24,9                   
 34    284  Dainis Sakalausks       1978 Kaivo-Vudlande                         1:43:54   +0:18:26  24,8                   
 35    260  Kristaps Puķe           1978 Vēsā mierā              Focus          1:43:57   +0:18:29  24,8                   
 36    276  Raivis Heiselis         1980 A-Team                  Trek           1:44:01   +0:18:33  24,8                   
 37    441  Artūrs Verza            1986                         Merida         1:44:06   +0:18:38  24,7                   
 38    865  Oskars Mežals           1979                         Fuji           1:44:06   +0:18:38  24,7                   
 39    626  Jānis Cīmurs            1989                         Trek           1:44:30   +0:19:02  24,6                   
 40    737  Mārtiņš Gailītis        1984 Ceru ģimene                            1:44:45   +0:19:17  24,6                   
 41    323  Vilnis Vīgants          1983 Smiltene                KTM            1:45:15   +0:19:47  24,5                   
 42    573  Arvis Krūskops          1986                         KTM            1:45:20   +0:19:52  24,4                   
 43    332  Gints Krastiņš          1983                         Merida         1:45:32   +0:20:04  24,4                   
 44    373  Krišjānis Grigalinovičs 1983                         Rockmashine    1:45:45   +0:20:17  24,3                   
 45    232  Jānis Vējons            1983                                        1:45:50   +0:20:22  24,3                   
 46    463  Edgars Valters          1983                         Wheeler        1:45:54   +0:20:26  24,3                   
 47    352  Ričards Krims           1989                         Panther        1:46:00   +0:20:32  24,3                   
 48    252  Oskars Skļomiņš         1979                         Corratec       1:46:20   +0:20:52  24,2                   
 49    322  Gatis Kronbergs         1979 Toyota team             Univega        1:46:27   +0:20:59  24,2                   
 50    490  Renārs Fedosjonoks      1979 Elkor team              Merida         1:46:28   +0:21:00  24,2                   
 51    329  Aleksejs Gailītis       1979                         Corratec       1:46:36   +0:21:08  24,2                   
 52    251  Raimonds Veinbergs      1977 Ulbroka                 Focus          1:46:40   +0:21:12  24,1                   
 53    774  Edgars Šmits            1979                         Cube           1:47:04   +0:21:36  24,0                   
 54    364  Helmuts Linde           1980 A-Team                  Cube           1:47:33   +0:22:05  23,9                   
 55    971  Jānis Blaubergs         1982 lmt.lv                  Cube           1:47:43   +0:22:15  23,9                   
 56    250  Jānis Ziediņš           1982 Lbteam.lv               Superior       1:48:15   +0:22:47  23,8                   
 57    370  Ingus Znotiņš           1985                         4ever          1:48:22   +0:22:54  23,8                   
 58    843  Ralfs Seiksts           1990 AKC MTB team                           1:48:26   +0:22:58  23,7                   
 59    885  Andrejs Uzulēns         1984 FeelFree                Fuji           1:48:49   +0:23:21  23,7                   
 60    413  Toms Markss             1990 Kaivo-Vudlande          Trek           1:48:54   +0:23:26  23,6                   
 61    311  Andis Kronbergs         1981 EMU                     Trek           1:49:32   +0:24:04  23,5                   
 62    495  Agris Bērziņš           1986                         Superior       1:49:39   +0:24:11  23,5                   
 63    375  Agnis Česka             1981                         ZZK            1:49:52   +0:24:24  23,4                   
 64    254  Kaspars Vaļukevičs      1982 x-power.lv              Cube           1:49:57   +0:24:29  23,4                   
 65    956  Edgars Ķigurs           1984 Nordi                   Cube           1:50:27   +0:24:59  23,3                   
 66    325  Oskars Apsītis          1977                                        1:50:42   +0:25:14  23,3                   
 67    300  Armands Zeps            1980                         Cannondale     1:51:02   +0:25:34  23,2                   
 68    261  Mārtiņš Zvīdriņš        1991 RRS                                    1:51:04   +0:25:36  23,2                   
 69    739  Jānis Slaidiņš          1989 MTB Cēsis               Gary Fisher    1:51:49   +0:26:21  23,0                   
 70    400  Kaspars Krauklis        1977 Garām ejot              Cube           1:51:50   +0:26:22  23,0                   
 71    386  Ulvis Pāvuls            1987 Ķekava                  Cube           1:52:04   +0:26:36  23,0                   
 72    365  Aigars Straubergs       1979 Swedbank                Trek           1:52:17   +0:26:49  22,9                   
 73    270  Aigars Bērziņš          1987 Decal Laboratory        GT             1:52:26   +0:26:58  22,9                   
 74    310  Ivars Saule             1983                         Giant          1:52:26   +0:26:58  22,9                   
 75    627  Reinis Ronis            1985                         Ghost          1:52:27   +0:26:59  22,9                   
 76    334  Anrijs Meņģelsons       1979                         Merida         1:52:34   +0:27:06  22,9                   
 77    699  Intars Stalbergs        1976                         Cube           1:52:44   +0:27:16  22,8                   
 78    455  Toms Līdumnieks         1988                         ZZK            1:52:53   +0:27:25  22,8                   
 79    736  Kaspars Gailītis        1978 Ceru ģimene                            1:52:54   +0:27:26  22,8                   
 80    256  Ingus Krūmiņš           1978 Trek-Philips            Trek           1:53:35   +0:28:07  22,7                   
 81    812  Kristaps Meņģelis       1982 People.lv Racing Team   Cube           1:53:39   +0:28:11  22,7                   
 82    569  Helmuts Ramanis         1977                                        1:54:28   +0:29:00  22,5                   
 83    795  Guntars Orlovskis       1985 Latvenergo                             1:54:40   +0:29:12  22,5                   
 84    606  Gatis Jarohovičs        1984                                        1:54:47   +0:29:19  22,4                   
 85    383  Ivars Sedliņš           1981                         Trek           1:54:53   +0:29:25  22,4                   
 86    1106 Arnis Jēgeris           1985 Gandrs Merida           Wheeler        1:55:18   +0:29:50  22,3                   
 87    285  Lauris Kalve            1980 Grantiņi 1              Corratec       1:55:19   +0:29:51  22,3                   
 88    292  Jorens Gredzens         1980 Vellapēda/AM Furnitūra  Wheeler        1:56:05   +0:30:37  22,2                   
 89    430  Gvido Mušperts          1977                         Trek           1:56:18   +0:30:50  22,1                   
 90    268  Imants Kaktabulis       1986 SEB banka               Author         1:56:28   +0:31:00  22,1                   
 91    423  Jānis Klūga             1982 APU                     Cube           1:56:37   +0:31:09  22,1                   
 92    299  Mārtiņš Leibuks         1978                         Superior       1:56:43   +0:31:15  22,1                   
 93    738  Artis Rams              1978                         Giant          1:56:54   +0:31:26  22,0                   
 94    801  Andrejs Ivanišvili      1982 Toyota Team             Wheeler        1:57:01   +0:31:33  22,0                   
 95    1047 Valērijs Stepnojs       1976 SEB banka                              1:57:04   +0:31:36  22,0                   
 96    454  Mārtiņš Plonis          1983                         Merida         1:57:04   +0:31:36  22,0                   
 97    309  Valdis Eglītis          1984 Bērzu STR               Giant          1:57:05   +0:31:37  22,0                   
 98    440  Kaspars Sinicins        1977                         Giant          1:57:14   +0:31:46  22,0                   
 99    1037 Uldis Bērziņš           1985                         Specialized    1:57:32   +0:32:04  21,9                   
 100   453  Māris Rozenšteins       1985 Nordea Banka            Trek           1:57:33   +0:32:05  21,9                   
 101   637  Kristaps Dzenis         1982 CSDD                    Gary Fisher    1:57:33   +0:32:05  21,9                   
 102   267  Jānis Štāls             1978 Bergs                   KHS            1:57:55   +0:32:27  21,8                   
 103   769  Raimonds Breide         1983                         Cube           1:58:03   +0:32:35  21,8                   
 104   434  Raitis Posums           1981 Nivea                                  1:58:07   +0:32:39  21,8                   
 105   314  Ēvalds Pavlovs          1989                         Scott          1:58:26   +0:32:58  21,7                   
 106   725  Jānis Balodis           1982                         Corratec       1:58:27   +0:32:59  21,7                   
 107   524  Ainārs Mitris           1978                                        1:58:27   +0:32:59  21,7                   
 108   934  Gustavs Venters         1991 Vālodzes!               Trek           1:58:34   +0:33:06  21,7                   
 109   333  Jānis Straubergs        1980                                        1:58:45   +0:33:17  21,7                   
 110   558  Andrejs Lobānovs        1979 LNT                                    1:59:00   +0:33:32  21,6                   
 111   848  Mārtiņš Blažēvics       1977 ecoFloor                               1:59:03   +0:33:35  21,6                   
 112   898  Raimonds Suta           1987 p!s taisni team         Cube           1:59:06   +0:33:38  21,6                   
 113   700  Aleksejs Čiževskis      1981 JAM                     Focus          1:59:07   +0:33:39  21,6                   
 114   590  Sandis Kanbergs         1978 Pūre Food               ZZK            1:59:10   +0:33:42  21,6                   
 115   619  Jānis Platacis          1980                         Trek           1:59:11   +0:33:43  21,6                   
 116   640  Uģis Baumanis           1977                                        1:59:15   +0:33:47  21,6                   
 117   844  Raimonds Sergejevs      1980 AKC MTB team                           1:59:26   +0:33:58  21,6                   
 118   1091 Ingus Ozolants          1976 Dzērbene                Cube           1:59:28   +0:34:00  21,5                   
 119   474  Jānis Sedliņš           1985 Ceļuprojekts            Giant          1:59:50   +0:34:22  21,5                   
 120   727  Māris Upīts             1981 VW-Valmiera             Cube           1:59:53   +0:34:25  21,5                   
 121   742  Mārtiņš Liepa           1983                                        2:00:03   +0:34:35  21,4                   
 122   428  Aigars Jankovskis       1985 Gjensidige Baltic                      2:00:05   +0:34:37  21,4                   
 123   1098 Modris Tumpelis         1979                                        2:00:16   +0:34:48  21,4                   
 124   1001 Kaspars Narovskis       1986 Prometāls               GT             2:00:22   +0:34:54  21,4                   
 125   449  Mārtiņš Upmanis         1982                         Corratec       2:00:25   +0:34:57  21,4                   
 126   1057 Ģirts Mūrnieks          1982                         Cube           2:00:29   +0:35:01  21,4                   
 127   494  Uldis Jegurs            1989                         GT             2:00:34   +0:35:06  21,3                   
 128   351  Imants Eihentāls        1976                         Trek           2:00:36   +0:35:08  21,3                   
 129   346  Normuds Stilve          1986 Toyota Team             Erenpreiss     2:00:37   +0:35:09  21,3                   
 130   970  Gatis Ābele             1977                                        2:00:38   +0:35:10  21,3                   
 131   452  Ģirts Pīlēģis           1984 Gjensidige Baltic       Bergamont      2:00:46   +0:35:18  21,3                   
 132   349  Ivars Mozga             1982 sysbio.lv               Cannondale     2:01:08   +0:35:40  21,2                   
 133   679  Kaspars Pīlādzis        1982                         Trek           2:01:12   +0:35:44  21,2                   
 134   1022 Jānis Balevics          1984 Tandēms/Drinkme         Orbea          2:01:22   +0:35:54  21,2                   
 135   698  Eduards Ābele           1978                                        2:01:34   +0:36:06  21,2                   
 136   661  Jevgenijs Razumovs      1980 mebeles24.lv            GT             2:01:37   +0:36:09  21,2                   
 137   330  Gunārs Krauja           1981                         4EVER          2:01:42   +0:36:14  21,1                   
 138   214  Viktors Nerugals        1983 4EVER/SK Mežaparks      Scott          2:01:47   +0:36:19  21,1                   
 139   572  Jānis Kuļikovskis       1983                         Focus          2:02:09   +0:36:41  21,1                   
 140   442  Kaspars Bērziņš         1987                                        2:02:12   +0:36:44  21,1                   
 141   824  Ģirts Veršūns           1988                         Cube           2:02:16   +0:36:48  21,1                   
 142   759  Jānis Kārkliņš          1976 Chuck Norris Team       Univega        2:02:18   +0:36:50  21,0                   
 143   821  Ēriks Kalmanis          1977                         Merida         2:02:23   +0:36:55  21,0                   
 144   745  Māris Viļkins           1982                         Cube           2:02:30   +0:37:02  21,0                   
 145   688  Reinis Irmejs           1981                         Gary Fisher    2:02:43   +0:37:15  21,0                   
 146   879  Imants Kaldre           1985 VSK Noskrien            Trek           2:02:45   +0:37:17  21,0                   
 147   496  Intars Miezītis         1981 Very Berry              Superior       2:02:49   +0:37:21  21,0                   
 148   271  Jānis Teivišs           1982                         Giant          2:02:53   +0:37:25  20,9                   
 149   382  Jānis Vaitkevics        1987 Bērzu STR               Giant          2:02:53   +0:37:25  20,9                   
 150   425  Dmitrijs Dzērve         1981                         Giant          2:02:58   +0:37:30  20,9                   
 151   836  Emīls Kivlāns           1989                                        2:03:04   +0:37:36  20,9                   
 152   862  Raivis Justs            1977 Dfz.lv Adventure team   Specialized    2:03:14   +0:37:46  20,9                   
 153   469  Mārtiņš Bandēns         1988                         Cube           2:03:35   +0:38:07  20,8                   
 154   465  Aigars Vasilis          1982 Brektu Šļūcēji          Norco          2:03:37   +0:38:09  20,8                   
 155   563  Māris Stafeckis         1976                         Corratec       2:03:42   +0:38:14  20,8                   
 156   1113 Matīss Januševskis      1980 Savējais                               2:03:49   +0:38:21  20,8                   
 157   888  Gatis Kaušs             1983                                        2:03:50   +0:38:22  20,8                   
 158   273  Jānis Kalniņš           1985                         Merida         2:03:53   +0:38:25  20,8                   
 159   580  Juris Masāns            1976                         Trek           2:03:59   +0:38:31  20,8                   
 160   787  Ainārs Sproģis          1977 Latvenergo                             2:04:00   +0:38:32  20,8                   
 161   664  Ansis Ģīlis             1985 FB MTB                  Trek           2:04:10   +0:38:42  20,7                   
 162   489  Kristaps Bebris         1982                         KHS            2:04:14   +0:38:46  20,7                   
 163   763  Vadims Geža             1985                         Superior       2:04:21   +0:38:53  20,7                   
 164   422  Andris Kuplis           1978 VW-Valmiera             Merida         2:04:25   +0:38:57  20,7                   
 165   421  Aivars Kuplis           1982 VW-Valmiera                            2:04:26   +0:38:58  20,7                   
 166   876  Andris Sloka            1988 Divi Andri              Scott          2:04:40   +0:39:12  20,6                   
 167   950  Dāvis Jonass            1984                                        2:04:52   +0:39:24  20,6                   
 168   1000 Jānis Liepiņš           1977                                        2:05:00   +0:39:32  20,6                   
 169   976  Gatis Penka             1982                         4ever          2:05:10   +0:39:42  20,6                   
 170   878  Aldis Jurķis            1984                                        2:05:23   +0:39:55  20,5                   
 171   918  Raivis Ķīselis          1986                         Specialized    2:05:26   +0:39:58  20,5                   
 172   507  Kaspars Rimša           1984                         GT             2:05:31   +0:40:03  20,5                   
 173   945  Uldis Ķempe             1982 Viens kā pirksts        Superior       2:05:34   +0:40:06  20,5                   
 174   335  Nauris Noreiks          1989 Savējais                Scott          2:05:39   +0:40:11  20,5                   
 175   567  Jānis Zolbergs          1978 forma2.lv               KHS            2:05:40   +0:40:12  20,5                   
 176   298  Normunds Janovskis      1978                         Trek           2:05:46   +0:40:18  20,5                   
 177   390  Raimonds Osikovskis     1982                         Merida         2:06:01   +0:40:33  20,4                   
 178   358  Kārlis Igals            1979 Peri vello žiPeri       Specialized    2:06:10   +0:40:42  20,4                   
 179   634  Mārtiņš Pošeika         1985 Siguldietis             Trek           2:06:17   +0:40:49  20,4                   
 180   1094 Dmitrijs Suženko        1988 Rīga                    Merida         2:06:49   +0:41:21  20,3                   
 181   697  Ģirts Kurmis            1977                         Cube           2:06:53   +0:41:25  20,3                   
 182   802  Antons Liseckis         1985                         Giant          2:06:55   +0:41:27  20,3                   
 183   666  Mārtiņš Krūziņš         1988                         Giant          2:06:59   +0:41:31  20,3                   
 184   369  Jēkabs Bricis           1990                         Superior       2:06:59   +0:41:31  20,3                   
 185   374  Jānis Saļms             1982 Very Berry              Trek           2:07:06   +0:41:38  20,2                   
 186   1020 Mārtiņš Rozenbergs      1990                         Cube           2:07:08   +0:41:40  20,2                   
 187   874  Andulis Vitte           1982 Latvijas Dzelzceļš                     2:07:18   +0:41:50  20,2                   
 188   672  Andris Stūris           1979 Swedbank/Merida         Merida         2:07:55   +0:42:27  20,1                   
 189   803  Aigars Čeksters         1981 Briksnis (AS LVM)       MBK            2:08:04   +0:42:36  20,1                   
 190   608  Gints Gemzis            1983 Wolf System SIA         GT             2:08:20   +0:42:52  20,1                   
 191   949  Aivars Ivanovs          1981                         Scott          2:08:21   +0:42:53  20,1                   
 192   443  Jānis Dzenis            1982 Ernst&Young Fortius     Scott          2:08:33   +0:43:05  20,0                   
 193   1095 Juris Vaskovskis        1979 Cube                                   2:08:42   +0:43:14  20,0                   
 194   719  Aigars Žukovskis        1985                         Merida         2:08:44   +0:43:16  20,0                   
 195   446  Māris Mozga             1977 Swedbank                Merida         2:08:52   +0:43:24  20,0                   
 196   793  Guntis Lošins           1976 Latvenergo                             2:08:53   +0:43:25  20,0                   
 197   893  Ilmārs Tilgalis         1982 PricewaterhouseCoopers                 2:09:01   +0:43:33  19,9                   
 198   804  Jānis Baumeisters       1977 Cūk-Delfini             Trek           2:09:02   +0:43:34  19,9                   
 199   854  Atis Bērziņš            1977                         Merida         2:09:07   +0:43:39  19,9                   
 200   639  Kaspars Zverģis         1987 A-Team                  Superior       2:09:23   +0:43:55  19,9                   
 201   817  Kristaps Kancāns        1981 Elderi                  Kelly`s        2:09:58   +0:44:30  19,8                   
 202   1030 Ģirts Vitkovskis        1988 Vitkovsky team          Author         2:10:00   +0:44:32  19,8                   
 203   704  Oļegs Maļejevs          1978                                        2:10:09   +0:44:41  19,8                   
 204   387  Edgars Šulckis          1980                                        2:10:42   +0:45:14  19,7                   
 205   1012 Jānis Hofmanis          1986 ASI Ski-Box             Superior       2:11:01   +0:45:33  19,6                   
 206   834  Andrejs Tarans          1982 people.lv               GT             2:11:11   +0:45:43  19,6                   
 207   564  Rodrigo Treijers        1976                         Trek           2:11:19   +0:45:51  19,6                   
 208   979  Gints Laicans           1980                                        2:11:24   +0:45:56  19,6                   
 209   484  Mihails Ratjkovs        1981                         Author         2:11:28   +0:46:00  19,6                   
 210   978  Oskars Jonāns           1979                         Specialized    2:11:29   +0:46:01  19,6                   
 211   1088 Kaspars Kukmilks        1991 VW-Valmiera                            2:11:41   +0:46:13  19,5                   
 212   433  Rihards Bilzēns         1986 Toour de Rancho                        2:11:51   +0:46:23  19,5                   
 213   482  Jānis Bisenieks         1985                                        2:11:52   +0:46:24  19,5                   
 214   714  Raitis Pļaviņš          1978 VeloTrenini.lv          Superior       2:11:58   +0:46:30  19,5                   
 215   306  Māris Cimiņš            1980 Bergs Team              Corratec       2:12:20   +0:46:52  19,4                   
 216   435  Lauris Lenšs            1979 Point Transaction Systems
                                                                 Cube           2:12:21   +0:46:53  19,4                   
 217   379  Imants Veinbergs        1976 Mehs                    Urals          2:12:25   +0:46:57  19,4                   
 218   1061 Raimonds Kulbergs       1983 ko es daru                             2:12:29   +0:47:01  19,4                   
 219   754  Vasilijs Tkačuks        1981                         Kross          2:12:51   +0:47:23  19,4                   
 220   767  Oskars Gronskis         1985                         Panther        2:12:58   +0:47:30  19,4                   
 221   718  Jānis Jaunozols         1976                         4ever          2:13:06   +0:47:38  19,3                   
 222   565  Ivo Laktiņš             1986                         Dema           2:13:18   +0:47:50  19,3                   
 223   286  Artis Upenieks          1990 Preimes kraukļi         Felt           2:13:26   +0:47:58  19,3                   
 224   859  Jānis Jurševskis        1985                         ZZK            2:13:43   +0:48:15  19,2                   
 225   867  Gundars Bremze          1988 Latvijas Dzelzceļš                     2:13:52   +0:48:24  19,2                   
 226   870  Mārtiņš Krauklis        1977 Latvijas Dzelzceļš                     2:14:12   +0:48:44  19,2                   
 227   946  Jānis Viļumsons         1983                         KHS            2:14:22   +0:48:54  19,2                   
 228   954  Aldis Briģis            1976                         Cube           2:14:24   +0:48:56  19,1                   
 229   781  Edgars Ozoliņš          1987 Nordea Banka            Trek           2:14:26   +0:48:58  19,1                   
 230   408  Kārlis Liepa            1981                         Schwin         2:14:26   +0:48:58  19,1                   
 231   951  Reinis Safonovs         1984                         ZZK            2:14:41   +0:49:13  19,1                   
 232   669  Andis Veidmanis         1980                         Gary Fisher    2:14:43   +0:49:15  19,1                   
 233   456  Māris Vītols            1982                         Kelly`s        2:14:52   +0:49:24  19,1                   
 234   722  Edgars Jākobsons        1987                         ZZK            2:15:02   +0:49:34  19,1                   
 235   977  Arnis Jekste            1980 CSDD                    Kelly`s        2:15:05   +0:49:37  19,0                   
 236   617  Vitālijs Podskočijs     1986                                        2:15:19   +0:49:51  19,0                   
 237   768  Ansis Peslaks           1986                         Cube           2:15:30   +0:50:02  19,0                   
 238   986  Kristaps Krapsis        1989 Laima                                  2:15:40   +0:50:12  19,0                   
 239   937  Roberts Mišurovs        1986                         Schwin         2:15:47   +0:50:19  19,0                   
 240   1043 Nauris Sadausks         1978                                        2:15:50   +0:50:22  18,9                   
 241   646  Arnis Zariņš            1984 Skil elektroinstrumenti Cube           2:15:55   +0:50:27  18,9                   
 242   794  Lauris Miķelsons        1987 Latvenergo                             2:16:01   +0:50:33  18,9                   
 243   420  Māris Eiduks            1980                         Cube           2:16:07   +0:50:39  18,9                   
 244   984  Aivars Smilga           1984 Laima                                  2:16:20   +0:50:52  18,9                   
 245   933  Artis Upenieks          1982 kurpirkt.lv             Univega        2:16:22   +0:50:54  18,9                   
 246   1064 Uldis Česka             1983                         Superior       2:16:32   +0:51:04  18,8                   
 247   723  Manten Devriendt        1981                         Cube           2:16:40   +0:51:12  18,8                   
 248   293  Jānis Matīss            1986 Havi Logistics                         2:16:45   +0:51:17  18,8                   
 249   973  Eduards Kozlovskis      1978 eduovskis team          Giant          2:17:23   +0:51:55  18,7                   
 250   418  Jānis Jozēns            1982 Vienotība               Gary Fisher    2:17:29   +0:52:01  18,7                   
 251   497  Aivars Driķis           1978                         KHS            2:17:40   +0:52:12  18,7                   
 252   796  Dainis Homko            1984 Latvenergo                             2:17:44   +0:52:16  18,7                   
 253   1062 Ivars Ozoliņš           1984 ko es daru                             2:17:44   +0:52:16  18,7                   
 254   510  Edmonds Labanovskis     1977                         KTM            2:17:58   +0:52:30  18,7                   
 255   889  Pēteris Dzedulis        1981                         Corratec       2:18:01   +0:52:33  18,6                   
 256   649  Zigmunds Vīķis          1981                         Trek           2:18:10   +0:52:42  18,6                   
 257   662  Emīls Broks             1980                         Corratec       2:18:21   +0:52:53  18,6                   
 258   1031 Aivars Rams             1982 Alpha Baltic            Cube           2:18:27   +0:52:59  18,6                   
 259   1046 Armands Vācers          1980 SEB banka                              2:18:28   +0:53:00  18,6                   
 260   1016 Jānis Pundurs           1986                                        2:18:32   +0:53:04  18,6                   
 261   1006 Roberts Dambekalns      1988                         K2             2:18:37   +0:53:09  18,6                   
 262   458  Atis Verdenhofs         1985 Nordea Banka            Trek           2:18:56   +0:53:28  18,5                   
 263   741  Artis Smirnovs          1984                         Giant          2:19:09   +0:53:41  18,5                   
 264   729  Āris Freijs             1976                         Merida         2:19:09   +0:53:41  18,5                   
 265   740  Guntis Slaidiņš         1986                                        2:19:09   +0:53:41  18,5                   
 266   526  Sandis Kalniņš          1977 Geze team                              2:19:22   +0:53:54  18,5                   
 267   506  Ivo Kamalis             1979                         Giant          2:19:22   +0:53:54  18,5                   
 268   766  Kristaps Bergšteins     1984 Zibenīgie Šifteri       Merida         2:19:46   +0:54:18  18,4                   
 269   818  Jānis Birzaks           1982 2meža annas             Merida         2:19:47   +0:54:19  18,4                   
 270   820  Kaspars Šulcs           1977                         Merida         2:19:53   +0:54:25  18,4                   
 271   409  Raivis Rāviņš           1985 MTG                     Wheeler        2:20:18   +0:54:50  18,3                   
 272   483  Viesturs Driķis         1976                         KHS            2:20:19   +0:54:51  18,3                   
 273   1014 Agris Liepiņš           1979 Makarons un Stremļanka                 2:20:28   +0:55:00  18,3                   
 274   881  Toms Strauss            1990 Gauja Pacing Team       Focus          2:20:33   +0:55:05  18,3                   
 275   1116 Zigmārs Lācis           1984 Laima                   Trek           2:20:40   +0:55:12  18,3                   
 276   916  Aigars Reke             1977 Pro Via                 Corratec       2:20:56   +0:55:28  18,3                   
 277   779  Intars Albužis          1985 PTM                     Panther        2:20:59   +0:55:31  18,3                   
 278   1015 Kristaps Pavlovičs      1979 Makarons un Stremļanka                 2:21:16   +0:55:48  18,2                   
 279   1072 Alvis Jēgers            1983 Vecdaugava                             2:21:28   +0:56:00  18,2                   
 280   811  Vilnis Ziners           1984                         Scott          2:22:47   +0:57:19  18,0                   
 281   864  Juris Brakovskis        1982 saarakalns.lv           Merida         2:23:04   +0:57:36  18,0                   
 282   875  Mihails Serovs          1987                         Giant          2:23:04   +0:57:36  18,0                   
 283   1053 Dainis Lukaševičs       1983 Bite Latvija            Trek           2:23:26   +0:57:58  17,9                   
 284   823  Edgars Rasa             1986                                        2:23:39   +0:58:11  17,9                   
 285   635  Leons Cīrulis           1977                         Giant          2:23:40   +0:58:12  17,9                   
 286   733  Rinalds Timma           1983                                        2:24:10   +0:58:42  17,8                   
 287   967  Mārtiņš Bieļa           1983 Latvijas Pasts                         2:24:33   +0:59:05  17,8                   
 288   464  Uldis Mūrnieks          1984 CSDD                    Cube           2:24:45   +0:59:17  17,8                   
 289   968  Toms Ābeltiņš           1981 kurpirkt.lv                            2:25:11   +0:59:43  17,7                   
 290   1060 Anrijs Šulmanis         1989                         Superior       2:25:34   +1:00:06  17,7                   
 291   513  Pēteris Druvietis       1981                         Trek           2:25:38   +1:00:10  17,7                   
 292   1010 Ervīns Dortiņš          1980                                        2:25:38   +1:00:10  17,7                   
 293   1033 Rihards Balodis         1983 Alpha Baltic            ZZK            2:26:03   +1:00:35  17,6                   
 294   928  Dainis Eglītis          1976 Garām ejot              Focus          2:26:08   +1:00:40  17,6                   
 295   906  Aivis Vilciņš           1981 Garām ejot              Superior       2:26:08   +1:00:40  17,6                   
 296   345  Armands Caunītis        1988 VW-Valmiera             Merida         2:27:02   +1:01:34  17,5                   
 297   557  Artūrs Līdums           1980 LNT                                    2:27:15   +1:01:47  17,5                   
 298   926  Dāvis Kalniņš           1991                         Superior       2:27:38   +1:02:10  17,4                   
 299   925  Jānis Miglāns           1990                         Superior       2:27:38   +1:02:10  17,4                   
 300   625  Māris Bērtiņš           1985                                        2:28:12   +1:02:44  17,4                   
 301   780  Edgars Beigarts         1985 PTM                     Mongoose       2:30:01   +1:04:33  17,1                   
 302   861  Juris Šleiers           1980                                        2:30:06   +1:04:38  17,1                   
 303   693  Gundars Galindoms       1977 Eko-sets                               2:30:14   +1:04:46  17,1                   
 304   814  Zigmunds Cerbulis       1976                         Rockmashine    2:30:17   +1:04:49  17,1                   
 305   938  Mareks Līcis            1976 Brīvdienas Parīzē       Scott          2:30:24   +1:04:56  17,1                   
 306   974  Guntars Levics          1981                                        2:30:29   +1:05:01  17,1                   
 307   485  Olegs Popovs            1980                         Merida         2:31:04   +1:05:36  17,0                   
 308   735  Kaspars Eglītis         1985 4EVER/SK Mežaparks      Superior       2:31:21   +1:05:53  17,0                   
 309   1023 Martins Ceske           1984                         Scott          2:32:39   +1:07:11  16,9                   
 310   800  Mārtiņš Kalniņš         1979 Latvenergo                             2:32:52   +1:07:24  16,8                   
 311   1024 Monvīds Dreimanis       1978                         Specialized    2:33:18   +1:07:50  16,8                   
 312   1074 Ainārs Liepa            1980                         Scott          2:33:19   +1:07:51  16,8                   
 313   620  Uldis Rēķis             1976                         classic        2:33:56   +1:08:28  16,7                   
 314   832  Jurijs Tukišs           1978 Skil elektroinstrumenti Giant          2:34:21   +1:08:53  16,7                   
 315   757  Imants Sakss            1978                         Rockmashine    2:34:31   +1:09:03  16,6                   
 316   863  Māris Brakovskis        1984 saarakalns.lv           Cube           2:35:17   +1:09:49  16,6                   
 317   515  Martins Ierags          1977 pagezone.eu             Superior       2:35:26   +1:09:58  16,5                   
 318   1040 Reinis Grigs            1985                                        2:37:51   +1:12:23  16,3                   
 319   991  Otto Strazds            1989 Laima                                  2:38:00   +1:12:32  16,3                   
 320   1084 Ervīns Visockis         1978                         GT             2:38:20   +1:12:52  16,2                   
 321   416  Mārcis Pumpurs          1981                         KTM            2:38:26   +1:12:58  16,2                   
 322   632  Artūrs Driķis           1983                         Giant          2:39:06   +1:13:38  16,2                   
 323   1063 Mārtiņš Kalniņš         1983 ko es daru                             2:39:07   +1:13:39  16,2                   
 324   713  Guntars Sarguns         1976 Alko-Narko              Merida         2:39:23   +1:13:55  16,1                   
 325   475  Andris Straume          1979                                        2:40:10   +1:14:42  16,1                   
 326   992  Vilnis Birzgalns        1980 Laima                                  2:40:13   +1:14:45  16,1                   
 327   831  Gundars Neļķe           1991                         KHS            2:40:22   +1:14:54  16,0                   
 328   707  Aleksejs Romanovs       1979 Romanovi                Wheeler        2:40:43   +1:15:15  16,0                   
 329   1077 Metjū Mežinskis         1982 Bite Latvija            Corratec       2:41:13   +1:15:45  16,0                   
 330   531  Ritvars Ozoliņš         1990 Gjensidige Baltic       Rockmachine    2:43:38   +1:18:10  15,7                   
 331   972  Jānis Grīnbergs         1976                         4ever          2:44:05   +1:18:37  15,7                   
 332   508  Ainars Jermacāns        1979 Dzeniic Racing          Rockmashine    2:44:11   +1:18:43  15,7                   
 333   1075 Jānis Liepiņš           1978 Dzeniic Racing          Cube           2:44:11   +1:18:43  15,7                   
 334   1117 Sergejs Serputins       1977 Rīga                    Hardrock       2:44:32   +1:19:04  15,6                   
 335   869  Viesturs Kapče          1987 Latvijas Dzelzceļš                     2:45:50   +1:20:22  15,5                   
 336   574  Mārtiņš Šveds           1984                         GT             2:46:15   +1:20:47  15,5                   
 337   519  Aleksejs Spirins        1981 Shshsh!                 Giant          2:46:50   +1:21:22  15,4                   
 338   728  Raivis Puņeiko          1980                         Merida         2:48:52   +1:23:24  15,2                   
 339   975  Andrejs Moisejevs       1988 Dark team                              2:53:17   +1:27:49  14,8                   
 340   948  Ģirts Ginters           1982                         Merida         2:53:54   +1:28:26  14,8                   
 341   995  Reinis Pavārs           1983 Laima                                  2:56:16   +1:30:48  14,6                   
 342   712  Vadims Sokolenko        1988 Alko-Narko              Scott          2:56:19   +1:30:51  14,6                   
 343   1087 Tosun Zūltūlar          1979 Rīga                                   2:58:44   +1:33:16  14,4                   
 344   543  Andis Strazds           1976                                        3:00:37   +1:35:09  14,2                   
 345   652  Jānis Zīle              1983                                        3:01:17   +1:35:49  14,2                   
 346   1044 Mārtiņš Vitkovskis      1976 Vitkovsky team          Trek           3:01:41   +1:36:13  14,2                   
 347   990  Otto Dāboliņš           1991 Laima                                  3:02:24   +1:36:56  14,1                   
 348   904  Uldis Millers           1985 4EVER/SK Mežaparks      4ever          3:03:20   +1:37:52  14,0                   
 349   694  Kaspars Holšteins       1978 Eko-sets                Trek           3:07:26   +1:41:58  13,7                   
 350   499  Valts Tomiņš            1990 Pedāļi gaisā            Cube           3:09:37   +1:44:09  13,6                   
 351   692  Jānis Galindoms         1982 Eko-sets                classic        3:09:38   +1:44:10  13,6                   
 352   1005 Viktors Kolīts          1986                                        3:21:40   +1:56:12  12,7                   
 353   665  Artūrs Strazdiņš        1985                         ZZK            3:29:35   +2:04:07  12,3                   
 354   561  Edgars Nagla            1986                                        1:31:45             28,1 DSQ               
 355   1090 Rihards Melbergs        1989 Rīga                    KHS            1:32:33             27,8 DSQ               
 356   272  Armands Dumpis          1979 Autoire.lv                             1:57:22             21,9 Ķiv.              
 357   621  Kristaps Lipiņš         1989                         Giant          2:22:06             18,1 Ķiv.              
 358   560  Andis Cīrulis           1986                                        2:38:37             16,2 Ķiv.              
 359   1032 Gints Volfs             1979 Alpha Baltic            ZZK            2:40:55             16,0 Ķiv.              
 360   730  Ivars Utināns           1984                         Merida         2:48:52             15,2 Ķiv.              
 361   1096 Andris Lustiks          1985 Rīga                    Fatih          2:56:10             14,6 Ķiv.              
 362   305  Ivars Nudiens           1981 Sokkia                  Giant          3:26:59             12,4 Ķiv.              

mtb W 43000m

pos.  Nr    Vārds Uzvārds          Gads  pārstāv                 velo           Laiks     -t        kmh  Stat      
 1     402  Lelde Ardava            1985 Rietumu-Delfin          Giant          1:37:22             26,4                   
 2     295  Iveta Benhena           1986 BS.Maxim team           Focus          1:54:10   +0:16:48  22,5                   
 3     389  Līva Rudzeiša           1986                         Trek           1:59:10   +0:21:48  21,6                   
 4     410  Zanda Abzalone          1974 Siguldas novada dome                   2:02:44   +0:25:22  21,0                   
 5     776  Aiga Paegle             1970                                        2:03:07   +0:25:45  20,9                   
 6     493  Ligita Jurecka          1989 krastmali.lv/Maljorka team
                                                                 Fuji           2:06:46   +0:29:24  20,3                   
 7     512  Mudīte Fūrmane          1972 Kaivo-Vudlande                         2:08:40   +0:31:18  20,0                   
 8     427  Ilze Vīksne             1983 Skil elektroinstrumenti Giant          2:09:05   +0:31:43  19,9                   
 9     532  Inese Beitāne           1964 Pro Via                 Corratec       2:12:02   +0:34:40  19,5                   
 10    581  Inga Eizemberga         1986 Veloserviss             Giant          2:12:44   +0:35:22  19,4                   
 11    882  Evija Benhena-Bēkena    1989 BS Team                 Focus          2:13:37   +0:36:15  19,3                   
 12    770  Inese Breide            1984                         Cube           2:14:04   +0:36:42  19,2                   
 13    521  Līva Daukste            1987 A-Team                  Trek           2:14:59   +0:37:37  19,1                   
 14    615  Kristīne Krūkle-Bērziņa 1986                         Trek           2:15:02   +0:37:40  19,1                   
 15    477  Kristīne Sekace         1980 Burusports Team         commencial     2:15:07   +0:37:45  19,0                   
 16    376  Agnese Grūbe            1980 4 slapji krekli         Merida         2:16:12   +0:38:50  18,9                   
 17    541  Agnese Lakševica        1989 Uexkull                 Merida         2:16:51   +0:39:29  18,8                   
 18    480  Vija Lārmane            1967 Latvijas Pasts          Scott          2:17:03   +0:39:41  18,8                   
 19    406  Agnese Fogele           1977 Volkswagen                             2:19:32   +0:42:10  18,4                   
 20    535  Liene Klaveniece        1982                                        2:19:36   +0:42:14  18,4                   
 21    1100 Rūta Vīksne             1973                                        2:20:34   +0:43:12  18,3                   
 22    761  Ilze Staša              1969 VRS                     Superior       2:22:00   +0:44:38  18,1                   
 23    462  Anete Pošiva            1983 VeloTrenini.lv                         2:22:33   +0:45:11  18,0                   
 24    502  Ilze Urtāne             1976 Siguldas novada dome    Anlen          2:22:36   +0:45:14  18,0                   
 25    616  Sintija Bērziņa         1988                                        2:22:37   +0:45:15  18,0                   
 26    528  Baiba Melece            1981 Very Berry              Superior       2:24:17   +0:46:55  17,8                   
 27    500  Sarmīte Patmalniece     1986                         Trek           2:25:09   +0:47:47  17,7                   
 28    850  Elīna Irmeja            1983                                        2:25:43   +0:48:21  17,7                   
 29    585  Kristīne Kalveite       1982 Ironman.lv              Cube           2:26:10   +0:48:48  17,6                   
 30    538  Egita Uzulena           1980 Swedbank                Superior       2:27:34   +0:50:12  17,4                   
 31    407  Lauma Uzija             1976 Vokswagen                              2:28:26   +0:51:04  17,3                   
 32    503  Dana Ceplīte            1968 VW-Valmiera                            2:28:33   +0:51:11  17,3                   
 33    813  Linda Sniedze           1983                         Cube           2:29:13   +0:51:51  17,2                   
 34    550  Maija Blasane           1970                         Sensa          2:29:52   +0:52:30  17,2                   
 35    732  Renāte Sīle             1984                         Merida         2:30:13   +0:52:51  17,1                   
 36    903  Inga Jerčaka            1988 4EVER/SK Mežaparks      4ever          2:31:21   +0:53:59  17,0                   
 37    1048 Māra Vēliņa             1984 SEB banka                              2:31:28   +0:54:06  17,0                   
 38    533  Dace Martinsone         1960                                        2:31:44   +0:54:22  17,0                   
 39    514  Līga Daniļeviča         1983                         Merida         2:32:24   +0:55:02  16,9                   
 40    696  Irisa Janevica          1969                         Scott          2:32:36   +0:55:14  16,9                   
 41    998  Inga Bleidere           1978 Moments                 ZZK            2:32:56   +0:55:34  16,8                   
 42    671  Inese Liepiņa           1978                                        2:35:19   +0:57:57  16,6                   
 43    1069 Aija Dēliņa             1974                         Stycle         2:36:01   +0:58:39  16,5                   
 44    1021 Dace Tītmane            1972                                        2:39:19   +1:01:57  16,1                   
 45    486  Katrīna Jaunslaviete    1991                                        2:39:37   +1:02:15  16,1                   
 46    785  Anita Januša            1976                         Merida         2:40:18   +1:02:56  16,0                   
 47    663  Jana Kivrina            1974 Velo Care               GT             2:41:54   +1:04:32  15,9                   
 48    1108 Ilma Letinska           1976 Purva Bridējs           Corratec       2:41:57   +1:04:35  15,9                   
 49    758  Zane Grīnberga          1972                         Specialized    2:42:40   +1:05:18  15,8                   
 50    716  Kristīne Rožkalne       1974 Rozkalni team           Cross          2:42:42   +1:05:20  15,8                   
 51    908  Zane Grava              1984                                        2:43:29   +1:06:07  15,7                   
 52    1009 Asnate Berga            1975                         Cube           2:44:34   +1:07:12  15,6                   
 53    923  Laila Zvaigzne          1980                         Giant          2:46:10   +1:08:48  15,5                   
 54    989  Signe Rāte              1971 Laima                                  2:46:35   +1:09:13  15,4                   
 55    1101 Iveta Rozentāle         1962 Rāmavas                                2:46:42   +1:09:20  15,4                   
 56    520  Mairita Meijere         1983 Shshsh!                 Giant          2:46:50   +1:09:28  15,4                   
 57    966  Elīna Heidere           1984 Latvijas Pasts                         2:49:03   +1:11:41  15,2                   
 58    417  Aija Cīrule             1988 Vienotība                              2:49:16   +1:11:54  15,2                   
 59    539  Jautrīte Briede         1961                         Merida         2:50:17   +1:12:55  15,1                   
 60    947  Līga Grundšteine        1984                         Merida         2:51:34   +1:14:12  15,0                   
 61    715  Anda Tamane             1978 VeloTrenini.lv          STR            2:55:31   +1:18:09  14,6                   
 62    706  Jūlija Mazure           1982 Romanovi                Wheeler        2:55:38   +1:18:16  14,6                   
 63    996  Laura Kozuliņa          1983 Laima                                  2:56:17   +1:18:55  14,6                   
 64    964  Zita Zilgalve           1974                         Trek           2:57:26   +1:20:04  14,5                   
 65    790  Kitija Krieviņa         1986 Latvenergo                             2:57:36   +1:20:14  14,5                   
 66    545  Inga Ieraga             1973 pagezone.eu                            2:59:11   +1:21:49  14,3                   
 67    1007 Vita Daubare            1985                                        2:59:29   +1:22:07  14,3                   
 68    544  Ilze Jurševska          1973 VLR                     Corratec       3:00:12   +1:22:50  14,3                   
 69    542  Inga Šarfa-Strazda      1977                                        3:00:37   +1:23:15  14,2                   
 70    969  Linda Zagorska          1985 Lielvārde               Merida         3:01:34   +1:24:12  14,2                   
 71    901  Kristīne Jākobsone      1985 4EVER/SK Mežaparks      4ever          3:03:20   +1:25:58  14,0                   
 72    691  Ilze Dzene              1982 Eko-sets                classic        3:07:27   +1:30:05  13,7                   
 73    1008 Kristīne Fiļimonova     1985                         Merida         3:07:37   +1:30:15  13,7                   
 74    815  Ieva Zumenta            1972                         Merida         3:10:17   +1:32:55  13,5                   
 75    855  Baiba Muceniece         1980                                        3:10:37   +1:33:15  13,5                   
 76    1004 Kristīne Dešlere-Kalnika
                                    1984                                        3:11:02   +1:33:40  13,5                   
 77    537  Jolanta Jurģele         1967                         Trek           3:12:13   +1:34:51  13,4                   
 78    589  Kristīne Tjarve         1977 Laima                   Merida         3:18:09   +1:40:47  13,0                   

mtb M 35 43000m

pos.  Nr    Vārds Uzvārds          Gads  pārstāv                 velo           Laiks     -t        kmh  Stat      
 1     208  Vilmārs Tomsons         1967 ZZK Cēsis SEB           ZZK            1:30:46             28,4                   
 2     277  Normunds Šuksts         1973 Trek-Philips            Trek           1:30:49   +0:00:03  28,4                   
 3     213  Oskars Gailišs          1969 NN-Sporta klubs         Giant          1:31:58   +0:01:12  28,0                   
 4     403  Andris Ansons           1975 Burusports Team         Gary Fisher    1:33:47   +0:03:01  27,5                   
 5     211  Pāvels Tarasovs         1970 Mežmalas MTB            Giant          1:33:51   +0:03:05  27,4                   
 6     216  Reinis Jasliņš          1973 Burusports Team         Commencial     1:34:56   +0:04:10  27,1                   
 7     222  Andrejs Iļjenko         1969 Smiltene                Superior       1:36:12   +0:05:26  26,8                   
 8     1082 Ivars Kožeja            1968 ZZK MIAMI               ZZK            1:36:23   +0:05:37  26,7                   
 9     220  Jānis Zālītis           1970 Trek-Philips                           1:37:39   +0:06:53  26,4                   
 10    582  Guntars Zeics           1975 Veloserviss             Giant          1:40:07   +0:09:21  25,7                   
 11    215  Dzintars Bērziņš        1975 Focus labli džabli      Focus          1:40:53   +0:10:07  25,5                   
 12    239  Juris Galibeckis        1975 Mežmalas MTB                           1:40:56   +0:10:10  25,5                   
 13    584  Sandis Nete             1972 Veloserviss             Giant          1:40:59   +0:10:13  25,5                   
 14    244  Rego Strazdiņš          1966 Skil                    Superior       1:41:36   +0:10:50  25,3                   
 15    588  Māris Anonevičs         1971                                        1:42:46   +0:12:00  25,1                   
 16    660  Maksims Zagoruiko       1975 Gulbene                 Specialized    1:42:50   +0:12:04  25,0                   
 17    241  Dzintars Knēža          1972 Sigulda                 Trek           1:44:00   +0:13:14  24,8                   
 18    225  Uldis Miķelsons         1966                         Giant          1:44:20   +0:13:34  24,7                   
 19    236  Ivo Lupkins             1969 Cēsis                                  1:44:29   +0:13:43  24,6                   
 20    223  Uģis Jakubovskis        1975 Mežmalas MTB            4ever          1:44:48   +0:14:02  24,6                   
 21    266  Romans Sviščs           1970 TriMounTi               Gary Fisher    1:44:59   +0:14:13  24,5                   
 22    234  Aļģirdas Viļimas        1971 SEB banka               Trek           1:45:21   +0:14:35  24,4                   
 23    269  Roberts Brēde           1975                         Cube           1:46:21   +0:15:35  24,2                   
 24    357  Ginters Kalniņš         1969                         Giant          1:46:22   +0:15:36  24,2                   
 25    304  Ivo Rohtla              1969 Siguldietis             GT             1:46:43   +0:15:57  24,1                   
 26    255  Reinis Zobens           1975 Vienotība                              1:47:00   +0:16:14  24,1                   
 27    838  Armands Strele          1975 A-Team                  Orbea          1:47:28   +0:16:42  24,0                   
 28    247  Armands Rags            1967 Digger                  Giant          1:47:29   +0:16:43  24,0                   
 29    810  Erlends Ādamsons        1972                         Merida         1:47:32   +0:16:46  23,9                   
 30    303  Aivars Rudi             1966 Sigulda                 Giant          1:47:37   +0:16:51  23,9                   
 31    932  Gundars Pētersons       1975                         Corratec       1:47:37   +0:16:51  23,9                   
 32    1076 Mareks Meļņiks          1974                                        1:47:40   +0:16:54  23,9                   
 33    274  Jānis Roznieks          1971 Gandrs                                 1:47:41   +0:16:55  23,9                   
 34    734  Armands Lipskis         1969 SEB banka               Corratec       1:47:57   +0:17:11  23,8                   
 35    289  Artūrs Ūdris            1973 Forsete                 Focus          1:48:24   +0:17:38  23,8                   
 36    278  Agris Bokvalds          1967 Ulbroka                 Trek           1:48:25   +0:17:39  23,7                   
 37    259  Māris Perševics         1966 Mapers Tukums           Cube           1:48:38   +0:17:52  23,7                   
 38    461  Jānis Urlovskis         1970                         Superior       1:48:51   +0:18:05  23,7                   
 39    307  Aigars Vitkovskis       1973 Vitkovsky team          Corratec       1:49:17   +0:18:31  23,6                   
 40    467  Artis Buliņš            1971 Pēdu nav                Dema           1:50:00   +0:19:14  23,4                   
 41    282  Ronalds Blūms           1970 Gjensidige Baltic       Corratec       1:50:16   +0:19:30  23,3                   
 42    302  Andis Losis             1974 velobikeri              Cube           1:50:25   +0:19:39  23,3                   
 43    366  Guntis Vijgriezis       1971 GEZE                    Trek           1:50:30   +0:19:44  23,3                   
 44    601  Uģis Voiceščuks         1971 ethicsport.lv                          1:50:37   +0:19:51  23,3                   
 45    891  Aivars Ukins            1969                         Corratec       1:50:43   +0:19:57  23,3                   
 46    731  Uldis Stepāns           1966 El Gringo               Merida         1:51:01   +0:20:15  23,2                   
 47    319  Aivis Liepiņš           1968 Tandēms/Drinkme         KHS            1:51:02   +0:20:16  23,2                   
 48    575  Vilnis Matusēvičs       1973                         Cube           1:51:12   +0:20:26  23,2                   
 49    356  Mikus Ābele             1969 VVK Pārdaugava          Cube           1:51:24   +0:20:38  23,1                   
 50    337  Ainars Jansons          1966 SEB artavs              Scott          1:51:51   +0:21:05  23,0                   
 51    883  Ģirts Jankovskis        1970                         Hasa           1:51:55   +0:21:09  23,0                   
 52    354  Ivars Sniegs            1966                         Dema           1:51:57   +0:21:11  23,0                   
 53    297  Dzintars Zandovskis     1974 Siguldietis             Fluid          1:52:31   +0:21:45  22,9                   
 54    291  Aigars Noreiks          1966 Savējais                Scott          1:52:33   +0:21:47  22,9                   
 55    253  Andris Pommers          1974                                        1:52:38   +0:21:52  22,9                   
 56    702  Normunds Bremze         1967                         Cannondale     1:52:56   +0:22:10  22,8                   
 57    353  Atis Neļķe              1970 Smitene                 Corratec       1:53:02   +0:22:16  22,8                   
 58    695  Aldis Janevics          1970                         Giant          1:53:08   +0:22:22  22,8                   
 59    1092 Ainārs Priedeslapa      1972                                        1:53:17   +0:22:31  22,7                   
 60    940  Roberts Zuļģis          1969 PSK Skanste             Trek           1:53:27   +0:22:41  22,7                   
 61    331  Edgars Adijāns          1975 Skil elektroinstrumenti Corratec       1:53:38   +0:22:52  22,7                   
 62    336  Jānis Trops             1966                         Merida         1:53:40   +0:22:54  22,6                   
 63    355  Laimonis Garančs        1970 Priekuļi                               1:54:21   +0:23:35  22,5                   
 64    398  Modris Krauja           1967 Troja SIA                              1:54:33   +0:23:47  22,5                   
 65    827  Jānis Kārkliņš          1968 Kuldīga 2                              1:54:41   +0:23:55  22,4                   
 66    805  Mārcis Žukovs           1975                         Merida         1:54:57   +0:24:11  22,4                   
 67    359  Egons Šolmanis          1969 Latvijas Pasts          Scott          1:55:03   +0:24:17  22,4                   
 68    320  Romāns Krapausks        1967                         Giant          1:55:39   +0:24:53  22,3                   
 69    726  Andris Brīvulis         1975 Valmiera                Ghost          1:55:58   +0:25:12  22,2                   
 70    308  Dzintars Lācis          1975 Tvnet                   KTM            1:56:10   +0:25:24  22,2                   
 71    789  Alvis Laviņš            1972 Latvenergo                             1:56:22   +0:25:36  22,1                   
 72    886  Mārtiņš Lūsis           1969 FeelFree                Kenzel         1:56:40   +0:25:54  22,1                   
 73    399  Jānis Gaiķis            1970 Hawaii Express          Scott          1:57:02   +0:26:16  22,0                   
 74    1049 Jānis Saulītis          1970                         Giant          1:57:05   +0:26:19  22,0                   
 75    317  Guntars Pavārs          1975                         Merida         1:57:06   +0:26:20  22,0                   
 76    957  Juris Veldre            1975 VVK Pārdaugava          MBK            1:57:11   +0:26:25  22,0                   
 77    361  Paulis Laizāns          1967                         Rockmashine    1:57:40   +0:26:54  21,9                   
 78    301  Dainis Lavrinovičs      1966                         Trek           1:57:49   +0:27:03  21,8                   
 79    638  Ainārs Apinis           1967                         GT             1:58:12   +0:27:26  21,8                   
 80    837  Juris Kudiņš            1975 RSK Kuldīga             Corratec       1:58:16   +0:27:30  21,8                   
 81    1042 Zigmunds Nurža          1975                         commencial     1:58:30   +0:27:44  21,7                   
 82    939  Kaspars Laurovs         1975 Brīvdienas Parīzē       Scott          1:58:39   +0:27:53  21,7                   
 83    1107 Ēriks Piņķis            1974                                        1:58:40   +0:27:54  21,7                   
 84    822  Ģirts Eliass            1966 Darba rezerves          Trek           1:58:45   +0:27:59  21,7                   
 85    749  Juris Eglītis           1971                                        1:59:02   +0:28:16  21,6                   
 86    393  Ivars Vanadziņš         1974                                        1:59:04   +0:28:18  21,6                   
 87    963  Roberts Riekstiņš       1970 Salaspils Zīriņi        Merida         1:59:51   +0:29:05  21,5                   
 88    394  Uģis Grietēns           1972 3M                                     2:00:05   +0:29:19  21,4                   
 89    764  Valts Līcis             1969 Cēsis                   Cube           2:00:07   +0:29:21  21,4                   
 90    825  Vilnis Briedis          1968                         Bulls          2:00:07   +0:29:21  21,4                   
 91    586  Jānis Lazdāns           1970 Sigulda A2              Classic        2:00:12   +0:29:26  21,4                   
 92    450  Aleksandrs Baidins      1970 Elkor team              Author         2:00:24   +0:29:38  21,4                   
 93    941  Raitis Zuļģis           1967                         Rockmashine    2:00:32   +0:29:46  21,4                   
 94    385  Pēteris Beķeris         1975 Sigulda                 RM             2:00:45   +0:29:59  21,3                   
 95    654  Normands Treilons       1971 Kuldīga II              Leader Fox     2:01:25   +0:30:39  21,2                   
 96    792  Andris Brokāns          1970 Latvenergo                             2:01:45   +0:30:59  21,1                   
 97    551  Sergejs Strogonovs      1973                         Trek           2:02:05   +0:31:19  21,1                   
 98    673  Ivars Žerbis            1974                         Ghost          2:02:11   +0:31:25  21,1                   
 99    280  Artis Kubliņš           1970 Latvenergo                             2:02:11   +0:31:25  21,1                   
 100   762  Andris Zālītis          1973                         Corratec       2:02:12   +0:31:26  21,1                   
 101   468  Rolands Gulbis          1972 Burusports Team         Head           2:02:17   +0:31:31  21,0                   
 102   283  Jānis Skolnieks         1972 Gjensidige Baltic                      2:02:27   +0:31:41  21,0                   
 103   710  Andris Zavickis         1971 Vita-Hanza              Merida         2:02:47   +0:32:01  21,0                   
 104   909  Lauris Sipovičs         1969                                        2:02:51   +0:32:05  21,0                   
 105   396  Zigmārs Liparts         1966                         Scott          2:02:54   +0:32:08  20,9                   
 106   777  Jānis Paegle            1972                                        2:03:08   +0:32:22  20,9                   
 107   897  Gunārs Šmerliņš         1975                         Giant          2:03:55   +0:33:09  20,8                   
 108   360  Juris Kondrovs          1973 Talsi                   Fuji           2:04:47   +0:34:01  20,6                   
 109   448  Gatis Kivrins           1975 Velo Care               Cube           2:04:48   +0:34:02  20,6                   
 110   685  Aivis Gailītis          1969 Latvijas autoceļu uzturētājs
                                                                 Dema           2:04:57   +0:34:11  20,6                   
 111   395  Māris Pietkūns          1972 Jelgava                 Superior       2:05:19   +0:34:33  20,5                   
 112   623  Andris Ezeriņš          1971 limited.lv              Giant          2:05:43   +0:34:57  20,5                   
 113   1054 Vilnis Vitkovskis       1974 Vitkovsky team          Orbea          2:05:48   +0:35:02  20,5                   
 114   912  Jānis Altenburgs        1968 SSK Bebra               Focus          2:06:58   +0:36:12  20,3                   
 115   437  Oļegs Borisovs          1966 Brāļi Pedāļi            Trek           2:07:13   +0:36:27  20,2                   
 116   1114 Uldis Benhens           1973 Jūrmala                 Giant          2:07:17   +0:36:31  20,2                   
 117   1013 Martins Klucis          1974                         Cube           2:07:29   +0:36:43  20,2                   
 118   618  Juris Zeltiņš           1969                         Giant          2:07:29   +0:36:43  20,2                   
 119   479  Uģis Strazdiņš          1970 Briks-F/Cēsis           Ghost          2:08:07   +0:37:21  20,1                   
 120   980  Jānis Linga             1970                         commencial     2:08:18   +0:37:32  20,1                   
 121   1035 Guntars Sūniņš          1968                         Author         2:08:47   +0:38:01  20,0                   
 122   559  Sandris Lizbovskis      1969 LNT                                    2:09:10   +0:38:24  19,9                   
 123   607  Māris Šlapins           1975                         Corratec       2:09:11   +0:38:25  19,9                   
 124   721  Gints Miezītis          1967 VW-Valmiera                            2:09:33   +0:38:47  19,9                   
 125   629  Verners Vuļs            1967                         ZZK            2:09:48   +0:39:02  19,8                   
 126   384  Kaspars Kravčuns        1969 Virsotne/Bask           Corratec       2:10:06   +0:39:20  19,8                   
 127   509  Ardis Markss            1966 eforma                  Specialized    2:10:46   +0:40:00  19,7                   
 128   750  Ringolds Piņķis         1970 Sētas puikas            commencial     2:11:08   +0:40:22  19,6                   
 129   943  Salvis Brasavs          1974 VSK Noskrien            4ever          2:11:09   +0:40:23  19,6                   
 130   866  Gints Altrofs           1975 VVK Pārdaugava          Trek           2:11:23   +0:40:37  19,6                   
 131   466  Juris Rāts              1975 Laima                                  2:11:33   +0:40:47  19,6                   
 132   1099 Edgars Cers             1973                                        2:11:37   +0:40:51  19,6                   
 133   743  Mārtiņš Logins          1973                         Trek           2:12:11   +0:41:25  19,5                   
 134   929  Uldis Šmits             1968 Tālavas iela            Scott          2:12:48   +0:42:02  19,4                   
 135   884  Mārcis Jākobsons        1970                         Merida         2:13:47   +0:43:01  19,2                   
 136   917  Guntars Jurēvics        1974                                        2:13:58   +0:43:12  19,2                   
 137   471  Raimonds Kļaviņš        1967 VW-Valmiera             Cube           2:15:14   +0:44:28  19,0                   
 138   457  Egils Lejaskrauklis     1975                         Corratec       2:15:24   +0:44:38  19,0                   
 139   622  Edgars Bremze           1974                         ZZK            2:15:58   +0:45:12  18,9                   
 140   1115 Roberts Maļcevs         1969 Rīga                    KHS            2:16:09   +0:45:23  18,9                   
 141   1086 Guenther Schashuettl    1974                                        2:16:39   +0:45:53  18,8                   
 142   953  Jānis Dāboliņš          1968 Odeons                  commencial     2:16:40   +0:45:54  18,8                   
 143   643  Raimonds Polačenko      1969 3M                                     2:16:42   +0:45:56  18,8                   
 144   1085 Jānis Ozoliņš           1972                                        2:16:49   +0:46:03  18,8                   
 145   756  Armands Lunts           1969                         Merida         2:17:31   +0:46:45  18,7                   
 146   257  Kristaps Zariņš         1975                         Trek           2:17:34   +0:46:48  18,7                   
 147   523  Dagnis Kaņepe           1970 Saulrīti                Merida         2:17:54   +0:47:08  18,7                   
 148   985  Mārtiņš Reiniks         1974 Laima                                  2:17:55   +0:47:09  18,7                   
 149   487  Juris Šmulders          1967                         Giant          2:17:58   +0:47:12  18,7                   
 150   798  Juris Berts             1974 Latvenergo                             2:18:25   +0:47:39  18,6                   
 151   614  Viktors Berkmanis       1972                         Merida         2:19:10   +0:48:24  18,5                   
 152   1050 Ervins Pastors          1974                         GT             2:19:32   +0:48:46  18,4                   
 153   842  Aivis Ieviņš            1974                                        2:19:48   +0:49:02  18,4                   
 154   488  Ainārs Volts            1968                         Trek           2:20:09   +0:49:23  18,4                   
 155   927  Aivis Bleikšs           1970 Smiltene                Superior       2:20:21   +0:49:35  18,3                   
 156   1083 Viktors Gorelovs        1974 Baldones nov.           Merida         2:21:50   +0:51:04  18,1                   
 157   411  Didzis Skrodelis        1973 Siguldas novada dome                   2:22:03   +0:51:17  18,1                   
 158   899  Gints Vītoliņš          1968                         Merida         2:22:16   +0:51:30  18,1                   
 159   1045 Kārlis Zariņš           1975                                        2:22:18   +0:51:32  18,1                   
 160   808  Māris Brokāns           1972 Latvijas autoceļu uzturētājs
                                                                 Ghost          2:23:58   +0:53:12  17,9                   
 161   959  Dzintars Kalniņš        1972                                        2:24:25   +0:53:39  17,8                   
 162   419  Ints Lērme              1974 Garām ejot              ZZK            2:26:07   +0:55:21  17,6                   
 163   753  Rolands Rozenfelds      1973                                        2:27:21   +0:56:35  17,5                   
 164   791  Uldis Mackevičs         1972 Latvenergo                             2:28:52   +0:58:06  17,3                   
 165   772  Reinis Znatnajs         1973 Z-kalns                 Giant          2:29:29   +0:58:43  17,2                   
 166   852  Andris Martuzans        1969 IPA                     Corratec       2:31:10   +1:00:24  17,0                   
 167   530  Kaspars Skrābāns        1970                         Cube           2:32:53   +1:02:07  16,8                   
 168   708  Edgars Poriņš           1972 Vita-Hanza              Merida         2:33:50   +1:03:04  16,7                   
 169   961  Andris Kinens           1970                         Merida         2:35:24   +1:04:38  16,6                   
 170   438  Agris Šulcs             1970                         Corratec       2:35:31   +1:04:45  16,5                   
 171   744  Andis Užāns             1966                                        2:36:46   +1:06:00  16,4                   
 172   517  Jānis Zuments           1969                         Merida         2:37:00   +1:06:14  16,4                   
 173   645  Didzis Andersons        1974                         Anlen          2:37:22   +1:06:36  16,3                   
 174   344  Jānis Kasalis           1973                                        2:37:39   +1:06:53  16,3                   
 175   751  Raimonds Ukass          1970                         GT             2:38:34   +1:07:48  16,2                   
 176   1080 Uldis Salmanis          1972                         Trek           2:39:48   +1:09:02  16,1                   
 177   547  Normuds Blasans         1969                         Scott          2:39:49   +1:09:03  16,1                   
 178   1109 Aleksejs Bakše          1974                                        2:40:34   +1:09:48  16,0                   
 179   501  Aleksandrs Kosarevs     1970                         Merida         2:41:45   +1:10:59  15,9                   
 180   658  Mārtiņš Ķemme           1972                         Corratec       2:42:01   +1:11:15  15,9                   
 181   999  Ēriks Kristapsons       1970                                        2:43:07   +1:12:21  15,8                   
 182   905  Jānis Popils            1967 4EVER/SK Mežaparks      4ever          2:44:28   +1:13:42  15,6                   
 183   1110 Edmunds Bedrītis        1973 Rīga                                   2:44:55   +1:14:09  15,6                   
 184   994  Jānis Dzirnis           1968 Laima                                  2:45:20   +1:14:34  15,6                   
 185   853  Armands Beresinevičs    1969 IPA                     Cube           2:46:25   +1:15:39  15,5                   
 186   641  Normunds Zandbergs      1969                                        2:46:38   +1:15:52  15,4                   
 187   682  Aleksandrs Špaks        1974                         classic        2:47:04   +1:16:18  15,4                   
 188   1027 Juris Kalnrācenis       1970                                        2:51:21   +1:20:35  15,0                   
 189   955  Arnis Andersons         1974                         Scott          2:52:50   +1:22:04  14,9                   
 190   603  Ēriks Jurevskis         1975                         Cube           2:53:21   +1:22:35  14,8                   
 191   644  Kaspars Vinters         1972 3M                                     2:57:09   +1:26:23  14,5                   
 192   958  Gints Freibergs         1969                         Trek           2:57:26   +1:26:40  14,5                   
 193   1059 Jānis Pormalis          1966                         Trek           3:04:03   +1:33:17  14,0                   
 194   1104 Valdis Veveris          1969 VLR                                    3:06:09   +1:35:23  13,8                   
 195   546  Andris Roze             1969 VLR                     Specialized    3:09:16   +1:38:30  13,6                   
 196   534  Arnis Tomiņš            1968 Pedāļi gaisā                           3:09:37   +1:38:51  13,6                   
 197   498  Aivars Kauliņš          1966 Pedāļi gaisā            ZZK            3:09:38   +1:38:52  13,6                   
 198   1066 Juris Abatnieks         1973 3M                      Trek           3:32:50   +2:02:04  12,1                   
 199   246  Sandis Āķis             1975 AKC team                Corratec       1:54:38             22,5 Ķiv.              
 200   339  Jānis Zirvītis          1973                         Merida         2:51:47             15,0 Ķiv.              

mtb M 45 43000m

pos.  Nr    Vārds Uzvārds          Gads  pārstāv                 velo           Laiks     -t        kmh  Stat      
 1     264  Viktors Gotfridsons     1956 Kuldīga                 Corratec       1:40:07             25,7                   
 2     816  Imants Kublačovs        1965 Gulbenes SK Šķēps       Superior       1:41:22   +0:01:15  25,4                   
 3     562  Ivars Sedlenieks        1958 X-Sports                Corratec       1:43:19   +0:03:12  24,9                   
 4     624  Aivars Bļusins          1965 Velo Divi               Corratec       1:45:24   +0:05:17  24,4                   
 5     231  Jānis Ūlis              1957 Vārpa                   Wheeler        1:45:28   +0:05:21  24,4                   
 6     230  Valdis Nītiņš           1963 4 slapji krekli         Merida         1:45:35   +0:05:28  24,4                   
 7     313  Zigmunds Dižgalvis      1962                         Corratec       1:46:06   +0:05:59  24,3                   
 8     628  Vilnis Grams            1965 Siguldietis             Merida         1:47:59   +0:07:52  23,8                   
 9     412  Rets Plēsums            1962 Ārlietu ministrija      Trek           1:48:06   +0:07:59  23,8                   
 10    683  Juris Levitass          1959 MTB Cēsis                              1:51:32   +0:11:25  23,1                   
 11    316  Andis Andrijanovs       1963                         Flanders       1:51:42   +0:11:35  23,0                   
 12    367  Viesturs Birkants       1962 FMS                     Superior       1:51:42   +0:11:35  23,0                   
 13    243  Gatis Noreiks           1965 Savējais                Scott          1:51:49   +0:11:42  23,0                   
 14    846  Aldis Slaidiņš          1965                         Superior       1:52:11   +0:12:04  22,9                   
 15    238  Māris Zālītis           1962 Kaivo-Vudlande                         1:52:11   +0:12:04  22,9                   
 16    432  Jānis Neinbergs         1960 CSDD                    Corratec       1:53:19   +0:13:12  22,7                   
 17    605  Rolands Rūsiņš          1963                         KTM            1:53:31   +0:13:24  22,7                   
 18    312  Andris Apalups          1965                         Sabotage       1:53:51   +0:13:44  22,6                   
 19    657  Rets Skrickis           1965                         Scott          1:54:22   +0:14:15  22,5                   
 20    397  Agris Pētersons         1964 Skil elektroinstrumenti Cannondale     1:55:36   +0:15:29  22,3                   
 21    338  Aivars Kļaviņš          1957 Rollerblade Latvija     Cube           1:56:18   +0:16:11  22,1                   
 22    436  Normuds Kalniņš         1961 Pro Via                 Corratec       1:57:37   +0:17:30  21,9                   
 23    342  Aldis Polis             1962                         Specialized    1:57:58   +0:17:51  21,8                   
 24    983  Gunārs Geduševs         1963 Laima                                  2:00:09   +0:20:02  21,4                   
 25    447  Uģis Dubavs             1962                         Corratec       2:00:14   +0:20:07  21,4                   
 26    788  Māris Beķeris           1962 Latvenergo                             2:00:27   +0:20:20  21,4                   
 27    431  Andris Ruska            1960 Divi Andri              ZZK            2:00:31   +0:20:24  21,4                   
 28    321  Jānis Splīte            1956                         Nox            2:01:28   +0:21:21  21,2                   
 29    294  Ārijs Gedrovics         1965                         Scott          2:02:07   +0:22:00  21,1                   
 30    328  Aivars Šmits            1963                         Merida         2:02:12   +0:22:05  21,1                   
 31    1025 Edmunds Grava           1964                         ZZK            2:02:32   +0:22:25  21,0                   
 32    362  Valdis Ancāns           1963 Suntaži                 Trek           2:03:18   +0:23:11  20,9                   
 33    760  Aigars Staša            1964 FMS                     Superior       2:03:45   +0:23:38  20,8                   
 34    717  Guntars Plīkšis         1963                         Giant          2:04:05   +0:23:58  20,7                   
 35    372  Aldis Grauze            1963                         Merida         2:05:28   +0:25:21  20,5                   
 36    1038 Jānis Bērziņš           1964 Gaujas Bebri            Focus          2:05:56   +0:25:49  20,4                   
 37    426  Olavs Ķiecis            1963 AGA SIA                                2:06:38   +0:26:31  20,3                   
 38    931  Andis Krams             1964 Ikšķile                 ZZK            2:06:41   +0:26:34  20,3                   
 39    566  Vilnis Mellups          1963 Latvijas izlase                        2:07:08   +0:27:01  20,2                   
 40    609  Ēriks Melkurts          1963 Zilaiskalns             Dema           2:09:22   +0:29:15  19,9                   
 41    711  Ojārs Rudzītis          1962                                        2:10:18   +0:30:11  19,8                   
 42    830  Aivars Jurgels          1965 Če Buraška              Cube           2:10:35   +0:30:28  19,7                   
 43    275  Juris Zariņš            1961                                        2:10:36   +0:30:29  19,7                   
 44    670  Andis Pirktiņš          1958                         Apache         2:11:44   +0:31:37  19,5                   
 45    1051 Matthew Hadley          1964 Bite Latvija            Giant          2:11:56   +0:31:49  19,5                   
 46    636  Andris Dūmiņš           1959 Smiltene                               2:12:00   +0:31:53  19,5                   
 47    281  Zigmunds Eglīte         1965                                        2:13:45   +0:33:38  19,2                   
 48    554  Uldis Bidiņš            1962                         Scott          2:18:55   +0:38:48  18,5                   
 49    962  Juris Lipsnis           1958 Suitu veloklubs         ZZK            2:20:22   +0:40:15  18,3                   
 50    920  Arnis Stasaitis         1961                                        2:20:41   +0:40:34  18,3                   
 51    459  Vilnis Līcītis          1962                         Trek           2:21:27   +0:41:20  18,2                   
 52    540  Aigars Briedis          1962                         Merida         2:21:55   +0:41:48  18,1                   
 53    381  Jānis Rudzeišs          1965                         Trek           2:22:32   +0:42:25  18,1                   
 54    647  Māris Mednis            1963                         Pro Race       2:23:13   +0:43:06  18,0                   
 55    895  Aloizs Stepēns          1963                         Trek           2:23:42   +0:43:35  17,9                   
 56    492  Juris Aliks             1956 MRGS                    ZZK            2:26:10   +0:46:03  17,6                   
 57    910  Aigars Pavlovskis       1963                         KHS            2:29:46   +0:49:39  17,2                   
 58    1055 Agris Vītols            1957                         Giant          2:31:42   +0:51:35  17,0                   
 59    1103 Andris Reiters          1965 Salaspils                              2:31:58   +0:51:51  16,9                   
 60    1036 Aigars Lismanis         1958                                        2:42:47   +1:02:40  15,8                   
 61    631  Andris Klaužs           1964 Kauguri                 Univega        2:44:51   +1:04:44  15,6                   
 62    841  Juris Kmins             1961                         GT             2:49:16   +1:09:09  15,2                   
 63    1019 Pauls Putniņš           1962                         commencial     3:00:24   +1:20:17  14,3                   

mtb M 55 43000m

pos.  Nr    Vārds Uzvārds          Gads  pārstāv                 velo           Laiks     -t        kmh  Stat      
 1     871  Arnolds Miķelsons       1955 Latvijas Dzelzceļš                     1:45:53             24,3                   
 2     240  Jānis Vējons            1952                                        1:46:01   +0:00:08  24,3                   
 3     262  Aivars Sniedze          1951 Cēsis                   Corratec       1:49:11   +0:03:18  23,6                   
 4     347  Ilgvars Grīnbergs       1947 VW-Valmiera             HB             1:49:46   +0:03:53  23,5                   
 5     858  Vismants Caune          1943 SK Piebalga             Fuji           1:58:15   +0:12:22  21,8                   
 6     914  Vilnis Ķūrens           1955 LAU                     Giant          2:01:48   +0:15:55  21,1                   
 7     343  Māris Kalve             1948                         KTM            2:02:21   +0:16:28  21,0                   
 8     1081 Arnolds Taukulis        1955 VVK Pārdaugava          Merida         2:05:54   +0:20:01  20,4                   
 9     460  Igors Kokars            1954 Darba rezerves          Corratec       2:08:16   +0:22:23  20,1                   
 10    368  Andris Spūlis           1954 Ilūkste                 Giant          2:09:59   +0:24:06  19,8                   
 11    1089 Elmārs Eleksis          1952 Gulbene                 Čever          2:10:09   +0:24:16  19,8                   
 12    371  Edgars Ozols            1954 Rīga-Tērvete            Cube           2:11:31   +0:25:38  19,6                   
 13    504  Ziedonis Bukavs         1943                         Giant          2:14:35   +0:28:42  19,1                   
 14    445  Jānis Vīksne            1955 Skil elektroinstrumenti Giant          2:15:45   +0:29:52  19,0                   
 15    701  Vilnis Zanders          1952                         ZZK            2:20:00   +0:34:07  18,4                   
 16    680  Jānis Broks             1950 Beverini                KTM            2:23:25   +0:37:32  17,9                   
 17    907  Vitolds Vilciņš         1949                                        2:27:40   +0:41:47  17,4                   
 18    896  Valērijs Hramovs        1955                         GT             2:37:58   +0:52:05  16,3                   
 19    911  Aivars Strazdiņš        1954                         KHS            2:50:55   +1:05:02  15,0                   
 20    415  Juergen Roeglinger      1954                                        2:56:48   +1:10:55  14,5