Izdrukāt...
  
"Lāsēns" Bērnu brauciens Smiltene
Vecuma grupa (līdz 2006.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti 2.p.
1 Krāmēns Ralfs 2006 10
2 Esītis Markuss 2006 8
3 Selga Elēna 2006 6
4 Bēcis Artūrs 2008 5
5 Radziņš Rihards 2006 4
6 Krampe Emīls LAK 4 2007 3
7 Sakalausks Rauls Kristers 2006 2
8 Markss Kristians Smiltene 2006 1
9 Daukša Ēvalds 2006
10 Milčs Klavs 2006
11 Brēde Bruno 2007
12 Jonass Valters 2008
13 Kalniņš Dāvis 2007
14 Rusmanis Kristians 2007
15 Krāmēns Gustavs 2006
16 Jākobsons Larss 2008
17 Šteinbergs Tomass 2007
18 Puriņš Gustavs 2008
19 Januša Ulla 2007
20 Balode Betija 2007
- Timermanis Edgars 4 sekundes 2006
- Viļkins Gusts 2006
- Zeltiņa Beātrise 2007
- Lejiņa Elīza 2006
Vecuma grupa (2005.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti 2.p.
1 Vanags Ralfs Eduards Valmiera 2005 10
2 Špērs Pēteris Rīga 2005 8
3 Ratnieks Krišjānis Riteņu vasara 2005 6
4 Brūveris Alekss 2005 5
5 Mušperts Tomass Arnolds 2005 4
6 Pasters Kārlis 2005 3
7 Rupeks Rupeiks Kristaps 2005 2
8 Zuza Daniels 2005 1
9 Binovskis Krišjānis 2005
10 Rusmanis Martins Eduards 2005
11 Lošins Ričards 2005
12 Godiņš Gustavs 2005
13 Broks Markus Kus kus str.team 2005
14 Balode Beate 2005
- Lejiņš Nils 2005
Vecuma grupa (2004.-2003.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti 2.p.
1 Krampe Bruno LAK 4 2003 10
2 Jonass Marsels Mārcis 2003 8
3 Avotiņš Artūrs Krišs Veloserviss 2003 6
4 Krampe Samanta LAK 4 2003 5
5 Staņko Mārtiņš Vellapēda/AM furn. 2004 4
6 Pirktiņš Kārlis 2004 3
7 Kalniņš Ričards 2004 2
8 Džarcāns Emīls 2004 1
9 Āboliņš Kristaps 2004
10 Bleikš Roberts Smiltene 4 sek. 2004
11 Ziedkalns Renārs 2004
12 Veidmanis Dāvis 2004
13 Svīķis Eduards 2004
14 Janušs Toms 2003
15 Kukurīte Tīna Deina 2003
16 Neijs Pauls 2003
17 Gulbe Dagmāra Vecpiebalga 2003
18 Vintere Santa 2003
19 Staņko Jēkabs Vellapēda/AM furn. 2004
20 Blūmiņa Paula 2004
21 Iļjenko Jānis Niklāvs Rīgas Teikas vsk. 2003
22 Godiņš Raitis Āris 2004
23 Zagoruiko Danila 2003
24 Kandele Viktorija 2003
25 Baranovska Beāte 2003
26 Bērziņa Marta 2003
27 Zariņa Rebeka 2003
- Beļajevs Rodrigo AGL-AUTO 2004
- Līduma Zane 2004
Vecuma grupa (2002.-2001.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti 2.p.
1 Krasts Alekss Valmieras Piens 2001 10
2 Tomsons Artūrs ZZK Cēsis SEB 2001 8
3 Ūdris Artūrs Valmiera 2002 6
4 Birkentāls Renārs 2001 5
5 Markitāne Elizabete Līna 2001 4
6 Rubenis Pauls starpsienu centrs 2001 3
7 Gaiķe Alise Lielvārde 2001 2
8 Balodis Mareks Virsotne Marmot 2001 1
9 Binovskis Bruno Teikas vsk. 2002
10 Damroze Ernests 2002
11 Godiņš Arvo 2002
12 Marksa Marta 2002
13 Zvirbulis Rūdolfs Jānis 2002
14 Simsons Gusts MTB Priekuļi 2002
15 Riekstiņa Anna 2002
16 Marksa Sabīne 2002
17 Zeltiņš Toms Henrijs 2001
18 Gurins Artūrs Veloserviss 2002
19 Ezeriņa Austra 2002
20 Zvejniece Letīcija 2002
21 Navickaite Austina Sportema 2001
22 Morozovs Mairis Reyvar Tukums 2001
23 Brencis Ričards 2002
24 Pētersone Emīlija 2002
25 Bože Elizabete 2002
26 Hirte Amanda Smiltene 2002
27 Liepiņa Luīze Lote 2001
28 Prenclavs Alens 2002
29 Mūrmanis Inguss Priekuļi 2002
30 Nežborts Rodrigo Vilhelms 2001
31 Pētersone Sonora 2002
32 Jansone Kate Anete 2002
- Muižnieks Rūdolfs Smiltene
Vecuma grupa (2000.-1999.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti 2.p.
1 Velps Matīss 4 sekundes 1999 10
2 Rozenfelds Adams Veins Tandēms 2000 8
3 Krasts Artūrs Smiltene 2000 6
4 Šnē Ivo 4 sekundes 1999 5
5 Bļizņuks Aleksandrs RRS Baloži 1999 4
6 Eliass Martins Dod ručkā 2000 3
7 Iļjenko Mārtiņš Andrejs Rīgas Teikas vsk. 2000 2
8 Ratniece Marta Riteņu vasara 2000 1
9 Rūsiņš Kristiāns Toyota team 2000
10 Prokofjeva Linda 2000
11 Puišis Edvards 2000
12 Katena Dagnija 2000
13 Klaiva Letīcija 1999
14 Gajevskis Artjoms 2000
15 Fūrmane Signe 2000
16 Rēķis Ralfs 2000