Izdrukāt...
  
"Lāsēns" Bērnu brauciens - kopvērtējums pēc 2 posmiem
Vecuma grupa (līdz 2006.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti 1.p. Punkti 2.p. Kopv.
1 Krāmēns Ralfs 2006 8 10 18
2 Esītis Markuss 2006 10 8 18
3 Selga Elēna 2006 3 6 9
4 Radziņš Rihards 2006 5 4 9
5 Krampe Emīls LAK 4 2007 4 3 7
6 Timermanis Edgars 4 sekundes 2006 6 6
7 Bēcis Artūrs 2008 5 5
8 Sakalausks Rauls Kristers 2006 2 2
9 Viļkins Gusts 2006 2 2
10 Markss Kristians Smiltene 2006 1 1
11 Brēde Bruno 2007 1 1
Vecuma grupa (2005.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti 1.p. Punkti 2.p. Kopv.
1 Vanags Ralfs Eduards Valmiera 2005 8 10 18
2 Ratnieks Krišjānis Riteņu vasara 2005 10 6 16
3 Špērs Pēteris Rīga 2005 6 8 14
4 Mušperts Tomass Arnolds 2005 5 4 9
5 Pasters Kārlis 2005 4 3 7
6 Brūveris Alekss 2005 5 5
7 Zuza Daniels 2005 3 1 4
8 Rupeks Rupeiks Kristaps 2005 2 2
9 Kursīte Madara 2005 2 2
10 Rusmanis Martins Eduards 2005 1 1
Vecuma grupa (2004.-2003.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti 1.p. Punkti 2.p. Kopv.
1 Jonass Marsels Mārcis 2003 10 8 18
2 Avotiņš Artūrs Krišs Veloserviss 2003 8 6 14
3 Krampe Bruno LAK 4 2003 10 10
4 Staņko Mārtiņš Vellapēda/AM furn. 2004 3 4 7
5 Ustups Toms 6 6
6 Beķeris Bruno 5 5
7 Krampe Samanta LAK 4 2003 5 5
8 Kiršteins Ralfs 4 4
9 Pirktiņš Kārlis 2004 3 3
10 Spicins Ivan 2 2
11 Kalniņš Ričards 2004 2 2
12 Brūveris Ralfs 1 1
13 Džarcāns Emīls 2004 1 1
Vecuma grupa (2002.-2001.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti 1.p. Punkti 2.p. Kopv.
1 Krasts Alekss Valmieras Piens 2001 10 10 20
2 Tomsons Artūrs ZZK Cēsis SEB 2001 8 8 16
3 Ūdris Artūrs Valmiera 2002 5 6 11
4 Rubenis Pauls starpsienu centrs 2001 6 3 9
5 Markitāne Elizabete Līna 2001 4 4 8
6 Birkentāls Renārs 2001 5 5
7 Gaiķe Alise Lielvārde 2001 1 2 3
8 Godiņš Arvo 2002 3 3
9 Šteinbergs Jānis Salaspils zīriņi 2 2
10 Balodis Mareks Virsotne Marmot 2001 1 1
Vecuma grupa (2000.-1999.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti 1.p. Punkti 2.p. Kopv.
1 Rozenfelds Adams Veins Tandēms 2000 8 8 16
2 Pētersone Vineta 10 10
3 Velps Matīss 4 sekundes 1999 10 10
4 Eliass Martins Dod ručkā 2000 4 3 7
5 Ratniece Marta Riteņu vasara 2000 5 1 6
6 Vimba Rūdolfs Valmiera 6 6
7 Krasts Artūrs Smiltene 2000 6 6
8 Šnē Ivo 4 sekundes 1999 5 5
9 Bļizņuks Aleksandrs RRS Baloži 1999 4 4
10 Parijuks Kristiāns 3 3
11 Rūsiņš Kristiāns Toyota team 2000 2 2
12 Iļjenko Mārtiņš Andrejs Rīgas Teikas vsk. 2000 2 2
13 Katena Dagnija 2000 1 1