Izdrukāt...
  
Vecuma grupa (līdz 2006.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. 1.p. 2.p. 3.p. 4.p. 5.p. Kopv.
1 Esītis Markuss   2006 10 8 10 8 6 42
2 Krāmēns Ralfs   2006 8 10 5 10 8 41
3 Radziņš Rihards   2006 5 4 6 6 10 31
4 Selga Elēna   2006 3 6 1 4 5 19
5 Timermanis Edgars 4 sekundes 2006 6   8     14
6 Krampe Emīls LAK 4 2007 4 3 3   2 12
7 Zeltiņa Beātrise   2007       5 4 9
8 Sakalausks Rauls Kristers   2006   2   2 1 5
9 Bēcis Artūrs   2008   5       5
10 Markss Kristians Smiltene 2006   1 4     5
11 Lukstiņš Pēteris   2006       1 3 4
12 Ivanovskis Kārlis   2006       3   3
13 Viļkins Gusts   2006 2         2
14 Brēde Bruno   2007 1         1
15 Krasts Gustavs   2006     1     1
 
Vecuma grupa (2005.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. 1.p. 2.p. 3.p. 4.p. 5.p. Kopv.
1 Ratnieks Krišjānis Riteņu vasara 2005 10 6 10   10 36
2 Špērs Pēteris Rīga 2005 6 8 6 8 5 33
3 Vanags Ralfs Eduards Valmiera 2005 8 10 8 1   27
4 Stepāns Emīls   2005     5 4 6 15
5 Broks Markuss Noķer ja vari 2005       6 8 14
6 Zeidaks Kārlis Riteņu vasara 2005       10   10
7 Stepāns Klāvs   2005     4 2 4 10
8 Mušperts Tomass Arnolds   2005 5 4       9
9 Pasters Kārlis   2005 4 3       7
10 Binovskis Krišjānis   2005     3 3   6
11 Brūveris Alekss   2005   5       5
12 Ivanovskis Emīls   2005       5   5
13 Zuza Daniels   2005 3 1       4
14 Kolovza Noa   2005         3 3
15 Rupeks Rupeiks Kristaps   2005   2       2
16 Lošins Ričards   2005     2     2
17 Kursīte Madara   2005 2         2
18 Vitkovska Vendija   2005         2 2
19 Rusmanis Martins Eduards   2005 1         1
20 Roma Anna   2005     1     1
21 Upenieks Ralfs   2005         1 1
Vecuma grupa (2004.-2003.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. 1.p. 2.p. 3.p. 4.p. 5.p. Kopv.
1 Krampe Bruno LAK 4 2003   10 10 10 10 40
2 Jonass Marsels Mārcis   2003 10 8 6 8 6 38
3 Krampe Samanta LAK 4 2003   5 8 6 8 27
4 Avotiņš Artūrs Krišs Veloserviss 2003 8 6 3   5 22
5 Staņko Mārtiņš Vellapēda/AM furn. 2004 3 4       7
6 Ustups Toms     6         6
7 Beķeris Bruno     5         5
8 Zīmelis Renārs   2004     5     5
9 Kalniņš Ričards   2004   2   3   5
10 šits Dario Klondaika 2004       5   5
11 Bleikš Roberts Smiltene 4 sek. 2004     4   1 5
12 Kiršteins Ralfs     4         4
13 Beļajevs Rodrigo AGL-AUTO 2004       4   4
14 Miķelsons Kristaps Valmiera 2004         4 4
15 Pirktiņš Kārlis   2004   3       3
16 Lukstiņš Gustavs Gustava superklubs 2003         3 3
17 Spicins Ivan     2         2
18 Loginovs Matīss   2003     2     2
19 Zvingule Agnija Paula Kuldīga 2004       2   2
20 Bowen Saša Rietumu-Delfin 2003         2 2
21 Brūveris Ralfs     1         1
22 Džarcāns Emīls   2004   1       1
23 Ziedkalns Renārs   2004     1     1
24 Neļķe Ernests MTB Garkalne 2003       1   1
Vecuma grupa (2002.-2001.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. 1.p. 2.p. 3.p. 4.p. 5.p. Kopv.
1 Krasts Alekss Valmieras Piens 2001 10 10 10 10 10 50
2 Tomsons Artūrs ZZK Cēsis SEB 2001 8 8 8 6 8 38
3 Markitāne Elizabete Līna   2001 4 4 5 8   21
4 Rubenis Pauls starpsienu centrs 2001 6 3   5 6 20
5 Ūdris Artūrs Valmiera 2002 5 6 6     17
6 Birkentāls Renārs   2001   5 4     9
7 Gaiķe Alise Lielvārde 2001 1 2 1 4   8
8 Godiņš Arvo   2002 3       4 7
9 Zenģis Rūdolfs   2002     2   5 7
10 Simsons Gusts MTB Priekuļi 2002     3     3
11 Čukurs Ingars   2001       3   3
12 Kaņepēja Enia PSK Skanste 2001         3 3
13 Šteinbergs Jānis Salaspils zīriņi   2         2
14 Balodis Mareks Virsotne Marmot 2001   1   1   2
15 Rudzītis Jēkabs   2002       2   2
16 Zvirbulis Rūdolfs Jānis   2002         2 2
17 Zeltiņš Toms Henrijs   2001         1 1
Vecuma grupa (2000.-1999.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. 1.p. 2.p. 3.p. 4.p. 5.p. Kopv.
1 Rozenfelds Adams Veins Tandēms 2000 8 8 4 8 10 38
2 Kazaine Alise   1999     8 10 8 26
3 Pētersone Vineta   1999 10   10     20
4 Krasts Artūrs Smiltene 2000   6 5   5 16
5 Vimba Rūdolfs Matīss Valmiera 2000 6   6     12
6 Ratniece Marta Riteņu vasara 2000 5 1   5   11
7 Velps Matīss 4 sekundes 1999   10       10
8 Eliass Martins Dod ručkā 2000 4 3 3     10
9 Rūsiņš Kristiāns Toyota team 2000 2     6 1 9
10 Āre Atis   2000     2   6 8
11 Katena Dagnija   2000 1     3 3 7
12 Šnē Ivo 4 sekundes 1999   5       5
13 Bļizņuks Aleksandrs RRS Baloži 1999   4       4
14 Belevičs Jēkabs   2000       4   4
15 Vērdiņš Gints   1999         4 4
16 Parijuks Kristiāns     3         3
17 Prokofjeva Linda   2000     1 2   3
18 Iļjenko Mārtiņš Andrejs Rīgas Teikas vsk. 2000   2       2
19 Piļicka Ingija Laine   1999         2 2