Izdrukāt...
  
Vecuma grupa (līdz 2006.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. 1.p. 2.p. 3.p. 4.p. 5.p. 6.p. Kopv.
1 Krāmēns Ralfs   2006 8 10 5 10 8 10 51
2 Esītis Markuss   2006 10 8 10 8 6 6 48
3 Radziņš Rihards   2006 5 4 6 6 10 8 39
4 Selga Elēna   2006 3 6 1 4 5 3 22
5 Krampe Emīls LAK 4 2007 4 3 3   2 4 16
6 Timermanis Edgars 4 sekundes 2006 6   8       14
7 Zeltiņa Beātrise   2007       5 4 5 14
8 Sakalausks Rauls Kristers   2006   2   2 1   5
9 Bēcis Artūrs   2008   5         5
10 Markss Kristians Smiltene 2006   1 4       5
11 Lukstiņš Pēteris   2006       1 3   4
12 Viļkins Gusts   2006 2         2 4
13 Ivanovskis Kārlis   2006       3     3
14 Brēde Bruno   2007 1           1
15 Krasts Gustavs   2006     1       1
16 Kalniņa Ieva   2006           1 1
 
Vecuma grupa (2005.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. 1.p. 2.p. 3.p. 4.p. 5.p. 6.p. Kopv.
1 Ratnieks Krišjānis Riteņu vasara 2005 10 6 10   10 10 46
2 Špērs Pēteris Rīga 2005 6 8 6 8 5 8 41
3 Vanags Ralfs Eduards Valmiera 2005 8 10 8 1     27
4 Broks Markuss Noķer ja vari 2005       6 8 6 20
5 Stepāns Emīls   2005     5 4 6   15
6 Zeidaks Kārlis Riteņu vasara 2005       10     10
7 Stepāns Klāvs   2005     4 2 4   10
8 Mušperts Tomass Arnolds   2005 5 4         9
9 Pasters Kārlis   2005 4 3         7
10 Kolovza Noa   2005         3 4 7
11 Vitkovska Vendija   2005         2 5 7
12 Binovskis Krišjānis   2005     3 3     6
13 Brūveris Alekss   2005   5         5
14 Ivanovskis Emīls   2005       5     5
15 Zuza Daniels   2005 3 1         4
16 Lošins Ričards   2005     2     2 4
17 Tērauds Dāgs Leonards   2005           3 3
18 Rupeks Rupeiks Kristaps   2005   2         2
19 Kursīte Madara   2005 2           2
20 Upenieks Ralfs   2005         1 1 2
21 Rusmanis Martins Eduards   2005 1           1
22 Roma Anna   2005     1       1
Vecuma grupa (2004.-2003.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. 1.p. 2.p. 3.p. 4.p. 5.p. 6.p. Kopv.
1 Krampe Bruno LAK 4 2003   10 10 10 10 10 50
2 Jonass Marsels Mārcis   2003 10 8 6 8 6 6 44
3 Krampe Samanta LAK 4 2003   5 8 6 8 8 35
4 Avotiņš Artūrs Krišs Veloserviss 2003 8 6 3   5   22
5 Staņko Mārtiņš Vellapēda/AM furn. 2004 3 4         7
6 Bowen Saša Rietumu-Delfin 2003         2 5 7
7 Ustups Toms     6           6
8 Beķeris Bruno     5           5
9 Zīmelis Renārs   2004     5       5
10 Kalniņš Ričards   2004   2   3     5
11 šits Dario Klondaika 2004       5     5
12 Bleikš Roberts Smiltene 4 sek. 2004     4   1   5
13 Zvingule Agnija Paula Kuldīga 2004       2   3 5
14 Kiršteins Ralfs     4           4
15 Beļajevs Rodrigo AGL-AUTO 2004       4     4
16 Miķelsons Kristaps Valmiera 2004         4   4
17 Mīļais Daniels   2003           4 4
18 Pirktiņš Kārlis   2004   3         3
19 Lukstiņš Gustavs Gustava superklubs 2003         3   3
20 Spicins Ivan     2           2
21 Loginovs Matīss   2003     2       2
22 Bērziņa Katrīna   2003           2 2
23 Brūveris Ralfs     1           1
24 Džarcāns Emīls   2004   1         1
25 Ziedkalns Renārs   2004     1       1
26 Neļķe Ernests MTB Garkalne 2003       1     1
27 Sokolovs Tomass   2004           1 1
Vecuma grupa (2002.-2001.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. 1.p. 2.p. 3.p. 4.p. 5.p. 6.p. Kopv.
1 Krasts Alekss Valmieras Piens 2001 10 10 10 10 10 10 60
2 Tomsons Artūrs ZZK Cēsis SEB 2001 8 8 8 6 8 8 46
3 Rubenis Pauls starpsienu centrs 2001 6 3   5 6 6 26
4 Markitāne Elizabete Līna   2001 4 4 5 8     21
5 Ūdris Artūrs Valmiera 2002 5 6 6       17
6 Godiņš Arvo   2002 3       4 5 12
7 Gaiķe Alise Lielvārde 2001 1 2 1 4   3 11
8 Birkentāls Renārs   2001   5 4       9
9 Zenģis Rūdolfs   2002     2   5   7
10 Bēmers Markuss Novatour 2002           4 4
11 Simsons Gusts MTB Priekuļi 2002     3       3
12 Čukurs Ingars   2001       3     3
13 Kaņepēja Enia PSK Skanste 2001         3   3
14 Šteinbergs Jānis Salaspils zīriņi 2002 2         1 3
15 Balodis Mareks Virsotne Marmot 2001   1   1     2
16 Rudzītis Jēkabs   2002       2     2
17 Zvirbulis Rūdolfs Jānis   2002         2   2
18 Riekstiņa Anna   2002           2 2
19 Zeltiņš Toms Henrijs   2001         1   1
 
Vecuma grupa (2000.-1999.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. 1.p. 2.p. 3.p. 4.p. 5.p. 6.p. Kopv.
1 Rozenfelds Adams Veins Tandēms 2000 8 8 4 8 10 8 46
2 Kazaine Alise   1999     8 10 8 10 36
3 Pētersone Vineta   1999 10   10       20
4 Vimba Rūdolfs Matīss Valmiera 2000 6   6     6 18
5 Krasts Artūrs Smiltene 2000   6 5   5   16
6 Āre Atis   2000     2   6 5 13
7 Ratniece Marta Riteņu vasara 2000 5 1   5     11
8 Velps Matīss 4 sekundes 1999   10         10
9 Eliass Martins Dod ručkā 2000 4 3 3       10
10 Rūsiņš Kristiāns Toyota team 2000 2     6 1   9
11 Katena Dagnija   2000 1     3 3 2 9
12 Šnē Ivo 4 sekundes 1999   5         5
13 Bļizņuks Aleksandrs RRS Baloži 1999   4         4
14 Belevičs Jēkabs   2000       4     4
15 Vērdiņš Gints   1999         4   4
16 Fūrmanis Āris   2000           4 4
17 Parijuks Kristiāns     3           3
18 Prokofjeva Linda   2000     1 2     3
19 Tipāns Ēriks Gustavs   1999           3 3
20 Iļjenko Mārtiņš Andrejs Rīgas Teikas vsk. 2000   2         2
21 Piļicka Ingija Laine   1999         2   2
22 Gajevskis Artjoms   2000           1 1