Izdrukāt...
  
"Lāsēns" Bērnu brauciens Vietalvā
Vecuma grupa (līdz 2006.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti 5.p.
1 Radziņš Rihards LMT 2006 10
2 Krāmēns Ralfs 2006 8
3 Esītis Markuss Valmiera 2006 6
4 Selga Elēna 2006 5
5 Zeltiņa Beātrise 2007 4
6 Lukstiņš Pēteris Pētera superklubs 2006 3
7 Krampe Emīls Ritenvasara.lv 2007 2
8 Sakalausks Rauls Kristers Kaivo Vudlande 2006 1
9 Viļkins Gustsw 2006
10 Bojers Roberts 2006
11 Valkere Paula 2006
12 Krāmēns Gustavs 2006
13 Kalniņa Ieva 2006
14 Vingre Paula 2006
15 Ābele Edgars 2006
16 Dombrovska Anna Luīze Virsotne/Marmot 2006
17 Pekšēns Teodors 2007
18 Ābele Emīlija 2009
19 Jakobsons Larss Beļģijas izlase 2008
20 Rūķis Rūdis Rīga 2007
21 Sedliņš Emīls 2008
22 Stepāne Anete 2008
- Zeics Tomass 2008
- Svētiņš Toms 2007
Vecuma grupa (2005.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti 5.p.
1 Ratnieks Krišjānis Justs 2005 10
2 Broks Markuss Noķer ja vari 2005 8
3 Stepāns Emīls Vecāķi team 2005 6
4 Špērs Pēteris Rīga 2005 5
5 Stepāns Klāvs Vecāķi team 2005 4
6 Kolovza Noa 2005 3
7 Vitkovska Vendija 2005 2
8 Upenieks Ralfs 2005 1
9 Tērauds Dāgs Leonards 2005
10 Lošins Ričards 2005
11 Reinika Gundega RTU Mērnieki 2005
12 Jankovska Laura 2005
13 Garisone Ulrika 2005
14 Upeniece Alise 2005
15 Vitkovska Marta 2005
Vecuma grupa (2004.-2003.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti 5.p.
1 Krampe Bruno Ritenvasara.lv 2003 10
2 Krampe Samanta Ritenvasara.lv 2003 8
3 Jonass Marsels Mārcis 2003 6
4 Avotiņš Artūrs Krišs Veloserviss 2003 5
5 Miķelsons Kristaps Valmiera 2004 4
6 Lukstiņš Gustavs Gustava superklubs 2003 3
7 Bowen Saša Rietumu-Delfin 2003 2
8 Bleikš Roberts Smiltene 4 sek. 2004 1
9 Sokolovs Tomass 2004
10 Zīmelis Renārs Mežmalas MTB 2004
11 Parts Mārcis Naukšēni 2003
12 Staņko Jēkabs Vellapēda/AM furnitūra 2004
13 Staņko Mārtiņš Vellapēda/AM furnitūra 2004
14 Reinika Marta RTU Mērnieks 2003
15 Brenarps Reinis 2003
16 Kalnciems Rihards Tukums 2004
17 Godiņš Raitis Āris 2004
18 Ziediņa Elza 2003
19 Zīle Kristaps 2003
20 Veidmanis Dāvis 2004
- Līduma Zane 2004
Vecuma grupa (2002.-2001.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti 5.p.
1 Krasts Alekss Valmieras Piens 2001 10
2 Tomsons Artūrs ZZK Cēsis SEB 2001 8
3 Rubenis Pauls starpsienu centrs 2001 6
4 Zenģis Rūdolfs 2002 5
5 Godiņš Arvo 2002 4
6 Kaņepēja Enia PSK Skanste 2001 3
7 Zvirbulis Rūdolfs Jānis 2002 2
8 Zeltiņš Toms Henrijs 2001 1
9 Markitāne Elizabete Līna 2001
10 Simsons Gusts MTB Garkalne 2002
11 Gaiķe Alise Lielvārde 2001
12 Balodis Mareks Virsotne Marmot 2001
13 Apsītis Daniels 2002
14 Bēmers Markuss Novatours 2002
15 Morozovs Mairis Reyvar Tukums 2001
16 Laizāns Ernests Rauls 2002
17 Dombrovskis Jānis Eduards Virsotne Marmot 2002
18 Vitkovska Madara 2001
19 Vitkovskis Kārlis 2002
20 Ābele Mikus 2002
21 Sedleniece Alma 2002
22 Nežborts Rodrigo Vilhelms Apex SK 2001
23 Paļuga Rolands 2001
Vecuma grupa (2000.-1999.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti 5.p.
1 Rozenfelds Adams Veins Tandēms 2000 10
2 Kazaine Alise Ilzene 1999 8
3 Āre Atis 2000 6
4 Krasts Artūrs 2000 5
5 Vērdiņš Gints 1999 4
6 Katena Dagnija 2000 3
7 Piļicka Ingija Laine 1999 2
8 Rūsiņš Kristiāns Toyota team 2000 1