Izdrukāt...
  
                     
Latvijas MTB čempionāts XCM 2011 – Smiltene, 15. maijs
Distance Grupa Vieta Nr Dalībnieks Gads Pārstāv Valsts Laiks kmh Statuss
69 km M-18                  
    1 186 Pēteris Janevics 1994 NN-Sporta klubs/RRS LAT 2:32:09 27,2  
    2 223 Sandis Eislers 1993 Alpha Baltic/Unitymarathons.com LAT 2:35:26 26,6  
    3 45 Aleksandrs Patrijuks 1993 Mežmalas MTB LAT 2:41:00 25,7  
    4 149 Krišjānis Beitāns 1994 Rīgas jaunatnes komanda RRS LAT 2:42:16 25,5  
    5 169 Ernests Čaks 1994 Fans/Multipower LAT 2:44:29 25,1  
    6 150 Ansis Brēmanis 1994 Rīgas jaunatnes komanda RRS LAT 2:45:30 25  
    7 148 Pauls Zvirbulis 1994 Rīgas jaunatnes komanda RRS LAT 2:51:53 24  
    8 278 Rihards Zeilis 1993 Rīgas jaunatnes komanda RRS LAT 2:52:27 24  
    9 152 Gatis Pundurs 1994 Rīgas jaunatnes komanda RRS LAT 2:52:36 23,9  
    10 75 Reinis Simanovskis 1993 Rīgas jaunatnes komanda RRS LAT 2:56:24 23,4  
    11 239 Mārtiņš Savickis 1993 RSK Tandēms LAT 2:59:52 23  
    12 244 Krists Neilands 1994 NN Sporta klubs LAT 3:01:06 22,8  
    13 110 Daniels Skrūzmanis 1993 Livelo LAT 3:02:32 22,6  
    14 279 Andrejs Smirnovs 1994 Rīgas jaunatnes komanda RRS LAT 3:04:57 22,3  
    15 165 Pēteris Remerts 1993 Salaspils/Zīriņi LAT 3:05:56 22,2  
    16 65 Uldis Reiters 1993 Rīgas jaunatnes komanda RRS LAT 3:13:51 21,3  
69 km MEISTARI                  
    1 3 Raivis Zīmelis 1976 TREK-PHILIPS-SPORT2000 LAT 2:23:46 28,7  
    2 99 Ilmārs Bricis 1970 ZZK LAT 2:26:10 28,3  
    3 162 Andris Ansons 1975 Mežmalas MTB LAT 2:31:37 27,3  
    4 29 Aleksandrs Lavišs 1974 GANDRS-MERIDA LAT 2:32:42 27,1  
    5 23 Jānis Rapa 1974 GANDRS-MERIDA LAT 2:33:56 26,8  
    6 21 Normunds Šuksts 1973 TREK-PHILIPS-SPORT2000 LAT 2:34:10 26,8  
    7 20 Ints Celmaraugs 1965 GANDRS-MERIDA LAT 2:35:14 26,6  
    8 24 Gunārs Dzalbs 1971 Rietumu-Delfin LAT 2:36:44 26,4  
    9 27 Normunds Beika 1976 Xsports Cycling Team LAT 2:37:15 26,3  
    10 59 Nauris Ķiepe 1976 ZZK LAT 2:37:41 26,2  
    11 17 Jānis Rezins 1962 ZZK LAT 2:37:42 26,2  
    12 39 Agnis Apse 1971 Smiltene LAT 2:37:47 26,2  
    13 47 Guntars Baranovskis 1968 Smiltene LAT 2:37:51 26,2  
    14 32 Aigars Zīmelis 1975 Mežmalas MTB LAT 2:37:58 26,2  
    15 40 Raimonds Brokāns 1973 NN-Sporta klubs/RRS LAT 2:38:21 26,1  
    16 46 Jānis Roskošs 1973 Smiltene LAT 2:39:03 26  
    17 37 Oskars Gailišs 1969 NN-Sporta klubs/RRS LAT 2:40:09 25,8  
    18 178 Ints Reņķis 1972 Xsports Cycling Team LAT 2:41:37 25,6  
    19 232 Almants Kalniņš 1973 Sportlat LAT 2:42:09 25,5  
    20 43 Valdis Ukins 1974 Fans/Multipower LAT 2:43:03 25,3  
    21 105 Ģirts Kalniņš 1960 ZZK LAT 2:43:29 25,3  
    22 51 Agris Kalējs 1962 Hotel Centra-Velobiķeri.lv LAT 2:43:38 25,3  
    23 238 Aivars Skutelis 1968 ZZK LAT 2:44:10 25,2  
    24 229 Mareks Marčenkovs 1970 Salaspils/Zīriņi LAT 2:45:58 24,9  
    25 66 Renārs Šarākovs 1975 ebike/4ever LAT 2:46:01 24,9  
    26 68 Andrejs Iļjenko 1969 Smiltene LAT 2:47:04 24,7  
    27 53 Leonīds Aleksejevs 1958 Fans/Multipower LAT 2:48:26 24,5  
    28 181 Ainārs Ķiksis 1972 Xsports Cycling Team LAT 2:48:34 24,5  
    29 61 Guntars Ceplītis 1969 Valmieras piens LAT 2:48:47 24,5  
    30 231 Mareks Birkentāls 1971 Sportlat LAT 2:49:28 24,4  
    31 246 Oskars Hartmanis 1975 Xsports Cycling Team LAT 2:50:13 24,3  
    32 136 Aigars Zvingulis 1961 Kuldīga LAT 2:50:57 24,2  
    33 73 Juris Sniķis 1973 Mežmalas MTB LAT 2:51:47 24,1  
    34 180 Uldis Kaufmanis 1975 Xsports Cycling Team LAT 2:51:51 24  
    35 228 Atis Brikovskis 1971 Re&Re I LAT 2:56:02 23,5  
    36 71 Jānis Bruzinskis 1959 Kuldīga LAT 2:56:05 23,5  
    37 74 Armands Berķis 1966 Burusports Team LAT 2:56:15 23,4  
    38 262 Pēteris Plūme 1972 Hotel Centra-Velobiķeri.lv LAT 3:03:42 22,5  
    39 272 Vladimirs Misāns 1972   LAT 3:05:04 22,3  
    40 256 Aigars Krasts 1966 Smiltene LAT 3:10:09 21,7  
    41 188 Andris Bodnieks 1976 Xsports Cycling Team LAT 3:12:20 21,5  
    42 129 Edgars Goba 1974 Salaspils/Zīriņi LAT 3:14:21 21,3  
    43 91 Andris Pommers 1974 Salaspils/Zīriņi LAT 3:16:31 21  
    44 115 Ints Šteinbergs 1971 Salaspils/Zīriņi LAT 3:20:17 20,6  
    45 101 Ingus Grants 1962 filter.lv LAT 3:31:29 19,5  
69 km M-ELITE                  
    1 5 Dmitrijs Sorokins 1982 Rietumu-Delfin LAT 2:20:42 29,4  
    2 35 Ernests Benhens-Bēkens 1990 Rietumu-Delfin LAT 2:21:22 29,2  
    3 19 Toms Flaksis 1988 NN-Sporta klubs/RRS LAT 2:25:52 28,3  
    4 15 Toms Knostenbergs 1990 TREK-PHILIPS-SPORT2000 LAT 2:26:02 28,3  
    5 134 Kristaps Herings 1981 NN-Sporta klubs/RRS LAT 2:26:29 28,2  
    6 207 Valdis Žogota 1986 Rietumu-Delfin LAT 2:27:11 28,1  
    7 192 Ivars Prokofjevs 1991 Rietumu-Delfin LAT 2:28:28 27,8  
    8 14 Konstantīns Smotrovs 1985 ebike/4ever LAT 2:28:28 27,8  
    9 167 Oļegs Meļehs 1982 TREK-PHILIPS-SPORT2000 LAT 2:28:32 27,8  
    10 96 Ingus Eislers 1989 Alpha Baltic/Unitymarathons.com LAT 2:30:31 27,5  
    11 30 Reinis Avens 1978 GANDRS-MERIDA LAT 2:31:09 27,3  
    12 12 Ervīns Smoļins 1987 NN-Sporta klubs/RRS LAT 2:31:17 27,3  
    13 11 Raivis Skujiņš 1991 NN-Sporta klubs/RRS LAT 2:31:23 27,3  
    14 213 Lauris Purniņš 1979 TREK-PHILIPS-SPORT2000 LAT 2:31:34 27,3  
    15 44 Jānis Priževoits 1985 TREK-PHILIPS-SPORT2000 LAT 2:32:30 27,1  
    16 36 Aigars Paegle 1981 GANDRS-MERIDA LAT 2:33:01 27  
    17 102 Rihards Bartuševičs 1990 Mārupes SC LAT 2:33:47 26,9  
    18 26 Uģis Voiceščuks 1971 EthicSport LAT 2:34:13 26,8  
    19 16 Andris Ponomarenko 1987 GANDRS-MERIDA LAT 2:34:54 26,7  
    20 237 Gints Jakovels 1982 Trek-Philips-Sport2000 LAT 2:35:01 26,7  
    21 42 Reinis Markss 1990 Smiltene LAT 2:35:01 26,7  
    22 215 Kaspars Kuprišs 1987 Valmieras piens LAT 2:35:19 26,6  
    23 38 Jānis Rubiks 1989 Valmieras piens LAT 2:36:04 26,5  
    24 34 Kaspars Ķipurs 1982 Hotel Centra-Velobiķeri.lv LAT 2:36:59 26,3  
    25 25 Jānis Kaupe 1983 ebike/4ever LAT 2:38:43 26  
    26 4 Matīss Preimanis 1991 Rietumu-Delfin LAT 2:39:31 25,9  
    27 49 Aigars Bogdanovs 1965 EthicSport LAT 2:40:27 25,8  
    28 28 Jānis Keišs 1991 Valmieras piens LAT 2:40:45 25,7  
    29 31 Kristaps Ķipurs 1983 Hotel Centra-Velobiķeri.lv LAT 2:41:21 25,6  
    30 60 Mārtiņš Biezais 1971 EthicSport LAT 2:41:58 25,5  
    31 41 Arvis Meldrājs 1992 NN-Sporta klubs/RRS LAT 2:42:25 25,4  
    32 168 Valdis Berķis 1990 Mārupes SC LAT 2:42:43 25,4  
    33 54 Mārtiņš Flaksis 1986 Vides fakti LAT 2:43:17 25,3  
    34 135 Jānis Bērziņš 1986 Valmieras piens LAT 2:43:25 25,3  
    35 67 Egīls Vidžups 1981 ebike/4ever LAT 2:43:48 25,2  
    36 245 Viesturs Lejiņš 1978 Xsports Cycling Team LAT 2:46:05 24,9  
    37 76 Ģirts Levenšteins 1984 Re&Re I LAT 2:50:04 24,3  
    38 63 Viktors Nerugals 1983 ebike/4ever LAT 2:51:15 24,1  
    39 62 Henrijs Vimba 1992 Valmieras piens LAT 2:52:31 23,9  
    40 82 Deniss Evarts 1985 ebike/4ever LAT 2:52:39 23,9  
    41 57 Andris Krūmiņliepa 1983 Hotel Centra-Velobiķeri.lv LAT 2:52:51 23,9  
    42 182 Mārcis Jonass 1979 Xsports Cycling Team LAT 2:53:11 23,9  
    43 48 Atis Šteinbergs 1980 Valmieras piens LAT 2:54:14 23,7  
    44 108 Romāns Bļinovs 1992 Rīgas jaunatnes komanda RRS LAT 2:57:13 23,3  
    45 160 Jānis Pakulis 1970 EthicSport LAT 2:59:05 23,1  
    46 80 Andis Kursītis 1981 ebike/4ever LAT 3:00:37 22,9  
    47 156 Mārtiņš Levenšteins 1988 Re&Re I LAT 3:01:07 22,8  
    48 137 Gints Vilisters 1992 4 sekundes LAT 3:07:21 22  
    49 77 Ģirts Česka 1972 ZZK LAT 3:10:50 21,6  
    50 86 Edijs Grants 1985 filter.lv LAT 3:12:03 21,5  
    51 236 Artis Upenieks 1990 Sportlat LAT 3:18:40 20,8  
    52 114 Māris Krūze 1977 EthicSport LAT 3:20:15 20,6  
    53 157 Uldis Žimants 1981 Re&Re I LAT 3:21:32 20,5  
    54 222 Māris Bogdanovičs 1991 Alpha Baltic/Unitymarathons.com LAT 2:57:58 23,2 DNF
69 km SIEVIETES                  
    1 234 Raivita Birkentāla 1971 Sportlat LAT 3:35:08 19,2  
    2 140 Elīna Banga 1975 Re&Re I LAT 3:49:18 18  
69 km W-18                  
    1 85 Lija Laizāne 1993 Rīgas jaunatnes komanda RRS LAT 3:07:34 22  
69 km W-ELITE                  
    1 55 Lelde Ardava 1985 Rietumu-Delfin LAT 2:43:36 25,3  
    2 52 Ivanda Eiduka 1977 Rietumu-Delfin LAT 2:48:08 24,6  
    3 274 Dana Rožlapa 1979 Fisherteam.lv/Sport2000 LAT 3:04:51 22,3  
    4 81 Līga Šmite 1991 Valmieras piens LAT 3:06:23 22,2  
    5 79 Madara Fūrmane 1992 Valmieras piens LAT 3:06:49 22,1  
    6 159 Maija Kvedere 1980 FMS LAT 3:20:24 20,6  
    7 235 Ieva Uzuleņa 1989 Sportlat LAT 3:27:34 19,9