Izdrukāt...
  
"Lāsēns" Bērnu brauciens Cēsis
Vecuma grupa (līdz 2006.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti 3.p.
1 Esītis Markuss 2006 10
2 Timermanis Edgars 4 sekundes 2006 8
3 Radziņš Rihards 2006 6
4 Krāmēns Ralfs 2006 5
5 Markss Kristians Smiltene 2006 4
6 Krampe Emīls LAK 4 2007 3
7 Krasts Gustavs 2006 2
8 Selga Elēna 2006 1
9 Āķis Dāvis 2006
10 Roms Artūrs 2006
11 Brēde Bruno 2007
12 Zeltiņa Beātrise 2007
13 Markitāns Edvards Marts 2006
14 Jonass Valters 2008
15 Bulmeistere Elizabete-Keita 2006
16 Bēcis Artūrs 2008
17 Milčs Klavs 2006
18 Kronis Rihards 2006
19 Daukša Ēvalds 2006
20 Valkere Paula 2006
21 Bēcis Kristaps 2008
22 Prendavs Nils 2007
23 Dūdiņa Madara 2006
24 Leibuks Kristaps 2006
25 Gudermanis Gustavs 2007
26 Kalniņš Dāvis 2007
27 Jākobsons Larss 2008
28 Rūķis Rūdis 2007
29 Puriņš Gustavs 2008
30 Skudra Estere 2008
31 Kuļizņovs Gustavs 2008
32 Gredzena Šarlote 2008
- Krāmēns Gustavs 2006
Vecuma grupa (2005.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti 3.p.
1 Ratnieks Krišjānis Justs Riteņu vasara 2005 10
2 Vanags Ralfs Eduards Valmiera 2005 8
3 Špērs Pēteris Rīga 2005 6
4 Stepāns Emīls 2005 5
5 Stepāns Klāvs 2005 4
6 Binovskis Krišjānis 2005 3
7 Lošins Ričards 2005 2
8 Roma Anna 2005 1
9 Biezais Mārcis 2005
10 Paltiņš Dominiks 2005
11 Drauga Līva 2005
12 Breide Reinis 2005
13 Vitkovska Vendija 2005
14 Bērziņš Markuss 2005
15 Vitkovska Marta 2005
Vecuma grupa (2004.-2003.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti 3.p.
1 Krampe Bruno LAK 4 2003 10
2 Krampe Samanta LAK 4 2003 8
3 Jonass Marsels Mārcis 2003 6
4 Zīmelis Renārs 2004 5
5 Bleikš Roberts Smiltene 4 sek. 2004 4
6 Avotiņš Artūrs Krišs Veloserviss 2003 3
7 Loginovs Matīss 2003 2
8 Ziedkalns Renārs 2004 1
9 Bruņinieks Markuss 2004
10 Stepāne Sindija 2003
11 Kalniņš Ričards 2004
12 Beķeris Bruno 2004
13 Staņko Mārtiņš Vellapēda/AM furn. 2004
14 Pirktiņš Kārlis 2004
15 Gulbe Dagmāra Vecpiebalga 2003
16 Godiņš Raitis Āris 2004
17 Vilcāns Markss 2003
18 Beļajevs Rodrigo AGL-AUTO 2004
19 Zeimalis Kristiāns 2003
20 Staņko Jēkabs Vellapēda/AM furn. 2004
21 Zariņš Georgs 2004
22 Līduma Zane 2004
23 Veidmanis Dāvis 2004
24 Kuļezņovs Roberts 2004
25 Koļesņikova Sintija 2003
Vecuma grupa (2002.-2001.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti 3.p.
1 Krasts Alekss Valmieras Piens 2001 10
2 Tomsons Artūrs ZZK Cēsis SEB 2001 8
3 Ūdris Artūrs Valmiera 2002 6
4 Markitāne Elizabete Līna 2001 5
5 Birkentāls Renārs 2001 4
6 Simsons Gusts MTB Priekuļi 2002 3
7 Zenģis Rūdolfs 2002 2
8 Gaiķe Alise Lielvārde 2001 1
9 Rubenis Pauls starpsienu centrs 2001
10 Zvirbulis Rūdolfs Jānis 2002
11 Binovskis Bruno Teikas vsk. 2002
12 Godiņš Arvo 2002
13 Prenclavs Alens 2002
14 Balodis Mareks Virsotne Marmot 2001
15 Zvejniece Letīcija 2002
16 Alksnītis Dinārs 2002
17 Šteinbergs Jānis Salaspils Zīriņi 2002
18 Riekstiņa Anna 2002
19 Bēmers Markuss 2002
20 Nežborts Rodrigo Vilhelms 2001
21 Ķemme Matīss 2002
22 Jansone Kate Anete 2002
23 Vitkovska Madara 2001
24 Ozolante Elza 2002
25 Spale Marta 2002
- Morozovs Mairis Reyvar Tukums 2001
Vecuma grupa (2000.-1999.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti 3.p.
1 Pētersone Vineta 1999 10
2 Kazaine Alise 1999 8
3 Vimba Rūdolfs Matīss 2000 6
4 Krasts Artūrs Smiltene 2000 5
5 Rozenfelds Adams Veins Tandēms 2000 4
6 Eliass Martins Dod ručkā 2000 3
7 Āre Artis 2000 2
8 Prokofjeva Linda 2000 1
9 Katena Dagnija 2000
10 Ratniece Marta Riteņu vasara 2000
11 Gajevskis Artjoms 2000
12 Fūrmane Signe 2000
13 Rūsiņš Kristiāns Toyota team 2000
14 Slavika Paula 2000