Izdrukāt...
  
"Lāsēns" Bērnu brauciens Siguldā
Vecuma grupa (līdz 2006.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti 7.p.
1 Krāmēns Ralfs 2006 10
2 Esītis Markuss Valmiera 2006 8
3 Radziņš Rihards LMT 2006 6
4 Sakalausks Rauls Kristers Kaivo Vudlande 2006 5
5 Beķeris Rūdolfs 2006 4
6 Zeltiņa Beātrise 2007 3
7 Selga Elēna 2006 2
8 Krasts Gustavs 2006 1
9 Markss Kristiāns 2009
10 Brutāne Justīne 2007
11 Timmermanis Edgars 2006
12 Krampe Emīls Ritenvasara.lv 2007
13 Roms Artūrs 2006
14 Milčs Klāvs 2006
15 Kalniņa Ieva 2006
16 Vingre Paula 2006
17 Gudermanis Gustavs 2007
18 Kalniņš Dāvis 2007
19 Ozoliņš Mikus 2007
20 Hramovs Vladimirs 2007
21 Hamčenovska Paula 2006
22 Ozoliņš Enno 2008
23 Drauga Tīna 2008
24 Gredzena Šarlote 2008
- Jakobsons Larss Beļģijas izlase 2008
Vecuma grupa (2005.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti 7.p.
1 Ratnieks Krišjānis Justs 2005 10
2 Zeidaks Kārlis Riteņvasara 2005 8
3 Broks Markuss Noķer ja vari 2005 6
4 Špērs Pēteris Rīga 2005 5
5 Zaļupe Kristofs 2005 4
6 Blasāns Emīls 2005 3
7 Milča Alise 2005 2
8 Paltiņš Dominiks 2005 1
9 Roma Anna 2005
10 Vaļģe Laila Vaļģi 2005
11 Terlanovs Artemijs 2005
Vecuma grupa (2004.-2003.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti 7.p.
1 Krampe Bruno Ritenvasara.lv 2003 10
2 Krampe Samanta Ritenvasara.lv 2003 8
3 Jonass Marsels Mārcis 2003 6
4 Kalveršs Matīss 2003 5
5 Krēsliņš Ernests 2003 4
6 Sokolovs Tomass Roberts 2004 3
7 Bleikšs Roberts Smiltene 4 sek. 2004 2
8 Zīle Kristaps 2003 1
9 Gulbis Otomārs 2003
10 Parts Māris 2003
11 Rīdere Liene Vaļģi 2003
12 Milča Laura 2003
13 Godiņš Raitis Āris PMP 2004
14 Veidmanis Dāvis 2004
15 Līduma Zane 2004
16 Skripsts Lauris 2003
Vecuma grupa (2002.-2001.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti 7.p.
1 Rubenis Pauls starpsienu centrs 2001 10
2 Krasts Alekss Valmieras Piens 2001 8
3 Tomsons Artūrs ZZK Cēsis SEB 2001 6
4 Godiņš Arvo PMP 2002 5
5 Krievs Kaspars 2001 4
6 Markitāne Elizabete Līna 2001 3
7 Apsītis Daniels 2002 2
8 Zvirbulis Rūdolfs 2002 1
9 Balodis Mareks Virsotne/Marmot 2001
10 Gaiķe Alise Lielvārde 2001
11 Zeltiņš Toms Henrijs 2001
12 Opmanis Lauris SK Apex 2001
13 Bēmers Markuss Novatours 2002
14 Zeņģis Rūdolfs 2002
15 Šteinbergs Jānis Salaspils Zīriņi 2002
16 Rudzītis Jēkabs 2002
17 Sebre Alise Kristiāna 2002
18 Rīders Renārs Vaļģi 2001
19 Vaļģis Elgars 2001
20 Dombrovskis Jānis 2002
- Rīdere Guna Vaļģi 2001
Vecuma grupa (2000.-1999.dz.g.)
Vieta Dalībnieks Pārstāv Dz.g. Punkti 7.p.
1 Pētersone Vineta 1999 10
2 Kazaine Alise Ilzene 1999 8
3 Krasts Artūrs 2000 6
4 Āre Atis 2000 5
5 Rozenfelds Adams Veins Tandēms 2000 4
6 Vimba Rūdolfs 2000 3
7 Skripsts Raivis 2000 2
8 Ratniece Marta 2000 1
9 Katena Dagnija 2000
10 Terlanova Marija 1999